Jdi na obsah Jdi na menu
 


Grant Gustin

Grant Gustin,*14.1.1990 - herec, zpěvák

 

Thomas Grant Gustin je americký divadelní a televizní herec a zpěvák. Jeho nejznámější rolí je Sebastian Smyth v seriálu Glee. V roce 2014 byl pak obsazen do titulní role seriálu Flash.

Během středoškolského studia navštěvoval program na Governor School for the Arts v Norfolku ve Virginii pro muzikálové divadlo. V roce 2008 absolvoval Granby High School a začal navštěvovat BFA Music Theatre Program na Elon University v Severní Karolíně po dva roky. Opustil školu, aby mohl vzít roli Baby Johna v broadwayském revival turné muzikálu West Side Story a vystupoval od premiéry, která se konala 30. září 2010 až do 23. září 2011.

Dne 8. listopadu 2011 se poprvé objevil v hudebním televizním seriálu Glee jako Sebastian Smythe, otevřeně homosexuální student na Dalton Academy a později i hlavní zpěvák konkurenčního sboru The Warblers (Slavíci). Grant vyhrál roli po „vyčerpávajícím a dlouhé týdny trvajícím castingu“. Jeho postava, Sebastian, je popisována jako „promiskuitní“ a „intrikán“. S natáčením začal v pondělí 26. září, pár dní poté, co odehrál poslední představení West Side Story.

Na konci května 2012 začal natáčet televizní film A Mother's Nightmare, určený pro televizní stanici Lifetime. V tomto projektu s ním účinkují i herečky Annabeth Gish a Jessica Lowndes a natáčí se v Kanadě.

Dne 11. července 2012 bylo oznámeno, že si zahraje hlavní roli v připravovaném indie filmu s názvem Affluenza. Dne 13. září 2013 bylo oznámeno, že se bude objevovat v roli Barryho Allena v druhé sérii seriálu Arrow. Původně se měl objevit jen ve třech epizodách a ta poslední měla sloužit jako příprava pro potencionální spin-off seriálu Flash. Namísto byla epizoda použila jako samotný pilot, nazvaný The Flash. Seriál bude mít premiéru 7. října 2014.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář