Jdi na obsah Jdi na menu
 


K|arel Gott

 Karel Gott

Karel Gott a Ivana Trump

Karel Gott a Ivana TrumpFoto: Czech TOP 100

Měli se k sobě jako bývalé lásky: Exmanželka prezidenta USA Ivana Trump se potkala s Gottem!

20. června 2017 19:39

Chovali se k sobě jako staří dobří známí, kteří si mají o čem dlouho povídat! Pro někoho bylo možná překvapením, že se momentálně v Praze dlící Ivana Trump (68) objevila po boku nejslavnějšího Čecha Karla Gotta (77). A bylo to dojemné setkání!

 

Dvojice se objevila v Obecním domě, kde spolu poobědvali. Oba dva totiž převezmou ocenění Ambasador České republiky od tvůrců ankety Czech Top 100 za šíření věhlasu naší země i za jejími hranicemi. A s nimi ocenění získá třeba i fyzioterapeut nejen slavných Pavel Kolář, který se oběda také zúčastnil.

Ivana Trump, která by se ráda stala velvyslankyní USA v Praze, (její bývalý choť, který je momentálně nejmocnějším mužem planety, toto přání dosud nevyslyšel), přijela v doprovodu ostrých hochů z ochranky. Měla veselé šaty s květinovým vzorem, výrazné náušnice, šíleně drahou kabelku za statisíce a úsměv na rtech. Těmi ostatně vůbec nešetřila a také ochotně pózovala.

S Karlem Gottem se rozhodně neviděla poprvé. Vždyť kdysi byla přítelkyní nešťastně zesnulého textaře Jiřího Štaidla, který byl Mistrovým velkým kamarádem, takže se znají dlouhé desítky let. Nebýt tragické autonehody Jiřího, asi by se stala jeho ženou a nikdy by neemigrovala. A kdo ví, jestli by pak vůbec jednou stala na čas manželkou kontroverzního podnikatele a politika, jemuž porodila tři děti a s nímž se také již před šestadvaceti lety rozvedla. 

David Zápal , Jiří Čeladník , Super.cz

 

Ivana Gottová s výraznějším profilem na fotce z roku 2001

Ivana Gottová s výraznějším profilem na fotce z roku 2001Foto: Hamerníková / CNC / Profimedia

Poznali byste ji vůbec? Takhle držela palce svému milému Kájovi před šestnácti lety Ivana Gottová

25. června 2017 19:52

Jak to zpívá v jednom ze svých hitů samotný Karel Gott (77): čas letí jako bláznivý! Od okamžiku, kdy se po boku našeho zpěváka číslo jedna ve společnosti jako jeho nová přítelkyně začala objevovat neznámá dívka Ivana Macháčková (41), uplynulo již více než patnáct let. Pojďte si s námi zavzpomínat!

 

Od té doby se totiž událo mnohé. Cílevědomá opavská rodačka, která vystudovala střední zdravotnickou školu, si totiž šla za svým životním snem opravdu poctivě. Od začátku se v mnohém lišila od Gottových předchozích přítelkyň. Jako první z nich dostala klíče od jeho vily na Bertramce, porodila mu dceru Charlottku a dostala ho k oltáři.

Po porodu druhé dcerky Nelly si už s příjmením Gottová Ivana začala plnit své sny z mládí. Dodělala si vzdělání, začalamoderovat v televizinatočila narozeninový klip a nakonec se na chvíli stala hrající a zpívající hvězdou nepříliš úspěšného muzikálu.

Brzy však pochopila, kde je její místo. Dnes se věnuje především rodině, dvěma dcerkám, je oporou svému muži, který statečně bojoval s rakovinou mízních uzlin a do společnosti už vyráží jen sporadicky.

Vy se s námi můžete podívat na archivní fotky Ivany z roku 2002, kdy se ve společnosti s Karlem teprve začali společně objevovat. A také na fotku z prosince 2001, kdy Ivana svého milého sledovala na Slavících a ještě neseděla vedle něj. Poznali byste ji? 

Jiří Nedvídek , Super.cz

 

 

Dušan ChrástekSuper.cz

Dvorní stylista Gotta a jeho manželky Ivany promluvil: Jaká je Gottova žena v soukromí?

26. července 2017 12:16

Stylista Dušan Chrástek se stará o šatník Karla Gotta (78) a jeho manželky Ivany. Prozradil, jací jsou v soukromí. Zejména Ivana, kterou často média vůbec nešetří. "Karel je absolutní profík, skvělej člověk a Ivana je úžasná organizátorka, manželka a já ji mám opravdu moc rád. Musím na její obranu říct, že ji lidi vůbec neznají, netuší, jaká je," řekl Super.cz Dušan.

 

"Ivana je skvělá, ví to Karel, já i lidé okolo nich. Má respekt a strach z médií. Ale to ji nedělá horším člověkem. Bojí se, co o ní napíšou," vysvětluje. "Snažím se s celým týmem o to, aby ona ukázala svoji pravou tvář. Ivana vždycky říkala: Já jsem tady pro Karla, svého manžela, a nebudu se prezentovat, ukazovat. Od toho je tady Karel,‘ " upřesňuje.

Ivana prý chystá projekt, ze kterého budou všichni hodně překvapení. "Do roka a do dne všichni uvidíme, jaká Ivana opravdu je. Já se budu snažit o to, aby se to ukázalo. Chystá se malý projekt, myslím, že se bude lidem líbit," dodal Chrástek.

A jak je na tom Karel Gott s módou? "Spolupráce obohacuje Karla i mě. Notujeme si. Karla móda zajímá a vždy ho zajímala. On si to užívá, přípravy na koncerty, speciální akce. Mě to baví být s Karlem. Práce s ním je hrou a zábavou," uzavřel stylista. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

Dlouho nevypadal takhle dobře.

Dlouho nevypadal takhle dobře.Foto: Museum Terra Technica (4x)

Zacpané dálnice ho trápit nemusí. Mistr Gott si létá také soukromou helikoptérou

29. září 2017 12:21

V poslední době se kvůli zdravotním komplikacím objevoval na veřejnosti pomálu, nyní se ale zdá, že je Karel Gott (78) opět ve formě. Naposledy jsme se s ním setkali na otevření největšího muzea jukeboxů na světě Terra Technica, které slavnostně otevřel.

 

Zpěvák totiž patří nejen mezi naše největší umělce, jehož sláva překonala hranice, ale také je sběratelem hudebních vinylů. Sám jich pár věnoval i na výstavu Gott My Life. „Byl to neuvěřitelný zážitek. Tolik krásných jukeboxů jsem nikdy neviděl. V Čechách nic takového nebylo. Já jsem pro své přátele jukebox dělal sám doma. Vybrali si písničku a já jsem jim ji zazpíval, dokonce je to nestálo ani korunu. Ty já si totiž vydělám jinde," zavtipkoval při otevření Gott.

Do Hatí, které se nachází na hranici s Rakouskem, přiletěl Gott vrtulníkem a měl zde maximální komfort. Dokonce mimo program zazpíval návštěvníkům muzea, i těm, kteří přijeli nakupovat. „Já si to tu velmi užil, stálo mi to za to, přijet sem na otočku. Májí tu dokonce i ten první jukebox, nejstarší, který je z roku 1880," nešetřil překvapením a nadšením Karel Gott.

Ten se dokonce stal také vlastníkem jednoho speciálního kousku. „Já sbírám vinyly už od mládí, teď možná začnu sbírat i jukeboxy. Mám totiž velkou radost, že mi jeden byl i věnován. Bylo to pro mne velké překvapení," s úsměvem dodal Gott. 

Jiří Čeladník , Super.cz

Zvonky štěstí opět zazní.

Zvonky štěstí opět zazní.Foto: archiv D. Rolins, Profimedia

Srdce se vám rozbuší: Gott a Rolins po víc jak čtvrt století zase zazpívají svůj legendární zvonkový megahit

29. října 2017 16:00

Duet Zvonky štěstí s Karlem Gottem (78) z roku 1984 katapultoval Daru Rolins (44) do hvězdných výšin popularity u nás i v zahraničí. Vždy je velkým svátkem, když mistr a popová diva tuto píseň zařazenou mezi české národní stříbro zařadí. My už s určitostí víme, že se k této příležitosti schyluje. Obě hudební legendy totiž vystoupí 24. února v rámci pátého ročníku Česko-Slovenského plesu.

 

Pro Daru Rolins je vždy svátkem, když může vystoupit s mistrem Karlem Gottem. „Samozřejmě, že se na Káju moc těším. Po dlouhé době, a mluvím opravdu o letech, teď máme na sebe dost štěstí. Jen nedávno jsme spolu zpívali na jedné židovské svatbě, předtím jsme spolu vystupovali na slavnostním otevření Karaoke muzea v Hatích, tentokrát to bude Česko-Slovenský ples. A zazní i slavné Zvonky. Ty jsme takhle spolu na jevišti zpívali asi před sto lety,” potvrdila nám naši informaci Dara a jedním dechem se zvonivým smíchem v hlase dodala: „Jelikož jsme tuhle písničku slyšeli z rádia a spolu zpívali asi miliónkrát, opravdu se nebojím, že by nám třeba vypadl text.”

Získali jsme zatím tajné informace z programu opulentní společenské události a zjistili jsme, že dvojice zapěje legendární duet poté, co Karel Gott převezme šek ve prospěch nadace, kterou podporuje.

Nejvýznamnější společný ples obou krajin, kterým bude provázet československá dvojice ve složení Zorka Hejdová a Matej Sajfa Cifra, bude tentokrát výjimečnější než kdykoliv v minulosti – jeho program je totiž věnován stému výročí od založení Československé republiky. Akce se bude konat již tradičně symbolicky v historické budově pražského Obecního domu, kde byl před 99 lety oficiálně vyhlášen společný stát Čechů a Slováků. 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zemřel Karel Gott -

(ZDENKA, 26. 12. 2019 12:34)

Má krásné písničky -
Zemřel zpěvák Karel Gott. Podlehl akutní leukémii