Jdi na obsah Jdi na menu
 


Adéla Částková

14. 4. 2017

 Adéla Částková,*

Zpěvačka Adéla Částková se jako teenegerka prosadila v muzikálovém prostředí. Její první rolí byla postava malé Amyry v představení Lili - Let snů režiséra Petra Gazdíka.

 

Talentovaná Adéla Částková se zpěvu začala věnovat již v útlém dětství. Počátkem své kariéry se prosadila v Letní herecké škole, kde oslnila nejen zpěvem, ale též moderováním různých společenských akcí. Jak záhy poznala, její hlavní devizou byl zpěv, který jí vyučovali mistři v oboru - Lída Nopová a Eduard KlezlaSVRHNE EWU FARNOU? – ČTĚTE ZDE. K zpěvu neodmyslitelně patří tanec, cožAdéla Částková naplnila v základní umělecké škole, kde si ozkoušela klasické lidové tance, či díky Hip-Hopu nebo Street Dance.

ADÉLA ČÁSTKOVÁ A ŠIKANA VE ŠKOLE

Nadějná mladá umělkyně se neváhala účastnit různých soutěží, jakoČesko zpívá, Little Star či Černobílé turné hledá talent. Prosadila se v muzikálovém prostředí. Její první rolí byla postava malé víly Amyry v představení Lili - Let snů režiséra Petra Gazdíka. Muzikál měl premiéru v lednu 2015. Kromě Městského divadla v Brně se předvedla i v Praze, a to v Divadle Perštýn v inscenaci Tajemství staré bambitky, pohádkce o odpovědnosti, lásce a chamtivosti, u které se díky spoustě odkazů na nešvary dnešní doby nemohou nudit ani dospělí.

Adéla Částková, přestože neměla ani občanský průkaz, se nebála vlastní tvorby. Pustla se do spolupráce s agenturou Media & Projects s.r.o., respektive s Honzou Gajdošem, který stál za úspěchem chlapecké kapely New Element. Své síly spojila také se skladatelem Ondřejem Fiedlerem, jenž složil hit Toulavá Sebastianovi, nebo se zpěvačkou a youtuberkou Lenny.Adéla Částková se účastnila kampaně Pomáháme hudbou s Linkou bezpečí. Se zpěvákem, imitátorem a moderátoremVladimírem Hronem vystupovala na jeho vánočním turné 2016, a to v jejich společnému duetu Something Stupid. Ten původně nazpívalFrank Sinatra s dcerou; později také Robbie Williams s herečkouNicole Kidman.

zdroj celebwiki,cz

Zpěvačka Adéla: Nejsem nová Farna! Nemám boky jako skříň!

 
8. února 2017 ● 14:25
 
 

 

Mladá zpěvačka Adéla Částková (14) se brání přirovnávání, že má být novou Ewou Farnou (23) české hudební scény! Kromě toho, že si chce jít svou vlastní muzikantskou cestou, nafotila teď sexy fotky, na nichž se pyšní dokonalou postavou!

Adéla nafotila glamour fotky, které mají být předzvěstí jejího nového videoklipu, na kterém se podílí i zahraniční autoři. Nejen, že má skvělý hlas, ale teď by mohla být i modelkou! „Řekla jsem si, že do muziky dám všechno. Je to něco, co mě naplňuje a šíleně baví. Tvrdě pracuji na svém hlasu a na nových skladbách, abych měla co nabídnout. Je s tím spojena i vizáž a vzhledem k tomu, že můj další klip bude taneční, rozhodla jsem se na sobě máknout. A kromě toho se ráda líbím,“ říká Adéla k novým fotká

Mladičká zpěvačka Adéla Částková (14) má za sebou otřesný zážitek! Kvůli šikaně totiž musela odejít ze školy a raději přešla na katolické gymnázium! Ovšem nešikanovali ji spolužáci, ale učitelé!

Na natáčení svého nového klipu s Vladimírem Hronem se Adéla svěřila s tím, jak moc její první krůčky v českém showbyznysu ležely v žaludku jejím učitelům. „Parodovali mě před tabulí, měla jsem zhoršené známky z určitých předmětů… Spolužáci museli třeba napsat, co se jim na mé písničce nelíbilo a pak to číst nahlas,“ prozradila BleA to nebylo to nejhorší. Nakonec kvůli tomu Adéla přišla i o kamarády, které ve škole měla. „Očkovali spolužáky proti mně, když se se mnou nebudou bavit, že budou mít lepší známky. Bylo to hodně špatný. Bylo to v době, kdy jsme zkoušela svůj první muzikál, měla jsem hrozné nervy, ale ta práce mě držela nad vodou. Vím, že jsem zvracela, než jsem šla do školy… Jsem ráda, že už tam nejsem…,“ dodává zpěvačka s tím, že ale neháže všechny učitele do jednoho pytle. Některé prý měla i ráda. 

Práce ji drží nad vodou i teď. S Hronem vystupuje na jeho vánočním turné, k jejich společnému duetu Something Stupid (který původně nazpíval Frank Sinatra s dcerou, a později také Robbie Williamss herečkou Nicole Kidmanovou) natáčí klip a ráda by ještě stihla natočit další vlastní písničku i s klipem! „Je toho hodně, ale zpívání mě tak baví, že tomu věnuji veškerý svůj čas a energii,“ usmívá se.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář