S tou popíjel půl litrové pivo z kelímku a pohledná blondýnka pálila jednu cigaretu za druhou. To, že patří k Samuelovi dávala najevo tím, že ho neustále objímala kolem ramen, a i přestože Slavík nevěnoval přítomným fotografům pozornost, ona ochotně pózovala. S otcem Hubertem se Samuel setkal akorát u stolku, kde se prodával alkohol. Nejspíš čekal, že ho taťka pozve na panáka.

 

 
Autor: tesk
zdroj Blesk,cz
7. prosince 2014 • 05:00

Nejsmutnější svátky Terezy Brodské, dcery Jany Brejchové: Vánoce bez maminky!

Terezu Brodskou čekají velmi smutné svátky.
Terezu Brodskou čekají velmi smutné svátky. (Aha! - Marek Pátek, Pavel Machan)
 
 

Brejchová, která loni v říjnu zkolabovala ve svém bytě, trpí odumíráním bílé hmoty mozkové. „Maminka na tom bohužel není tak, aby nemohla být bez zdravotního dohledu. Je tam problém s přesunem,“ svěřila se Tereza s tím, že hned na Boží hod ji přijde do rehabilitačního a pečovatelského ústavu navštívit.

Autor:  mia

zdroj Aha,cz

  12. března 2015 • 12:00

Tereza Brodská o nejtemnější části života: Rodiče ji odložili v šesti týdnech! Po šesti letech jí pak způsobili další bolest!

Terezy se Brejchová nemohla dočkat, ale pořádně si jí užila až 6 let po porodu...
Terezy se Brejchová nemohla dočkat, ale pořádně si jí užila až 6 let po porodu... (ara)
 

 
 
 

Rodinná idylka? Ani náhodou! Tereza Brodská byla sice pro matku Janu Brejchovou vymodleným dítětem, ale hned po šestinedělí ji nekompromisně odložila ke starší sestře Blance.

 

„Mámě se v manželství s německým hercem Ulrichem Theinem narodilo mrtvé dítě. Dlouho pak nemohla otěhotnět, i když podstupovala nejrůznější léčby. Logicky byla šťastná, když jsem přišla na svět,“ vzpomíná Tereza Brodská v magazínu Interview.

Jenomže to, co se stalo poté, už pochopí jenom málokterý rodič. Miminko hned po šestinedělí putovalo ke starší sestře Brejchové Blance. „Na jejich obranu je třeba říct, že táta s Janou tehdy strašně pracovali. Což je na druhou stranu neomlouvá,“ vložil se do rozhovoru bratr Brodské Marek.

Rodiče prý k Blance přijížděli jenom v neděli na oběd a ještě si odváželi kastrůlky s jídlem. „Někdy jsem je neviděla celý měsíc, ale vždycky si mě ochotně brali, když se mělo konat fotografování pro nějaký časopis. Demonstrovali, jaká jsme šťastná rodinka. Pak mě zase rychle vrátili k Blance,“ vzpomíná dále Brodská na ne zrovna ukázkové dětství. O Blance dokonce mluví jako o své první matce. O to větší šok musel přijít po šesti letech, kdy si ji rodiče konečně vyzvedli a všichni se sestěhovali do velkého domu. „Na rok mi zakázali vídat se s Blankou, prý abych se lépe adaptovala. To bylo dost drsné,“ šokuje Brodská. Až tehdy si prý všichni hráli na rodinu. „Domeček se zahrádkou, tatínek, maminka, holčička, pes,“ uzavírá herečka.

 autor mpa

zdroj Aha,cz