Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tomáš Řepka

Tomáš Řepka,*2.1.1974 - fotbalista

 

Tomáš Řepka je český fotbalista, mnohými nazývám vůbec nejlepším fotbalovým obráncem mezi našimi hráči. Narodil se 2.1.1974 ve Slavičíně, měří 184 cm, váží 80 kg.

Nikdy nedal moc branek, obránce konkrétně stopper je to však skutečně prvotřídní. Vždycky se mu líbily mužné souboje. Může v nich uplatnit svůj bezmezný důraz. Někdo tomu říká přehnaná tvrdost, ale to si Řepka nemyslí. Ani nemůže, protože sám bolest necítí. Nezná téměř, co je zranění, a když přijde, překoná ho raději delším tréninkem než odpočinkem. Útočníci před ním mají obrovský respekt. Vždy mu dělalo radost, když se ho bály. Pokud ho někdo nakopne, musí počítat s tím, že mu to Řepka v dalším souboji vrátí dvojnásob. Famózní je také jeho výskok při hlavičkových soubojích, je to totiž excelentní hlavičkář jeden z nejlepších na světě vůbec, jako by měl na nohou pružiny. S ním srovnatelných hlavičkářů je opravdu málo.

Tomáš Řepka patří ke zlaté generaci Patrika Bergera, Tomáše Votavy nebo Martina Čížka, která v roce 1990 vyhrála mistrovství Evropy šestnáctiletých. Brzy hrál ligu a už v devatenácti i za reprezentační áčko.

Kvůli své tvrdé hře však sám často narazil. Žlutou kartou z mistrovství jednadvacítek v roce 1996 například přišel o Euro´96 a tím pádem i stříbrnou medaili.

Českou nejvyšší soutěž soutěž okusil díky své vyspělosti poprvé už ve svých 17 letech a to v dresu Baníku Ostrava, zde si ho však v roce 1995 všiml Josef Jarabinský tehdy kouč pražské SParta a tak se Tomáš stěhoval do Prahy. Se Spartou stačil vyhrát 4 mistrovské tituly a pak si jej v sezóně 1998-99 vytáhl slavný italský klub Fiorentina a neváhal za něj také zaplatit osm milión marek, za obránce nezvykle vysokou částku. V Itálii prožil čtyři plodné roky, avšak změna je život. V roce 2001 odešel do klubu v Británii, West Hamu United. Zde si buduje pověst neústupného a nekompromisního beka, který do každého souboje vletí na hranici sebezničení.

V lednu roku 2006 končí svou evropskou pouť, dojatý, se slzami v očích, když mu v jeho posledním zápase za kladiváře ( West Ham ) nadšeně aplauduje zaplněný stadion West Hamu, ve stoje ho bouřlivým potleskem doprovází do kabin, na hřišti se sním osobně loučí každý hráč poplácáváním po zádech. Řepka je na vrcholu své bohaté kariéry a vrací se tam kam ho táhne srdce, odchází ma pomoc tehdy tápající Spartě. Po odchodu Tomáše Sivoka do Udinese se stává ikonou Sparty, dirigentem obrany, dirigentem celé hry a také neskutečné psychické podpory a v neposlední řadě i kapitánem Sparty.

Autor: lullinkak, alisek4

zdroj Osobnosti,cz

Erbová o krizi: Řekla nám, proč od sebe s Řepkou utíkají

22. října 2014 14:59

Před několika měsíci připomínal život v černošické vile Tomáše Řepky (40) a Vlaďky Erbové (33) brazilskou telenovelu a občas taky německou kriminálku. Slovní spojení „vztahová krize“ bylo v souvislosti s ostře sledovaným párem skloňované snad ve všech pádech.

Když jsme se naposledy potkali se známou krátkovlasou modelkou, tak jsme se nemohli nezeptat na vývoj této věci. „Média pojmenovala náš vztah jako dramatický, ale v našem okolí to tak nikomu nepřipadalo,“ popřela Erbová spekulace o problémech ve vztahu.

„Je normální říct, že když s člověkem trávíš každý den, tak tě z něj někdy začne bolet hlava. To je logický. Když se u nás objeví ponorka a Tomáš odjede na ryby a já za maminkou, tak to snad ještě neznamená, že máme krizi,“ nechala se slyšet Erbová na nákupech v pražském obchodním centru.

Modelka a fotbalista nejsou aktuálně vázaní trvalým zaměstnáním, a tak tráví většinu času doma. Proto si Vlaďka velmi dobře uvědomuje, že je třeba si čas od času jeden od druhého odpočinout. „Je pravda, že všeho moc škodí. Já té práce nemám tolik, a tak jsme začali hodně času trávit spolu a z toho vznikne ponorka. To, že člověk vyhledává svůj prostor, kde vypne a může relaxovat od dětí, netvoří krizi,“ říká Vlaďka Erbová. 

Jiří Čeladník, Super.cz

Tomáš Řepka

Tomáš ŘepkaMichaela Feuereislová

Rozhovor: Řepka exkluzivně o boji s Erbovou: Komu patří vila za 21 miliónů, kdo nasekal dluhy a proč na něj poslala policii?

2. června 2017 13:05
V poslední době je o něm hodně slyšet. A často ne kvůli tomu, že by sám chtěl. Bývalý špičkový fotbalista o sobě ve velkém dal vědět ve chvíli, kdy se provalilo, že chodí s moderátorkou Kateřinou Kristelovou. V poslední době zase létají zvěsti o tom, že musel opustit vilu, která oficiálně patří firmě jeho exmanželky Vlaďky Erbové. Máme jeho exkluzivní vyjádření! David Zápal, Super.cz
 

Tomáš Řepka doteď mlčel, ale už mu došla trpělivost. Dnes a denně se totiž objevují zprávy o tom, že měl obývat vilu neoprávněně a že na tom má být bídně. Sportovec prolomil hradbu mlčení a konečně se obšírně rozpovídal.

Tomáši, hodně se teď v médiích řeší, že jste se musel vystěhovat z vily v Černošicích, kde s vámi dřív bydlela i exmanželka Vlaďka Erbová. Dokonce o vás někde vyšlo, že je z vás bezdomovec. Jak to tedy je?

Nechápu, že se někdo propůjčí snaze ze mě dělat ztroskotance. Někteří novináři asi neznají pojmy jako pronájem. A opravdu bych každému bezdomovci přál, aby se měl tak, jako se mám já. Samozřejmě vím, kdo tu kampaň proti mně vyvolává. Ten člověk asi doufá, že se nebudu moci bránit. Je to tak, že jednatelka firmy (Vlaďka Erbová – pozn. red.), které dům papírově patří, mohla dům uzamknout. Zatím to právo má, ale je dočasné. S právníkem nad tím trávíme už dva měsíce. Výsledek je logický: dopadne to pro mě dobře. Všichni stejně asi tuší, kdo za vilu ve skutečnosti zaplatil. Takže kdo nakonec zapláče, opravdu nebudu já.

Jak to je podle vás s dluhy na elektřině a plynu, které měly souviset s domem?

Nesouvisely, energie jsem platil, přece tam nebudu o svíčkách. Dluhy za elektřinu a plyn měla ale firma oné paní jednatelky. Té možná mohlo vyhovovat, že se psalo, že to dluží Řepka, a ne její společnost.

Ještě do Černošic jezdíte?

Jistě. Mám tam kamarády a pak tam dojíždím ve chvíli, kdy je potřeba udělat něco na baráku. Ten pronájem je opravdu jenom dočasný. Než se to dořeší, bude to pár měsíců trvat. Pak ale budou všichni zírat, jak to doopravdy bylo.

Jak probíhalo vaše odstěhování?

Došlo tam ke konfliktu. Jednatelka mi nechala vyměnit zámky, měla u toho i asistenci policistů. Rozhodl jsem se nepodílet se na divadle, nehrotit to a chvilku si počkat. Ono to opravdu dopadne dobře.

Pokud vím, Vlaďka Erbová na vás podala trestní oznámení. Už jste byl na výslechu?

Ano. Bylo nesmyslné, mělo mě naštvat, ale policisté musí prošetřit všechno. Seděl jsem u nich hodinu, hezky jsme se pobavili a šel jsem domů. Je to dělání naschválů a házení klacků pod nohy, ale tomu se už dnes jen směju.

Co vás v poslední době nejvíc zaměstnává?

Píšu třetí díl knihy. A doufám, že zase bude bestseller (předchozích dvou dílů se prodalo kolem sta tisíc kusů – pozn. red.). Všichni si tam něco najdou, a dokonce pevně věřím, že to díky obsahu v prodeji převálcuje i předešlé dva díly. Před Vánoci by knížka měla být na pultech knihkupectví.

Chystáme další pokračování rozhovoru. 

 

 

 

David Zápal , Super.cz

 
Tomáš Řepka

Tomáš ŘepkaMichaela Feuereislová

Rozhovor: Tomáš Řepka exkluzivně: Lituju, že Vlaďka Erbová byla mojí ženou. A nechci, aby se dál jmenovala jako já!

3. června 2017 8:55
Měli spolu několikaletý vztah, který vyústil ve svatbu a narození potomka. Před časem se bouřlivě rozvedli a Tomáš Řepka o Vlaďce Erbové nyní říká, že nebýt toho, že mu porodila syna, nenašel by nic jiného pozitivního. David Zápal, Super.cz
 

Už je dávno po rozvoduTomáš Řepka a Vlaďka Erbová nyní ale řeší ještě vlastnictví vily v Černošicích, v níž spolu bydleli. Papírově patří společnosti, v níž je jednatelkou modelka. Bývalý fotbalista se o dům ale bude soudit. A co vše řekl o exmanželce?

Tomáši, z vily v Černošicích jste se odstěhoval do pronájmu poté, co Vlaďka Erbová nechala vyměnit zámky. Proč vlastně nebydlíte s přítelkyní Kateřinou Kristelovou?

Vztah s Kačenkou považuju za životní, ale rozhodli jsme se, že společné bydlení budeme řešit až časem. Buď je Kačka u mě, nebo já u ní, hodně času také potřebuju na řešení věcí kolem domu, potřebuju na ně klid. Pronájem jsem si našel v Praze a navštěvujeme se, jak uznáme za vhodné. Aspoň se ale na sebe můžeme těšit a jsme si vzácní.

Slyšel jsem, že se usmiřujete se svou bývalou rodinou. Je to tak?

Po dlouhé době komunikuju s dětmi, dáváme se dohromady a je to výborné. Také s první manželkou se snažím mluvit. I s mámou se po problémech během jednoho mého životního období v poslední době všechno zlepšilo. Snažím se urovnat všechny vztahy, lidé se sami vrací. Není to žádná náhoda. Určitě to souvisí s tím, že už nežiju s jednou paní, a tak se věci dávají do pohybu. To mluví za vše.

Teď probíhá boj o vilu s vaší exmanželkou Vlaďkou. Jaké máte vůbec vztahy s ní?

Hlavně si nepřeju, aby vůbec používala moje příjmení. Je to pro mě velká ostuda, že ho tahle paní má. Že kdy byla mojí ženou, za to se dnes stydím. Ale ať si o tom člověku udělá každý obrázek sám. Vladimíra Erbová je mi svým způsobem už ukradená. Možná mi jí může být líto, ale s tím se musí poprat sama. Jediné pozitivum je, že s ní mám zdravého a úžasného syna. Markus, to jsem celý já. Ale to je všechno. Možná až paradoxně i přes všechny problémy Vladimíře přeju, aby začala být šťastná. Protože když bude šťastná ona, bude šťastný i náš syn a její dcera. Že se rozhodla odejít, s tím jsem se smířil, teď už ale chci žít normální život, který jsem v jistou dobu žít nemohl.

Vídáte se se synem?

Nevídám. Chtěl bych, ale nejde to. To, doufám, vypovídá o všem. Připadá mi, že se někomu nelíbí, že jsem si našel normální, úžasnou holku, s kterou si rozumím. Asi tu byl předpoklad, že do konce života zůstanu sám, že se upiju nebo že bych si to hodil. A ejhle, mně se daří! A s tím se někdo nedokáže smířit.

Objevují se o vás články, v nichž se objevují docela drsné odsudky vás i Kateřiny Kristelové. Co na ně říkáte?

V novinách například napíší zdroj a my se tomu smějeme, protože víme, že je to jeden konkrétní člověk, který nás chce rozeštvat. Chci ale upozornit všechny lidi, kteří mají úmysl škodit, že mě s Kačkou se jim nepovede rozdělit. 

David Zápal , Super.cz

Kristelová se brzy seznámí s Řepkovými dětmi z prvního manželství.

Kristelová se brzy seznámí s Řepkovými dětmi z prvního manželství.Michaela Feuereislová

Tohle vypadá opravdu vážně: Řepka představí Kristelovou svým dětem, které pěkně zatápěly bývalé partnerce

1. června 2017 9:59

V předchozím vztahu potomci Tomáše Řepky (43) tatínkovu novou partnerku Vlaďku Erbovou nepřijali, ba naopak se rodinné vztahy nadmíru vyhrotily. Fotbalistova aktuální přítelkyně Kateřina Kristelová (37) má, zdá se, mnohem lepší podmínky.

 

„Jdeme s dětmi z prvního manželství na večeři, a tak se těším,” uvedla na otevření terasy na střeše Paláce Lucerna blondýna před setkáním s partnerovým synem Tomassem a dcerou Veronikou.

Moderátorka má pocit, že by se měla dětem svého partnera oficiálně představit a sama by je ráda poznala. „Já se rozhodně nechci stylizovat do role, která mi nepřísluší. Když mě budou vnímat jako kamarádku, kterou občas uvidí, tak budu naprosto spokojená,” řekla Katka.

Kristelová a Řepka mají za sebou dovolenou v Turecku a v blízké budoucnosti se na delší dobu kvůli pracovnímu vytížení Kateřiny nedostanou. „Plánujeme krátké euro výlety, protože se budu věnovat nějaké práci. Chystáme se do Varů a do Říma, kde jsem ještě nebyla. Tomáš tam bere každou holkou, se kterou žil. Tuhle cestu tedy nevynecháme a pojedu s ním taky. 

Jiří Čeladník , Super.cz

 

 

Kateřina Kristelová

Kateřina KristelováFoto: Instagram K. Kristelové

Tohle tělo patří Řepkovi: Zamilovaná Kristelová se na balkóně ukázala v plavkách a pochlubila se kyticí růží

23. června 2017 14:52

Tomáš Řepka (43) a Kateřina Kristelová (37) tvoří asi nejzamilovanější pár českého šoubyznysu. Ani po návratu ze společné romantické dovolené v Římě se vzájemně nemohou nabažit a bývalý drsný fotbalový obránce si svou blonďatou lásku neustále hýčká.

 

Moderátorka se naposledy pochlubila obrovským pugétem růží, který od Tomáše dostala. „Kytka. Někdo mě asi miluje. Vůbec netuším kdo,“ tvářila se naoko nevědomě moderátorka. „Asi nějakej fotbalista,“ dodala vzápětí.

Zatímco dámy na sociální síti ocenily krásný květinový dar, pánové si zas přišli na své při pohledu na moderátorčinu postavu v plavkách.

Kristelová totiž obrovská vedra přelstila, aniž by vytáhla paty z domu. Bronz v plavkách chytala přímo na svém balkónu, a tak si na své nepřišel jen Tomáš Řepka. 

Anna Veškrnová , Super.cz

Tomáš Řepka je zamilovaný až po uši.

Tomáš Řepka je zamilovaný až po uši.Foto: Instagram Tomáše Řepky

Tomáš Řepka je zaláskovaný jako pubescent: Kristelová se dočkala dalšího velkého vyznání!

30. září 2017 17:53

Jsou zamilovaní jako puberťáci a poklony si vzájemně skládají tak často, že už tím snad musí všechny okolo pěkně štvát! Řeč je o Tomáši Řepkovi (43) a jeho milé moderátorce Kateřině Kristelové (37), kteří své sociální sítě na střídačku plní láskyplnými fotkami a občas i komentáři.

 

Naposledy na Instagram Řepka umístil fotografii, kde líbá svou milou Kateřinu na čelíčko. A přidal takové vyznání, že se jí, ač byla určitě v tom okamžiku vedle něj, po přečtení podlomila kolena. „Moje žena. Stačí mít někoho, komu věříš a na koho se spolehneš. Hledal jsem celej život. Tohle,“ napsal někdejší bouřlivák Řepka.

A reakce na sebe nenechala dlouhou čekat. Míč ve stejném duchu vrátila samotná Kateřina. „Kdybych kdysi věděla, že to jde mít vztah bez podmínek, agrese, scén, křiku, přetahování ega a nevěr, hodně bych si usnadnila život. A čekala bych s klidem na tuhle ránu na terč, kterou teď žiju,“ uvedla pro změnu Kristelová, která se všem předpovědím o krachu jejího vztahu s Řepkou zatím jen vysmívá. 

Jiří Nedvídek , Super.cz

Kateřina Kristelová rozptylovala Tomáše Řepku na rybách.

Kateřina Kristelová rozptylovala Tomáše Řepku na rybách.Foto: Instagram K. Kristelové

Vášnivý polibek mezi pruty: Takhle Kristelová rozptylovala zamilovaného fotbalistu u jeho chlapské záliby

25. července 2017 16:09

Tak tohle musí být pro moderátorku Kateřinu Kristelovou (37) obrovská pocta. Zamilovaný Tomáš Řepka (43) ji pozval do přísně střeženého chlapského prostoru, kde většina mužů, s nadsázkou řečeno, sní o světě bez žen.

 

Pánové si k rybám chodí většinou odpočinout od manželek, dětí, práce a všemožného ruchu naší civilizace. A samozřejmě se věnují svému koníčku, do kterého jim žádná žena rozhodně nesmí mluvit.

Fotbalista s drsnou pověstí a duší dobráka od kosti však tentokrát udělal výjimku a moderátorku do svého rybářského království pozval.

Nadšená Kristelová se mu za to odvděčila vášnivým polibkem. „Vzal mě na ryby. Místo aby chytal, tak chce pusu,“ okomentovala Řepkovo rybaření moderátorka.

Bývalý fotbalista trefně poznamenal, že jednu trofej už doma má. „Na lovu. Jednu trofej už mám jistou. Tu na břehu. Teď co na to přehrada,“ doufal, že přeci jen nějakou tu rybu na Orlíku uloví.

Na takovéto rozptýlení není mezi rybářskými pruty přeci jen zvyklý, a tak bychom se vůbec nedivili tomu, kdyby Kristelová rybařila se svou láskou poprvé a naposledy. 

Anna Veškrnová , Super.cz

 

Kateřina Kristelová rozptylovala Tomáše Řepku na rybách.Foto: Instagram K. Kristelové

Vášnivý polibek mezi pruty: Takhle Kristelová rozptylovala zamilovaného fotbalistu u jeho chlapské záliby

25. července 2017 16:09

Tak tohle musí být pro moderátorku Kateřinu Kristelovou (37) obrovská pocta. Zamilovaný Tomáš Řepka (43) ji pozval do přísně střeženého chlapského prostoru, kde většina mužů, s nadsázkou řečeno, sní o světě bez žen.

 

Pánové si k rybám chodí většinou odpočinout od manželek, dětí, práce a všemožného ruchu naší civilizace. A samozřejmě se věnují svému koníčku, do kterého jim žádná žena rozhodně nesmí mluvit.

Fotbalista s drsnou pověstí a duší dobráka od kosti však tentokrát udělal výjimku a moderátorku do svého rybářského království pozval.

Nadšená Kristelová se mu za to odvděčila vášnivým polibkem. „Vzal mě na ryby. Místo aby chytal, tak chce pusu,“ okomentovala Řepkovo rybaření moderátorka.

Bývalý fotbalista trefně poznamenal, že jednu trofej už doma má. „Na lovu. Jednu trofej už mám jistou. Tu na břehu. Teď co na to přehrada,“ doufal, že přeci jen nějakou tu rybu na Orlíku uloví.

Na takovéto rozptýlení není mezi rybářskými pruty přeci jen zvyklý, a tak bychom se vůbec nedivili tomu, kdyby Kristelová rybařila se svou láskou poprvé a naposledy. 

Anna Veškrnová , Super.cz

 
Vlaďka Erbová a její nová image

Vlaďka Erbová a její nová imageFoto: archiv V. Erbové

Tomuhle se říká proměna roku: Erbová už nemá sestřih na kluka. Má dlouhé zesvětlené kudrny!

26. června 2017 10:14

Snad nikdo si modelku Vlaďku Erbovou (35) neumí představit jinak než v krátkém sestřihu na kluka. Modelka nyní prošla pořádnou proměnou. Své ultrakrátké vlasy vyměnila za dlouhé, a navíc pořádně kudrnaté a výrazně světlejší.

 

Dlouhé vlasy měla naposledy před deseti lety, kdy si brala hokejistu Zdeňka Bahenského. Brzy po svatbě se ale zase vrátila ke svým krátkým vlasům. Kudrny, které zvolila nyní, jsou úplnou novinkou.

„Mám to jako příjemnou změnu, ale nezůstanu u dlouhých. Krátká jsem já, ale na chvíli jsem musela,“ prozradila Erbová.

Co na proměnu říkáte vy? Líbí se vám Vlaďka jak dlouhovláska? 

Líbí se vám Vlaďka Erbová s kudrnami?

 
 

Gabriela Wolfová , Super.cz

Kateřina Kristelová s Tomášem Řepkou zavítali do Varů.

Kateřina Kristelová s Tomášem Řepkou zavítali do Varů.Michaela Feuereislová

Vrkající holoubci Kristelová s Řepkou si také nenechali ujít Vary: A práskli, kam vyrazí na dlouhou dovolenou!

7. července 2017 16:12

Kdo se neobjeví ve Varech, ten jako by nebyl! Tímhle heslem se zřejmě řídí i zamilovaná dvojka Kateřina Kristelová (37) a Tomáš Řepka (43). I oni se totiž na chvíli objevili ve městě nabitém festivalovým dusnem. Kýžené nadšení se však zřejmě nedostavilo. Minimálně u pánské polovičky tohoto páru.

 

„Ve Varech je na mě přelidněno. Mám rád větší klid. Více než večírky mě baví pohoda s mými nejbližšími. Filmy si pustím raději doma. Jsme s Kačkou oba milovníci filmů pro pamětníky a ty mě baví, přiznám se, více než většina karlovarské festivalové produkce,“ svěřil Super.cz otevřeně Řepka.

Oba také prozradili, že velkou letní dovolenou odložili až na podzimní měsíce. „V září a říjnu vyrazíme do Ameriky, kde jsem nikdy nebyla,“ prozradila Super.cz Kateřina s tím, že v létě bude moderovat nový pořad a Tomáš zase dopisovat svou další velmi otevřenou knihu. 

Jiří Nedvídek , Super.cz

 
 

 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář