Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štěpánka Hilgertová

Štěpánka Hilgertová,*10.4.1968 - kajakářka

 

Štěpánka Hilgertová je česká kajakářka, jedna z legend vodního slalomu (K1).

Je držitelkou, mimo jiné, 2 zlatých olympiských medailí (1996, 2000), 1 zlaté, 2 stříbrných a 1 bronzové medaile Světového poháru, 2 zlatých a 2 stříbrných medailí z mistrovství světa a 1 zlaté a dvou stříbrných medailí z mistrovství Evropy.

Štěpánka Hilgertová plnila roli vlajkonošky české výpravy na zahajovacím ceremoniálu LOH 2008 v Pekingu.

zdroj Osobnosti,cz

Pózování jí jde i po 8 letech: Štěpánka Hilgertová si v třásních připomněla svou účast ve StarDance

25. listopadu 2015 13:06

Vzpomínáte si ještě na účast vodní slalomářky Štěpánky Hilgertové ve StarDance? Tančila s Michalem Němečkem ve druhé řadě, ale příliš prostoru od diváků nedostala, vypadla hned při prvním vyřazování.

Druhá řada taneční soutěže se konala v roce 2007 (vyhrál ji tehdy další zástupce sportovního světa Aleš Valenta, jenž tančil s Ivou Langerovou) a Štěpánka - opět v páru s Němečkem - si na ni včera zavzpomínala díky Benefiční tančírně.

Páry tančily na podporu Centra Paraple, výtěžek večera, jehož se zúčastnili soutěžící z aktuálního probíhajícího ročníku soutěže, i účastníci řad minulých, například Jolana Voldánová, Alexandr Hemala či Šárka Kašpárková, se přičte k částce, jež se vybere v sobotu během přenosu StarDance, kdy budou soutěžní páry opět tančit pro Paraple. 

Lucie Sieglová , Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář