Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jennifer Lauret

Jennifer Lauret,*1.1.1980 - herečka

 

Jenifer Lauret se objevila na televizní obrazovce ve věku 6 let v reklamě na barbie v roce 1986 , později v roce 1989 ve videoklipu Johnnyho Hallydaye a v seriálu Marc et Sophie, kde v letech 1988 - 1990 měla menší roli. Dále hrála v divadle ve hře Joe Egg.

Avšak až v roce 1991 začala její kariéra stoupat, a to když dostala roli Penelopy ve filmu Patricka Braouda Génial, mes parents divorcent. Poté už to šlo rychle a mladá Jennifer Lauret dostala nespočet televizních rolí, jmenovitě třeba seriály Une famille formidable, kde hrála roli Frédérique Beaumontové.V seriálu Julie Lescaut si Jennifer zahrála roli starší dcery Sarah.

Přesto raději zůstávala stranou, spokojená se svými rolemi v seriálech a několika účinky v televizních filmech. Ve filmech se objevovala velmi málo, a to jen ve vedlejších rolích. Což mělo za následek, že zůstala relativně nepovšimnutá. V té době měla svatbu s hasičem Yannickem, kterému na prvního máje 1999 porodila dceru Carlu.

V roce 2006 se vrátila k hraní v nové řadě seriálu Une famille formidable (kde hrála tu samou postavu, kterou v tomto seriálu představovala už dříve), díky čemuž se opět dostala na televizní obrazovky, ale i na obálku časopisu d\\'Entrevue.

Rok 2007 je pro Jennifer spojený s narozením druhé dcery, která dostala jméno Shanaa a přišla na svět 6. dubna. Pracovně má taky úspěšný rok, natáčí Julie Lescaut, Une famille formidable a taky pokračování filmu Camping paradis pro TF1.

Autor: hbtn, zily, spagetkaa

Zdroj Osobnosti,cz

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář