Jdi na obsah Jdi na menu
 


Eva Pilarová

Eva Pilarová,*9.8.1939 - zpěvačka

 

Eva Pilarová je česká zpěvačka. Trojnásobná vítězka čtenářské ankety Zlatý slavík v kategorii zpěvaček.

Zpívala už od dětství, a to i vážnou hudbu. Koncem 50. let začala na brněnské JAMU studovat operní zpěv, zároveň v té době vystupovala v divadle Večerní Brno. Po roce studia, v roce 1960 však JAMU opustila a nastoupila do pražského divadla divadla Semafor, kde vystupovala mimo jiné též s legendární dvojicí Jiří Suchý a Jiří Šlitr a kde se záhy prosadila jako výborná zpěvačka.

V roce 1962 na krátký čas odešla zpívat do Divadla Rokoko, ale už v roce 1964 se vrátila zpět do Semaforu. V tomtéž roce si také ve filmu Kdyby tisíc klarinetů zahrála roli (coby výrazná sboristka dívčí školy - spolu s Naďou Urbánkovou a dalšími) sice drobnou, ale s úžasným duetem s Karlem Gottem (píseň Je nebezpečné dotýkat se hvězd).

Během své dlouhé pěvecké kariéry nazpívala velké množství známých hitů, velice populární a oblíbené byly její duety s Waldemarem Matuškou, zpívala ale i s Karlem Gottem a dalšími zpěváky. V době normalizace nemohla jezdit na západ - zde sehrála svou roli emigrace jejího prvního (Milan Pilar) i druhého (Jaromír Mayer) manžela; v roce 1977, aby vůbec mohla i nadále vystupovat, podepsala tzv. Antichartu.

Je to zpěvačka obdařená velmi krásným, silným a barevně zajímavým, naprosto nezaměnitelným hlasem - sopránem o rozsahu tří oktáv, oplývající navíc vynikající pěveckou technikou. S přibývajícími léty se stále více orientuje především na žánrovou oblast jazzu a swingu. I když je stále vynikající zpěvačkou, přece vrchol její kariéry spadá do 60. a 70. let; dnes patří právem k pěveckým legendám s neoddiskutovatelně jedním z nejlepších hlasů, jaký vůbec česká pop-music kdy měla.

 

zdroj Osobnosti,cz

Krize v manželství Pilarové: Manžela by nejraději zabila!

Eva Pilarová a Jan Kolomazník přiznali krizi v manželství.
14. června 2014 ● 06:13

Už brzy by měla Eva Pilarová (74) oslavit s manželem Janem Kolomazníkem (61) 30leté výročí v manželství. Ani jeden si ale není příliš jistý tím, že jim vydrží. Zpěvačka totiž na svého muže nebere ohledy a jemu už dochází trpělivost.

 

 

Výročí oslavíme na podzim, jenom pokud neuteču,“ překvapil upřímností Kolomazník při natáčení pořadu Vše nejlepší, který TV Barrandov odvysílá k blížícím se narozeninám Pilarové. A ta z jeho slov nebyla ani trochu překvapená. Dusná atmosféra mezi manželi panovala i po natáčení. „Paní Pilarová si totiž do pořadu pozvala známého, který chová hady. Pan Kolomazník má ale z hadů panickou hrůzu, a když mu dala škrtiče za krk, nerozdýchal to,“ prozradil zdroj ze štábu.

A Kolomazník svou zlost neskryl ani před televizními kamerami. „Ona se mě chce asi zbavit,“ spílá jí, obrací oči v sloup a viditelně se potí. Ne zrovna idylickou atmosféru doma přiznala i zpěvačka. „Nasmějeme se spolu, to jo, ale jsou i jiné chvíle. Tuhle mi můj muž říkal, abych rozsvítila lampu. A když jsem ho upozornila, že mu v tom rozkazu chybí jedno krásné slovo, řekl jenom rychle!“ vzpomínala s drobnou ironií v hlase.

Autor: zej
zdroj Blesk,cz

26. června 2014 • 12:00

Vidíte tu podobu? Pilarová (74) slavila s maminkou její 99. narozeniny!

Maminka Evy Pilarové je i v 99 letech neuvěřitelně aktivní.
Maminka Evy Pilarové je i v 99 letech neuvěřitelně aktivní. (Pro Aha! - Helena Štefanová)
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krásný věk! Maminka zpěvačky Evy Pilarové slavila 99. narozeniny. Tahle vitální dáma stále nosí podpatky, dbá na to, aby byla vždy dokonale upravená, a snaží se svůj mozek neustále zaměstnávat.

Eva Pilarová prozradila, že její mamka »ujíždí« na vědomostních soutěžích v televizi. „Maminka miluje televizní soutěže, jako je Taxík a AZ kvíz a taky Chcete být milionářem?“ prozradila zpěvačka.

A právě maminka je také její dobrou duší, která peče vyhlášené cukroví. „Děkuju Bohu, že je maminka tak čilá,“ raduje se Eva, která 75. narozeniny oslaví v srpnu.

Autor:  ph, hoh

zdroj Aha,cz

27. ledna 2014 • 05:00

Režisér setřel Pilarovou: "Takovou šmíru jsem v životě neviděl!"

Eva Pilarová zjistila hodně brzy, že herectvím se neuživí.
Eva Pilarová zjistila hodně brzy, že herectvím se neuživí. (Ladislav Křivan / Blesk)
 
 
 
 

Eva Pilarová (74) se ještě předtím, než se prosadila jako zpěvačka, pokoušela hrát. Angažmá dostala hned po studiích v divadle Semafor, ale tam se jí jako herečce moc nedařilo a jeden z režisérů ji to dal dost drsně najevo!

„I když jsem to měla napsané v občance, nedovoluji si tvrdit, že jsem začínala jako herečka. Moje herecké snažení skončilo v momentě, kdy mi pan režisér při zkoušce hry Taková ztráta krve v Divadle Semafor řekl, že takovou šmíru jako jsem já, u divadla v životě neviděl,“ vzpomíná Pilarová v Blesk TV Mánii.

A ačkoliv její umělecké začátky nedopadly příliš dobře, zbytek kariéry se už vyvíjel zdárně. „Bylo mi jasné, že tudy cesta nevede, a proto jsem se soustředila raději na zpívání. Výjimkou byly filmové role dokonce u oscarových režisérů, pánů Miloše Formana a Jiřího Menzela.“ Kromě úspěchů v pracovním životě se jí daří i v tom osobním. Do třetice všeho dobrého ji to vyšlo s výběrem manžela a bude s ním zanedlouho slavit významné jubileum. „Jestli se do té doby nerozvedeme, oslavíme v listopadu s manželem Honzou (Kolomazníkem, pozn. redakce) 30 let manželství. A ačkoliv se na oslavu výročí těší, na datum svých narozenin by raději zapomněla. „Fakt nevím, co je krásného na oslavě pětasedmdesátin. Budu je ignorovat,“ prozrazuje zpěvačka, která oslaví tři čtvrtě století v srpnu.  

Autor:  mpa

zdroj Aha,cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  4. listopadu 2013 • 12:01

Zpověď hodné tchyně Evy Pilarové (74): O synovi s Milanem Pilarem nesmím mluvit!

Milan Pilar emigroval, když byly jeho synovi tři měsíce.
Milan Pilar emigroval, když byly jeho synovi tři měsíce. (Foto: Aha! - Martin Pekárek, archiv Evy Pilarové, koláž Ahaonline.cz)
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pikantní zajímavosti z osobního života jedné z nejúspěšnějších českých zpěvaček se podařilo odhalit v rozhovoru, který poskytla exkluzivně Blesku. Zpěvačka, která si jinak pečlivě chrání soukromí, tak uvedla na pravou míru řadu spekulací, které se o ní bez ní šíří.

Manžel emigroval a nechal jí napospas s malým synem

Eva Pilarová byla vdaná třikrát. První dva manželé emigrovali na Západ, proto měla s cestováním a vystupováním ve svobodném zahraničí utrum. "Pilar emigroval v roce 1962, kdy byly našemu synovi tři měsíce. Bylo to tehdy pro mě hodně těžké období," prozradila Blesku.

Na Západ mohla zapomenout, tak zpívala Tatarům

"Díky prvnímu choti jsem byla takzvaně nevýjezdná směrem na Západ, dost mě to mrzelo, říká Pilarová." Díky tomu si však užila exotické části Sovětského svazu, které by dnes navštívila jen těžko: Kirgizie, Uzbekistán, Čečna, Ingušsko, Dagestán, Turkmenistán...


Dvojnásobná babička o synovi nemluví

S prvním manželem Milanem Pilarem má zpěvačka syna Milana, o kterém ale vůbec nemluví. Co za tím je? Zpěvačka k tomu řekla: "Syn si to nepřeje a já ho respektuji. Řeknu tedy pouze, že pracuje s počítači, je šťastně ženat, udělal mě dvojnásobnou babičkou. A máme hezký vztah, dokonce jsem i hodná tchyně!"

Autor:  moc

zdroj Aha,cz

25. července 2014 • 12:00

Tajné románky českého showbyznysu: Pilarka s Vágnerem jednou provždy na nože!

Vágner netuší, proš se k němu Pilarová dodnes nechce znát.
Vágner netuší, proš se k němu Pilarová dodnes nechce znát. (Foto: Aha! - Pavel Machan, Marek Pátek, Alexandr Malachovský, koláž Ahaonline.cz)
 
 

Říká se, že v herecké a hudební branži spolu všichni spí… Zkrátka taková sodoma – gomora, jak by poznamenal farář Otík v podání Luďka Kopřivy v komedii Slunce, seno… Posvítili jsme si tedy na milenecké avantýry českých hvězd a nestačili se divit. Inu, nikdo holt není svatý.

Zagorku za Pilarku

V 70. letech se Eva Pilarová zamilovala do Karla Vágnera. Oblíbenou pěvkyni svedl s Vágnerem dohromady Taneční orchestr Československého rozhlasu. A láska byla na světě. Jejich románek trval rok a půl. Až do doby, kdy s nimi začala vystupovat i Hana Zagorová (67). Ta si později založila vlastní kapelu a přetáhla do ní i Vágnera. Hanku a Karla však netěšilo jen společné muzicírování, ale přišly na chuť i jiným společným hrátkám. Od té doby mu »Pilarka« nemůže přijít na jméno.


Vágner? Neznám ho!

Evidentně se jí chování "mistra basu" hluboce dotklo a jen oni dva tuší, co víc za tím mohlo být. Dokonce se spekulovalo o společném dítěti, které kvůli Vágnerovi nepřišlo na svět.  Ale to jsou jen nepodložené drby kategorie "jedna paní povídala". Faktem ovšem zůstává, že hudebník je od té doby u Pilarové ve věčné klatbě. "Toho pána neznám, nevím, kdo to je. Pár lidí se na mě na něj už ptalo, ale neznám, nevím, nezajímám, nula…," uvedla zpěvačka.
Nic jsem jí neudělal

O milostných avantýrách knírkatého kapelníka se ve světě showbyznysu ví, jako se ostatně ví o všem, co se mezi zpěváky a herci na poli milostném odehrává. Dodnes však hitmaker podle svých slov netuší, co se vlastně mezi ním a Evou Pilarovou stalo. "Tohle je jediná žena, která se mnou v životě nemluví. Se všemi jsem se rozešel v dobrém. Ale já jsem jí nikdy nic neudělal," podivuje se Karel Vágner.

Autor:  dan, moc

zdroj Aha,cz

 

 

 

 

 

 

 

 

  2. srpna 2014 • 12:00

Eva Pilarová slaví 75. narozeniny: Proč se jí rozpadla dvě manželství?

Na svých narozeninách bude paní Eva zpívat jazz.
Na svých narozeninách bude paní Eva zpívat jazz. (Foto: archiv Evy Pilarové, ara)
 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Málokterá stálice populární hudby má tak pohnutý osud. Eva Pilarová si kvůli emigraci hned dvou manželů po sobě protrpěla šikanu od tehdejších mocipánů. Jen co si trochu vydechla, udeřila zlá, zákeřná nemoc. Přesto je tahle lvice pořád pozitivně nabitá.

Bude vám 75 let. Co jste si o tomto věku myslela ve dvaceti?

„Vzhledem k tomu, že básníka Jaroslava Vrchlického oslovovali v jeho padesáti letech ctihodný kmete, přišla mi ta pětasedmdesátka jako cosi z jiného světa. Nehledě k tomu, že tehdy mi připadali staří i třicetiletí. Dnes si ovšem věk vůbec nepřipouštím. Tedy ne že bych se třeba chystala nastřelit do mini a diblíkovat, jen předstírám, že se mě netýká. A taky kvůli tomu nemíním hned přestat zpívat. Naštěstí ani nemusím moc přemýšlet o nových písničkách, protože mám v repertoáru takové skvosty jako Už dávno nejsem dítě, Stárnutí nebo Zastavte čas!“

Která svá léta považujete za nejšťastnější a proč?

„Nemusíte mi to věřit, ale fakt mám moc ráda posledních deset let. Hřeje mě vědomí, že už nic nemusím, že pouze chci a že držím pohromadě a můžu se věnovat svojí profesi. A co je moc důležité, že mám pořád své příznivce, a to dokonce i mezi mladou generací. Před léty by mě vůbec nenapadlo, že budu někdy zpívat na Open Air Festivalu Trutnov.

Tam vás mlaďoši dokonce vyhlásili královnou.

„Ano, před pěti lety došlo ke korunovaci a já se stala jejich královnou. Ještě teď jsem naměkko, když si vzpomenu, jak mi spoluzakladatel festivalu Martin Věchet nasazoval korunu. Tehdy jsem jen hlesla: Která baba může říct, že tak
nádherně oslavila sedmdesátku? A hned mě ta číslovka byla sympatičtější! Letos pojedu do Trutnova znovu, vystoupím jako host Jiřího Suchého s orchestrem Divadla Semafor. A nebudou chybět ani moji muzikanti – pianista Milan Dvořák a kontrabasista Vít Fiala. Už teď mám trému, a zároveň se těším.“

Vy ještě míváte trému?

„Přiznávám, že trému mám stále. Dokonce určitě větší než zamlada. Naštěstí ale odejde hned s prvními odzpívanými tóny.“

Jak si představujete ideálně prožitý den?

„Vstávat kolem jedenácté, zeptat se, co bude k obědu, a v klidu se dát
do gala. Už to dá přece dost práce! Připravit se na vystoupení, bezpečně dojet na místo činu a vrátit se domů s pocitem, že jsem diváky nezklamala.“

Kdo vám v životě nejvíc pomohl?

„Co se profese týká, měla jsem obrovské štěstí, že jsem začínala před čtyřiapadesáti lety v Divadle Semafor a že jsem mohla zpívat písničky Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra. Dnes se mohu dokonce pochlubit i tím, že mi dali nejen písničky, ale například taky roli Vanilky v opera buffa Dobře placená procházka. Tu napsali tito vzácní pánové pro mě. Také mě obsadili do filmu Kdyby tisíc klarinetů. Trochu jsem se na ně zlobila, že role nebyla mluvená, ostatní kolegové tu možnost měli. Ale duetem Dotýkat se hvězd, který jsem zpívala s Karlem Gottem, si mě udobřili. Mezi ty, kteří mi pomohli dobrou radou, patřil bezesporu legendární dirigent a hudebník Karel Krautgartner.“

Co vám poradil?

„Během natáčení v rozhlase, kdy jsem se rozhodla, že všem ukážu a rozbalím to, se ke mně naklonil a tiše pravil: Evulínku, zpívání není jenom řvaní. Od té doby ctím dynamiku. Když jsem prošvihla koncert s jeho kapelou, nezlobil se na mě. Řekl pouze: Evulínku, nepřijdeš jednou, může ti to projít. Ale nepřijdeš podruhé a nemusíš chodit vůbec. Od té doby jsem už nikdy nic neprošvihla, nikam jsem nepřišla ani o minutu později.“

A na koho byste na druhou stranu nejraději úplně zapomněla?

„Na tuto otázku můžu s hrdostí odpovědět: Povedlo se! Nevzpomínám si!“ (úsměv)

Máte představu, kolik jste už měla za dobu, co jste v branži, koncertů a vystoupení?

„Nepočítala jsem to, ale když vezmu v úvahu, že těch prvních třicet let jsem vystupovala až na pár výjimek téměř denně, tak to bude síla. A ani v dalších letech jsem nebyla líná, i když s těmi předchozími se to zdaleka nedá srovnávat.

Kde jste se cítila nejlépe a proč?

„Mnoho let jsem byla takzvaně nevýjezdná směrem na Západ. A nesmírně jsem toužila podívat se do USA, hlavně do New Yorku, do Kalifornie, na Havaj, do Kanady, Austrálie nebo třeba do Singapuru. Když si člověk něco takového
vysní a pak uvidí na vlastní oči, bývá nezřídka zklamán. Mně se to naštěstí nestalo, všude jsem se cítila opravdu skvěle. Ale mám-li popravdě říct, kde opravdu nejlíp, pak odpovídám: Doma.“


A proč? A které doma myslíte?

„Sama nevím, zkrátka domov – pražský Břevnov.“

Proč tak málo mluvíte o svém jediném synu Milanovi?

„Milan mě už před pěknou řádkou let požádal, abych o něm nemluvila. Nechtěl, aby si někdo myslel, že má díky mamince někde protekci. Nebyl zrovna nadšený z toho, že když se představil jako Milan Pilar, ihned padla otázka, jestli je syn té známé zpěvačky. Naprosto ho chápu, a proto respektuji.“

Jak si vysvětlujete, že po dvou poměrně krátkých manželstvích to třetí tak dlouho vydrželo?

„Máte pravdu, po prvních dvouletkách toto třetí manželství trvá bez pár měsíců už třicet let. Mám pro to jednoduché vysvětlení. Můj první muž, hudebník Milan Pilar, byl bez sebe, když si přečetl kritiku na svůj koncert. Ne že by ho natřeli, vychválili ho do bezvědomí, ale k jeho jménu napsali do závorky »manžel zpěvačky Evy Pilarové«. A bylo zle, protože si uvědomil, že jsem známější. Podobné to bylo s druhým manželem, zpěvákem Jaromírem Mayerem. Stačilo říct: Jdeme k Pilarům, nikoliv k Mayerům, a byl oheň na
střeše. Taky mu vadilo, že jsem byla v branži uznávanější. Honza Kolomazník je v tomto směru úplně jiný. Dříve tancoval v Národním divadle, pak
v pořadech Jiřího Korna, později v Alhambře, v době, kdy se toto místo zvalo ještě divadlem. Nemoc mu nedovolila pokračovat, přesto nezatrpknul, přeje mi přízeň mého publika, raduje se z úspěchu spolu se mnou. Navíc mně vytváří skvělé zázemí. No, jak vidíte, je to jednoduché. A funguje to!“

Jak oslavíte 75. narozeniny, které připadají na příští týden?

„Žádnou velkou oslavu nechystám. V den narozenin budu zpívat na Mezinárodních jazzových dnech v Dubé-Nedamově. Letos budou jubilejní, dvacáté. Zakládali jsme je společně s mým kapelníkem Vítem Fialou, tedy abych to upřesnila, nápad byl jeho, mě nastrčil jako známý obličej k vyjednávání na obecní úřad. A nápad to byl zřejmě dobrý, protože nejspíš díky těmto jazzovým dnům jsme oba obdrželi od města Dubá čestné občanství, na které jsme patřičně hrdí.“

Takže své půlkulatiny chcete ututlat?

„Narozeniny určitě neututlám, protože jazzový večer moderují Aleš Cibulka a Michal Jagelka, a je jasné, že si ti zajíci narážku na tři čtvrtě století nenechají ujít. Ale proti oslavám nic nemám, jednu už teď připravuji na říjen příštího roku. Bude to mých 55 let na scéně! S Big Bandem Petra Soviče, s kapelou Víta Fialy a Lokomotivou se mnou vystoupí Vojta Dyk, Matěj Ruppert, Petr Vondráček, kteří už se mnou jeli turné před 4 lety, když jsem měla 50 let na scéně. Tentokrát k nim přibude ještě kapela Wohnout a Karel Gott. A nesmím zapomenout na Tomáše Ringela, úžasně zpívajícího dvanáctiletého chlapce. Podáním ruky jsme si slíbili, že on do té doby n e z a č n e mutovat a já mu neumřu .“(úsměv)

Autor:  Hana HÖSCHLOVÁ

zdroj Aha,cz

 

 

 

 

 

 

 

  8. srpna 2014 • 05:00

Eva Pilarová promluvila o synovi, který jí to výslovně zakázal! Co na něj prozradila?

Eva Pilarová
Eva Pilarová (ara)
 

 
 
 

Řada zpěvaček nebo hereček se bojí přiznat, že podstoupily plastickou operaci. V případě Evy Pilarové, která v sobotu 9. srpna oslaví 75. narozeniny, je to jinak. Zásahy plastických chirurgů se netají.

Pilarová v minulosti podstoupila hned několik zákroků. Především v obličeji. „Ano, plastiky mám! Šikovný plastický chirurg doktor Poláček jen sem tam něco vždycky zapošije, popošije, žádné drastické zákroky,“ přiznala nám před narozeninami Eva, která o sebe stále důkladně dbá.

O synovi mlčí
A zatímco o plastikách a práci bez problémů mluví, o synovi Milanovi, kterého má s prvním manželem Milanem Pilarem, zpěvačka mlčí. „Syn si to nepřeje a já ho respektuji. Řeknu tedy pouze, že pracuje s počítači, je šťastně ženatý, udělal mě dvojnásobnou babičkou. A máme hezký vztah, dokonce jsem i hodná tchýně,“ prozradila Eva. Práce je dost
Pokud jde o koncertování, nemůže si Pilarová stěžovat. Každou chvíli někde vystupuje a nejinak tomu bude po prázdninách, až se znovu rozjede sezóna. Naopak už ji nikdy neuvidíme v žádném muzikálu! „V šedesátých letech jsem hrála v Hudebním divadle v Karlíně v Kankánu a pak ještě v Gentlemanech. Ještě nedávno mi nabízeli Hello, Dolly a West Side Story. Vím, jak to člověka svazuje, představení, zkoušky. My Lvi to nemáme rádi. Vždycky jsem si dělala, co jsem chtěla,“ okomentovala to Eva.

30 let s Honzou
Letos slaví Eva Pilarová nejen půlkulatiny, ale také jedno velké jubileum. Před 30 lety se totiž potřetí vdala. Jejím manželem je od té doby bývalý tanečník Jan Kolomazník (62).

Autor:  mpa

zdroj Aha,cz

 

Eva Pilarová má doma chlupatou hospodyni. Před třiceti lety se jí nastěhovala do bytu a už z něj neodejde

8. října 2014 16:57

V listopadu to bude třicet let, co se do pražského bytu Evy Pilarové (75) na Břevnově nastěhoval chlapík, kterého teď zná celý český šoubyznys. Královna českého swingu bez něj ve společnosti neudělá ránu. A ani doma. To on je kuchtičkou, udržuje domácí pohodu, o Evu se stará ve všech směrech. Super.cz dvojici vyzpovídal a zjistil, jak to mezi sebou mají!

Pokud se někdy ocitnete v blízkosti manžela Evy Pilarové Honzy Kolomazníka a nestane se vám, že vás během pěti minut alespoň třikrát rozesměje, buď vás podrazil dvojník, nebo se jen zkrátka zapomněl dostatečně „nažrat“ a nemá náladu. Honza je šoumen, v jeho společnosti se nikdy nikdo nenudí, a není divu, že jedna z nejoblíbenějších českých zpěvaček ho odmítá vyměnit za jiného. Má od něj dokonalý servis. A naopak.

„Paní domu jsem opravdu já. Vařím jednou za týden, to stačí,“ vtipkuje Kolomazník, samozřejmě ale kuchtí mnohem častěji. Manželku si však nevykrmil, spíš jemu chutná možná trochu víc, než je zdrávo.

„Letos, když to všechno dobře dopadne, spolu 24. listopadu budeme třicet let. A víte, že mě štve jen tím, že mě ničím neštve? Moc mi pomáhal, když jsem hodně onemocněla. Staral se o mě jako matka Tereza. Měla jsem mu co oplácet, když onemocněl on sám. Snažila jsem se, a myslím, že se mi to povedlo. Byl tvrdohlavý, všechno chtěl dělat sám, přitom to nešlo. Padaly mu berle, kocour z toho byl v amoku. Hrozné věci se děly! Jak vidíte, teď už stojí, je trošku umělý, ale chodí,“ dodala láskyplně Pilarová na křtu kalendářů Aleše Cibulky. 

David Zápal, Super.cz

   21. června 2015 • 05:00

Maminka Pilarové slaví 100! Její recept na dlouhověkost je jednoduchý!

Zpěvaččina maminka si i v letech zakládá na vzhledu a eleganci.
Zpěvaččina maminka si i v letech zakládá na vzhledu a eleganci. (pro Aha! – Helena Štefanová)
 
 
 
 
 

Neuvěřitelné jubileum! To o víkendu slavila maminka zpěvačky Evy Pilarové (75) Františka Bojanovská.

 

A protože stovky se hned tak někdo nedožije s takovým životním elánem a ve zdraví, šlo o velkolepou akci. Na té se jen z rodiny sešlo 36 lidí a popřát přišli i zástupci z magistrátu Brna-Králova pole.

„Museli jsme oslavy rozdělit do čtyř dnů,“ prozradila Aha! zpěvačka Eva Pilarová. Dlouhověkost není přitom podle usměvavé a vitální paní Bojanovské žádná věda. Za všechno můžou geny a procvičování mozku křížovkami a vědomostními soutěžemi v televizi.

autor hoh, zej

zdroj Aha,cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář