Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diana Kalashová

Diana Kalashová,*6.4.2002 - zpěvačka

 

Diana se narodila 6.4.2002 v Novokuzněcku
Od roku 2003 žije v České republice v Praze. Mezí její záliby patři zpěv, kreslení, tanec. Hraje na klavír a flétnu.Od 4 let již několikrát fotila a natáčela reklamní materiál pro světové firmy (Pantene, T-mobile, Kotva, OC Eden, Ksmart, Letiště Ruzyně ČSA, Skin to skin,Panadol aj.
Chodila zpívat do kroužku Star Kids 2007.
SUTĚŽE: Miniplayback show v roce 2008 a 2009- 2.místo, Šikulky a šikulové v roce 2009 a 2010 – 2.místo.
V dubnu 2011 se zůčastnila soutěže Česko zpívá,kde získala cenu diváků i cenu poroty a tojen
z důvodu nižšího věku, než bylo v podmínkách se nemohla umístit v top 3.
New wave junior 2011, které proběhlo 20.-22.8.2011 v Krymu na Ukrajině,postoupila do finále.
Do soutěže se tehdy přihlásilo okolo 5.000 soutěžících, Dianka byla v top 15 z celého světa.
(Diana zde zastupovala Českou republiku.)
V roce 2010 si jí na spolupráci vybrala produkce 5ANGELS a Diana začala vystupovat na jejich tour 2010/2011 jako host.
V polovině roku 2011 se zůčastnila castingu na druhou řadu Československo má talent, kde postoupila až do finále mezi 10 nejlepších ze všech přihlášených!
Vystupovala na mnoha charitativních akcích, jako např. Srdce pre deti 2011 (na Slovensku), Červená stužka a my 2011.
Na konci roku 2011 byla také pozvána jako host do Ruského novoročního pořadu Písnička roku, kde zpívala duet s Timurem Rodrigezem a s finalisty New wave junior zazpívali společnou píseň se světovou zpěvačkou Larou Fabian.
V dubnu 2012 vydala svůj první singl „Budu snít“ a slavnostně jej pokřtila společně s kmotrem singlu Daliborem Jandou na křtu a oslavě svých 10.-tých narozenin.
Od června 2012 se stala exkluzivně tváří butiku s luxusní značkovou dětskou módou U kids!
V srpnu 2012 byla pozvaná jako host New wave junior 2012 a zazpívala si duet s Ruským zpěvákem Alexeiem Cumakovem.V prosinci 2012 byla pozvaná jako host do Ruského novoročního pořadu vánoční Písnička roku,kde zpívala s Alexeiem Cumakovem.
Vystupovala na charitativní akci,jako např. Červená stužka a my 2012,nadace Terezy Maxové 2012.Díky rodině a spřáteleným firmám se díky Dianě podařilo vybrat v minulém roce 600 tis Kč na charitativní projekt „Srdce pro děti 2012.
V dubnu 2013 představila svůj první videoklip „No asking why“ a slavnostně jej pokřtila společně s kmotry: Honzou Žampou (Eddie Stoilow), Terezou Brodskou a Yvettou Blanarovičovou.
V červenci 2013 byla pozvaná jako speciální host na velký koncert zpěvačky Lidushik do Arménie a zároven si spolu zazpívali a natočili videoklip ke svojí nový písničce „Qo nman“ (Jako ty).V srpnu 2013 již po druhé byla pozvaná jako host na New wave Junior2013. Zazpívala si s legendární zpěvačkou Ruska a Gruzii Tamarou Gverdciteli.
 

Autor: pultys

zdroj Osobnosti,cz

 

Dianě Kalashové je dvanáct, ale hádají jí o čtyři roky víc.

Dianě Kalashové je dvanáct, ale hádají jí o čtyři roky víc. Foto: Petr Jandera

Kolik byste jí tipovali let? Z roztomilé cácorky z Talentu je krásná mladá slečna

11. září 2014 5:55

Když v devíti letech předstoupila před porotu Česko Slovensko má talent, byla to ještě žabka, jež měla ale pořádně „vyzrálé“ zlato v hrdle. Diana Kalashová (12) tehdy zaujala všechny porotce, asi nejvíc ale Lucii Bílou. Teď už se z dívenky klube krásná labuť. Věřili byste, že jí je pouze dvanáct let?

Diana totiž vypadá spíš o tři čtyři roky starší. Může za to asi nejspíš hlavně zásah stylisty, i tak nás ale překvapilo, jak je tahle slečna k nepoznání.

Diana od dob Talentu zažila několik úspěchů. Teď se chystá na další. Písničky jí momentálně připravují hudební esa, nejen Gottův textař Eduard Krečmar se skladatelem a členem Elánu Vašo Patejdlem.

„Jsem ráda, že se mých skladeb ujali takoví profesionálové,“ říká Diana. Ta je sice původem z Arménie, ale i tak v zahraničí na festivalech reprezentuje Českou republiku. Zazpívala si například známou skladbu Always s Larou Fabian, loni uspěla se songem (a klipem) No Asking Why. Teď ale slibuje, že letos představí výhradně české písničky. 

David Zápal, Super.cz

Karel Gott a o 63 let mladší Diana Kalashová

Karel Gott a o 63 let mladší Diana Kalashová Foto: archiv D. Kalashové

Věřili byste tomu? Karla Gotta a jeho kamarádku z branže od sebe dělí neuvěřitelných 63 let!

19. ledna 2015 5:55

Že je Karel Gott (75) fenomén, to vědí všichni, že ho obdivují všechny generace, to také. Že on sám ale fandí i těm nejmladším, to už je skoro s podivem. Ke kolegům a kolegyním z branže nemá žádnou zášť, drží palce všem šikovným. A už několikrát ukázal, že k těm, kteří se od něj dočkají za svůj um pochvaly, patří i Diana Kalashová (12) z Talentu. Z tehdy desetileté cácorky je dnes na její věk neuvěřitelně půvabná dívenka!

 
 
 

Diana se s Mistrem, svým idolem a zároveň jejím obdivovatelem, potkala při nedávné charitě Srdce pro děti, kde i s Felixem Slováčkem vystoupila se zbrusu novou písní Svět má děti rád. „Nadaci Život dětem pomáhám již třetím rokem, letos se nám díky rodině, přátelům a sponzorům podařilo pomoci dvěma stovkám rodin,“ pochlubila se nám šikovná dívka, kterou několikrát osobně za její zpěv pochválil právě i Gott.

K songu, k němuž hudbu složil Pavel Vaculík a text napsala Anna Strnadová, v únoru natočí Diana klip. „Píseň jsem věnovala dětem po celém světě,“ dodává mladá výborná a přitom stále skromná zpěvačka. 

 

David Zápal, Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář