Jdi na obsah Jdi na menu
 


Alžbeta Stanková

Alžbeta Stanková,*31.3.1979 - slovenská herečka

 

Betka Stanková se narodila 31. března 1979. Vystudovala něměcké gymnázium v Bratislavě a momentálně studuje na VŠE též v Bratislavě.

Účinkovala např. v muzikálech Pomáda, Starci na chmelu, Jack Rozparovač. Před filmovou kamerou se objevila v úspěšném celovečerním filmu Rebelové a v současnosti si svou roli připomíná i ve stejnojmenném muzikálu na Slovensku. Hostovala tři sezóny v Radošínském Naivním Divadle v Bratislavě (Konečná stanica, Včela v zime) a v divadle Na Jezerce (Kaviár nebo čočka).Dále natáčela seriál Rodinná pouta. Je svobodná.

Autor: sirael

zdroj Osobnosti,cz

Krásná slovenská herečka zůstala sama na dceru: Před 8 měsíci ji po pěti letech opustil partner

10. listopadu 2014 9:53

Herečka Betka Stanková (35) je už několik měsíců sama. Po pětiletém vztahu se začátkem roku rozešla s přítelem Janem Seidlem, se kterým má dvou a půlletou dceru Alžbětu. Od té doby na nového partnera nenarazila.

 
 
 

I když je už dlouho zpět v pracovním procesu, o dceru se zvládá starat výborně. "Nejsem na to sama, mám aktivního tatínka, fantastické babičky. Přes to všechno je to ale samozřejmě obtížnější, když chci pracovat a seberealizovat se," řekla Super.cz Betka.

I když je velice půvabná, nového chlapa v životě zatím nemá. "Není žádný muž, mám spoustu kamarádů, přátel," upřesňuje.

S bývalým partnerem už prý skvěle vychází, i když to nějakou dobu po rozchodu trvalo. "Naprosto se stará, funguje krásně. Každý rozchod je ale těžký. Vždycky to nějakou dobu bolí a jenom čas je nejlepší lék, aby se emoční rovina uklidnila. Ale když jsou dva lidé na stejné mentální rovině a chtějí, aby to bylo v pořádku, tak to jde. A myslím, že nám se to daří," dodala Betka. 

 

Gabriela Wolfová, Super.cz

 
Martin Zounar a Betka Stanková v Přístavu

Martin Zounar a Betka Stanková v PřístavuFoto: archiv FTV Prima

Martin Zounar se stal seriálovým otcem: Podívejte se, jak jeho skutečná partnerka Betka Stanková prožívala natáčení porodu

5. května 2017 5:55

Herec Martin Zounar (49) už podruhé hraje životního partneraBetky Stankové (38). Poprvé spolu tvořili pár už v seriálu Vyprávěj, teď spolu žijí v Přístavu. Vtipné je, že Zounar se Stankovou spolu chodí i ve skutečnosti. Celkem hračka tak pro ně bylo natáčení jedné z nejdramatičtějších seriálových scén.

 

Stanková totiž v seriálu porodila Zounarovi malého Alfonse. A jak už to tak občas bývá, nestihla dojet do porodnice a musela potomka přivést na svět doma. „Ono se to nestihne do porodnice, je tam nechtěný domácí porod, ale nebylo to cíleně. Výborný je tam Pavel Kříž, který místo toho, aby pomohl těhotné ženě, tak začal panikařit a byl úplně v šoku jako každý chlap u porodu, a ještě ke všemu u domácího,“ prozradila Stanková.

Přestože Martin celé seriálové těhotenství s Betkou prožíval někdy až s přehnanou péčí, ve chvíli, kdy začala rodit, musel odjet do seriálových Benátek pro náhradní díly do svého autoservisu.

„Celé těhotenství se mnou velmi prožíval, jeho někdy až přehnaná péče často působila velmi komicky a i my jsme se tím během natáčení bavili,“ smála se Betka. Během natáčení nejdříve porod zkoušeli s panenkou, a když začali točit ostré záběry, přinesli herečce teprve dvoutýdenní miminko. A jak seriálový porod prožívala?

„Fakt jsem byla dojatá, opravdu mi tekly slzy naprosto spontánně. Tím, že jsem to sama prožila, že jsem maminka, tak ty emoce jsou hrozně silný, je to jeden z nejsilnějších zážitků v životě, bolestivý, ale je. Protože to je tak strašně emotivní v tom, že vám přinesou miminko, které je čerstvé – mělo dva a půl týdne, byl to takový malý roztomiloučký koblížek,“ rozplývala se Betka. 

 

 

Betka Stanková prý se Zounarem nechodí...Super.cz

Proč kápla božskou až po roce? Betka Stanková prozradila, jak to má s milostným vztahem s Martinem Zounarem

29. května 2017 5:55

Herečka Betka Stanková (38) byla jednou ze známých tváří, které podpořily charitativní dostih pro nadaci Lejly Abbasové (37) Asante Kenya. Vzala s sebou i pětiletou dcerku Betynku, která je celá maminka. "Hlavně je po mně drzá, máme teď takovou školkovou pubertu," svěřila herečka.

 

Protože se často píše o tom, že má Betka vztah s kolegou ze seriálu Přístav Martinem Zounarem (50), zajímalo nás, jak spolu vycházejí jejich dcery. Martin je totiž tatínkem o něco starší Claudie.

"Nevycházejí spolu nijak. Jsem hrozně ráda, že se mě poprvé na Martina někdo zeptal. Protože se už rok všude píše, že jsme spolu, ale ona to není vůbec pravda," šokovala nás Betka, která s hercem tvoří pár jen v seriálu.

"Neměla jsme zapotřebí obvolávat redakce a uvádět věci na pravou míru. Zřejmě šlo zpočátku o nějaký PR tah ohledně seriálu a pak už se to vezlo dál. Dokonce ani moje maminka mi nechtěla věřit, že spolu nic nemáme," krčila rameny herečka.

Stanková je nyní single. Nikoho nehledá, ale ani neodmítá. "Ještě jsem dost mladá, tak věřím, že se snad někdo objeví. Zatím si ale vystačím s dcerou, času a energie mi zabere dost," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz

Anna Veškrnová , Super.cz

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář