Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jaime Bergman

Jaime Bergman,*23.9.1975 - herečka

 

Pevná prsa, nádherné modré oči, smyslný pohled a blonďaté vlasy, to je Jamie Bergman, bývalá roztleskávačka, modelka plavek, hosteska pivní společnosti St. Paulie a hlavně 45. výroční Playmate časopisu Playboy, tedy Playmate ledna 1999. Ve skutečnosti jedna z nejznámějších a nejúspěšnějšící Playmates ve filmovém a televizním průmyslu.

Mimo videí z produkce Playboye, zahrnující například CLUB LINGERIE, kde se předvedla jako nevěsta, nebo přímo v Playboy Mansion East a jeho rozsáhlé zahradě, až snad parku, točený polodokument PLAYBOY PAJAMA PARTY, si zahrála v reklamě na Dr. Pepper a měla menší role v mnoha seriálech jako THE LOVE BOAT:THE NEXT WAVE, BEVERLY HILLS 90210, BRUTALLY NORMAL, či SHASTA MCNASTY či DAWSONŮV SVĚT. V roce 2000 ji neskrývaný fanda Playboye Howard Stern obsadil do svého absurdního a zároveň skvěle vtipného seriálu parodujícího POBŘEŽNÍ HLÍDKU s názvem SYN PLÁŽE/POBŘEŽNÍ LÝTKA, kde až do zrušení seriálu představovala postavu B. J. Cummings, naprosto parodující legendární postavu Pamely Anderson ve zmíněném seriálu, ale vše mohlo dopadnout jinak, Jamie totiž přijetí role zvažovala. "Seriál je plný absurdního humoru, měla jsem strach, že mě diváci zařadí mezi hloupé blondýnky, které jen tak pobíhají po pláži v upnutých bikinách. Ale pak jsem si uvědomila, že dříve nebo později mi tuto image stejně přiřknou, a tak jsem se rozhodla že se aspoň trochu pobavím." Toto rozhodnutí se ji vyplatilo a bavila a zároveň těšila oko nejednoho diváka.

U filmu prorazila už v roce 1999 učinkováním v dramatu SPEEDWAY JUNKY,ve stejném roce se mihla ve velkofilmu Olivera Stonea VÍTĚZOVÉ A PORAŽENÍ v hlavní roli s Al Pacinem. O rok později získala větší roli v ve špatně hodnoceném katastrofickém filmu PEKELNÁ JÍZDA/ ROZBŘESK S Royem Scheiderem a mihla se i v hvězdně obsazeném snímku 60 SEKUND. Hrála v divácky úspěšném snímku VIRGINS a menší roli měla ve filmu SOULKEEPER. V roce 2003 následoval hvězdně obsazený fiktivní dokument komika Pauly Shorea s názvem SLÁVA JEN PRO MRTVÉ (PAULY SHORE IS DEAD), kde si zahrála Shoreovu manželku. Ve stejném roce následovala role detektiva v hororovém céčku DARK WOLF a v roce 2004 v béčkovém crossoveru zvířecího hororu BOA VS. PYTHON. Mezitím se objevila i v nepříliš známém KNEE HIGH P. I. kromě toho si zahrála i ve dvou krátkometrážních snímcích a to DYSENCHANTED z roku 2004 a v roce 2009 v komedii WIFFLER: THE TED WHITFIELD STORY o hráči nového sportu wiffleballu.

Dříve chodila s režisérem Michaelem Bayem, nebo zpěvákem Fredem Durstem, je ovšem manželkou hvězdy seriálu SBĚRATELÉ KOSTÍ a televizního upíra ANGELa, Davida Boreanaze, a to na úkor možná i nenávisti ze strany fanatických obdivovatelek tohoto herce. S Boreanazem se potkala na jedné párty a jak oba přiznávají, byla to láska na první pohled. Svatba byla naplánovaná na září 2001, ale kvůli teroristickému útoku z 11. září byla nakonec přesunuta na listopad a uskutečnila se v rodinném kruhu, jako skromný obřad na den díkůvzdání. Narodily se jim 2 děti, v roce 2002 syn Jaden Rayne a v roce 2009 dcera Bardot Vita Boreanaz. Vtipnou zajímavostí je, že si se svým manželem zahrála postavu těhotné ženy, která chtěla nechat obětovat své dítě démonům v epizodě páté série ANGELa s názvem Time Bomb.  

Autor:kiss.miss

zdroj osobnosti,cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář