Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klára Vytisková

3. 5. 2014

Klára Vytisková,*3.5.1985 - zpěvačka

 

 
 
 

Klára Vytisková je česká zpěvačka a moderátorka. Vystudovala zpěv na konzervatoři Jaroslava Ježka. Momentálně zpívá v kapele Toxique, vystupuje i s kapelou Neřež. Na svém kontě má už i úspěchy a mezi ty největší patří cena Anděl – Objev roku 2008 a tři nominace na Anděla, jedna z nich byla i zpěvačka roku ve které byla nominována i ona sama. Moderuje také hudební pořad Medúza.

Zdroj: Osobnosti,cz

Klára Vytisková se včera stala dvojnásobnou maminkou.

Klára Vytisková se včera stala dvojnásobnou maminkou.Foto: Facebook Kláry Vytiskové

Klára Vytisková je podruhé maminkou: Tohle je její novorozená dcerka

26. května 2017 18:34

Jedna z nejosobitějších zpěvaček tuzemské scény je dvojnásobnou maminkou! Klára Vytisková, která se ještě na začátku týdne ukázala ve společnosti s obřím těhotenským bříškem, porodila včera druhou dcerku.

 

Vedle starší dcerky Emilky jí bude radost dělat Olivie. Fotkou kompletní rodiny se zpěvačka pochlubila na své sociální síti.

„25/5/2017 Olivie, jsme v tom až po uši, zamilovaní,“ napsala čerstvá dvojnásobná maminka  Vytisková stručně k vysmáté rodinné fotce z porodnice. Gratulujeme! 

 

 

 

 

 

Dvojnásobná máma Klára Vytisková hodlá v plození dětí pokračovat.Super.cz

Krátce po porodu je bývalá porotkyně SuperStar zase jako proutek. Přemýšlí dokonce o třetím dítěti

21. srpna 2017 14:34

Je to jen čtvrt roku, co Klára Vytisková (32) přivedla na svět svou druhou dceru. Zpěvačka ale nepolevila v pracovním tempu a mateřství se jí daří bez problémů skloubit s pracovními aktivitami.

 

„Jsem taková hippie matka. Většinou si je beru na koncert s sebou, odběhnu zpívat a pak se za nimi vracím,” říká zpěvačka, která vystoupení na letních festivalech pojímá s rodinou jako takovou malou dovolenou. „Většinou to spojíme s nějakým koupáním nebo jen mácháme nohy v potoce, kreslíme křídami. Moje starší Emilka má ráda prostředí na festivalech. Olivka je zatím ještě malinká, proto se s ní jezdí daleko od pódia, aby nebyla v hluku,” vysvětluje.

V mateřství bývalá porotkyně SuperStar našla smysl života a podle všeho se s partnerem, bubeníkem Romanem Víchou, nebrání dalšímu potomkovi. „Mít miminko je taková droga. Když cítíš to malý voňavý stvoření, tak okamžitě chceš další. Já jsem to takhle měla i v porodnici, říkala jsem mu, jestli jdeme zase do toho,” smála se sympatická brunetka.

O tom, že má Klára své děti neustále nablízku, jsme se mohli přesvědčit na slavnostním otevření nově vznikající zahrady na střeše Paláce Lucerna. Na unikátním místě pyšnícím se fantastickým výhledem na Prahu měla Klára nablízku svou mladší dceru Olivii. Během jejího koncertu se o dceru v zákulisí staral tatínek. Na otevření zahrady, kterou má na svědomí kavárník Ondřej Kobza, nemohla Klára chybět. Je totiž hlavní ambasadorkou projektu přírodu do města ciderů Strongbow, díky kterým se střecha Lucerny zazelená. 

Jiří Čeladník , Super.cz

 

Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář