Jdi na obsah Jdi na menu
 


Steve Kanaly

Steve Kanaly,*14.3.1946 - americký herec

Tento americký herec se narodil 14. března 1946 v kalifornském městě Burbanku. Celé jeho jméno je Steven Francis Kanaly.

V době vietnamské války sloužil v americké armádě jako radista. Po skončení vojenské služby navštěvuje Kalifornskou státní univerzitu, obor výtvarné umění - jeho impresionistické akvarely jsou obdivovány odborníky i veřejností.

Mezi jeho další zájmy patří zbraně a sportovní střelba - právě na střelnici se setkává se svojí budoucí ženou, se kterou má dvě dcery: Quinn a Evan. Díky zálibě ve zbraních získává roli ve filmu Život a doba soudce Roy Beana. Hrál v mnoha filmech a seriálech,ale největší popularitu mu získává role předáka Krebsse v nekonečném seriálu DALLAS.

Ve volném čase stále maluje,hraje na klavír,pracuje na svém ranči, věnuje se sportu a ochraně životního prostředí. Podporuje i mnoho charitativních organizací pro válečné veterány.

Autor: green-tea

zdroj Osobnosti,cz

Blesk CZ   18. 3. 2010 Steve Kanaly (64): Ženy se praly před jeho ložnicí!

Role v Dallasu mu od základu změnila život. V seriálu si herec Steve Kanaly (64) střihl postavu honáka Raye Krebbse a krátce nato se stal jedním ze sexsymbolů 80. let. On se ale přílišnému zájmu žen, které mu přes noc začaly ležet u nohou, bránil. Dnes žije s manželkou Brent na ranči, pěstuje ovoce a maluje akvarely..
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář