Jdi na obsah Jdi na menu
 


Iveta Bartošová 4

  15. června 2014 • 12:00

Helena Růžičková (†67) o Bartošové (†48): Co Ivetě předpověděla?

Helena Růžičková se s Ivetou znala a měla ji ráda.
Helena Růžičková se s Ivetou znala a měla ji ráda. (Foto: Aha! - ara, koláž Ahaonline.cz)
 
Tragická sebevražda zpěvačky Bartošové je bezesporu hlavní událostí tohoto roku v domácím showbyznysu. Bohužel ne příliš veselou. Díky zájmu fanoušků i médií vychází i řada publikací, která se snaží přinést více či méně nové informace a pohledy na život ženy, která byla zpočátku oslavovaná, později často vysmívaná a nakonec už jen politováníhodná. A tak to už zůstane. Ale mohlo to být i jinak, jak kdysi doufala i Helena Růžičková.

 

 

 

 

 

 

Hvězda roste

Na přelomu 80. a 90. let dosahovala popularita Bartošové vrcholu a dívku z kraje pod Radhoštěm znal kde kdo, včetně známých osobností. "S Ivetou Bartošovou se jednak osobně známe, jednak jsem s ní měla možnost párkrát účinkovat na vystoupeních i v televizi. Velice se mi líbí její vystupování, a to jak na jevišti, tak i mimo jeviště. Je hezká, šikovná a myslím, že má i výborné vedení, takže jako naše nová hvězda roste," mluvila s nadšením Helena Růžičková o zpěvačce v roce 1989.

V té době sbírala Iveta i uznání kolegů z branže. V roce 1991, kdy začala Hana Zagorová (67) randit se Štefanem Margitou (57), se o něco populárnější zpěvačka na adresu Bartošové vyjádřila následovně: "Viděla jsem ji v televizi, kde dělalal taneční věci, a velice mile mě překvapila. Již to není ta mladá holka, ale začíná zrát v opravdovou zpěvačku. Držím palce a fandím." Bohužel veškeré naděje jsou dnes navždy pohřbené. O zajímavých detailech z období zpěvaččina úspěšného období se dočtete v nové knize bývalého šéfa fanklubu Bartošové Roberta Rohála nazvané prozaicky: Iveta.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

IVETKO SBOHEM -

(AHOJ, 19. 7. 2014 9:24)

BUĎ VŮLE TVÁ