Jdi na obsah Jdi na menu
 


Veronika Stýblová

Veronika Stýblová,*17.8.1994 - zpěvačka

 

Veronika Stýblová je česká zpěvačka a účastnice soutěže Československé superstar.
Momentálně studuje Mezinárodní Konzervatoř v Praze obor populární zpěv.
V roce 2012 se zůčastnila jednoho z castingu Nové éry Superstar, prošla všemi kolami a probojovala se až do 8. finále. I přesto, že Veronika byla největší favoritka superstar, neočekávaně skončila ,,až,, na 5. místě.
 

Autor: tb1995, JBelieve

zdroj osobnosti,cz

Poznáte tenhle dekolt?

Poznáte tenhle dekolt? Foto: Martin Buček pro salon Maks 5x

Poznáte dekolt mladé české zpěvačky? V minulém roce radikálně zhubla a bude zářit v muzikálu

17. února 2015 18:55

Tuhle slečnu se silným hlasem si dobře pamatujete z poslední řady SuperStar. Okatá blondýnka Veronika Stýblová, která nedávno vydala svůj nový singl, před časem pořádně zatočila s nadbytečnými kily, a tak se může vesele fotit v sexy modelech.

 
 
 

Na nejnovějších fotkách Martina Bučka pro jeden salon si Veronika v sexy šatech zahrála na femme fatale. A je nutno podotknout, že to Veronice v typicky ženských modelech s delšími loknami fakt sekne.

„Zase jsem si po čase zahrála na modelku. Tohle focení jsem si ale obzvlášť užila. Všechny modely byly z Ameriky a jeden se mi líbil víc než druhý. Připadala jsem si chvilkama jako princezna,“ svěřila Super.cz zpěvačka, která zpívá o sto šest.

„Každý den teď zkouším muzikál Mýdlový princ, kde hraju jednu z hlavních rolí. Už tento týden bude mít premiéru můj nový klip k písničce One More Time. Jinak průběžně jezdím po vystoupeních, dodala Veronika. 

 

Jiří Nedvídek, Super.cz

 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář