Jdi na obsah Jdi na menu
 


Marcela Březinová

Marcela Březinová,*18.11.1960 - zpěvačka

 

Zpěvačka Marcela Březinová se narodila 18. listopadu 1960 v Podbořanech.

Mezi lety 1981 až 1987 působila ve skupině OK band. Poté se vydala na sólovou dráhou - spolupracovala se skupinami S. L. S. Leška Semelky, YANDIM band Slávka Jandy. Zpívala také v jazzovém klubu v Karibské oblasti.

V roce 1993 přišel čas pro její sólový projekt a první sólovou desku "Každej to má rád". Comeback Marcela ohlásila v roce 1997 písní "Duha". V roce 1998 vychází její druhá deska "Nesmíš loudit". V roce 1999 se vrací do skupiny OK band - v roce 2000 vydávají CD "Ornament osudu" a v roce 2001 CD "Za škvírou". Od roku 2003 je opět na sólové dráze.

Autor: 1509

zdroj osobnosti,cz

Marcela Březinová relaxuje na Djerbě.

Marcela Březinová relaxuje na Djerbě. Foto: Blue Style/Tuniský úřad pro cestovní ruch (5x)

Na 54 let to není vůbec špatné: Marcela Březinová se na dovolené pochlubila štíhlou postavou v plavkách

23. května 2015 13:52

Letošní rok je pro zpěvačku Marcelu Březinovou (54) přelomový hned ve dvou rovinách - jednak jí v listopadu bude pětapadesát let, a pak si také připomene pětatřicet let na hudební scéně. To vše v době, kdy se v plavkách pochlubila postavou, kterou by jí leckteré mladší ženy mohly tiše závidět.

 

Marcela Březinová přiznává, že se udržuje v kondici nejen pohybem, ale především stravou.

"Denně si dám svou protahovací sérii cviků, a když je čas, tak i jógu. A pak si hlídám, co jím. Už asi rok jsem úplně bez masa, zjistila jsem, že mi vůbec nechybí, jím hodně ovoce a zeleninu," líčí zpěvačka, jejíž křivky momentálně obdivují Tunisané na Djerbě.

Když ke zpěvačce přiběhl na pláži jeden z místních prodejců tradičních šátků, měl co dělat, aby udržel tempo smlouvání. Očividně se mu Březinová líbila, a tak se jí letmo dotýkal, jak to jen šlo. A vyplatilo se. Nejen, že prodal jeden ze svých hadříků, ale zpěvačky se letmo dotkl, když jí během pěti minut zahalil do asi pěti látek.

"Byl to milý prodejce, hezky se usmíval. Když mě chytl za ruku, už to vypadalo na veselku," vtipkovala s velkým úsměvem Marcela, která nakonec byla chudší o patnáct tuniských dinárů, tedy o necelých dvě stě korun.

Na tuniské Djerbě pobývá Marcela Březinová se synem Honzou, mladší dcera Vanda je v Česku. 

Anna Veškrnová, Super.cz

 

 

 

Marcela BřezinováSplash.com

Zakryla kérky a přestala si barvit vlasy: Známá česká zpěvačka je k nepoznání

1. srpna 2017 18:58

Než si stoupla na pódium a svým nezaměnitelným hlasem začala zpívat, diváci netušili, o koho jde. Zpěvačka Marcela Březinová (56) radikálně změnila svoji image. Přestala si odbarvovat vlasy na platinovo, místo kratičkého účesu si nechala narůst mikádo, a všechny zmátla navíc tím, že v košili s dlouhým rukávem nebyly vidět ani její typické kérky.

 

"Tohle už je opravdu moje barva, rozhodla jsem se jít takhle na přírodno. Na chvilku. Třeba to jednou zase změním a vrátím se ke svému starému zjevu, ve kterém mě znáte. Jsem takové děvče okamžiku, takže uvidíme," řekla nám na soustředění soutěže Muž roku v lázních v Dolní Lipové, kde vystupovala hned dva večery.

"Já vím, že matou i ty ruce, ale na druhé vystoupení už mám připravený model, kde ty ruce budou vidět, takže zjistíte, že tetování pořád mám," smála se zpěvačka. "Tam, kam chodím, mě lidi poznávají pořád," dodala.

Zpěvačce, jejíž manžel před pár lety spáchal sebevraždu, se prý už daří dobře i v soukromí. "Musím říct, že všechno je fajn. Práce, která mě velmi baví, mám dost. A soukromí se pořád nějak řeší, to je ve hvězdách. Ale jsem spokojená. A nějaký ten muž je vždycky. Ale že by byl nějaký, o kterém bych si teď chtěla povídat, tak to ne. Ale nějaký tam určitě je a chlapi vždycky stojí za řeč, protože je k životu potřebujeme," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář