Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tom Beck

Tom Beck,*26.2.1978 - herec

 

Německý populární herec, hudebník a zpěvák, tanečník, Tom Beck se narodil 26. 2. 1978 v německém Norimberku. Studoval na Bavorské divadelní akademii Augusta Everdinga v Mnichově, hudební obor a k tomu si přidal takové plus i tanec. Tom Beck umí všechno, na co šáhne. Profesionálně tancuje (balet, step, jazz, afro a modernu), zpívá a od roku 2008 jej vídáme v nekonečném, akčním seriálu, u nás promítaný pod názvem Kobra 11. Zde hraje kolegu Erdoganu Atalayovi. Kdo by se při sledování seriálu nebál o život sympatického vrchního komisaře Ben Jägera.

Dříve, než spojil svůj profesionální život s Erdoganem Atalayem, byl u nás téměř neznámý, a to se již objevil v televizních inscenacích a filmech. Tento sympatický, s hnědými očima a s 184 cm výškou, Tom Beck je všestranný hráč, ovládá hru na klavír, kytaru, bicí, varhany a akordeon, hovoří anglicky a francouzsky, ve svém volnu si zahraje šerm, věnuje se i fotbalu, když je sníh, tak si zalyžuje. Po zisku ocenění na federální pěvecké soutěži o nejlepší hudební reprezentaci scény, jej mohli diváci spatřit ve vícero hrách. Na divadle účinkuje ve hrách a samozřejmě, co by to bylo za herce, hudebníka a tanečníka, kdyby nehrál v muzikálech.

Ještě než se naplno věnuje natáčením Kobry 11, tak v roce 2007 učinkuje v muzikálu Pomáda a těch muzikálů nebylo málo. Když budeme doma sledovat u tv přijímačů, tak se nám Tom Beck vybaví jako akční komisař, který chrání dálnici, a sem tam proběhnou na obrazovce hudební klipy jeho písniček. V roce 2011 vydává CD - Superficial Animal, v roce 2012 přidává další CD - Americanized…

Tom Beck také účinkoval i v dalších filmech a seriálech: Policie 110 – Smrt v Ballhausu ( 2006), Jedna z tisíce (2004), Školačky (2004), Poslední svědek (2005), Naše Charly (2006), Beze stopy (2007), Inga Lindström (2008)….

Autor: jarda53

 

zdroj FDb,cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář