Jdi na obsah Jdi na menu
 


Alžběta Bartošová

 Alžběta Bartošová,*19.12.1991 - zpěvačka

Betka se narodila v Půchově na Slovensku. Zpěvu se věnuje už od 6ti let. Prošla si několika soutěžemi, ve kterých se umístila na vysokých příčkách. Slovácí ji označují za větší talent, než-li je Lucie Bílá. Má dva sourozence, mladšího brášku Filipa a starší sestru Barboru. V roce 2011 dokončila úspěšnou maturitou Církevní konzervatoř v Bratislavě. Má za sebou několik muzikálových rolích na Slovensku... v Čechách dostala nabídku na hlavní roli od Michala Davida do muzikálu Kat Mydlář - Dorotka. Od března 2012 jí můžete opět vidět. Jinak účinkuje v muzikálů Vánoční zázrak, v hlavní roli Moniky a v copany.

Autor:Juicy7

zdroj osobnosti,cz

 

 

 

 

 

Betka BartošováSuper.cz

Muzikálová kráska má slabost pro starší muže: Těší se, až bude mít i její přítel šediny

21. května 2017 20:34

Zpěvačka Betka Bartošová je velmi půvabná dívka, takže dostává pouze role krásek. Nejinak tomu bude i v novém muzikálu Muž se železnou maskou. Nenudí ji to už a nechtěla by si zahrát nějakou obludu nebo alespoň potvoru?

 

"Tak ono je to případ od případu. Někdy je krasavice i zápornou postavou. To je třeba Mylady ve Třech mušketýrech, kterou také hraju. Tady budu hrát zase tu hodnou, dobrou, do které se všichni zamilují, tak si to budu zase užívat jinak," míní.

To, že je hezká, vnímá jako výhodu a nic negativního na tom nehledá. "Od toho, jak člověk vypadá, se pak odvíjejí ty role. Ráda bych si zahrála i hnusnou čarodějnici, ale na to stačí šikovné maskérky, které mi nalepí bradavici a rozcuchají mi vlasy. Na tuhle stranu není vzhled omezující," smála se.

Ve Třech mušketýrech hraje Betka s mladými mušketýry, které představují třeba Jan Kopečný nebo Petr Ryšavý, v novém díle ovšem pánové zestárnou o dvacet let a ztvární je jiní zpěváci, starší o generaci. "Já myslím, že jsou všichni pořád šarmantní, šediny naopak mužům podle mě přidávají na kráse. Rozhodně víc než ženám. Spíš to bude zajímavé pro mě, kterou jako Mylady zabili a budu někým úplně jiným," myslí si.

Nad tím, jaké ódy pěla na starší muže, jsme se trochu pozastavili. Sama má totiž přítele ve svém věku. "Věřím tomu, že i můj přítel bude vypadat dobře, až bude mít ten jejich věk. On je šarmantní už teď, tak bude určitě i dál. Já se jen budu snažit udržet se na jeho vlně, třeba i nějakou plastikou," žertovala. 

Saša Šeflová , Super.cz

 
Betka Bartošová nemá postavu zadarmo.

Betka Bartošová nemá postavu zadarmo.Foto: archiv divadla Broadway

Jedna z nejštíhlejších muzikálových zpěvaček nemá figuru zadarmo: Denně maká a hlídá si stravu

11. srpna 2017 19:56

Muzikálovou zpěvačku Alžbetu Bartošovou známe na divadelních prknech především jako muzikálovou Kleopatru nebo Angeliku. Před několika lety si ji vyhlídl Michal David a obsadil ji do svého muzikálu Kat Mydlář, kde v Čechách jako absolutně neznámá alternovala Martu Jandovou.

 

Zpěvačku, která dře na své postavě a má ji opravdu dokonalou, jsme zastihli v Divadle Broadway, kde právě probíhalo měření na nový muzikál. „Snažím se dost hýbat, chodím cvičit, hlídám si stravu, také mám štěstí, že v rolích, ve kterých účinkuji, mám dostatek pohybu. Vlastně mi kostymérky po divadelních prázdninách nikdy nemusejí přešívat kostýmy,“ svěřila se nám zpěvačka.

Zpěvačka již přes rok randí se svým přítelem Lubošem. Zajímalo nás, zdali by rádi svůj vztah posunuli dál. „O svatbě se s Lubošem bavíme, v budoucnu uvidíme, určitě to nyní není na programu dne,“ dodala se smíchem sympatická zpěvačka.

Letošní dovolenou má již za sebou, strávila ji se svým přítelem v Chorvatsku a nyní již denně zkouší v Divadle Broadway roli Louisy v muzikálu Michala Davida Muž se železnou maskou po boku Davida Gránského, Daniela Hůlka, Petra Koláře nebo Josefa Vojtka, který bude mít premiéru 1. listopadu. 

Saša Šeflová , Super.cz


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář