Jdi na obsah Jdi na menu
 


Michaela Germotová

Michaela Germotová,*

Věřili byste tomu? Tahle nádherná blond hvězda Fantoma opery byla černovláskou. Jak se vám líbí víc?

17. července 2014 7:52

Blonďatá zpěvačka a vycházející muzikálová hvězda Michaela Gemrotová nebyla vždy blond andělem. Super.cz přiznala, že před třemi roky byla černovláskou. Tmavé vlasy bude mít i v muzikálu Fantom opery, který má premiéru 13. září. Barvit se už ale nebude, produkce jí pořídila paruku.

"Já bych teď naopak chtěla vlasy ještě zesvětlit, abych byla úplně blond. Musím na to jít ale pomalu, před třemi lety jsem šla z černé barvy na světlou a od té doby vlasy dávám dohromady, mám je hodně zničené," vysvětlila Super.cz Michaela, která s kolegyněmi z Fantoma opery vyrazila na zkrášlovací den do salónu exVyVoleného Pityho, který jim připravil producent muzikálu Fantom opery.

Jako blondýnka se prý cítí lépe a také přítel je spokojenější. "Je to moje barva. Asi je to lepší," říká zpěvačka, která kvůli Fantomovi opery odložila svatbu. Až k ní dojde, k oltáři prý půjde určitě jako blondýnka. "Jsem teď provdaná za Fantoma opery, vůbec nevím, kdy svatba bude. Náhradní termín nemáme, mám teď toho tolik, že to nijak neřešíme. Ale až k tomu dojde, určitě se budu vdávat se světlými vlasy," dodala. 

Gabriela Wolfová, Super.cz

Michaela Gemrotová patří mezi největší muzikálové objevy posledních let. Teď dostala hlavní roli v české verzi světového hitu Fantom opery.

Gemrotová je žena, která by měla na očekávané představení přitáhnout lidi. Jako krásná Christine v hlavní roli. I proto se jí František Janeček (69) drží jako klíště.

Tento týden se spolu rozjeli do Pardubic, kde s pomocí jeho ředitele Petra Dohnala probíhá výroba velkolepých kulis právě pro muzikál. A ty mají být doslova jedinečné.

Michaela Gemrotová
(Foto: oficiální zdroj)

 

Ale to nebyl zdaleka jediný důvod, proč Janeček ve společnosti hlavní hvězdy muzikálu zpěvačky Michaely Gemrotové do Pardubic přijel. Chce zde vytipovat další talenty, které by František mohl obsadit právě do Fantoma.
 

Autor: pul
zdroj Prásk,cz
 
 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář