Jdi na obsah Jdi na menu
 


Maroš Kramár

Maroš Kramár,*29.4.1959 - slovenský herec

Maroš Kramár je slovenský herec a moderátor. Jde o syna slovenského herce Jána Kramára. Narodil 26. dubna 1959 v Bratislavě, jeho otec Ján Kramár i dědeček Ján Klima byli herci.


V roce 1978 úspěšně ukončil studium herectví na Státní konzervatoři v Brně. Rok působil v divadle v Brně a poté v Divadle Andreje Bagara v Nitře (1979 - 1985). Od roku 1985 je členem Činohry Slovenského národního divadla v Bratislavě. V divadle a televizi účinkoval už jako chlapec. Vytvořil hlavní postavu v televizí inscenaci Ivko a jeho mať (1971). Dále hrál epizodní postavy v různých seriálech a televizních filmech.

Získal různá televizní ocenění (v roce 2005 ocenění absolutní OTO = Osobnost televizní obrazovky). V poslední době účinkuje hlavně v českých a slovenských televizních seriálech, kde vytváří různé epizodní postavy. Například na Slovensku účinkoval v seriálu Medzi nami, který se velké sledovanosti nedočkal, Ordinácia v rúžovej záhrade je na tom lépe. V Česku účinkoval v seriálu Letiště.
 

Je ženatý s manželkou Natašou, ta je právnička. Spolu mají tři děti - Tamaru, Timura a Marka.

zdroj osobnosti,cz

 

Tamara Kramárová s maminkou Natašou

Tamara Kramárová s maminkou NatašouProfimedia.cz

Maroš Kramár musí odhánět nápadníky vidlemi: Podívejte se, jak to sluší jeho půvabné dospívající dceři

19. dubna 2017 10:52

Slovenský herec a moderátor Maroš Kramár (57), který v České televizi moderuje oblíbený pořad Zázraky přírody, má doma krásnou dceru Tamaru.

 

Tu by si měl coby přísný taťka střežit jako oko v hlavě, protože tato šestnáctiletá dívka nouzi o nápadníky rozhodně nemá.

Tentokrát však pracovně vytížený Maroš svou půvabnou dcerku hlídat nemohl, a tak do společnosti vyrazila se svou maminkou a hercovou manželkou Natašou.

Podobu obě dvě dámy, které si nenechaly ujít bratislavskou módní show, opravdu nezapřou. Doma má oblíbený herec ještě syny Timura a Marka. 

zdroj osobnosti.cz

Na svůj věk Maroš Kramár rozhodně nevypadá.

Na svůj věk Maroš Kramár rozhodně nevypadá.Herminapress

Skutečný věk byste mu určitě netipovali: Kramár vypadá mladší i díky radě svého vlasatého dědečka

7. května 2017 13:31

Málokdo by Maroši Kramárovi hádal, že před pár dny oslavil osmapadesáté narozeniny. Za mladistvým vzhledem herce stojí mimo jiné jeho hustá kštice. Slovenský umělec prozradil trik, jak si udržet hřívu i v téměř důchodovém věku.

 

„Dávám si každý den ledovou sprchu i na hlavu. Asi to utuží kořínky. To mě naučil můj děda, který tady už chudák není. On si to tak dělal a měl husté vlasy až do smrti,” řekl Kramár.

Jinak o sebe ale slovenský herec, známý i z českých divadel, například divadla Studio DVA, přehnaně nepečuje. „Vlastně ani nemám vlastního holiče. Díky mému povolání si mě stříhají tam, kde potřebují,” dodal Maroš Kramár, který je spokojený se svou přirozenou barvou vlasů a pár šedin by se prý rozhodně nezbavoval. 

Jiří Čeladník , Super.cz 

 


  

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář