Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ottfried Fischer

24. 4. 2014

Ottfried Fischer,*7.111953 - německý herec

 

Otttfried Fischer je od 22. června 1990 ženatý s redaktorkou Renate Bairich, se kterou má dvě dcery (Lara, nar. 1991 a Marleen, nar.1997)

Big Ben zavítal do velikonoční Prahy...

Big Ben zavítal do velikonoční Prahy... Profimedia.cz

Komisař Big Ben v Praze! Má 250 kilo a hůlku, ale přesto hýří dobrou náladou

24. dubna 2014 5:55

Kdo by neznal komisaře Big Bena ze stejnojmenné německé kriminální série. Jeho představitel Ottfried Fischer navštívil Prahu a očividně se mu v matičce stověžaté zalíbilo. I přesto, že mu při jeho rozměrech chůze dělala potíže, si nenechal ujít velikonoční atmosféru a s pomocí hůlky prošel historické centrum.

Urostlý šedesátník měl se svými 191 centimetry a údajnými 250 kilogramy během procházky co dělat, a tak se párkrát musel zastavit a výšlap rozdýchat, ale ani to mu nebránilo ve skvělé náladě. Kdo by se však těšil, že ho ještě někdy spatří v roli vyšetřovatele vražd Big Bena, nedočká se. Fischer má za to, že 69 devadesátiminutových epizod bylo až dost.

Herec navíc přiznal, že se už nějaký čas potýká s Parkinsonovou chorobou, ale rozhodně se jí nenechává pohltit a podle vlastních slov ‚jí některé věci prostě nedovoluje‘. 

Dagmar Plecháčová, Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ben

(Blanka, 11. 7. 2014 20:31)

Na Bena se vždy ráda podívám,i když už ho znám nazpaměť,nejlepší je jak se dohaduje se svou matkou a Pfeiffer není taky k zahození.Dobrá zábava.