Jdi na obsah Jdi na menu
 


Michaela Nosková

Michaela Nosková,*21.2.1983 - zpěvačka

 

Krásná a temperamentní studentka Michaela Nosková má stejně tak živelný idol - Tinu Turner. Do bojů této soutěže se vydala proto, jelikož zpívání miluje a je to její život. „Zpívat budu vždycky od srdíčka.“ Ráda si poslechne téměř všechno, ale při tónech dechovky, se raději vzdálí z doslechu. „Baví mě pohyb všeho druhu, hlavně snowboard. Dělám tanec a tae-bo.“ Radost Míše také uděláte nejspíš skleničkou dobrého vína, ale si pochutná i na jogurtu s müsli. Osobností, se kterou by se ráda setkala by byl herec „Keenu Reeves.“

"Na živo" ji můžete vidět v muzikálu Děti ráje, kde alternuje v roli "Dospělé Evy" s Šárkou Markovou.

Autor: naty

zdroj osobnosti,cz

Míša Nosková

Míša Nosková Hermína

Premiéra v ohrožení: Muzikálová hvězda s letošní nominací na Cenu Thálie si zlomila nohu!

2. března 2015 10:58

Premiéra muzikálu Přízrak Londýna je v ohrožení. Jedna z jeho hvězd, zpěvačka Míša Nosková (32), si během baletního tréninku zlomila kůstku v noze. "Nechápu to, při baletním tréninku na můj sólový koncert jsem blbě šlápla a místo kotníku jsem do rána měla bambuli. Ale dalo se s tím v pohodě chodit, nebolelo to, tak jsem to považovala za maličkost," řekla Super.cz Nosková.

Asi po týdnu si ale přeci jen řekla, že nohu nechá pro klid duše zkontrolovat. "Koukala jsem jak blázen, když mi pan doktor ve Vinohradské nemocnici řekl, že mám zlomenou kůstku a chtěl mi dát sádru," vysvětluje zpěvačka, která lékaři rychle vysvětlila, že to vzhledem k její profesi není možné.

"Nakonec mi dal jen ortézu a berle, premiéru Přízraku neohrozím. 11. března prostě odhodím berli i ortézu a odehraju představení. A na večírku už zase budu kulhat," dodala s úsměvem Nosková. 

Gabriela Wolfová, Super.cz

Míša Nosková vážně riskuje své zdraví: Odhodila berle a se zlomenou nohou tančí na jevišti

11. března 2015 9:12

Zpěvačka Michaela (51) Nosková riskuje své zdraví. Během baletní přípravy si zlomila kůstku v levé noze a rady lékařů neposlouchá. I když jí v nemocnici chtěli dát sádru, odešla bez ní. "Mám zlomenou kůstku, ale ono to moc nebolí. O to je to horší, protože se neumím šetřit," řekla Super.cz Nosková.

"Když mi lékař řekl, že mi chce dát sádru, tak jsem mu odpověděla, ať si ji strčí někam, že na to nemám čas a hodně jsem se usmívala. Nakonec jen s pokrčenými rameny dodal, že když to budu mít dobře zafixované, můžu řídit i na jeviště," vysvětluje Míša, kterou už ve středu čeká premiéra v muzikálu Přízrak Londýna.

"Mě by z premiéry dostali, jen kdybych umřela. A i tak bych tam možná dorazila jako duch. Zkrátka odhodím berli a jdu hrát," dodala Nosková. Se zlomenou nohou dokonce i řídí, a to nemá automat. "Dostala jsem nové auto v manuálu, nikdo nemohl tušit, že si stihnu do předání zlomit nohu," směje se Nosková, která riskuje nejen své zdraví, ale také své dcery Elišky.

Přiznala, že je hodně rychlou řidičkou, proto potřebuje bezpečné velké auto. "Na německé dálnici se dá jezdit neomezeně rychle, to miluju. Mnichov - Praha jsem nedávno při cestě z dovolené dala za tři hodiny deset minut. Eliška spala, a když se probudila, tak zahlásila: ‚Mámo, jeď, všechny je předjeď,‘ " dodala se smíchem Nosková. 

Gabriela Wolfová, Super.cz

Míša Nosková a Ondřej Bábor na svatební fotce

Míša Nosková a Ondřej Bábor na svatební fotceFoto: archiv Míši Noskové

Vdaná paní Míša Nosková se pochlubila fotkami z veselky: Takhle to zpěvačce slušelo ve svatebních šatech

1. května 2017 19:23

Zpěvačka Míša Nosková (34) se první květnový den tajně vdala. Ač si všichni mysleli, že s kolegou Ondřejem Báborem dávno nechodí, ve skutečnosti spolu žili a rozchod jen kamuflovali, aby měli klid od médií.

 

Na exotické Srí Lance pak svůj vztah zpečetili svatebním slibem. O plánované svatbě dokonce nevěděla ani nejbližší rodina.

„Pocity byly zvláštní, těšila jsem se, my oba. Nicméně oba jsme určitě vnímali smíšené pocity z toho, že naše rodiny o ničem neví. Myslím, že to ale dodatečně určitě oslavíme. Nebylo jednoduché to před nimi tajit, oba máme k rodinám velmi blízký vztah, ale myslím, že jim to vynahradíme,“ řekla Super.cz Nosková.

Zpěvačce se v našich končinách podařil opravdu nevídaný tah. Vztah s Ondřejem, o kterém loni prohlašovala, že je nadobro u konce, dokonale tajila. A jaký k tomu měla důvod?

„Tajnosti musely být, protože jsme si chtěli být oba jistí, že náš vztah bez tlaku okolí funguje, jak má, což jsme si oba rozhodně potvrdili,“ míní zpěvačka, jež se vdávala v bílých šatech od návrháře Lukáše Bartoně.

„On byl vlastně jediný, kdo o celé situaci věděl. Dcera tu nebyla, vzali jsme si dovolenou i jako líbánky, s ní si volno užijeme i v létě. Svatbu jsme si moc užili a těšíme se na oslavu doma,“ dodala Nosková, kterou hned po návratu domů čekají pracovní povinnosti v muzikálu Ples upírů. 

Líbí se vám svatební šaty Míši Noskové?

 
 

Anna Veškrnová , Super.cz

 

 

Michaela Nosková si to tajnou svatbou zavařila v rodině manžela.Super.cz

S tajnou svatbou Noskové a Bábora se rodina vyrovnává těžce. Příbuzní je chtěli roztrhnout

19. července 2017 16:16

Pro všechny bylo velkým překvapením, když Michaela Nosková (34) během tajného obřadu na Srí Lance pojala za muže svého kolegu Ondřeje Bábora. Překvapení bylo o to větší, že dvojice do té doby tvrdila, že se rozešla.

 

„Jsem hrozně ráda, že máme s Ondřejem za sebou to období, kdy jsme se tvářili, že se neznáme. Jsem ráda, že jsme se vzali, máme hezký vztah,” svěřila se nám na zkoušce muzikálu Mamma Mia! zpěvačka.

Svatba v exotice nebyla nic spontánního, ale dlouho plánovaný krok. „Loni v prosinci jsme si koupili letenky na Srí Lanku, až během března jsme začali plánovat, že se tam vezmeme,” popsala Míša.

Pro blízké páru byla jejich svatba skutečným šokem. „Moji rodiče už jednu svatbu zažili. Ondřejovi rodiče se těší, že v létě uděláme nějakou oslavu. Nejhůř to vnímají manželovi sourozenci. Vždyť Ondřej svého bratra připravil o rozlučku se svobodou,” krčila rameny Míša Nosková, kterou těší, že nejlépe jejich tajnou svatbu vstřebala dcera Eliška. 

Jiří Čeladník , Super.cz


 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář