Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bohuš Matuš

Bohuš Matuš,* 17. 8. 1973- zpěvák

Bohuš Matuš studoval po základní škole v Liptovském Mikuláši vojenskou školu, a po té se vyučil kominíkem. V roce 1996 studoval konzervatoř v Brně a později navštěvoval Pražskou konzervatoř. Účinkoval v muzikálech Drácula, Pomáda, Noc na Karlštejně, Limonadový Joe, Johanka z Arku, Monte Cristo, Angelika a Producenti.
Nazpíval písně "Já budu chodit po špičkách" a "Stín katedrál" na soundtrack k filmu Rebelové. Vychází mu jeho první zlatá deska nazvaná "Bohuš Matuš", Brany Kouzel, Nestihl jsem říct a v roce 2008 Smíření. Nyní má předpremiérou Kata Mydláře, v hlavní roli.

Autor: mkostrov, interpret

zdroj Osobnosti,cz

 

Bohuš Matuš musí zhubnout 10 kg


Čtyřicetiletý zpěvák dostal jednu z rolí v připravovaném muzikálu Fantom opery. Má to ale malý háček…

zdroj: Profimedia.cz

Bohuš totiž bude hrát milovníka Raola, který by přirozeně neměl být obézní. Producent muzikálu mu proto nařídil shodit alespoň 10 kg.

Interpretovi hitu Maminka to však moc nejde. „Když mám perný den a večer třeba ještě vystoupení, je najednou na váze třeba o pět kilo míň. Ale normálně jsou to jenom dvě kila. Po čtyřicítce je hubnutí mnohem těžší. A to jsem nejen nasadil dietu, ale beru i prášky na hubnutí," prozradil serveru Super.cz.

 

Premiéra Fantoma opery je přitom naplánovaná na 13. září. Bohušovi tedy už příliš mnoho času nezbývá.

Dodejme, že v muzikálu se objeví i Marian Vojtko a Radim Schwab (Fantom), Michaela Gemrotová a Monika Sommerová (Christine Daaé) a řada dalších hvězd. Autorem českých textů je Jaroslav Machek.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář