Jdi na obsah Jdi na menu
 


Martina Pártlová

Martina Pártlová,*28.5.1979 - zpěvačka

 

Martina Pártlová se narodila 28. května 1979 v Českých Budějovicích. Vyučila se prodavačkou ve zlatnictví, ale pracuje jako barmanka. Je svobodná a má přítele Radka.

Ráda jezdí na koni a hraje beachvolejbal.

V X FACTORU soutěžila v kategorii 25+, jejíž patronkou byla Gábina Osvaldová. Porota Martině v prvních kolech vytýkala nedostatečný prožitek, to však padlo díky interpretaci písně Spomal. Martina byla nejspokojenější se svým výkonem v Banánové noci (6.kolo), kdy zpívala písničku Hoy od Glorie Estefan - paradoxně šla tento večer poprvé do duelu.
V X FACTORU se umístila na 4.místě.

 

Autor: guigne, terusinaa

zdroj Osobnosti,cz

Martina Pártlová předvedla provaz jako ze žurnálu.

Martina Pártlová předvedla provaz jako ze žurnálu. Foto: archiv M. Pártlové

Ta ale umí roztáhnout nohy: Česká zpěvačka se předvedla v póze, kterou se v hospodě nenaučila

18. ledna 2015 21:10

Jak Super.cz slíbila, tak udělala. Zpěvačka Martina Pártlová (35) se rozhodla zhubnout a zpevnit postavu a v posilovně už je jako doma. I když půl roku necvičila, není žádná začátečnice, a tak se před svým trenérem, finalistou reality show Big Brother Karlem Frýdem, i předvádí.

 
 
 

Martina tak předvedla dokonce i dokonalý provaz, nad nímž jsme zalapali po dechu. "Léta dřiny a odříkání," smála se Martina s tím, že tyhle pózy se rozhodně nenaučila v hospodě u svého oblíbeného piva. To ostatně v rámci změny stravovacích návyků, která je součástí hubnutí a zpevňování postavy, musí vynechat.

Martina má naštěstí pohyb ráda, jejím oblíbeným sportem je plážový volejbal, v zimě na něj nejsou ale ty nejlepší podmínky, i když se dá hrát i v hale. Dost se pohybuje i v muzikálu Sněhová královna, v němž účinkuje. Ale ani to nestačí, když se, podle svých slov, mimo jeviště věnovala hlavně válení a žraní. 

 

Saša Šeflová, Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář