Zanedlouho se jeho strach naplnil. Jeho maminka si našla nového přítele a malého Milana poslala k jeho otci. „Vzdala se mě, což bylo tehdy netradiční. Dítě rozvedených rodičů běžně zůstávalo u matky, ale ona asi realisticky usoudila, že v Pliešovicích mi bude nejlépe,“ svěřil se po letech herec.

Tragédie se stala i v nové rodině jeho otce. S novou manželkou se jim narodilo dítě, které však ihned po porodu zemřelo. „Přiznám se, ač nerad, že když jsem se dozvěděl tu zprávu, nebyl jsem smutný. Dalo by se říct, že mě to spíš potěšilo,“ rozpovídal se herec o vzpomínkách, které v sobě dlouho dusil.

 

 
 
Autor: tesk
zdroj Blesk,cz
25. února 2015 • 12:00

Magda Vášáryová (66) vyvalila své seniorské melouny: Prozradila velikost a jak to má s "igelitovými sáčky" v podprsence!

Magda Vášáryová se vždy měla čím pochlubit, když přišlo na ženské vnady.
Magda Vášáryová se vždy měla čím pochlubit, když přišlo na ženské vnady. (Foto: Aha! - ara,Profimedia.cz)
 
 
 
 
 
 

O tom, že Magda Vášáryová je pro vždy jedním ze sex symbolů československé kinematografie, není třeba diskutovat. Její proslavené scény "nahoře bez" z Postřižin či dech beroucí dívčí krása ve Vláčilově Markétě Lazarové jsou prostě nezapomenutelné. Proto není divu, že během večera dokázala výrazným dekoltem zastínit i mnohem mladší kolegyně a soudě dle  rozzářených úsměvů, dokázala si ten pocit herečka náležitě užívat.


Sebevědomí naší bývalé velvyslankyni v Rakousku nechybí, a tak se její prsa dostala na přetřes i před nějakým časem, kdy do slovenské poslanecké sněmovny nakráčela s obdobně odvážným výstřihem jako na slavnostním večeru udílení Českých lvů. Tehdy s nadhledem okomentovala kvality svých bujných vnad. "Rozměr mých předností je 85 E, protože nejsem tak tlustá, abych měla 95. Ale můj obvod je tak či tak 103 centimetrů. Jsem vděčná přírodě, že mě ušetřila vkládání si "igelitových sáčků" do prsou," řekla podle serveru Topky.sk.