Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lucie Vondráčková - Tomáš Plekanec

Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková a Michal Dlouhý

Lucie Vondráčková a Michal DlouhýProfimedia.cz

Setkání exmilenců plné úsměvů: Takhle se Lucie Vondráčková tulila ke své někdejší velké lásce!

3. srpna 2017 15:58

Zpěvačka Lucie Vondráčková (37) se po roce objevila v Česku. A od svého příletu z Kanady je neustále v jednom kole!

 

Po křtu svého prvního zpěvníku a autogramiádě pro fanoušky se objevila i na tiskové konferenci Primy, kde se potkala se svou dávnou velkou láskou, hercem Michalem Dlouhým (48).

S o jedenáct let starším sympaťákem chodila Lucie před patnácti lety. Tříletý vztah se tehdy rozpadl na tom, že se úspěšná zpěvačka chtěla zatím věnovat kariéře, zatímco herec toužil po rodinném hnízdečku.

Vondráčková po boku expřítele zapózovala s úsměvem na rtech a zjevně si s ním po letech měla co říct.

Na oba teď navíc čeká společná práce. Vondráčková si totiž zahraje v krimiseriálu Kapitán Exner, kde Michal Dlouhý ztvární stejnojmennou roli elegantního vyšetřovatele a milovníka krásných žen. Jak jim to oběma slušelo, se podívejte do galerie. 

Anna Veškrnová , Super.cz

 
 

Lucie VondráčkováSuper.cz

Z Lucie Vondráčkové je opět vegetariánka. Přestala jíst maso, ze svého těla chce dělat zahradu, ne hřbitov

3. srpna 2017 5:55

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (37) má velmi štíhlou postavu. Ale ne zadarmo. Pravidelně sportuje a drží se také zdravé stravy. "Já sport miluji, bez toho bych nevydržela. Nejradši mám plavání a chůzi na velmi dlouhé tratě. A jídlo a sport je spojená nádoba. Jsem sportující a zdravě se stravující," řekla Super.cz Lucie.

 

Byla vegetariánkou, vegankou, pila jen teplou vodu s citrónem, pak se zase vrátila k pojídání masa. Jak je na tom nyní? "Vrátila jsem se k nepojídání zvířat. Jsem teď salátová. Líbí se mi, že už můžou ty zelené věci být i dobré. Chci ze svého těla dělat zahradu, a ne hřbitov, řekl někdo moudrý. A to se mi líbí," vysvětluje Lucie.

Ta vypadá skvěle. "Přijde mi, že český ženský se hodně udržují krásné. Já si tak sice nepřipadám, ale když se kouknu do časopisu nebo na ulici, tak je tady tolik hezkých žen a mám pocit, že všichni sportují. Je hezký se tady pohybovat," dodala Vondráčková, která do Čech přiletěla s rodinou z Montrealu před týdnem a stráví zde léto. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

Lucie Vondráčková

Lucie VondráčkováMichaela Feuereislová

Dospěla do zralé dámy: I přes přibývající vrásky je z Lucky Vondráčkové pořád kočka!

24. listopadu 2017 17:08

Uběhlo pár měsíců od doby, kdy byla v Česku naposledy a už je tu zase! Lucie Vondráčková (37) tentokrát z Kanady přeletěla velkou louži kvůli několika povinnostem. A jak se ukázalo, dívka, která byla dřív diblíkem, se i přes pár přibývajících vrásek stává velmi pohlednou dámou středního věku.

 

Lucii jsme potkali na křtu knížky Markéty ZahradníkovéKryštofovy nebetyčné maléry, o které prohlásila, že je to skvost, který budou děti zbožňovat a jejich rodiče s potěšením číst.

„Vezu si knížku domů do Kanady a hned ji klukům budu číst. Nebudu čekat na dobu, kdy budou starší,“ řekla zpěvačka na křtu, jenž se konal na lodi a nechyběli na něm ani Zbigniew Czendlik nebo Marcel Zmožek či Jarek Šimek.

Lucie Vondráčková se ohřála jen pár minut, pak musela běžet za dalšími povinnostmi. Nešlo si ale nevšimnout jejích lodiček, z nichž téměř vylézaly prsty u nohou a při pohledu na ně začínala být lidem zima. Asi je z Kanady hodně otužilá! 

David Zápal , Super.cz

Lucka a Milan před objektivem Roberta Vana.

Lucka a Milan před objektivem Roberta Vana.Foto: Petr Mráček

V šatech na ramínka ji vídáme radši, než v košili s dlouhými rukávy. Lucka Vondráčková fotila s hvězdou z Tváře

1. prosince 2017 19:49

Během svého aktuálního pobytu v Česku Lucka Vondráčková (37) rozhodně nezahálí. Zpěvačka stihla pokřtít knihu, převzít stříbrného slavíka a taky zvládla nafotit s renomovaným fotografem Robertem Vanem promo fotky k novému duetu, který nazpívala s Milanem Peroutkou (27). „Nové fotky vznikly k písničce Hvězdy nad oceánem, kterou jsem spolu nazpívali,” komentovala focení Lucka.

 

Na focení s Robertem Vanem se velmi těšil Milan Peroutka, známý z televizní show Tvoje tvář má známý hlas. „S Robertem už jsem jedno focení absolvoval, tak jsem se těšil. Jeho fotky jsou přirozené. Nekouká z nich počítač a mně se jeho práce líbí,” říká zpěvák, který se před fotografem proslaveným mužskými akty zatím neodvážil odhalit. „Ještě nedošlo k tomu, že bych si před jeho objektivem sundal i tričko. Třeba mě to jednou bude mrzet, ale necítím se na to,” říká Milan, který na focení přijel svým značně ojetým vozem.

„Fotili jsme u krasných aut, což bylo v kontrastu s mým vlastním vozidlem, kterým teď jezdím. Ale vlastně mi to nevadí, mám ho jako atrakci a vizitku hlásající - se mnou si nemusíte na nic hrát, já si taky na nic nehraju,” směje se Milan a s úsměvem dodává: „Když jsem naši posádku rozvážel domů, tak si víceméně nestěžovala.” 

Lucie Sieglová , Super.cz

 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář