Jdi na obsah Jdi na menu
 


Star-Dance

24. 4. 2014
StarDance se vrací.

StarDance se vrací. Foto: Super.cz/ Michaela Feuereislová, archiv České televize

Chystá se nová řada StarDance: Připomeňte si sexy kejtičky Langerové, rozvlněné boky Morávkové i žhavé kreace Vilhelmové

24. dubna 2014 9:18

Milovníci tance, těšte se! Na televizní obrazovky vtrhne už na podzim další řada populární soutěže StarDance.

Hvězdní tanečníci a tanečnice rozvlní své boky v rytmu taneční hudby už v sedmé řadě této divácky atraktivní soutěže.

„Sedmá řada StarDance se na podzim opravdu uskuteční, už se hledají první adepti do soutěže a probíhají první jednání,“ prozradil Super.cz zdroj z České televize.

Poslední řadu StarDance vyhrála herečka Anna Polívková s Michalem Kurtišem. Sympatický pár se do sebe během soutěže zamiloval a jejich láska přetrvává dodnes.

A že se máme opravdu na co těšit, posuďte sami v naší fotogalerii, kam jsme zařadili nejžhavější fotky slavných tanečních párů z minulých ročníků.

Soutěžící celebrity z řad dam se neostýchají v odvážných šatech odhalovat své ženské přednosti, a tak si zejména pánové přijdou opravdu na své. V uplynulých ročnících oslnila svými tanečními kreacemi a sexy nožkami například zprvu nenápadná Aneta Langerová (27).

Sexy stehýnka vystavily na odiv i šťabajzny s bujnými dekolty Jitka Čvančarová (36) či Dana Morávková (42) a do útrob svého výstřihu nechala nahlédnout majitelka luxusních čtyřek Bára Poláková (30). Účast v soutěži si nemohla nechat ujít ani herečka Tatiana Vilhelmová (35), která v průběhu StarDance dokonce otěhotněla.

A jak je ve StarDance zvykem, určitě se můžeme těšit také na atraktivní sportovkyně a sympatické sportovce. Pátou řadu StarDance ostatně vyhrála bývalá tyčkařka Kateřina Baďurová a v poslední řadě potěšil zejména starší dámy snaživý hromotluk a bývalý slavný atlet a šampión z 80. let Imrich Bugár.

Poslední StarDance zase osvěžila naše jediná Miss World Taťána Kuchařová s hudebníkem Ondřejem Brzobohatým. Ti proti sobě tančili jako soupeři, ač spolu v soukromí už nějaký ten pátek tvoří zamilovaný pár. Jací soutěžící to na tanečním parketu rozjedou letos, se dozvíme už brzy. 

Anna Veškrnová, Super.cz

Leona Machálková bude tančit ve StarDance

Leona Machálková bude tančit ve StarDance Michaela Feuereislová

Známe první účinkující StarDance: Téhle zpěvačce sice táhne na 50, ale prošla náročnou taneční průpravou

23. června 2015 12:16

Organizátoři taneční show StarDance sice ještě ani nezačali mluvit o novém ročníku, který se má konat na podzim, ale Super.cz už zná první soutěžící. Bude to zpěvačka Leona Machálková (48), která už se na čas, který stráví tancem, velmi těší.

"Dlouho jsem si přála, aby mi někdo někdy kvůli účinkování ve StarDance zavolal, tak se mi vlastně splnil sen. Předpokládám, že je to velký záhul, ale je to krásné. Tanec je úžasný a já se ráda nechám vést," svěřila nám Machálková.

Ta už má jistou taneční průpravu za sebou, a to nejen v muzikálových produkcích, jichž se účastnila. "To je pravda. Šlo o tanečně hudební show Nikita a Šachmat, kdy jsem tančila s novou generací skupiny UNO pod vedením Richarda Hese a Marcelky Karlezsové. Dva měsíce jsem se na to připravovala, abych jakžtakž zapadla mezi profesionální tanečníky a nerušila je. Snažila jsem se být ostrá v pohybech a dát tomu šťávu. Hodiny tance jako vklad určitě ve StarDance zúročím," míní.

Ale i do té doby, než začne se zkouškami tance, má práce až nad hlavu. Kromě muzikálů Mamma Mia! a Dracula, v nichž účinkuje, bude zkoušet další roli, hraběnku Kapuletovou v muzikálu Romeo a Julie, který se bude uvádět od konce září. "Mám ale jisté úlevy, protože mám za sebou velmi náročnou sezónu. Potřebuju nabrat síly a věnovat se synovi," doplnila Machálková.

O zdravotním stavu otce svého syna, architekta Bořka Šípka, se ale bavit nechtěla. "Je to citlivá věc, týká se to jeho a on si nepřál, aby se o tom vědělo. Nějak to prosáklo do médií, ale já respektuji, co si přeje. Je to statečný, velký muž," uzavřela. 

Saša Šeflová, Super.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ve Stardance to roztočí známý moderátor: Leoš Mareš bude tančit s největší sexbombou soutěže

23. června 2015 ● 20:59

To jsou ale novinky. Leoš Mareš (39) bude jedním ze soutěžících v taneční show Stardance. Na Instagramu zveřejnil video, ze kterého je jasné, kdo bude jeho taneční partnerka. Podle tanečních kreací, které Mareš v záznamu předvedl je jasné, že se určitě máme na co těšit.

 

Moderátor Leoš Mareš novinku oznámil ve stylu sobě vlastním. Nestačilo napsat obyčejnou zprávu na internet. Mareš natočil vtipné video, kde jeho budoucí taneční partnerka Katarina Štumpfová tancuje s tanečníkem Janem Onderem a otočkou přechází k Marešovi. Ten se jí nemotorně chopí a udělá s ní otočku. Tak ladně jako Onder ale není.

„Je pravda, že jsem tu nabídku přijal. Slyšel jsem od účastníků předchozích ročníků, že je tam vždy taková speciální atmosféra a skvělá parta,“ potvrdil Super.cz moderátor. „Já a tanec? Řeknu vám to takhle: Když tančím, lidé se mi smějí. Jsem lepší zpěvák než tanečník,“ dodal Mareš. Je tedy jasné, že o zábavu budou mít diváci postaráno.

Uvidíme, jak se Mareš popere s tvrdým tréninkem, který ho čeká. A pod taktovkou Štumpfové se určitě flákat nebude. Pařmen a idol žen dostane možnost zdokonalit svůj taneční um a přiblížit se jím poslednímu vítězi Janovi Onderovi.

 
 
 
Autor: venu

zdroj Blesk,cz

O srandu nebude v nadcházející řadě StarDance nouze. Tančit tam totiž bude Lukáš Pavlásek.

O srandu nebude v nadcházející řadě StarDance nouze. Tančit tam totiž bude Lukáš Pavlásek. Profimedia.cz

Má kila navíc a do krasavce daleko: Letos své faldíky ve StarDance rozvlní tenhle vtipálek

29. června 2015 17:17

Teď už je nad slunce jasné, že v sedmé řadě StarDance nebude o srandu nouze! S Leonou Machálkovou (48), jež má taneční zkušenosti z muzikálů, a Leošem Marešem (39), který nám sám přiznal, že je lepší zpěvák než tanečník, si taneční botky začíná zkoušet herec Lukáš Pavlásek (36).

Jak to na parketě půjde známému herci a vtipálkovi s pár kily navíc, uvidíme sice až na podzim, trénovat se svou taneční partnerkou začíná Lukáš už během prázdnin.

„Lukáš se na tanec těší a doufá, že při tancování i nějaké to kilo shodí,“ práskla Super.cz hercova kamarádka. V minulých řadách byli na parketě při boji s tancem za komiky například Míra Bosák nebo Jiří Schmitzer a diváci si je zamilovali. Letos by jím mohl být právě Lukáš. 

Jana Hofmanová, Super.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

StarDance ...když hvězdy tančí 2015 -

Sedmá řada populární taneční soutěže StarDance divákům přinese řadu novinek. Poprvé v historii se v ní představí deset hvězdných osobností, které vytvoří deset párů s těmi nejlepšími profesionálními tanečníky. Soutěžní páry se utkají v nových tematických večerech, nových tancích a nových společných choreografiích. Letošní ročník StarDance také v rámci jednoho speciálního dílu pomůže vybrat finanční prostředky pro ty, kteří bojují s hendikepem, jenž je omezuje v pohybu. Moderátory nové řady budou opět Marek Eben a Tereza Kostková.

 

Star dance 2015 - sedmá série

Po roční přestávce se na obrazovky České televize vrací celosvětově úspěšný zábavný pořad StarDance. Již posedmé budou moci diváci v přímých přenosech sledovat taneční souboje známých osobností a jejich tanečních partnerů. Oproti předešlým ročníkům chystá letošní řada změny, které zvýší již tak vysokou kvalitu a prestiž této soutěže. K standardně osmi tanečním párům se nově přidají další dvě soutěžní dvojice, z čehož plyne změna v počtu kol.

Česká televize se rozhodla pro letošní ročník připravit rozšířenou verzi v počtu deseti dílů. To pro celý projekt znamen rozšíření o dva taneční páry navíc. Díky tomu jsme oslovili více osobností, bude více taneční hudby a objeví se dva nové soutěžní tance. Poprvé budou páry tančit valčík a salsu.

Soutěžní páry StarDance 2015

 • Tereza Bufková a Radek Banga
 • Kateřina Cajthamlová a Petr Čadek
 • Marie Doležalová a Marek Zelinka
 • DJ Lucca a Michal Kurtiš
 • Leona Machálková a Michal Necpál
 • Katarina Štumpfová a Leoš Mareš
 • Romana Motlová a Rostislav Osička
 • Lucie Hunčárová a Lukáš Pavlásek
 • Jitka Schneiderová a Marek Dědík
 • Martina Marková a Marek Taclík

Novinky v sedmém ročníku StarDance

Více tance!
Letos poprvé zažijí diváci deset slavnostních večerů, během nichž zatančí deset tanečních párů.

Nové profese!
Poprvé se ve StarDance objeví zástupci profesí, které se v předchozích řadách neobjevily – lékařka, boxer, bloggerka a DJ.

Tematické večery!
Vůbec poprvé se bude tančit na česky zpívanou hudbu, po které fanoušci soutěže dlouhodobě volají. Soutěžní páry tak zatančí na slavné písně Karla Gotta, Marie Rottrové, skupiny Lucie nebo Věry Špinarové. V dalším kole přijdou na řadu muzikálové melodie a tance jako ča-ča a quickstep. Šestý večer bude věnován hudbě legendárního Michaela Jacksona.

Paraple!
V jednom z večerů budou roztančené hvězdy pomáhat dobré věci – konkrétně Centru Paraple. Soutěžící budou mít za úkol do tance zapojit vozíčkáře a vytvořit s ním společnou taneční choreografi i. A do finále poprvé v historii postoupí tři taneční páry!

StarDance on-line!
StarDance roztančí nejen web, ale i sociální sítě. Pro fanoušky je připravena celá řada specialit a soutěží.

StarDance kolem dokola letos poprvé i s elektronickou tužkou Zdeňka Chlopčíka
Autentické zpravodajství o dění v taneční show StarDance k samotné soutěži patří už od první řady. Televizní deník StarDance kolem dokola přináší od soboty do soboty svědectví o tom, že noblesa našich tanečních párů se rodí v potu, krvi a slzách. Novinkou letošní řady bude pravidelné okénko tanečníka Jana Ondera nebo rozbor tanců elektronickou tužkou v rukách Zdeňka Chlopčíka. Divákům pořad tradičně přinese originální sondy do snažení jednotlivých párů na zkouškách, zachytí předstartovní horečku, uvolnění, štěstí i slzy zklamání.

Porota StarDance 2015

Zdeněk Chlopčík
Obávaný a ctěný porotce je ve StarDance od samého počátku. Jeho životním mottem je „Nenervuj se kvůli hloupostem a prožij si naplno každý den.“

Jan Révai
Působil v taneční skupině UNO pod vedením Richarda Hese. Byl také členem swingující skupiny hostující v Hudebním divadle Karlín.

Tatiana Drexler
Přívětivá, ale velmi pozorná porotkyně, které máloco unikne. Vedle StarDance byla také v porotě slovenské verze tohoto tanečního formátu.

Radek Balaš
Je známý hlavně jako divadelní režisér a choreograf. Jeho jméno je podepsané například pod muzikály Donaha, Hello Dolly nebo Marylin (Překrásné děcko) a Mata Hari. Je nositelem řady divadelních ocenění.

 

Star dance 2013 - šestá série

Boj o krále a královnu tanečního parketu opět začíná. Přímým přenosem provázejí Tereza Kostková a Marek Eben. O přízeň poroty a diváků se budou ucházet T. Kuchařová, A. Polívková, Š. Kašpárková, J. Hosprová, O. Brzobohatý, I. Bugár, M. Ruppert a P. Řezníček s osmi profesionálními tanečnicemi a tanečníky.

Soutěžní páry předvedou rumbu a quickstep. Vše za živého doprovodu Moondance Orchestra M. Kumžáka.

Účastníci StarDance 6

 • herec Pavel Řezníček s Lucií Hunčárovou
 • herečka Anna Polívková s Michalem Kurtišem
 • správní rada ASC Dukla Imrich Bugár s Jitkou Šorfovou
 • hudebník Matěj Ruppert s Alicí Stodůlkovou
 • topmodelka a Miss World Taťána Kuchařová s Janem Onderem
 • sólistka na violu Jitka Hosprová s Lukášem Bartuňkem
 • sportovní manažerka Šárka Kašpárková s Janem Tománkem
 • herec a hudebník Ondřej Brzobohatý s Evou Krejčířovou

Již šestá řada StarDance je připravena z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Naše známé osobnosti budou doplňovat ve většině i známé osobnosti z řad profesionálních tanečníků, kteří již dříve tančili, ba dokonce soutěž vyhráli. Pořad se neobejde ani bez živě hrané hudby v podání Martina Kumžáka a jeho Moondance Orchestra, kteří neustále posouvají svoje hranice téměř k dokonalosti. Můžete se tak opět těšit na světové hity v jejich novém atraktivním podání.

Atraktivní bude samozřejmě i porota ve složení Tatiana Drexler, Zdeněk Chlopčík a Jan Révai. Nováčkem mezi porotci bude oceňovaný divadelní režisér a choreograf Radek Balaš. Připraveni jsou jako vždy i dva naši skvělí moderátoři Tereza Kostková a Marek Eben.Od 2. listopadu každou sobotu od 20:00 na ČT1 se tak bude na co dívat. Začínají přímé přenosy a až do Vánoc s vámi bude StarDance ...když hvězdy tančí.

 

Star dance 2015 - sedmá série

Po roční přestávce se na obrazovky České televize vrací celosvětově úspěšný zábavný pořad StarDance. Již posedmé budou moci diváci v přímých přenosech sledovat taneční souboje známých osobností a jejich tanečních partnerů. Oproti předešlým ročníkům chystá letošní řada změny, které zvýší již tak vysokou kvalitu a prestiž této soutěže. K standardně osmi tanečním párům se nově přidají další dvě soutěžní dvojice, z čehož plyne změna v počtu kol.

Česká televize se rozhodla pro letošní ročník připravit rozšířenou verzi v počtu deseti dílů. To pro celý projekt znamen rozšíření o dva taneční páry navíc. Díky tomu jsme oslovili více osobností, bude více taneční hudby a objeví se dva nové soutěžní tance. Poprvé budou páry tančit valčík a salsu.

Soutěžní páry StarDance 2015

 • Tereza Bufková a Radek Banga
 • Kateřina Cajthamlová a Petr Čadek
 • Marie Doležalová a Marek Zelinka
 • DJ Lucca a Michal Kurtiš
 • Leona Machálková a Michal Necpál
 • Katarina Štumpfová a Leoš Mareš
 • Romana Motlová a Rostislav Osička
 • Lucie Hunčárová a Lukáš Pavlásek
 • Jitka Schneiderová a Marek Dědík
 • Martina Marková a Marek Taclík

Novinky v sedmém ročníku StarDance

Více tance!
Letos poprvé zažijí diváci deset slavnostních večerů, během nichž zatančí deset tanečních párů.

Nové profese!
Poprvé se ve StarDance objeví zástupci profesí, které se v předchozích řadách neobjevily – lékařka, boxer, bloggerka a DJ.

Tematické večery!
Vůbec poprvé se bude tančit na česky zpívanou hudbu, po které fanoušci soutěže dlouhodobě volají. Soutěžní páry tak zatančí na slavné písně Karla Gotta, Marie Rottrové, skupiny Lucie nebo Věry Špinarové. V dalším kole přijdou na řadu muzikálové melodie a tance jako ča-ča a quickstep. Šestý večer bude věnován hudbě legendárního Michaela Jacksona.

Paraple!
V jednom z večerů budou roztančené hvězdy pomáhat dobré věci – konkrétně Centru Paraple. Soutěžící budou mít za úkol do tance zapojit vozíčkáře a vytvořit s ním společnou taneční choreografi i. A do finále poprvé v historii postoupí tři taneční páry!

StarDance on-line!
StarDance roztančí nejen web, ale i sociální sítě. Pro fanoušky je připravena celá řada specialit a soutěží.

StarDance kolem dokola letos poprvé i s elektronickou tužkou Zdeňka Chlopčíka
Autentické zpravodajství o dění v taneční show StarDance k samotné soutěži patří už od první řady. Televizní deník StarDance kolem dokola přináší od soboty do soboty svědectví o tom, že noblesa našich tanečních párů se rodí v potu, krvi a slzách. Novinkou letošní řady bude pravidelné okénko tanečníka Jana Ondera nebo rozbor tanců elektronickou tužkou v rukách Zdeňka Chlopčíka. Divákům pořad tradičně přinese originální sondy do snažení jednotlivých párů na zkouškách, zachytí předstartovní horečku, uvolnění, štěstí i slzy zklamání.

Porota StarDance 2015

Zdeněk Chlopčík
Obávaný a ctěný porotce je ve StarDance od samého počátku. Jeho životním mottem je „Nenervuj se kvůli hloupostem a prožij si naplno každý den.“

Jan Révai
Působil v taneční skupině UNO pod vedením Richarda Hese. Byl také členem swingující skupiny hostující v Hudebním divadle Karlín.

Tatiana Drexler
Přívětivá, ale velmi pozorná porotkyně, které máloco unikne. Vedle StarDance byla také v porotě slovenské verze tohoto tanečního formátu.

Radek Balaš
Je známý hlavně jako divadelní režisér a choreograf. Jeho jméno je podepsané například pod muzikály Donaha, Hello Dolly nebo Marylin (Překrásné děcko) a Mata Hari. Je nositelem řady divadelních ocenění.Star dance 2013 - šestá série

Boj o krále a královnu tanečního parketu opět začíná. Přímým přenosem provázejí Tereza Kostková a Marek Eben. O přízeň poroty a diváků se budou ucházet T. Kuchařová, A. Polívková, Š. Kašpárková, J. Hosprová, O. Brzobohatý, I. Bugár, M. Ruppert a P. Řezníček s osmi profesionálními tanečnicemi a tanečníky.

Soutěžní páry předvedou rumbu a quickstep. Vše za živého doprovodu Moondance Orchestra M. Kumžáka.

Účastníci StarDance 6

 • herec Pavel Řezníček s Lucií Hunčárovou
 • herečka Anna Polívková s Michalem Kurtišem
 • správní rada ASC Dukla Imrich Bugár s Jitkou Šorfovou
 • hudebník Matěj Ruppert s Alicí Stodůlkovou
 • topmodelka a Miss World Taťána Kuchařová s Janem Onderem
 • sólistka na violu Jitka Hosprová s Lukášem Bartuňkem
 • sportovní manažerka Šárka Kašpárková s Janem Tománkem
 • herec a hudebník Ondřej Brzobohatý s Evou Krejčířovou

Již šestá řada StarDance je připravena z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Naše známé osobnosti budou doplňovat ve většině i známé osobnosti z řad profesionálních tanečníků, kteří již dříve tančili, ba dokonce soutěž vyhráli. Pořad se neobejde ani bez živě hrané hudby v podání Martina Kumžáka a jeho Moondance Orchestra, kteří neustále posouvají svoje hranice téměř k dokonalosti. Můžete se tak opět těšit na světové hity v jejich novém atraktivním podání.

Atraktivní bude samozřejmě i porota ve složení Tatiana Drexler, Zdeněk Chlopčík a Jan Révai. Nováčkem mezi porotci bude oceňovaný divadelní režisér a choreograf Radek Balaš. Připraveni jsou jako vždy i dva naši skvělí moderátoři Tereza Kostková a Marek Eben.Od 2. listopadu každou sobotu od 20:00 na ČT1 se tak bude na co dívat. Začínají přímé přenosy a až do Vánoc s vámi bude StarDance ...když hvězdy tančí.

 

StarDance pokračoval slowfoxem a paso doble. Poprvé došlo i na vyřazování

V historicky padesátém přímém přenosu soutěže StarDance čekal v sobotu desítku soutěžních párů buď tanec paso doble nebo slowfox. Sobotní přenos byl zároveň prvním, ve kterém došlo na vyřazování. Sítem soutěže tak neprošla Lucie Dvořáková.

Účastníci StarDance
 

Dnes 22:14

Jako první vstoupili na taneční parket zpěvák Radek Banga a Tereza Bufková, kteří tančili paso doble. „Ty máš rytmus, ty máš ruce, ale v celku jsem čekal víc. Hlavně víc té energie,” ohodnotil Bangův výkon v toreadorském tanci Jan Révai. S tím se ztotožnila i Tatiana Drexler. Ostatní porotci však byli v hodnocení pozitivnější.

Celkově dvojice získala slušných 27 bodů.

Radek Banga a Tereza Bufková

Radek Banga a Tereza Bufková

FOTO: Jan Handrejch, Právo

První slowfox večera představili Leoš Mareš s tanečnicí Katarínou Štumpfovou. Ti minulý týden zazářili, proto obecenstvo čekalo výborný výkon. „Máte ještě ohromný potenciál a děláte to velmi dobře,” řekla Tatiana Drexler. S tím souhlasil i Radek Baláž. Navzdory tomu dvojice získala 27 bodů, tedy o čtyři méně než minule.

Soutěž pokračovala tancem paso doble v podání zpěvačky Leony Machálkové a jejího tanečního partnera Michala Necpála. Odborná porota jejich výkon hodnotila velice pozitivně. Pár tak získal výborných 31 bodů.

Leona Machálková a Michal Necpál

Leona Machálková a Michal Necpál

FOTO: Jan Handrejch, Právo

„Velmi pěkná choreografie, excelentní nášlapy, moc pěkné,” ohodnotil slowfox dvojice Marie Doležalová a Marek Zelinka porotce Zdeněk Chlopčík. Experti na tanec nakonec souhrnně udělili herečce a jejímu partnerovi 27 bodů.

V soutěži se poté představila dvojice vedená svérázným komikem Lukášem Pavláskem. Paso doble zatančil s Lucií Hunčárovou na píseň Yellow Submarine ve stylu mažoretek. U jejich výkonů se vydržela nesmát jen část publika. „Jenom připomenu, že to bylo paso doble,” zhodnotil výkon ještě před porotci moderátor večera Marek Eben.

„Spousta vtipu, málo tance a fatální problémy s rytmem,” ohodnotil Radek Baláž. Podobně se vyjádřil i Jan Révai. „Měli jsme trénovat už v období první řady,” obhajoval svůj výkon Pavlásek. Za tanec nakonec získali podprůměrných 13 bodů.

Lukáš Pavlásek a Lucie Hunčárová

Lukáš Pavlásek a Lucie Hunčárová

FOTO: Jan Handrejch, Právo

Kvalita tance se zlepšila při představení vítězů z minulého kola Jitky Schneiderové a Marka Dědíka. „Bylo to moc hezké a jsem si jistý, že porota to řekne taky,” pochválil Eben. Za svůj slowfox získali od porotců po právu 30 bodů.

Paso doble následně představil bývalý boxer Rostislav Osička. Porota jejich výkon zdaleka nedocenila jejich výkon tak jako u předchozí dvojice. „Já nevím, co mám ocenit. Jediné, co oceňuji, je snaha,” řekl k výkonu Jan Révai. S tanečnicí Romanou Motlovou získal boxer 14 bodů.

Rosťa Osička a Romana Motlová

Rosťa Osička a Romana Motlová

FOTO: Jan Handrejch, Právo

Lucie Dvořáková alias DJ Lucca předvedla s Michalem Kurtišem slowfox, za který si od přísné poroty, kromě uznání za choreografii, vysloužila i slušných 22 bodů.

Doktorka Kateřina Cajthamlová spolu se zdravotně indisponovaným tanečníkem Petrem Čadkem, který bere antibiotika, představila paso doble. V prvním kole získali 25 bodů, v tom druhém si pohoršili o tři body.

Poslední taneční pár Marek Taclík a Martina Marková zakončil druhé kolo soutěže slowfoxem za překvapivých 24 bodů, získal tedy o pět víc než minule.

Nejvíce bodů v sobotu večer získala Leona Machálková (31). První vypadnuvší účastnící se po hlasování fanoušků stala překvapivě Lucie Dvořáková. „Tak promiň,” řekla po vyřčení verdiktu svému tanečnímu partnerovi Michlu Kurtišovi.

Soutěž bude pro ostatní známé osobnosti a jejich partnery pokračovat opět příští sobotu.

Marek Taclík a Martina Marková

Marek Taclík a Martina Marková Michaela Feuereislová

Hvězda letošní StarDance přiznala: Zabásli mě kvůli drogám!

25. října 2015 9:56

Marek Taclík (42), který se včera probojoval do dalšího kola taneční soutěže StarDance, sice dnes hraje v Kriminálce Anděl detektiva Olivera Hajna, ale dříve byl spíše na druhé straně barikády. Drogová závislost ho dostala až před soud!

„Žádnej dealer jsem samozřejmě nebyl, protože to bylo pro vlastní potřebu. Němci to ale vyhmátli a dostal jsem podmínku na tři roky,“ řekl Taclík v Show Leoše Mareše. Popisoval tak svou drogovou eskapádu, kdy jej v roce 1993 v Rozvadově zadrželi pohraničníci poté, co se snažil propašovat drogy z Amsterodamu.

„Jel jsem v LSD, speedu, tripech, kokainu a perníku,“ vyjmenoval dnes známý český herec životabudiče, bez kterých si dříve nedovedl představit život.

Přestože dnes je podle svých slov „čistý“, i on, jako spousta jiných, si neumí přiznat, že měl problém. „Závislý jsem nikdy nebyl a žádné problémy jsem neřešil. Koketoval jsem s tím jako většina mladých lidí,“ ukončil své drogové vyprávění taneční partner Martiny Markové ve StarDance VII. 

David Zápal, Super.cz

 
Katarina Štumpfová a Leoš Mareš

Katarina Štumpfová a Leoš Mareš Foto: Česká televize

Divíte se mu, že se naučil tančit? Marešova partnerka na parketě ukázala ženské půvaby

25. října 2015 18:11

Slovenská kráska Katarina Štumpfová patřila při druhém finálovém večeru StarDance VII mezi nejkrásnější dámy vůbec. A hodně k tomu pomohly šaty, které vyfasovala. Není vůbec divu, že Leoš Mareš (39), který dopředu evidentně lživě prohlašoval, že tančí hůř, než zpívá, po jejím boku rozkvetl a roztrsal se jako bůh!

Na řadě tentokrát byly tance paso doble a slowfox a i když někteří hodnotili výkon Leoše a Katariny jako poněkud horší, než v prvním kole, kdy jednoznačně vyhráli, přesto náročný tanec zvládli velmi obstojně.

„Minulou sobotu jsem prožíval největší odměnu ve svém dosavadním profesionálním životě. Bylo to nádherné. Byla radost číst, že někdo ocenil tu dřinu, kterou jsme tomu věnovali,“ řekl Marku Ebenovi Leoš v reakci na vzkazy fanoušků.

„Na to, že nejste profesionál, to byl fantastický výkon na úrovni. Všichni odpadlí skauti vám odteď začínají posílat hlasy,“ zhodnotil taneční mistrovství Mareše porotce Radek Balaš a narážel na Marešovu nedávnou kauzu s Láďou Hruškou, která se ale ukazuje být pořádně nafouknutá

David Zápal, Super.cz

 
Radek Banga a Tereza Bufková

Radek Banga a Tereza Bufková Michaela Feuereislová

Když hvězdy netančí: Poznali byste soutěžící ze StarDance bez šminek a drahých rób?

24. října 2015 14:35

V pátek se někteří soutěžící ze sedmého StarDance postavili před fotografy v oblečení, v kterém je televizní diváci asi jen tak neuvidí. Žádné drahé róby a nánosy šminek, žádné smokingy, zkrátka prostý civil. A jeden by zíral, jak někteří vypadají úplně jinak, než na obrazovce!

Jsou tací, jako například Lukáš Tydýt Pavlásek, kteří vypadají stejně od narození a nikdo si je nikdy s nikým jiným nesplete. Ale třeba dámy, které jsou před přímými přenosy StarDance v péči celé armády vizážistů a stylistů, se před vstupem na taneční parket změní v dokonalé bytosti. A v civilu by je přitom možná i jejich největší fanda omylem přešel bez povšimnutí.

Mezi nejoblíbenější účastnice sedmé řady taneční šou patří herečka Marie Doležalová, Saša ze seriálu Comeback. Nejen u téhle sympaťandy, ale i Terezy Bufkové či Lucie Hunčárové je proměna v rukách profíků opravdu vidět.

Na focení se objevil i moderátor Marek Eben (57). Toho většinou vidíme v oblecích, takže spatřit ho v ležérním oblečení byla příjemná změna. A stále je to mimochodem štramák!

StarDance pokračuje v sobotu od osmé večerní druhým dílem, soutěžící budou za živého doprovodu Moondance Orchestra Martina Kumžáka předvádět slowfox a paso doble. 

David Zápal, Super.cz

Stardance opanovaly jive a waltz, soutěž opouští boxer Osička

Ve třetím večeru sedmé řady Stardance se se soutěží rozloučili boxer Rosťa Osička a jeho taneční partnerka Romana Motlová. Páry tentokrát tančily waltz, nebo jive na tuzemské melodie. Osička s Motlovou předvedli waltz. Nejméně bodů získali i od poroty.


 Rosťa Osička & Romana Motlová
 

Rosťa Osička & Romana Motlová

FOTO: Petr Hloušek, Právo

Dnes 22:12

Boxerskému šampiónovi porotci svorně vyčetli, že se mu při waltzu příliš nedařilo trefit se tanečními kroky do rytmu. Tatiana Drexler lapidárně ocenila Osičkovo rozhodnutí, že si v mládí zvolil správný sport, když se rozhodl věnovat boxu. Pár za svůj výkon obdržel od poroty 12 bodů.

Marie Doležalová a Marek Zelinka

Marie Doležalová a Marek Zelinka

FOTO: Petr Hloušek, Právo

Jako druhá vystoupila Marie Doležalová s partnerem Markem Zelinkou. Zatímco Radek Baláž byl výkonem nadšen, další porotci zmínili, že by očekávali více kroků odkazujících na jive. Porotci dali páru 26 bodů.

Radek Banga & Tereza Bufková

Radek Banga & Tereza Bufková

FOTO: Petr Hloušek, Právo

Nádhernou atmosféru při tanci ocenili porotci u výkonu Radka Bangy s Terezou Dufkovou. Za svůj waltz dostali 32 bodů.

Marek Taclík & Martina Marková

Marek Taclík & Martina Marková

FOTO: Petr Hloušek, Právo

Herec Marek Taclík s Martinou Markovou prodchli podle porotců svůj jive „fantastickou energií”. I tomuto páru nicméně bylo doporučeno zařazení více tanečních prvků. Od poroty obdrželi 27 bodů.

Leona Machálková & Michal Necpál

Leona Machálková & Michal Necpál

FOTO: Petr Hloušek, Právo

Velmi vysoké hodnocení v podobě 34 bodů dostali za předvedený waltz od poroty Leona Machálková s Michalem Necpálem.

Leoš Mareš & Katarina Štumpfová

Leoš Mareš & Katarina Štumpfová

FOTO: Petr Hloušek, Právo

Zdařilý výkon předvedl v soutěži už klasicky rovněž Leoš Mareš s Katarínou Štumpfovou. Jejich jive byl podle porotců technicky velmi obtížný, nicméně se jej zhostili velmi dobře, za což jim porota udělila 33 bodů.

Kateřina Cajthamlová & Petr Čadek

Kateřina Cajthamlová & Petr Čadek

FOTO: Petr Hloušek, Právo

Progres zaznamenali porotci u Kateřiny Cajthamlové, která tančila waltz s Petrem Čadkem. Radek Baláž ocenil, jak se lékařka držela v rytmu hudby a přitom byla elegantní. Od poroty dostali 28 bodů.

Jitka Schneiderová & Marek Dědík

Jitka Schneiderová & Marek Dědík

FOTO: Petr Hloušek, Právo

Jitka Schneiderová s Markem Dědíkem předvedli divákům jive. „Tancujete velmi dobře,” okomentovala výkon dvojice Tatiana Drexler. Výsledkem byly tři desítky v rukou porotců a výsledných 39 bodů. Herečka po verdiktu nekrotila výkřiky nadšení.

Lukáš Pavlásek & Lucie Hunčárová

Lukáš Pavlásek & Lucie Hunčárová

FOTO: Petr Hloušek, Právo

Lukáš  Pavlásek s Lucií Hunčárovou tančily třetí večer waltz. Před vystoupením vyslovili přání dostat od porotců alespoň jednu šestku. To se jim nakonec povedlo. „Výkon byl diametrálně rozdílný,” ocenil s odkazem na předchozí Pavláskův výkon Zdeněk Chlopčík. „Tancovat opravdu neumíš. ...ale, bylo to poděkování hodné, že jsi to dokázal,” uvedl Jan Révai. Pár obdržel 20 bodů. Porotci shodně ocenili, že v porovnání s minulým kolem, kdy jeho paso doble bylo spíše pochodem mažoretek, se tentokrát opravdu snažil tančit.

Soutěž bude pokračovat dalším kolem příští sobotu. Páry předvedou qiuckstep a cha-chu.

 

Marek Taclík před zahájením StarDance ochotně pózoval, naposledy.

Marek Taclík před zahájením StarDance ochotně pózoval, naposledy. Michaela Feuereislová

Nejzhrzenější hvězda StarDance: Vypadlík Marek Taclík neunesl porážku a utekl jako malý Jarda

15. listopadu 2015 10:34

To tu ještě nebylo. Zatímco v předešlých dílech StarDance bylo zvykem, že všichni vypadlíci se dlouze loučili se svými tanečními partnery a ostatními hvězdami, Marek Taclík (42) neunesl porážku a hned po svém vyřazení opustil barrandovské ateliéry.

"Zůstaly po něm jen boty," řekla Super.cz s pokrčenými rameny taneční partnerka Taclíka Martina Marková, která si tak neužila ani závěrečné a pro vypadlý pár i úplně poslední focení. Kam Taclík utekl, netušila.

Zajímavé je, že stejně jako Taclík zmizel i Leoš Mareš (39). Ten dostal historicky nejméně bodů a byl z toho pořádně nervózní. Dokonce zanechal v barrandovském ateliéru nejen svoji tanečnici, ale také přítelkyni Moniku Koblížkovou. Ta pobíhala kolem dokola a marně Leoše hledala. Po dlouhém telefonování s kamarádkou asi po hodině odešla. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

Kostým v barvě kanárka nebo natupírované háro jako Marge Simpsonová. Banga hodlá ve StarDance dál šokovat

14. listopadu 2015 9:49

Radek Banga prochází během soutěže StarDance nejrůznějšími proměnami vzhledu. Jeho image hip-hopera je dávno ta tam. Ve třetím kole si nechal zpěvák vytvořit na hlavě vysoký nadýchaný účes s vlnou, během posledního čtvrtého kola, zasvěceného muzikálům, ho zase nebylo možné přehlédnout díky sytě žlutému kostýmu.

Frontman kapely Gipsy.cz si prý nestanovil žádné hranice v oblékání. „Zaprvé jsem těžký exhibicionista a zadruhé těm holkám věřím (tým vizážistek, kadeřnic, stylistek, pozn. red.). Většinou to bylo tak, že když s něčím přišly, tak to bylo dobrý,” říká Banga, který se prý v kostýmu, ve kterém tancoval na hudbu z muzikálu Dreamgirls, cítil jako Old Shatterhand.

„Mně se to vážně líbí. Klidně bych takhle chodil i po ulici,” vtipkoval Radek Banga. Doufejme, že to myslel jen v žertu. 

Jiří Čeladník , Super.cz

Marek Taclík a Martina Marková během posledního soutěžního kola

Marek Taclík a Martina Marková během posledního soutěžního kola Michaela Feuereislová

Marek Taclík po vyřazení ze StarDance: Nečekali jsme to, bylo to překvapující

16. listopadu 2015 19:01

Ačkoli se na rozhodnutí o vyřazení jednotlivých párů ze StarDance svými hlasy podílejí také diváci, mnozí z nich jsou po sobotním vypadnutí Marka Taclíka a jeho partnerky Martiny Markové nemile překvapeni. To platí i pro Marka a Martinu, kteří nečekali, že jejich účast v soutěži skončí tak brzy.

„Já jsem bohužel nesledoval internet, možná jsem měl, abych byl připravený. Ke mně přicházely zprávy, že máme obrovskou diváckou podporu, takže jsem se dokonce i bál, že tam zůstanu dlouho,“ přiznal Taclík na chatu České televize. „Takže jsme to nečekali a překvapující to bylo,“ odpověděl na dotaz jedné z fanynek s tím, že jej to mrzí.

Jeho taneční partnerka také dodala, že jí bude smutno po kolezích. „O nic nejde, je to jen společenská zábava, ale vztahy mezi námi, mezi těmi tanečníky a v zákulisí byly tak sepjaté a tak přátelské, že se nám bude hrozně stýskat i po tomhle koloběhu, ze kterého jsme teď byli vyřazeni,“ řekla Marková.

Pár skončil na sedmém místě. 

Lucie Sieglová , Super.cz

Ve StarDance skončila Leona Machálková

Zpěvačku Leonu Machálkovou vyřadili v sobotu diváci z taneční soutěže České televize StarDance aneb když hvězdy tančí. Večer se nesl v rytmu tanců cha-cha a rumba. Tančily se na hity Michaela Jacksona. Z původních deseti tanečních párů jich v soutěži zůstává už jenom pět.


Leona Machálková a Michal Necpál
 

Leona Machálková a Michal Necpál

FOTO: Dorian Hanuš, Právo

Dnes 21:41

„Z rumby tam toho moc nebylo, ale diváky to určitě pobaví,“ komentoval úvodní vystoupení komika Lukáše Pavláska porotce Jan Révai. „Český národ má obrovský smysl pro humor,“ přisadil si jeho kolega Radek Baláš.

Moderátor Marek Eben k tomu připojil poznámku, že z Pavláskovy taneční partnerky Lucie Hunčárové se v průběhu soutěže stala matka Tereza, protože Pavláska je těžké roztančit. Podle porotce Zdeňka Chlopčíka to ale byl dosud rytmicky nejpřesnější Pavláskův tanec. Pár však získal jen 13 bodů.

To cha-cha v podání Leoše Mareše a Kataríny Štumpfové bodovala lépe. Pár získal dvě osmičky a dvě devítky. „Byla to výborná cha-cha,“ pochvaloval si jinak přísný porotce Chlopčík.

Čtyři desítky pro Schneiderovou

Lépe než latinskoamerické tance jdou zpěvačce Leoně Machálkové standardní tance, shrnula porotkyně Tatiana Drexler. Rumba v podání Machálkové a jejího tanečníka Michala Necpála na Jacksonovu píseň Man In the Mirror nicméně sklidila 27 bodů.

„Chybělo víc základních kroků v páru, ale jinak choreografie, energie, příběh - paráda,“ chválil pak Révai cha-chu na hit Billy Jean, kterou tančili herečka Marie Doležalová a Marek Zelinka. Padly i dvě devítky, jednu vytáhl přísný Chlopčík. Celkem 33 bodů.

Hudebníka Radka Bangu tančícího rumbu s Terezou Bufkovou postihlo “okno“. To Chlopčíkovi vadilo méně, více se mu nelíbily chybné nášlapy přes patu a to, že Banga byl “málo chlap“. Porota hodnotila celkem 23 body.

„Budu velice stručný. Vaše cha-cha měla všechno, co měla mít, a když jsem se na vás díval, tak mi běhal mráz po zádech,“ zhodnotil závěrečnou cha-chu herečky Jitky Schneiderové a Marka Dědíka arbitr Chlopčík. Poprvé v soutěži padlo nejvyšší hodnocení - čtyři desítky.

Večer ozvláštnil ještě ”hromadný taneční souboj” účastníků rozdělených do dvou skupin tančících najednou. Trojici soutěžících, která figurovala mezi vítězi, byl přičten v celkovém hodnocení bod navíc. Nejúspěšnější Schneiderová tak celkem za večer získala 41 bodů.

Číslo Lukáše Pavláska bude asi opět k popukání...

Číslo Lukáše Pavláska bude asi opět k popukání... Michaela Feuereislová

Budete se bavit i dojímat: Tohle dnes uvidíte ve speciálním benefičním díle StarDance

28. listopadu 2015 17:52

Dnes se u sledování StarDance nebudete jen bavit, ale stoprocentně také dojímat. Všechny přeživší páry v soutěži totiž předvedou to, co k vidění na obrazovkách České televize ještě dosud nebylo

Každá dvojice dostala v tomto benefičním kole, jehož výtěžek půjde na konto Paraple, svého svěřence na vozíčku a společně s ním vytvořila a nacvičovala choreografii ve trojici.

Legrace byla i na odpolední generálce, kde se jednotlivé páry pustily do tance s úsměvem na rtech. Jistě i proto, že je dnes nečeká žádné vyřazování.

V odborné porotě tentokrát za konto Paraple navíc zasedne Zdeněk Svěrák. Která trojice nejvíc pobaví publikum a sklidí uznání porotců? To uvidíte už po osmé večer na ČT1. 

Jiří Nedvídek , Super.cz

Leoš Mareš ve StarDance skončil

Leoše Mareše s Katarínou Štumpfovou vyřadili v sobotu diváci z taneční soutěže České televize StarDance. Večer se nesl v rytmu waltzu, samby, slowfoxu a passo doble.


Katarina Štumpfová a Leoš Mareš
 

Katarina Štumpfová a Leoš Mareš

FOTO: Petr Horník, Právo

Dnes 21:56
(Aktualizováno: 22:04 )

Dojatý Mareš vysekl poklonu své partnerce a přiznal, že vypadl zaslouženě. „Všechny páry dnes tančily líp a Lukáš Pavlásek byl vtipnější,” dodal s úsměvem.

Herečka Marie Doležalová s Markem Zelinkou zatančili na úvod večera waltz. „Krásné taneční číslo,” ohodnotil jejich výkon Jan Révai. Radek Balaš naopak dvojici vyčetl, že tanec měl na jeho vkus poněkud formální choreografii. Pár dostal od poroty 32 bodů.

Lukáš Pavlásek s Lucií Hunčárovou tančili jako první tanec sambu. „V životě jsem nezažila člověka, který tak netrefí rytmus,” okomentovala Pavláskův tradiční neduh Tatiana Drexler. Za svůj výkon dvojice dostala jen 11 bodů.

Marie Doležalová a Marek Zelinka

Marie Doležalová a Marek Zelinka

FOTO: Petr Horník, Právo

Leoš Mareš s Katarínou Štumpfovou předvedli nejprve passo doble. „Oba jste hrozní dříči a je to na vás vidět,” okomentoval výkon Jan Révai, který podobně jako Zdeněk Chlopčík postrádal u Mareše větší uvolnění. Porotci páru nicméně udělili 34 bodů.

Katarina Štumpfová a Leoš Mareš

Katarina Štumpfová a Leoš Mareš

FOTO: Petr Horník, Právo

Radek Banga s Terezou Bufkovou tančili slowfox. „Bravurně jste se dostali do koordinace s hudbou,” ocenil výkon Radek Balaš. „Poprvé jsem měl pocit, že Terezku vedeš,” dodal Jan Révai. Pár obdržel 30 bodů.

Jitka Schneiderová a Marek Dědík

Jitka Schneiderová a Marek Dědík

FOTO: Petr Horník, Právo

Jitka Schneiderová s Markem Dědíkem zakončili úvodní kolo waltzem. Tatiana Drexler ocenila „divadelnost příběhu”, ale vyčetla páru, že několikrát předběhl hudbu. Podobné výtky měl i Zdeněk Chlopčík. Pár obdržel za svůj výkon 34 bodů.

Marie Doležalová s Markem Zelinkou předvedli jako druhý tanec passo doble. „To aspiruje možná na nejlepší tanec tohoto večera,“ sklidil páru poklonu Radek Balaš. Dvojice obdržela 38 bodů.

Lukáš Pavlásek s Lucií Hunčárovou tančili jako druhé číslo slowfox. „V tom smokingu vypadáš skoro jako tanečník,” okomentoval předvedený výkon Jan Révai. Za tanec obdrželi 15 bodů.

Lucie Hunčárová a Lukáš Pavlásek

Lucie Hunčárová a Lukáš Pavlásek

FOTO: Petr Horník, Právo

Leoš Mareš s Katarínou Štumpfovou měli jako druhý tanec večera waltz.  „Moc hezky vystavěná choreografie,” uvedl Radek Balaš s tím, že i tentokrát se dvojice dostala několikrát mimo rytmus hudby. Pár dostal od poroty 29 bodů.

Tereza Bufková a Radek Banga

Tereza Bufková a Radek Banga

FOTO: Petr Horník, Právo

Radek Banga s Terezou Bufkovou předvedli jako druhý tanec sambu. „Samba byla velmi rytmická, moc pěkná,” okomentoval výkon páru Zdeněk Chlopčík. Tatiana Drexler ocenila, že se dvojice výborně trefila do rytmu. Porota ocenila výkon 35 body.

Jako poslední tančila v sobotním večeru Jitka Schneiderová s Markem Dědíkem passo doble. „Jak jinak by mělo vypadat passo doble, než tak, jak jste ho zatančili,” uznal Zdeněk Chlopčík. „To bylo tak sexy. Jsem nadšený,” neskrýval potěšení Jan Révai. Pár dostal od porotců možné maximum, tj. 40 bodů.

Páry před zahájením dalšího soutěžního večera.

Páry před zahájením dalšího soutěžního večera.

FOTO: Petr Horník, Právo

Zklamaní Leoš Mareš a Katarina Štumpfová po vyřazení

Zklamaní Leoš Mareš a Katarina Štumpfová po vyřazení Michaela Feuereislová

Tak to je obrovský šok! Ve StarDance překvapivě dotrsal zdrcený Leoš Mareš, Pavlásek pochoduje dál

5. prosince 2015 22:05

Osmý díl StarDance VII je za námi a fanoušci smutní. Místo Lukáše Tydýta Pavláska, který spíš pochoduje, než tančí, a podle mnohých měl vypadnout už před samotným vysíláním soutěže, se první prosincovou sobotu rozloučil s oblíbenou taneční šou moderátor Leoš Mareš (39). Ten se přemáhal, aby nevypadal zklamaně, tak mu záleželo na tom jít dál! Hlasujte v anketě na konci článku, zda s jeho vyřazením souhlasíte.

Leoš se před samotným začátkem StarDance pasoval na totálního outsidera, zuřivě ale trénoval mnohem víc, než musel, a snad každý víkend překvapoval, jak moc do tréninku dává. Dokonce sekl se zhýralým životem, úspěchu podřídil absolutně všechno. Byl takovým černým koněm soutěže. Snům o finále je ale konec.

Radují se naopak kromě Pavláska Marie Doležalová s Jitkou Schneiderovou (téměř jistá adeptka na finále) nebo Radek Banga.

Všichni ve studiu na Barrandově vstali a Marešovi tleskali. Opravdu všechny překvapil tím, jak dřel!

„Vypadli jsme zaslouženě, protože ostatní páry tančily lépe a Lukáš Pavlásek byl vtipnější,“ prohlásil pokorně Leoš.

„Musím se omluvit Katarině, že jsem nedokázal tance natrénovat lépe a nedostal ji do finále. Děkuju jí a děkuju České televizi, že ve mně zažehla oheň a snahu učit se dál,“ dodal dojatě.  „Já ti děkuji, že jsi mi dovolil tě změnit. Konečně jsi někoho poslouchal,“ řekla smutnému kolegovi tanenční partnerka Katarina Štumpfová. 

Souhlasíte s tím, že ze StarDance měl vypadnout Leoš?

David Zápal , Super.cz

Všechny taneční páry. Jeden už příště v soutěži nebude.

Všechny taneční páry. Jeden už příště v soutěži nebude. Michaela Feuereislová

Výstřihy přísně zakázány! Soutěž StarDance se umravnila a schovala ženské přednosti. A Mareš šel do kimona

5. prosince 2015 20:03

Jako by si v České televizi řekli, že se diváci mají dívat na tanec a ne pozorovat konkrétní partie tanečnic! Super.cz pro vás před přímým přenosem StarDance nafotil všechny zbývající taneční páry a vypadá to, že jen dvě z pěti žen v soutěži dostaly možnost velmi jemně naznačit, čím je příroda obdařila! Podívejte se do fotogalerie a hlasujte v anketě!

Je vidět, že kostymérky si daly práci, aby slečnám a ženám při tanci nic nevhodného nevykouklo a mohly se plně soustředit na svůj výkon. Zaujmou jak róby tanečnic, tak třeba taneční oděv Leoše Mareše, z něhož si na internetu v diskusi diváci utahují, že vypadá, jako by měl na sobě kimono.

Soustředění všichni tento večer budou potřebovat!

Toto kolo totiž po minulé mimořádné charitě bude vyřazovací. Účastníci předvedou rovnou čtyři tance. Diváci v jejich podání uvidí slowfox, sambu, paso doble a waltz.

V praxi to znamená, že tentokrát uvidíme poprvé v soutěži tančit každého hned dvakrát.

Že by to zlomilo vaz třeba často kritizovanému Lukáši Pavláskovi, kterého ničila příprava byť na jeden jediný tanec, natož rovnou na dva? 

Kdo podle vás dnes večer ve StarDance vypadne?

David Zápal , Super.cz

Ve StarDance skončil Radek Banga

Quickstep, salsa, valčík a rumba čekaly na poslední čtyři páry v devátém kole taneční soutěže StarDance aneb když hvězdy tančí v České televizi. Diváci rozhodli, že příště už nevystoupí Radek Banga.


Radek Banga a Tereza Bufková
 

Radek Banga a Tereza Bufková

FOTO: Jan Handrejch, Právo

Dnes 21:39

„Stále se zlepšujete,“ chválila po úvodní salse porotkyně Tatiana Drexler zpěváka Radka Bangu, který tančil s Terezou Bufkovou. Drexler ale chybělo více pohybu v bocích. S tím ovšem nesouhlasil arbitr Zdeněk Chlopčík, podle něhož se má při salse kroutit hlavně ženské boky. Porota tanec ocenila celkem 35 body.

V druhém kole Banga s Dufkovou tančili quickstep. „To je váš tanec, vy jste tanečník od nohou,“ ocenila Drexler, ale vytkla shrbená záda. Zato Chlopčík spatřoval větší problém ve fyzičce, v závěru vystoupení podle něj scházely Bangovi síly. Druhý tanec dvojici vysloužil o bod více než první salsa.

Jitka Schneiderová a Marek Dědík

Jitka Schneiderová a Marek Dědík

FOTO: Jan Handrejch, Právo

„To byla elegance, uměřenost, souhra, něha, dynamika,“ chválil valčík herečky Jitky Schneiderové a Marka Dědíka další porotce Radek Balaš. Čtvrtý člen poroty Jan Révai hodnotil nejvyšší desítkou, celkem pár získal 36 bodů.

Následná rumba byla hodnocena ještě o bod výše. Révaiovi scházelo napětí a základní krok a mírnou strnulost chvílemi pozoroval i Chlopčík. Jinak ale oba Schneiderovou vychvalovali.

Lukáš Pavlásek a Lucie Hunčárová

Lukáš Pavlásek a Lucie Hunčárová

FOTO: Jan Handrejch, Právo

Komik Lukáš Pavlásek a Lucie Hunčárová jako první tančili quickstep. „Najednou jsi tančil v rytmu, předvedl jsi velice dobrý quickstepový poskok. Tvůj zatím absolutně nejlepší tanec,“ nešetřil chválou Chlopčík. Za 21 bodů.

Na svébytnou Pavláskovu salsu pak ale porota hledala jen těžko slova. „Rozkládáš tanec zevnitř, abys ho zase složil zvenčí a jako Fénix jsi povstal z popela,“ popsal komikovu techniku Balaš. Výsledkem bylo 19 bodů.

Marie Doležalová a Marek Zelinka

Marie Doležalová a Marek Zelinka

FOTO: Jan Handrejch, Právo

Herečka Marie Doležalová a Marek Zelinka si nejprve rumbou vysloužili čtyři devítky. Porotci Balašovi se líbilo, kolik emocí dvojice do tance vložila.

Jejich valčík, kterým večer končil, byl podle Chlopčíka „nejkrásnější, jaký se tady tančil“. Tentokrát padly čtyři desítky, i když Drexler upozornila, že Doležalová se Zelinky držela chybně těsně nad loktem.

Banga vypadl ze StarDance, ale diváci přijdou nejen o něj: Tyhle svůdné křivky a stehýnka jeho tanečnice už na parketu neuvidíme

13. prosince 2015 10:13

Radek Banga včera večer skončil těsně před branami finále taneční show StarDance. Jeho nádherné taneční kreace s půvabnou Terezou Bufkovou tak příští týden ve velkém finále neuvidíme, což je možná škoda.

Sympatická Bangova tanečnice totiž potěšila oko nejednoho diváka. Během latinskoamerických rytmů v salse kroutila boky, až odhalila svá krásná sexy stehýnka, což jistě potěšilo diváky nejen v hledišti, ale i u televizních obrazovek.

Jejich svůdný tanec byl porotou kladně ohodnocen, ale diváci se rozhodli jinak a do dalších kol poslali taneční nemehlo Lukáše Pavláska (37). Banga však bral vyřazení sportovně a naopak jako správný chlap Pavláska podpořil.

„Lidé tě poslali do finále, protože tě mají rádi a já jsem ti chtěl Lukáši říct, že tě máme rádi taky,“ řekl po vyřazení sympatický zpěvák, který si s Terezou Bufkovou vychutnával potlesk diváků ve stoje.

„Děkuju lidem, že posílali esemesky, šel jsem do StarDance s tím, že vypadnu v prvním kole, a to že dojdeme do devítky, je pro mě osobní vítězství, já víc nepotřebuju,“ dodal skromně Banga, který svého soupeře Pavláska podpořil i během týdne.

Nelíbily se mu totiž nenávistné komentáře diváků na Tydýtův účet, a tak pro něj složil povzbuzující píseň na melodii songu Imagine od Pavláskova oblíbeného zpěváka Johna Lennona. 

Anna Veškrnová , Super.cz

Neuvěřitelné se stalo skutečností: Taneční neumětel Pavlásek doskotačil do finále StarDance. Soupeř ho podpořil a skončil!

12. prosince 2015 22:01

To, čemu snad věřili jen ti největší snílci, se stalo skutečností. Taneční neumětel Lukáš Pavlásek (37) postupuje do velkého finále taneční show StarDance.

Lví podíl na úspěchu Pavláska má i jeho tanečnice Lucie Hunčárová, jež mu vymýšlí choreografie šité na míru a odvádí pozornost od Tydýta svými nespornými půvaby.

Snaživý, leč na parketu poněkud toporný komik, byl tentokrát porotou dokonce pochválen, přesto jeho taneční výkon v quickstepu a salse připomínal spíše snahu žáčka pochytit v tanečních základní kroky.

Diváci ho však milují a poslali ho dál na úkor Radka Bangy a Terezy Bufkové. Banga překvapivě skončil, ač jeho výkony s každým kolem gradovaly a quickstep mu v sobotu večer velmi sedl a chválen byl i za výtečnou salsu.

Banga přitom v týdnu svého soupeře Pavláska veřejně podpořil, když pro něj složil písničku na melodii songu Imagine od Johna Lennona. Nelíbily se mu totiž nenávistné komentáře, které se na Pavláska snesly poté, co minulý týden vypadl Leoš Mareš (39). Možná že tak komikovi s příznačnou přezdívkou Tydýt nechtěně přihrál hlasy navíc... 

Zaslouží si Lukáš Pavlásek finále StarDance?

 

Nejlépe hodnocené tance finalistů StarDance Schneiderové, Doležalové a Pavláska? Tady jsou

18. prosince 2015 14:27

V sobotu se koná poslední, finálové kolo sedmé řady StarDance, do kterého se probojovali Marie Doležalová (28) s Markem Zelinkou, Jitka Schneiderová (42) s Markem Dědíkem a Lukáš Pavlásek (37) s Lucií Hunčárovou. Podívejte se na jejich - dle poroty - nejlepší tance.

Bodový rozdíl je mezi nimi poměrně velký - zatímco paso doble Schneiderové a Dědíka, které zatančili v osmém kole, a valčík Doležalové a Zelinky z devátého kola získaly po čtyřiceti bodech, tedy nejvyšší možné ohodnocení, quickstep Pavláska a Hunčárové, který diváci viděli minule, si vysloužil bodů jednadvacet.

Na sestřih všech tří tanců se podívejte ve videu. 

Kdo je pro vás vítězem StarDance?

Lucie Sieglová , Super.cz

Lukáš Pavlásek

Lukáš Pavlásek Foto: Česká televize

Překvapení StarDance Pavlásek? Na výhru nemá šanci, věří sázkaři

18. prosince 2015 12:10

Rytmus v tanci trefí asi jednou za padesát pokusů, prkenný je jak středověký plot a víc pochoduje, než tančí! Finalista sedmé řady StarDance Lukáš Pavlásek (37) se prostě pro trsání na parketu nenarodil. Někteří mu za to brutálně spílají, jenže o titul nejlepšího tanečníka stejně bojuje. U sázkových kanceláří však přesto nemá šanci.

Ti totiž pro sobotní finále věří spíš Saše z Comebacku Marii Doležalové (28), na niž je kurs 1,3:1, na Jitku Schneiderovou (42) překvapivě sází dvakrát méně: 2,75:1.

Věřit v Pavláskovo vítězství by patrně brali jako sebevražednou misi: kursy na něj jsou totiž od 4,5 po 6,6 k jedné. To znamená, že kdyby na Tydýta někdo vsadil tisícikorunu a trefil by se, bere od čtyř a půl do šesti tisíc a šesti set korun.

Paradoxem je, že po prvním kole byl úplně největším favoritem Leoš Mareš. Zatančil tak skvěle, že byl na něj kurs 3,5:1, později dokonce i 2,1:1. Na finále se přesto bude dívat z hlediště. 

Kdo podle vás vyhraje StarDance VII?

David Zápal , Super.cz

Další splněná sázka: Podívejte se, jak se Jitka Schneiderová a Marek Dědík polévali vodou z hasičáku přímo na Staromáku

17. prosince 2015 9:48

A máme tady další splněnou sázku. Poté, co minulý týden tančil Radek Banga v ženských šatech na Václaváku, musela splnit sázku i Jitka Schneiderová (42), která se vsadila, že pokud postoupí do finále StarDance, tak se s Markem Dědíkem zleje vodou z hasicích přístrojů přímo na Staroměstském náměstí.

A jak slíbila, tak udělala. Herečce nevadily ani nízké venkovní teploty a společně s Markem Dědíkem splnily výzvu s vervou sobě vlastní. Na výsledek jejich vodních hrátek, které odstartoval tanečník Jan Onder, jenž má letos ve StarDance na starosti choreografie, se podívejte ve videu.

Schneiderová patří k největším favoritkám StarDance a je možné, že si díky vtipné akci získala další hlasy od nových fanoušků. Na paty jí ale šlape další favoritka, herečka Marie Doležalová (28) a nepředvídatelný finalista StarDance Lukáš Pavlásek (37). 

Anna Veškrnová , Super.cz

Nejlépe hodnocené tance finalistů StarDance Schneiderové, Doležalové a Pavláska? Tady jsou

18. prosince 2015 14:27

V sobotu se koná poslední, finálové kolo sedmé řady StarDance, do kterého se probojovali Marie Doležalová (28) s Markem Zelinkou, Jitka Schneiderová (42) s Markem Dědíkem a Lukáš Pavlásek (37) s Lucií Hunčárovou. Podívejte se na jejich - dle poroty - nejlepší tance.

Bodový rozdíl je mezi nimi poměrně velký - zatímco paso doble Schneiderové a Dědíka, které zatančili v osmém kole, a valčík Doležalové a Zelinky z devátého kola získaly po čtyřiceti bodech, tedy nejvyšší možné ohodnocení, quickstep Pavláska a Hunčárové, který diváci viděli minule, si vysloužil bodů jednadvacet.

Na sestřih všech tří tanců se podívejte ve videu. 

Kdo je pro vás vítězem StarDance?

Lucie Sieglová , Super.cz

Lukáš Pavlásek bavil televizní diváky a teď si tancem bude ještě vydělávat.

Lukáš Pavlásek bavil televizní diváky a teď si tancem bude ještě vydělávat. Michaela Feuereislová

Překvapí vás to? Lukáši Pavláskovi se taneční kšefty na plesech jen hrnou

21. prosince 2015 16:57

Sotva Lukáš Pavlásek (37) skončil ve StarDance na zpočátku pro něj zcela neuvěřitelné bronzové příčce, nabídky na tanec se jen hrnou.

Komik, herec, spisovatel se během nadcházející plesové sezóny nejspíš pěkně zapotí. Jak se Super.cz podařilo zjistit, má v tuto chvíli nasmlouvané již tři taneční kšefty.

„V tuhle chvíli máme v diáři už tři termíny na leden. Sice jsem někde četla, že Lukáš po StarDance pověsí taneční botky na hřebík, ale to určitě není pravda,“ svěřila Super.cz Lukášova srdnatá taneční partnerka Lucie Hunčárová, která mu po dobu soutěže stála věrně po boku. 

Jiří Nedvídek , Super.cz

Tyhle zamilované páry vděčí StarDance za své seznámení.

Tyhle zamilované páry vděčí StarDance za své seznámení. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

Díky StarDance mezi nimi vzplanula láska: 3 zamilované páry, které sblížila populární taneční soutěž

22. prosince 2015 13:54

Že je tanec plný emocí a na parketu to v páru pěkně jiskří, je známá věc. Ne vždy se ale jedná jen o profesionální souznění. Taneční show StarDance sblížila některé páry natolik, že se do sebe zamilovaly a žijí spolu dodnes. Mezi ně patří i vítězové StarDance 2013 Anna Polívková (36) a Michal Kurtiš (26), kteří se do sebe zamilovali během náročných tréninků.

Ač je mezi nimi desetiletý věkový rozdíl, žijí spolu dodnes. A to na ně sázel opravdu jen málokdo. V průběhu StarDance spolu taneční pár tráví většinu času, ale ne vždy vzájemné city přežijí návrat do reality všedního života. Ten momentálně prožívají současní králové tanečního parketu Marie Doležalová (28) a Marek Zelinka (29). Až čas prověří, zda se jednalo jen o několikaměsíční vzplanutí na tanečním parketu, nebo mezi nimi zahořela opravdová láska.

Ke "stardancovým láskám" můžeme zařadit i herečku Jitku Čvančarovou (37) a tanečníka Petra Čadka (36). Sympatický pár spolu sice netančil, ale díky StarDance se vlastně seznámili.

Jitka se roku 2007 přišla podívat na charitativní vánoční bazar hereček Ani Geislerové a Táni Vilhelmové. A dražil se také taneček s Petrem Čadkem, který v té době válel s Táňou ve druhé řadě StarDance. A krasavce, kterého tehdy herečce záviděly všechny televizní divačky, si vydražila právě tancechtivá Jitka. Čadek se s Čvančarovou soukromě sblížil až o pár let později, dnes jsou manželé a vychovávají dceru Elenku. 

Anna Veškrnová , Super.cz

Ve StarDance se poprvé vyřazovalo, diváci rozhodli, že skončí herečka Bittnerová

Všech deset soutěžních tanečních dvojic zábavné taneční soutěže StarDance, vysílané přímým přenosem Českou televizí, se v sobotu večer naposledy sešlo na tanečním parketu ve filmových ateliérech na pražském Barrandově. Diváci rozhodli svými hlasy, že do dalšího kola už nepůjde pár složený z herečky a moderátorky Miluše Bittnerové a profesionálního tanečníka Michala Necpála.

Miluše Bittnerová a Michal Necpál
 

Miluše Bittnerová a Michal Necpál

FOTO: Petr Horník, Právo

Miluše Bittnerová a Michal Necpál

Miluše Bittnerová a Michal Necpál Michaela Feuereislová

Jeden musel z kola ven: Překvapí vás, že ze StarDance vypadl tento pár?

15. října 2016 22:13

Druhý večer zasvěcený na České televizi tanci – soutěži StarDance s sebou přinesl první vyřazování. Do dalších kol bohužel nepostoupili Miluše Bittnerová a Michal Necpál. "Chci všem poděkovat, protože to byly krásný měsíce. A na vás se budu dívat a budu fandit a nevím, komu víc, protože jste všichni skvělí," řekla Bittnerová po vyřazení směrem k ostatním.

Diváci dnes mohli zhlédnout dva tance - tango a sambu, přičemž pochvaly se rozdávaly spíše za první jmenovaný tanec.

Sklidili je Zdeněk Piškula s Veronikou Lálovou, Anna K s Markem Hrstkou, Roman Zach s Andreou Třeštikovou, Ladislav Vízek s Evou Krejčířovou i Olga Šípková s Markem Dědíkem.

Ti dostali vůbec nejlepší hodnocení, na druhé kolo až nestandardně vysoké – tři desítky a osmičku, tedy 38 bodů. Piškula tančící v první polovině večera byl zase označen za možného favorita tanečního klání. 

Lucie Sieglová , Super.cz

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pochvala tvůrcům, soutěžícím, porotcům, moderátorům a hudebníkům

(Hana Svobodová, 31. 10. 2015 23:47)

Televizi již mnoho let nesleduji, jedinou výjimkou je StarDance. Tento nádherný pořad mi poskytuje uspokojení z nádherného slovního projevu obou moderátorů i porotců. Dále mi přináší pocit krásy z tance, kostýmů a hudby. Kromě krásy a vysoké úrovně je pořad StarDance okořeněn i humorem, což je sympatický bonus. Děkuji všem za profesionální výkony.