Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ryan Reynolds - Blake Lively - Eric Lively

Ryan Reynolds,*23.10.1976 - herec

 

Ryan Reynolds se záhy vypracoval v jeden z nejperspektivnějších talentů současného mladého Hollywoodu, k čemuž mu napomohl příznivý kritický ohlas jeho komediálního výkonu ve filmu Van Wilder. Z dalších filmů: The Alarmist, Buying The Cow, Finders Fee, Dick, Ordinary Magic, Foolproof a Dokud nás smrt nerozdělí. Také jej můžeme videt v komediích Hele kámo, kdo tu vaří, Zahulíme, uvidíme a The Amityville Horror.

V roce 2004 až 2006 byl zasnoubený s kanadskou zpěvačkou Alanis Morissette. Před ní chodil z herečkou Rachael Leigh Cook.

Dne 27.9.2008 se oženil se Scarlett Johansson, se kterou se v červenci roku 2011 rozvedl. Po rozvodu se nechal slyšet, že už se nikdy znovu neožení. Jeho názor však změnila herečka Blake Lively, kterou si 9. září 2012 vzal.

 

Autor: febio, samri, Numinek

zdroj osobnosti,cz

Blake Lively,*25.8.1987 - herečka, modelka

 

Blake Christina Lively je americká herečka a modelka. V současnosti hraje Serenu van der Woodsen jednu z hlavních rolí v americkém televizním seriálu Super drbna.

Život
Narodila se jako poslední z pěti dětí do umělecky založené rodiny. Jejím otcem je herec Ernie Lively, matka se jmenuje Elaine. Její sourozenci jsou Eric, Jason a sestry Robyn a Lori, kteří měli také filmové ambice, a proto bylo téměř jasné, že i nejmladší člen rodiny půjde v jejich stopách.

Už v jedenácti letech si zahrála ve filmu Sandman, který režíroval její otec. Potom nastala delší pauza. Po odmlce se vrátila a v roce 2005 si zahrála roli Bridget v jejím nejznámějším filmu - Sesterstvo putovních kalhot. Po skončení natáčení filmu Sesterstvo putovních kalhot se Blake vrátila zpět na střední školu aby dokončila poslední ročník. Ještě v roce 2005 byla nominována na cenu Teen Choice Award za roli Bridget ve filmu Sesterstvo putovních kalhot. Poté v roce 2006 si zahrála v hororu Simon Says a účinkovala i ve filmu Accepted. Poté přijala roli Sereny van der Woodsen v seriálu televize CW Gossip Girl, který měl premiéru v září roku 2007 a kde doposud hraje po boku Leighton Meester či například Taylor Momsen. Rok poté se znovu objevila ve filmu Sesterstvo putovních kalhot 2, který měl stejně dobré ohlasy jako předcházející díl. V roce 2009 hrála menší roli Gabrielle DiMarco v romantické komedii s názvem New Yorku, miluji tě.

Díky své neobyčejné kráse byla Blake Lively v roce 2011 zvolena časopisem AskMen první z 99 nejkrásnějších žen světa a stejný rok se stala také tváří kampaně Mademoiselle pro značku Chanel.

Autor: fanyska, llilli

zdroj osobnosti,cz

Eric Lively.*31.7.1981 - herec

 

Eric Lawrence Brown, lépe známý jako Eric Lively, je americký herec. Hrál roli Nicka Larsona ve filmu The Butterfly Effect 2. Také je známý jako Mark Wayland v seriálu The L World.

Eric se narodil v Atlantě, Georgia. Má jednu vlastní sestru, herečku Blake Lively, nevlastní sestry Lori a Robyn Lively, a nevlastního bratra, Jasona Livelyho.

Jeho otcem je Ernie Lively a matkou Elaine Lively (rozená McAlpin).

V jeho prvním filmu Brainstorm hrál jako dítě v roce 1983. Ve filmu Full House hrál ve 13 letech. Roli měl i v American Pie (1999). V televizním seriálu So weird hrál postavu Careyho Bella, kvůli které se musel naučit hrát na kytaru V roce 2004 působil v Speak s Kristen Stewart. Objevil se také v klipu zpěvačky Pink jako její přítel v roce 2009. V roce 2012 hrál v The Client List.

Autor: katheryn.beck.7

zdroj osobnosti,cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář