Jdi na obsah Jdi na menu
 


Martin Chodúr

Martin Chodúr,*24.11.1989 - zpěvák

 

Martin Chodúr je studentem Janáčkovy konzervatoře v Ostravě. Studuje hru na klarinet. V Superstar si o sobě Martin myslí, že nikdo nezpívá tak jako právě on a porota to jenom potvrzuje.
Zaslouženě se stal 20. prosince 2009 vítězem ČeskoSlovenské superstar.

Autor: smolovakaterina, nosbor, 22kristyl

zdroj Osobnosti,cz

Vítěz první Česko Slovenské SuperStar zestárl o dvě stě let: Takhle vypadal při retro focení Martin Chodúr

8. srpna 2014 5:55

Vítězi první Česko Slovenské SuperStar mnozí vyčítali, že je tak starosvětský, jako by mezi nás přišel z jiné doby. Miluje Franka Sinatru a jazz, rád nosí obleky a na první pohled rozhodně nezapadl do současné popové scény. Teď už si z toho ale Martin Chodúr (24) dělá legraci.

Proto nás pozval na focení svých nových imageových fotografií. "Když starosvětský, tak pořádně. Zrovna čtu Marcela Prousta, a když jsem se dozvěděl, že v Praze existuje ateliér, kde se můžete nafotit na takových retro snímcích, neváhal jsem a sedl v Ostravě do auta a zamířil sem," smál se Martin.

My mu pomáhali vybrat správné oblečení, v němž by mu to seklo. Shodli jsme se na vojákovi přicházejícím z války a pak na podobě salónního gentlemana z počátku 19. století. A obojí mu slušelo, jako by se v těchto šatech běžně pohyboval. "Ta doba se mi líbí, i to, že se muži často převlékali, jiný oblek byl na ráno, jiný na odpolední čas, další na večer," svěřil.

"Asi to nebylo úplně pohodlné, nákrčníky musely škrtit, Ale tady v ateliéru se všechno obléká přes civil, zapíná se to jen vzadu suchým zipem, tak je to v pohodě," mínil. Že by ale změnil hudební styl a začal koncertovat třeba s hoboji, prý nehrozí. "Ne, teď připravuji novou desku s bigbandem a půjde zase o sinatrovský styl," ujistil nás Martin. 

Saša Šeflová, Super.cz

  13. března 2015 • 05:00

Martin Chodúr neututlal tajemství: Kdy se stane otcem?

Věkový rozdíl prý vztah podle Martina nenarušuje.
Věkový rozdíl prý vztah podle Martina nenarušuje. (Foto: Aha! - Daniel Černovský)
 

 
 

Když se dali před pěti lety dohromady, jejich vztahu nikdo nevěřil. Teď Martin Chodúr (25) přiznal, že s partnerkou Ivonou Selníkovou intenzivně pracují na miminku.

 
 
 

V roce 2009se stal Martin Chodúr Českou Superstar a působil jako malý roztomilý chlapeček. Po pěti letech vztahu s o šestnáct let starší partnerkou Ivonou dospěl a rozhodl se myslet na budoucnost a rodinu.

„Vím, že čas se nedá zastavit, proto už několik měsíců na miminku pracujeme. A kdo ví, možná budu otcem velmi brzy, možná už jsem,“ řekl Chodúr s úsměvem webu Šípu po návratu ze zimní dovolené. Tikot biologických hodin se zastavit nedá, věříme tedy, že intenzivní práce na miminku se brzy vyplatí a pár se dočká vytouženého potomka.
Martin Chodúr s partnerkou Ivonou Selníkovou čekají dítě.

Martin Chodúr s partnerkou Ivonou Selníkovou čekají dítě. Michaela Feuereislová

V lednu mu o 16 let starší partnerka porodí první dítě: Pořád tomu nerozumím, říká Chodúr

12. listopadu 2015 10:58

Zpěvák Martin Chodúr (25) a jeho partnerka Ivona Selníková se těší na prvního potomka. Narodit se má v lednu a zpěvák prozradil, jak radostnou zprávu, která přišla po pěti letech vztahu, prožíval a prožívá.

„Bylo to pro mě inspirující, je to zázrak! Člověk když se nad tím zamyslí, tak si ani nedokáže představit, jak to může vzniknout, pořád tomu nerozumím, pořád je to pro mě velká záhada a velká inspirace, krása toho stvoření, je to neuvěřitelné,“ popsal své pocity v pořadu Českého rozhlasu Dvojky Host do domu.

Na otcovskou roli se také pečlivě připravuje. „Samozřejmě studuji materiály, koupil jsem si knihu a chystáme všechny potřebné věci pro miminko, které musíme mít doma. Já osobně se spíš snažím dokonale zorganizovat, tzn. minimalizovat čas, který musím věnovat práci,“ dodal zpěvák, jemuž v pátek vyjde třetí album. 

Lucie Sieglová , Super.cz

Martin Chodúr s přítelkyní Ivonou a synem Martínkem

Martin Chodúr s přítelkyní Ivonou a synem Martínkem Foto: archiv M. Chodúra

Šťastná rodinka na procházce: Martin Chodúr se pochlubil přítelkyní i dvouměsíčním miminkem

4. března 2016 14:57

Život se mu na Nový rok obrátil vzhůru nohama, když mu dlouholetá a o šestnáct roků starší partnerka Ivona Selníková ten den porodila syna Martínka. SuperStar Martin Chodúr (26) si ale otcovství náležitě užívá, baví ho i noční vstávání nebo přebalování. Podívejte se na fotky šťastné rodinky!

Podařilo se nám získat snímky páru ze soukromí, ale i na procházce, jak si vykračuje hrdě s kočárkem, v němž se skvěl plod jejich lásky. „Volný čas věnuji pochopitelně rodině a procházkám s ní po krásném okolí úpatí Lysé hory v Beskydech, kde jsme moc šťastní a spokojení,“ svěřil se hrdý taťka dvouměsíčního synka.

Chodúr se snaží s Ivonou a Martínkem trávit každou volnou chvíli, odskakuje od nich jen kvůli pracovním příležitostem. Jednou z nich byl například valentýnský koncert v Ostravě s jeho skupinou MACH.

„Šlo o premiéru zbrusu nového koncertního programu Martin Chodúr zpívá pro zamilované. Rád bych ho uvedl ve velkých městech v Čechách, na Moravě a na Slovensku. A kde jinde se měla konat jeho premiéra než právě v mém rodném městě? Jsem teď maximálně šťastný a přeji si, abych tenhle stav zažíval co nejdéle. Proto si myslím, že písně o lásce teď budu zpívat mnohem věrohodněji než dřív,“ myslí si šestadvacetiletý sympatický myslitel.

Věří, že ženy a dívky, které v jeho publiku převládají, novou skladbu repertoáru ocení.

„Nezpíval jsem ale jen o lásce partnerské, ale i o lásce rodičů k dětem, o lásce k životu, k umění, k lidem a profesi. Posluchači se dočkali i nejúspěšnějších písní z mých tří alb, pozval jsem je na výlet do světa šansonu, swingu a muzikálu a nechyběly ani slavné milostné love songy z filmů,“ dodal Martin, který se prokázal jako vděčný student, výtěžek totiž věnoval Múzické škole v Mariánských horách, kde studoval. 

David Zápal , Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář