Jdi na obsah Jdi na menu
 


Leona Šenková

Leona Šenková,*7.4.1993 - zpěvačka

 

Do soutěže se přihlásila, aby zjistila názory ostatních na svůj zpěv. „A abych se dostala blíž k hudbě,“ podotýká dívka, která většinu času tráví s kamarády nebo se svojí kapelou ve zkušebně ve Chvaleticích. Kdyby vyhrála, o sto tisíc euro by se podělila s rodinou a zbytek si uložila na horší časy.
Studentka pedagogiky miluje punkové a metalové kapely. Do soutěže se přihlásila, aby zjistila názory ostatních na svůj zpěv.

Většinu času tráví s kamarády nebo se svojí kapelou ve zkušebně ve Chvaleticích. Kdyby vyhrála, o sto tisíc eur by se podělila s rodinou a zbytek si uložila na horší časy.

1. semifinále: Věra Špinarová – Tak já ti mávám
2. semifinále: The Cranberries - Zombie
3. semifinále: Marie Rottrová - Lásko voníš deštěm
1. finále: Pink - Just like a pill

 

zdroj osobnosti,cz

Leona Šenková a její vnady a pupíček

Leona Šenková a její vnady a pupíček Foto: archiv L. Šenkové

Prsa a špeky vylézající z prádla pro chvíle vášní: Takhle vypadá před porodem známá česká zpěvačka

29. ledna 2015 20:57

Miluje svoje tělo, přestože patří k těm nejrozsáhlejším v českém šoubyznysu. Na to, že má slušný základ a může tóny vytahovat rovnou z podlahy, je náležitě pyšná. Teď se mladičká zpěvačka Leona Šenková (21) pochlubila těhotenskou fotkou. Možná měla vypadat roztomile, když ukazovala botičky pro toužebně očekávané děťátko, ale působí to spíš jako momentka těsně před chvílemi rozkoše!

 
 
 

Leona Super.cz fotografii poslala, aby ukázala, jak se na dítě těší. Rozčílily ji totiž hlasy, že si kazí v útlém věku život a také kariéru zpěvačky. Ona sama ale tvrdí, že podobné lidi vůbec neposlouchá a plně se bude věnovat mateřství i kariéře.

„Také mě naštvalo, když o mně někdo šířil drby, že jsem potratila. Tak snad teď už každého přesvědčím o tom, že je to jinak,“ dodala pro Super.cz

Leonu čeká kromě posledních pár týdnů těhotenských radostí a strastí také natáčení singlu a desky. Fanouškům slibuje, že se mají na co těšit. Jen co se vyléčí ze současných zdravotních komplikací, pustí se tvrdě do práce. A pak rovnou do rození. Tak držíme palce! 

 

David Zápal, Super.cz

Leona Šenková a její syn Karel

Leona Šenková a její syn Karel Foto: Facebook L. Šenkové

Těžkotonážní česká zpěvačka je konečně maminkou: Podívejte se na jejího kloučka!

7. dubna 2015 17:09

Zpěvačka Leona Šenková se konečně dočkala! Dívka, která účinkovala v SuperStar a jež zaujala nejen velmi hřmotnou postavou a výrazným poprsím, ale především neuvěřitelným hlasem, se v necelých dvaadvaceti letech stala maminkou. Synáček Kája přišel na svět koncem března.

Leona na porod čekala dvacet hodin. „Karel se narodil v pardubické porodnici 29. března, měřil padesát centimetrů a vážil 3,1 kilogramů. Bylo to náročné, ale zvládli jsme to,“ říká šťastná maminka.

Otcem je Karel Vondrák, její přítel podobající se hororové postavě, s kterým počala dítě krátce po seznámení a po rychlém ukončení předchozího vztahu se snoubencem.

A syn se Karlovi prý velmi podobá. „V profilu spícího juniora vidím tatínka doma spícího na gauči. Je malinkej jako bonbónek. Je zkrátka po tátovi. Taky je tak neodolatelný,“ rozplývá se zpěvačka, která se coby dup chce vrátit do nahrávacího studia i na pódia. Kariéru prý přerušuje jen na nezbytně nutnou dobu. 

David Zápal, Super.cz

 

Můj styl je black, jako by říkala Leona Šenková!

Můj styl je black, jako by říkala Leona Šenková!Foto: Olga Hrušková

Obřího poprsí si tentokrát nikdo nevšiml: Robustní česká zpěvačka rozevírala ústa plná nepěkných černých věcí

15. července 2017 16:27

Ooops, to se tedy nepovedlo! Známá česká zpěvačka Leona Šenková je většinou skloňována ve všech pádech kvůli své robustní postavě a hlavně mohutnému poprsí. Tahle sympaťanda má však jedno tajemství, které nyní nechtěně ukázala. Mrkněte do fotogalerie!

 

Snad každý umělec ví, že ústa jsou jeho pracovní nástroj, a tak do něj mnozí investují miliónové částky. Leona Šenková coby matka ale asi nemá peněz nazbyt, což se ukázalo poté, když při natáčení klipu Jarka Šimka (43) Můj styl je fit předvedla chlebárnu plnou černých amalgamových plomb.

K těm právě sahají ti, kteří mají hluboko do kapsy, bílé plomby jsou výrazně dražší. Tuplem u zpěváků, kteří často otvírají pusu dokořán, je to ale trochu faux pas.

„Leona byla při natáčení fantastická. Sama v songu rapuje Můj styl je big, umí svoje přednosti prodat, je s ní legrace. Mám ji moc rád,“ řekl Super.cz zpěvák a skladatel Jarek Šimek.

Ten do klipu pozval i řadu dalších známých osobností, namátkou Marcelu Holanovou nebo Jana Antonína Duchoslava s pořadatelem charit Davidem Novotným.

Nechybí v něm legrace, ale také upocená dívčí a mužská těla. Šimek se před časem dal na posilování a prošel radikální proměnou, kterou chtěl ukázat i v hudebním videu.

„Klip je o tom, že každý v jakémkoliv věku, jakékoliv postavy může žít zdravým životním stylem a že cvičení není jen pro kulturisty, ale pro každého, kdo se chce cítit dobře. Navíc je u toho i zábava,“ dodal. 

David Zápal , Super.cz

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář