Jdi na obsah Jdi na menu
 


Olga Šípková

21. 10. 2016

  Olga Šípková - 12.4.1969 - podnikatelka, moderátorka, cvičitelka aerobiku

 


V roce 1992 náhodou v televizy zahlédla první kroky sportovního aerobiku ,,Láska na první pohled"!V té době už pracovala ve fitness centru.Každou volnou chvíli kdy měla čas tak trénovala. Koupila si dres,bílou mašli do vlasů a vyrazila na první mistroství. Právě její první mistroství vyhrála na plné čáře. Pak to šlo jak po másle,ozvaly se televize,časopisy,setkání se známými lidmi..tak ji její manžel trénovat.

Jako třešnička na dortu přišlo světové prvenství v Sydney roku 1997. Začala natáčet různé videokazety. 16.4.2004 se jí narodila dcera Adéla. Je dvojnásobná mistryně Evropy a mistryně světa ve sportovním aerobiku,vicemistryně světa ve fitness týmech kategorie step, trojnásobná vítězka ankety Instruktor roku, trenérka juniorských a seniorských mistrů Evropy, majitelka a zakladelka Fitness clubu Olgy Šípkové.

Specializace: aerobik, step aerobik, posilovací formy aerobiku

Olga Šípková se synem Michalem a dcerou Adélkou

Olga Šípková se synem Michalem a dcerou Adélkou Michaela Feuereislová

Tohle jsou její zlatíčka: Favoritku StarDance Olgu Šípkovou podporují v tanci její roztomilé děti

20. října 2016 14:56

O tom, že bude Olga Šípková (48) favoritkou letošní řady StarDance, už po sobotním fenomenálním tangu s Markem Dědíkem (33) nemůže být nejmenších pochyb. Od poroty navíc ke svému vlastnímu šoku dostali už ve druhém kole hned tři nejvyšší známky, tedy desítky. To se ve StarDance za posledních deset let ještě nikomu nepovedlo.

Na přenos přišli Olgu i tuhle sobotu podpořit její nejbližší. Manžel, ale také její dvě děti. Šestadvacetiletý syn Michal a dvanáctiletá dcera Adélka. „Prožívají to se mnou a podporují mě,“ řekla na konci večera s úsměvem Olga, která dostala medaili s nápisem „Olinko jsi nej“ a hrdě si ji pověsila na krk.

Už tuhle sobotu čeká všechny soutěžící večer s československými hity. Tančit se bude valčík a rumba. „Budeme tančit rumbu. Vybrali jsme si krásnou hitovku od Pehy,“ prozradil Super.cz Olžin taneční partner Marek Dědík. Jestli zabodují u poroty stejně, jako v předchozích dvou týdnech, uvidíte zase až v sobotu večer. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Se StarDance to neskončilo. Na parketu hodlá Šípková řádit tak dlouho, jak jen to půjde

19. března 2017 13:50

Už čtvrt roku uběhlo od konce zatím poslední řady StarDance, v životě Olgy Šípkové ale hraje tanec dál důležitou roli.

„Každý týden vystupujeme s mým tanečním partnerem Markem Dědíkem na plesech a musím říct, že nás to ohromně baví. Možná si to užívám víc než ve StarDance, protože mě nikdo nehodnotí, nikdo mi nekouká na špičky, na paty, nikdo mě, doufám, nekritizuje. Lidi nás hrozně hezky přijímají a já si to užívám na plné pecky,” svěřila se nám Olga během zahájení výstavy orchidejí v pražské botanické zahradě.

Tanec je pro známou cvičitelku hlavně forma relaxace. „Do StarDance jsem šla proto, že mám ráda tanec. Já si po všech svých titulech snad nemusím nic dokazovat a sbírat další. Mně to opravdu hodně dalo a budu moc ráda, pokud v tom budu pokračovat dál,” řekla Olga Šípková. 

Jiří Čeladník , Super.cz


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář