Jdi na obsah Jdi na menu
 


Markéta Konvičková

Markéta Konvičková,*17.5.1994 - zpěvačka

 

Markéta je ze slezského městečka jménem Třinec. Narodila se 17.5. 1994 ve znamení býka. Poprvé na sebe upozornila jako finalistka ČeskoSlovenské SuperStar. V 1. semifinále zpívala píseň Umbrella od zpěvačky Rihanna, za kterou sklidila obrovský potlesk a druhé místo v SMS hlasování diváků v kategorii dívek. Ve druhém semifinále si vybrala píseň „Pro mě jsi“ od skupiny 4LIFE a ve třetím semifinále potvrdila svou lásku k válečným filmům, protože zazpívala písničku z filmu Pearl Harbor - There You´ll Be.

V prvním finále na velkém podiu si vybrala pisničku od Natashy Bedingfield - I bruise easily. Porota jí řekla, že velké podium je její šálek čaje. A v druhém zazpívala písničku Where Do I Begin, která byla jejím osudným a tím její cesta v superstar skončila . Pro většinu diváků to byl šok, ale Markétka to nesla statečně. Deváté místo z 12 000 přihlášených je skvělé. Vypadla s Paulinou Ištvancovou. Studuje střední školu v Českém Těšíně hotelnictví a turismus .V současné době pracuje na své debutové desce.

Autor: wendy92, sel-demi-miley-kristen, frankie2206

zdroj osobnosti,cz

Markéta Konvičková

Markéta Konvičková Foto: Hair studio Honza Kořínek (4x)

Pravá blondýnka! Nádherná česká zpěvačka by se nenechala přebarvit ani za milión!

12. června 2015 20:49

Zpěvačka Markéta Konvičková (21) už několik let okouzluje sexy blond barvou a jinou si prý už ani nedovede představit. I kvůli tomu se jako pravá blondýnka stala tváří vlasové kolekce B(L)OND girls 2015.

Sama s vlasy příliš neexperimentuje a ani kvůli kariéře si nedokáže představit, že by se z ní stala třeba brunetka. „Můj největší experiment byl, když jsem si před několika lety sundala nastavené vlasy. Ty moje byly hodně zničené, a tak jsem se nechala ostříhat na mikádo. Být brunetkou? To ani za milión,“ prozrazuje s úsměvem Markéta.

„Markéta je krásná, fotogenická, k tomu všemu milá a její vlasy jsou kvalitní, takže když jsme hledali jednu z tváří naší nové blond kolekce, volba byla jasná,“ řekl kadeřník Honza Kořínek. 

Gabriela Wolfová, Super.cz

Markéta Konvičková

Markéta KonvičkováFoto: Archiv TV Nova

Lékaři zachránili ohroženou Tvář: Konvičkovou ale důrazně varovali před odděláním hlasivek!

7. dubna 2017 12:38

Ta show se málem jmenovala Tvoje tvář má němý hlas a reálně hrozilo, že Markéta Konvičková (22) kvůli nemoci pro v neděli vysílaný díl nebude schopná zazpívat ani notu. I lékařka se natáčení hlasitě vysmála. Jenže se stál zázrak!

 

„Moje hlasivečky hlasivečnatý vypověděly službu. Paní doktorka se začala smát, když jsem jí řekla, že ve čtvrtek musím být ready,“ uvedla Markéta ještě v úterý.

Pak však poctivě dva dny proležela a ve čtvrtek, v den natáčení dalšího dílu, přišly na kontrole příznivější zprávy.

„Hlasivky jsou o 1000 procent lepší, nicméně na jedné straně mám pořád bouličku. Musím si před výkonem vzít nějaký oblbovák, abych si něco neurvala. Pokud proležím víkend, tak už by to snad mělo být v pořádku,“ napsala nám v SMS nádherná zpěvačka.

Tak uvidíme, jaké tóny se jí v Tváři podaří vyloudit! 

David Zápal , Super.cz

 

 

Markéta Konvičková zase okouzluje svými ňadry!Super.cz

Budete závidět našemu mikrofonu? Tak skvělý výhled na vnady hvězdy Tváře Konvičkové má jen její přítel

17. května 2017 8:23

Nejhezčí účastnice Tváře Markéta Konvičková (23) vás opět oslní svým půvabem a jak se říká, do obličeje se jí vůbec dívat nebudete! Třetí nejúspěšnější soutěžící z pěvecké show začala natáčet svůj nový videoklip, ve kterém své ženské přednosti opět ukazuje v plné parádě. Mrkněte na náš rozhovor!

 

Rozhovor jsme natáčeli na střeše jednoho domu v centru Prahy a byla pořádná zima. Proto nás zajímalo, jestli se to neprojeví i v choulostivých oblastech a nakonec i navenek. Markéta se toho ale nebála.

„Možná někde něco prokoukne, ale všechno je tak chráněno, podlepeno a zalepeno, že není ani šance, aby bylo vidět víc, než bych chtěla.“

Celý ten videoklip nemá vyznít vulgárně, ba naopak. Měla bych být za luxusní dámu, která pány odpálkovává a posílá je do zadní části mého těla,“ svěřila se nám Konvičková.

V jejím novém videoklipu Teď už vím se objeví i vítěz Muže roku 2016 Josef Kůrka. Hraje Markétina přítele. Možná kvůli němu byl na natáčení i její skutečný druh Renda.

„Říká se, že do měkkého se lépe lehá. S tím jsem spokojená, měnit to nehodlám. Je hezké, když se na to svalnaté tělo mohu podívat při natáčení videoklipu. To mi ale stačí,“ tvrdila Konvičková.

Písnička je o tom, jak ji štve partner a pak i další muži, a diváci prý budou překvapení, co vše se bude ve videu dít. „Premiéra je koncem května,“ dodala zpěvačka. 

David Zápal , Super.cz

 
 
Markéta Konvičková a její vnady. Další odvážné fotky ve fotogalerii!

Markéta Konvičková a její vnady. Další odvážné fotky ve fotogalerii!Foto: Adéla Bellini

Takhle odvážná v Tváři nebyla: Markéta Konvičková se vyňadřila, pánové z toho nebudou moci spát!

30. května 2017 19:54

Nejkrásnější účastnice třetí řady show Tvoje tvář má známý hlasMarkéta Konvičková (23) to zase rozbalila na plné a pořádně divoké obrátky! Moc dobře ví, že jen pěkným hlasem svůj zpěv neprodá, proto při natáčení nového provokativního videoklipu Teď už vím bezostyšně ukazovala své vnady pokaždé, když o to čočka kamery žádala. Mrkněte do fotogalerie!

 

Natáčení proběhlo nedávno ve dvoupatrovém luxusním bytě v centru Prahy. Tehdy jsme s půvabnou Markétou natočili i rozhovor.

„Možná někde něco prokoukne, ale všechno je tak chráněno, podlepeno a zalepeno, že není ani šance, aby bylo vidět víc, než bych chtěla. Celý ten videoklip nemá vyznít vulgárně, ba naopak. Měla bych být za luxusní dámu, která pány odpálkovává a posílá je do zadní části mého těla,“ svěřila se nám Konvičková, která již za pár dní odlétá do Tuniska natáčet nový videoklip s kamarádem ze SuperStar Honzou Bendigem. Jejich první společný se jmenoval Bloudím, byl ze strany Konvičkové také velmi odvážný, a nasbíral již přes 4,3 miliónu zhlédnutí. Ti, kteří by si chtěli vnadnou Markétu poslechnout živě, budou mít možnost na pražském festivalu Ynspirology, který se uskuteční 24. a 25. června před Metropolí Zličín.

A o co vůbec jde v klipu, který má dnes premiéru na nejznámějším světovém videoserveru? Děj se točí kolem toho, že si „filmový“ partner Konvičkové neváží klenotu, který má doma, a tak laškuje i s jinými muži. Všichni se však chovají obscénně a nechutně, proto je postupně posílá do zadní části těla. Máme se prý těšit na hodně divoké video! 

David Zápal , Super.cz

 

 

Markéta Konvičková dlouho nebyla tak sexy jako v klipu k písni Teď už vím.

Pořádně sexy Markéta Konvičková dostává chlapy do kolen. Včetně nejpohlednějšího Čecha

6. června 2017 8:16

V poslední době byla v centru pozornost hlavně díky soutěži Tvoje tvář má známý hlas, kde se proměňovala ve slavné kolegy. Nyní jde Markéta Konvičková (23) s kůží na trh sama za sebe a představuje klip k písni Teď už vím, o jehož vzniku jsme na Super.cz už psali.

 

Zatímco většina mužů může o Markétě jenom snít, populární slovenský raper Suvereno a aktuální Muž roku Josef Kůrka se o její dominanci přesvědčili na vlastní kůži - a rádi. Právě nejhezčího Čecha zpěvačka v klipu pořádně potrápí a vyzkouší si na něm dominantní praktiky.

Zdá se, že finalistka televizní show vykročila správným směrem a klip, ve kterém se to jen hemží exkluzivními modely šatů, drahými auty, špičkovými tanečními kreacemi a vyzývavými pózami, je toho zářným příkladem. „Hlas a tělo jedno jest,“ jak se nechala slyšet samotná Markéta a tuto vražednou kombinaci velice brzy předvede ve své nové koncertní show, se kterou startuje už za měsíc. 

Jiří Čeladník , Super.cz

 
Markéta Konvičková na archivním snímku

Markéta Konvičková na archivním snímkuFoto: Adéla Bellini

Hvězda Tváře má ohroženou tvář! Krásné zpěvačce se v bytě usadili agresivní squateři, nemůže se jich zbavit

3. srpna 2017 17:18

Tomu se říká pech, s kterým se jen tak někdo nesetká! Nejkrásnější účastnice jarní Tváře Markéta Konvičková (23) je nyní vězněm v části svého vlastního bytu. Zbytek jí totiž obsadili squateři, kteří prostory odmítají opustit a nepomohl ani zákrok složky integrovaného záchranného systému. „Bojím se,“ přiznala Super.cz Markéta.

 

Pokud by někdo čekal levicové extremisty, kteří mají pocit, že soukromé vlastnictví je sprosté slovo a kteří se zabarikádovali v bytě nádherné zpěvačky, toho bohužel zklameme.

Markétu totiž v jejím ostravském apartmánu ohrožuje roj vos, který se rozhodl obsadit jí obývák a kuchyň půdního bytu.

„Je to masakr, řešíme to bezúspěšně už dva dny. Ve střeše máme vosí hnízdo. Hasiči jim ucpali otvor, kterým se dostávaly dovnitř, tak se asi prokousaly k nám do obýváku sádrokartonem. Vystříkali jim to tam, takže jich pár zabili, ale několik desítek jich teď lítá po obýváku a jsou čím dál agresivnější. Asi jsou naštvané. Jsem zabarikádovaná na terase a pořád někoho hledám, kdo by mi pomohl. Zatím mě nebodly, ale není to nic příjemného. I o psa se bojím. Snad se nám to brzy podaří vyřešit,“ dodala zpěvačka.

Tak doufejme, že se létající squateři nějak nepodepíšou na její rozkošné tvářičce! 

David Zápal , Super.cz

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář