Jdi na obsah Jdi na menu
 


Karolina Gudasová

Karolina Gudasová,*12.8.1992 - zpěvačka

 

Karolina Gudasová se narodila 12.8.1992 v německém Mnichově, kde její otec hrál hokej za Hedos München. Protože vyrůstala u ledu, věnovala se od malička krasobruslení. Od pěti let také hrála na klavír a hraje dodnes.
Po návratu do Čech do Berouna v jedenácti letech vyměnila krasobruslařské boty za piškoty a začala se věnovat tanci. Stala se členkou taneční skupiny R.A.K. Beroun v kategorii Show dance formace, se kterou se zůčastnila několika mistrovství republiky, mistrovství Evropy a mistovství světa v osmi tanečních sezónách.
Během studia na víceletém gymnáziu v Berouně objevila profesorka hudební výchovy v Karolíně její hudební a pěvecký talent. Díky tomu začala studovat zpěv nejprve v ZUŠ V.Talicha a poté u Lídy Nopové a následně u profesora Rybičky.
Na jaře roku 2010 zkusila své štěstí na konkurzu do divadla Semafor do hry Mam'zelle Nitouche a uspěla.
V roce 2011 získala roli v jazzovém muzikálu Hodiny jdou pozpátku, úspěšně odmaturovala na gymnáziu a rozhodla se pro studium umělecké školy.
Byla přijata na Konzervatoř Jaroslava Ježka na obor muzikál, kde studuje zpěv u profesorky Lenky Paulikové. Paralelně je posluchačkou vysoké školy, kterou studuje formou dálkového studia.
 

Karolina Gudasová v současnosti účinkuje v :

Kytice
Prsten pana Nibelunga
Levandule
Hodiny jsou pozpátku
Mam`zelle Nitouche
Kam se poděla Valerie?

zdroj Divadlo Semafor,cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář