Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kirstie Alley

Kirstie Alley,*12.1.1951 - herečka

 

Kirstie Alley studovala v rodném Kansasu divadlo a pak se živila jako dekoratérka interiérů. Její divoký život jí přivedl ke kokainu a mezi motorkáře. Když se přestěhovala do Kalifornie, léčila se z drogové závislosti a stala se oddanou členkou scientologické církve. Svůj celovečerní debut si odbyla a ve filmu Star Trek II: Khanův hněv, kde ztvárnila roli Lt. Saavik. Zahrála si jednu z hlavních rolí v televizním miniseriálu Sever a Jih, jako Virgilia Hazard, ale opravdovou hvězdou se stala koncem 80. let v seriálu Nazdraví v roli Rebeccy Howe. Role neurotické rebelky zařadila Kirstie do škatulky komediální herečky. Když v roce 1989 natočila Kirstie svůj první trhák Kdopak to mluví (získala za něj ocenění Emmy, People´s Choice Award a Zlatý glóbus), stala se jednou z nejpopulárnějších hereček Hollywoodu. Na podzim roku 1997 se Kirstie objevila v novém sitcomu NBC Veroničiny svůdnosti a během první série sitcomu byla nominována na několik cen a za nejlepší ženský herecký výkon v komediálním seriálu vyhrála cenu People´s Choice Award.

Zajímavosti:
Rodiče: Otec - Robert Alley, Matka - Mickie Alley (zesnulá).
Sourozeneci: Collette – učitelka biologie. Craig – Manažer v dřevařské společnosti.
Manžel: rozvedená s Parkerem Stevensonem v roce 1997.
Děti: William True (narozen: 5.10.1992) a Lillie Price (narozena v roce 1994) – obě děti jsou adoptované

zdroj Osobnosti,cz

Kirsie Alley

Kirsie Alley Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Žasneme: Kirstie Alley je zase jako proutek, zhubla 23 kilo a úžasně omládla

18. ledna 2015 12:35

Dvacet kilo nahoru nebo dolů? Pro Kirstie Alley nic nemožného, s váhou dokáže hýbat oběma směry, což v minulosti dokázala už několikrát. Radikálně hubnout i po šedesátce ovšem není žádná hračka, což by jistě dámy tohoto věku potvrdily. Hvězda komedií Kdopak to mluví však znovu předvedla, že když se chce, všechno jde.

 
 
 

Držitelce Zlatého glóbu se sice už kvapem blíží čtyřiašedesátka, ale na premiérovém promítání čtvrté série úspěšného seriálu Girls, v němž se ujala scénáře, režie i hlavní role osmadvacetiletá Lena Dunham, se objevila o 23 kilo lehčí. New York ohromila v černé sukni, kozačkách a lahvově zelené bundičce do pasu. Díky mladistvému a neformálnímu stylu byste jí opravdu víc, než padesát, určitě netipovali.

Alley se s výkyvy váhy potýkala celý život a ještě před pěti lety nad ní nadváha začínala vítězit. Od března 2011 ale začala trénovat s tanečníkem Maximem Chmerkovským na soutěž Dancing with the Stars, kde se dostala až do velkého finále. Kirstie sice nakonec skončila druhá, ale pro mnohé byla jasnou vítězkou. Po skončení pořadu ale začala její váha opět plíživě stoupat. 

 

Dagmar Plecháčová, Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář