Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pamela Anderson

Pamela Anderson,*1.7.1967 - herečka

 

Její otec Barry pracoval u vysoké pece a matka Carol byla číšnice. Pamela Anderson má o 5 let mladšího bratra Gerryho. Je vysoká 170 cm a váží 49 kg. Její zájmy jsou gymnastika, meditace, jízda na kole, dlouhé procházky a vaření.

Její první průlom přišel v roce 1989, když sledovala zápas v americkém fotbalu ve Vancouveru. Kameraman našel v hledišti její tvář, která se vzápětí objevila na obří obrazovce. Pamela na sobě náhodou měla tričko firmy Labatt a její úspěch u publika okouzlil pracovníky firmy natolik, že jí nabídli práci v reklamě (byla to reklama na pivo).

V roce 1989 jí agenti telefonovali domů do Vancouveru, aby v Kalifornii nafotila fotky pro Playboy, ovšem Pamela byla pobouřená. Na naléhání její matky a dědy, kteří jí radili, aby si nenechala takovou příležitost ujít, odletěla do L.A., kde její kariéra začala. Zanedlouho se objevila v časopise Playboy jako "Dívka měsíce". Poté získala menší role v seriálech jako Ženatý se závazky "Married with children" (1990) a Kutil Tim "Home Improvement" (1991). V té době si nechala plasticky zvětšit prsa na velikost 80 C, které ji učinily neodolatelnou.

Pamela Anderson se nejvíce proslavila seriálem Pobřežní hlídka "Baywatch" v roli neodolatelné C.J. Parker. Po dobu jejího působení v seriálu jeho sledovanost obrovsky rostla a Pamela se tak stala v krátké době velmi populární. Také se několikrát objevila na obalech časopisu Playboy (co do počtu fotografií na titulní straně drží světový primát). V Pobřežní hlídce Pamela vydržela, až do konce 6. série, když ji David Hasselhoff kvůli jejím milostným avantýrám často hrozil vyhozením. Seriál opustila s důvodem, že se chce více věnovat svému synovi.

I když Pamelin akční film Barb Wire, futuristická pohádka o feministické akční hrdince slavil úspěch, Pamela tvrdila, že je jí jedno, jestli ještě někdy natočí nějaký film. Ovšem kritiky na film chválou šetřili, Pamela dokonce získala anticenu Zlatá malina za nejhorší herečku v hlavní roli.

Pro větší věhlas prohlásila, že nikdy nechtěla být víc, než dobrou manželkou a matkou. Byla viděna s některými hollywoodskými starými mládenci, mezi něž patřil například Dean Cain, Sylvester Stallone a Scott Baio. Pak překvapila mnoho svých přátel včetně rodiny, když se po čtyřdenní známosti provdala za Tommyho Lee, bubeníka skupiny Mötley Crüe. Svatbu měli 19. 2. 1995 na pláži v Cancúnu, ženich měl na sobě krátké džíny, nevěsta úzké bílé bikiny.

Místo snubních prstýnků si nechali vytetovat jména svých protějšků. Seznámili se na jedné silvestrovské párty, kde ale Tommy Pamelu na první pohled příliš neoslnil. Ovšem Pamela jeho romantismu později podlehla. V červnu 1996 se jim narodil syn Brandon a v prosinci 1997 další syn Dylan. To už ale jejich manželství bylo v rozpadu. Pamela zažádala po několika Tommyho fyzických napadeních, za které Tommy také skončil za mřížemi, o rozvod. V roce 1999 se, ale dali opět dohromady a naplánovali další svatbu.Ve stejném roce si také nechala odstranit silikonové implantáty - vrchní objem si z 90 cm nechala zmenšit na "pouhých" 80.

Druhým manželem Pamely Anderson se stal americký hudebník Kid Rock, za kterého se provdala 29.7.2006 ve francouzském letovisku Saint-Tropez. Rozvedli se 27. 11. 2007.

Ani další vztah Pamele nevydržel. Manželství s hráčem pokeru Rickem Salomonem bylo po půl roce, v březnu roku 2008 anulováno.

Autor:boom500

zdroj osobnosti,cz

Pamela Anderson jde na dračku.

Pamela Anderson jde na dračku.Profimedia.cz

Pamela Anderson před padesátkou zastavila čas: Nestárnoucí sexbomba je spojovaná rovnou se třemi milenci

24. června 2017 10:57

Řady obdivovatelů legendární Playmate neprořídly ani v době, kdy se nezadržitelně řítí mezi padesátnice. Pamela Anderson (49) vypadá na nových fotkách fantasticky. Není divu, že ji média spojují se třemi různými muži.

 

Ikonická plavčice z Pobřežní hlídky je pořád mimořádně žhavým zbožím. Pamela se už neprezentuje lascivními gesty a vyzývavým líčením, čímž překvapivě ještě stoupla v ceně. Legendární blondýna je sice už čtyřikrát rozvedená, z toho dvakrát s Rickem Salomonem, v soukromém životě ale určitě nestrádá.

Pamela nafotila nové promo fotky, na nichž kromě svého půvabu upozorňuje na veganskou restauraci Le Table du Marcheé, již chce v červenci otevřít na Azurovém pobřeží. Její ambicí je přilákat na večeři francouzského prezidenta Emmanuela Macrona a jednat s ním o podpoře aktivisty Juliana Assangeho, který se kvůli obavám ze zatčení ukrývá na ekvádorské ambasádě v Londýně.

Herečka zakladatele serveru Wikileaks v jeho azylu často navštěvuje a má s ním tvořit milenecký pár. Zároveň však byla nedávno zvěčněna na rande s Romainem Chaventem, který podědil manželku po Odpadlíkovi Lorenzu Lamasovi. A aby toho nebylo málo, zahraniční média Pamele jako milence přisuzují i o 18 let mladšího francouzského fotbalistu Adila Ramiho. 

Adam Chromý , Super.cz

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář