Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vanda Hybnerová - Boris Hybner - Josefina Rašilovová

 

Vanda Hybnerová,*30.9.1968 - herečka, dabérka

 

 
 

Vanda Hybnerová se narodila 30. 9. 1968 v Praze. Vystudovala fotografii na grafické škole a herectví na pražské DAMU. Prošla několika divadly. Sedm let byla členkou Divadla Labyrint. Hostovala například v Divadle na Vinohradech, v Národním divadle, v Činoherním klubu, v Divadle v Řeznické, v Divadle pod Palmovkou, ve Švandově divadle a v Divadle v Celetné. V současnosti ji můžete vidět v Divadle Komedie, kde nejčastěji spolupracuje s režisérem a uměleckým šéfem divadla Davidem Jařabem. Pod jeho vedením také nastudovala roli Petry v inscenaci Fassbinderovy hry Hořké slzy Petry von Kantové, za kterou byla v roce 2005 nominována na Cenu Alfréda Radoka v kategorii ženský herecký výkon. Rok před touto nominací získala ještě cenu Thálie za ženský herecký výkon za roli Catherine v inscenaci Důkaz v divadle v Řeznické.

V Divadle Komedie ji můžete vidět v inscenaci hry nositelky Nobelovy ceny za literaturu Elfriede Jelinek Klára S., kde ztvárňuje hlavní postavu Kláry Schumannové – virtuózní pianistky a manželky skladatele Roberta Schumanna. Vystupuje zde také jako Brenda ve hře Bash Neila LaButa a také jako Simona ve hře Davida Jařaba Žižkov. V současné době zkouší roli Helgy v adaptaci románu Ladislava Klímy Utrpení knížete Sternenhocha.

Vanda Hybnerová hraje v televizních seriálech (Ordinace v Růžové zahradě) a ve filmech (Stříbrná vůně mrazu, Kanárek, Černí andělé, Divoké včely…) Aktivně se také věnuje divadelní fotografii. Jejím hereckým snem je zahrát si s Johny Deppem.

  S hercem Sašou Rašilovem  má  dvě dcery - Josefínu (16) a Antonii (11).

 

zdroj Osobnosti,cz

Vanda Hybnerová v Přístavu

Vanda Hybnerová v Přístavu Foto: archiv FTV Prima

Nepříjemné natáčení: Podívejte se, jak seriálová postava Vandy Hybnerové zkolabovala

2. února 2017 18:39

Herečka Vanda Hybnerová (48) hraje v seriálu Přístav pracovně vytíženou soudkyni Terezu Skálovou. A tvůrci seriálu si pro Vandu připravili natáčení poměrně náročné scény.

Soudkyně se totiž na blátivé cestě zhroutí během pravidelného běhání. Náhlý kolaps herečka ztvárnila hodně věrohodným způsobem. A nezapomněla ani na ty nejmenší detaily.

„Mně šlo o věrohodnost, aby to vypadalo dobře. Musela jsem si dokonce nastudovat, jak příznaky takového zhroucení vypadají. Kolaps z vyčerpání je jakási zástava dechu a hlavní příznak je, že se kroutí prsty do protilehlé polohy,“ prozradila Vanda, která coby soudkyně nakonec skončila v rukou záchranářů

Natáčení trvalo půl dne, a přestože nejdříve měla Vanda karimatku, skončila na zemi v bahně. Jak tohle dopadne?

„Terezu čeká zásadní rozhodnutí v životě. Zda kariéru soudkyně opustit, nebo ne. Jestli partnerský a rodinný život, nebo kariéra. Myslím, že stejnou otázku řeší spousta žen,“ nastínila další děj pátečního Přístavu Hybnerová. 

Anna Veškrnová , Super.cz

Vanda Hybnerová s přítelem Jakubem

Vanda Hybnerová s přítelem JakubemProfimedia.cz

O třináct let mladší partner jí svědčí: Vanda Hybnerová se opět pochlubila sympatickým přítelem, který nahradil Sašu Rašilova

30. března 2017 10:58

Herečka Vanda Hybnerová (48) už zhruba dva a půl roku chodí se závodníkem rally Jakubem Chourou (35). Po boku o třináct let mladšího partnera viditelně pookřála.

 

Zatímco zpočátku se k Jakubovi na společenských akcích vůbec neměla a oba vypadali, jako by k sobě vůbec nepatřili, momentálně už bez obav pózují na společných fotkách.

Vztah, kterému ze začátku nikdo moc nevěřil, je tak, zdá se, opravdu vážný. V poslední době ji totiž partner doprovází skoro všude.

Naposledy se zamilovaný páreček objevil na křtu knihy Ivany Chříbkové, které šla Hybnerová za kmotru. Exmanželka Saši Rašilova (44) (za herce byla vdaná dvaadvacet let) s mladším sympaťákem ochotně pózovala a bylo vidět, že je po jeho boku konečně opět šťastná. 

 

Anna Veškrnová , Super.cz

Boris Hybner,*5.8.1941 - mim, herec, režisér, pedagog

Boris Hybner je český mim, herec, režisér, scenárista, vysokoškolský pedagog a představitel české pantomimické školy, otec herečky Vandy Hybnerové.

V roce 1964 začínal v pantomimickém souboru Ladislava Fialky. V roce 1966 založil s Ctiborem Turbou Pantomimu Alfréda Jarryho, v témže roce tento soubor zvítězil na prvním festivalu pantomimy v Litvínově. V roce 1978 založili s Ctiborem Turbou soubor Gag. V roce 1990 založil v Praze stálou scénu Gag.

Pedagogicky působí na pražské HAMU, od 19. května 2008 je profesorem pro obor taneční umění – nonverbální a komediální divadlo.

zdroj Osobnosti,cz

V 74 letech opustil tento svět po krátké nemoci jeden z našich nejúspěšnějších mimů a klaunů Boris Hybner, který předtím úspěšně překonal rakovinu tlustého střeva.

Strhaná Vanda Hybnerová: Rozvod jí skutečně nesluší...

Vandě Hybnerové dává rozchod s Rašilovem pořádně zabrat
24. července 2014 ● 15:07

Rozvod a majetkové tahanice se velmi nepěkně podepisují na Vandě Hybnerové (45). Paparazzi jí během cesty do divadla přistihli nenalíčenou s kruhy pod očima a odřeným nosem od rýmy. Rozvod po dvaceti letech manželství není pro nikoho snadnou záležitostí ...

O krizi v manželství Vandy a Saši Rašilova se už spekulovalo minimálně rok. Ale manželé to vždy vyvrátili a do společnosti vyráželi ruku v ruce. Ale letos v únoru se pomyslné ucho od džbánu utrhlo. Rašilov byl přistižen v objetí s neznámou černovláskou a musel s pravdou ven.

"Před rokem jsem se rozhodl vše vyřešit a od rodiny odešel. Dospěl jsem k tomu, že se navzájem trápíme v situaci, která nemá řešení. Ani jeden jsme se neměli k tomu udělat ten krok, a tak jsem ho udělal já," řekl Blesku herec, který byl s Vandou ženatý dvacet let a mají spolu dvě dcery.

Hybnerová se k odchodu manžela nijak nevyjádřila a stáhla se do ústraní. Ale na první pohled je zřejmé, že jí krach manželství na kráse nepřidává. Kruhy pod očima značí únavu a stres. Saši odchod zřejmě neprobíhá klidně. Nedávno navíc přiznala, že jí na krku zůstal statek na Vysočině s několika zvířaty, který si před lety pořídili spolu s Rašilovem, teď je však na něj sama...

Strhaná Vanda Hybnerová: Rozchod s Rašilovem ji ničí! • Jan Jedlička, Makéta Reinischová

Autor: lara
zdroj Blesk,cz

26. července 2014 • 12:00

Smutný pohled: Vandě Hybnerové (45) se po rozvodu vyplnily nejtemnější obavy!

Na vzhledu Vandy Hybnerové se rozchod s Rašilovem podepsal.
Na vzhledu Vandy Hybnerové se rozchod s Rašilovem podepsal. (Foto: showpix)
 
Jak se říká, stav duše se člověku zrcadlí ve tváři. Pokud je to pravda, nebude na tom Vanda Hybnerová (45) příliš dobře. Krach vztahu s hercem Sašou Rašilovem (42) po dvaceti letech společného soužití nechal šrámy na duši větší, než by se mohlo zdát. Nedávno byla vyfocena cestou do divadla a nevypadala příliš v pohodě.

 

 

 

 

 

Vando, postarej se!

Když letos v únoru definitivně prasknul vztah Rašilova s milenkou, nežil již herec s manželkou a dcerami společně na jejich statku, ale v malém pražském bytě a de facto na zapřenou. Rodina totiž o jeho pobytu neměla informace. Starost o nemovitost na Vysočině a zvířata tak zůstal na krku Vandě Hybnerové, stejně jako výchova obou dětí.


Přitom největší strach měla Vanda z toho, aby dcery Josefína a Antonie nevyrůstaly v neúplné rodině, tak jako to zažila sama. Trvalo dlouho, než se usmířila s otcem Borisem Hybnerem (72), jemuž rozchod s matkou dávala za vinu. Kdysi se nechala slyšet: "Zestárnout vedle svého muže považuju za vyhraný boj. Nechci být sama." A nyní je právě tahle prohra bolestí, která herečku v nitru užírá.

Autor:  moc

zdroj Aha,cz

12. srpna 2014 • 10:40

Vanda Hybnerová (45) dostává zabrat: Rašilov a jeho milionářka prý čekají potomka!

Hybnerové se představa o znovuobnovení vztahu s Rašilovem rozplynula jako pára nad hrncem. Herec údajně čeká s přítelkyní Miťkovskou dítě.
Hybnerové se představa o znovuobnovení vztahu s Rašilovem rozplynula jako pára nad hrncem. Herec údajně čeká s přítelkyní Miťkovskou dítě. (Foto: Aha! - Marek Pátek, Pavel machan, Herminapress.cz, Facebook.com, koláž Ahaonline.cz)
 
 

Rozchod po dvaceti letech manželství nese herečka Vanda Hybnerová velmi těžce. Psychicky na tom podle všeho není nejlépe, ale stále se drží. Možná dosud ve skrytu duše doufala, že se vztah se Sašou Rašilovem (42) dá ještě zachránit. Jenže nyní je všem nadějím konec!

Podle některých zpráv z okolí dvojice, čeká nová partnerka Věra Miťková (33) s Rašilovem miminko. Dočká se tak po dvou dcerách vytouženého syna?  Pro Vandu Hybnerovou, pro kterou je rodina vším musí být tyto zvěsti naprosto zdrcující. Bývalý partner tak za sebou definitivně pálí mosty se svou první rodinou. Je jasné, že se k Vandě nevrátí.


Zároveň si Rašilov vybral mazaně. Zatímco jeho starší bývalka strádá v domě na Vysočině, o který se musí starat sama, včetně dcer a zvířectva, on si naopak zvyká na život v luxusu po boku nové milenky. Věra Miťková je totiž milionářka! Podniká v oboru zařizování interiérů, figuruje v několika firmách obchodujících s nemovitostmi se základním kapitálem v desítkách miliónů.

Autor:  moc

zdroj Aha,cz

 • Josefína Rašilovová (20)

  Herectví koluje v žilách i Josefíně Rašilovové (20), která je dcerou slavných rodičů Saši Rašilova a Vandy Hybnerové. Vedle své matky se objevuje v televizním filmu Na druhý pohled, který měl premiéru tento rok. V roce 2012 se objevila ve snímku Ze ZOO do ZOO. Herectví však asi nebude pro tuto mladou slečnu to pravé, momentálně se věnuje fotografii.

  Poté, co se Vandě Hybnerové (45) rozpadlo po dvaceti letech manželství se Sašou Rašilovem (42), upnula se herečka hlavně na dcery Toničku (16) a Josefínu (20).
 • zdroj Blesk,cz
 • 18. září 2014 • 12:00

  Vanda Hybnerová (45) o svém podřadném povolání a veřejném pranýři s Rašilovem!

  Vanda Hybnerová začal žít znovu, jen sama na sebe.
  Vanda Hybnerová začal žít znovu, jen sama na sebe. (TV Nova)

  Kdysi Vanda Hybnerová prohlásila: "Zestárnout vedle svého muže považuju za vyhraný boj." Dnes už si to nemyslí. A dokonce po martyriu s krachem manželství dospěla k novému pohledu na svůj život. Rozhodla se zaměřit jen na sebe a ostatní neřešit. "Jakékoli rozhodnutí udělám, bude jen moje," říká. Případ Rašilov, zdá se, hází definitivně za hlavu.

   

  Se Sašou Rašilovem (42), který má čekat potomka s milionářkou Věrou Miťkovou (33), by dnes nedokázala ani spolupracovat. "Teď ne. Tři sezóny jsme v divadle hráli pikantní francouzskou komedii a já z toho představení odešla. Diváci začali chodit na náš mediální obraz a já poslední půlrok, co nás bulvár propíral, cítila, že lidi se na nás nedívají jako na postavy, které hrajeme, ale na Hybnerovou a Rašilova - jestli to spolu ještě dají. Bylo mi to nepříjemné," říká v otevřeném rozhovoru v aktuálním čísle Reflexu.

   
  Autor:  moc
  zdroj Aha,cz
   

  Vanda Hybnerová po rozchodu se Sašou Rašilovem začíná nový život: To vypadá na lásku!

   
  Držení za ruku a něžné polibky! To vše nasvědčuje tomu, že Vanda Hybnerová (46) po krachu manželství se Sašou Rašilovem (42) prožívá šťastné období.
   

  Dvojice se držela za ruce, což kamarádi obvykle nedělají a pak společně zamířili na pozdní večeři do bistra, kde dělají pizzu za 79 Kč. Během čekání na jídlo Vanda muže něžně políbila. Společně se pak odebrali do domu, kde Hybnerová bydlí.

  Vandu opustil manžel Saša Rašilov na začátku letošního roku. Krátce nato byl přistižen s milenkou Věrou Miťkovou (33). „Zestárnout vedle svého muže považuju za vyhraný boj. Nechci být sama,“ nechala se v minulosti slyšet Hybnerová.

   

  Vedle Saši už nejspíš nezestárne, ale sama už zřejmě není. „Já žádného nového partnera nemám, dokonce nejsem ještě ani rozvedená!“ štěkla včera podrážděně Hybnerová a víc už fotky nechtěla komentovat.

  Saša Rašilov opustil Vandu ze dne na den

  Chtěl ukončit trápení jak své manželky, tak i svoje. Saša Rašilov se jednoho dne sbalil a nadobro se odstěhoval od Vandy a dcer Josefíny (20) a Toničky (16).

  „Odešel jsem po několika pokusech vrátit vše tam, kde jsme byli šťastní. Z mé strany to bylo vlastně z nějakého osobního zoufalství a vzal jsem na sebe tu vinu,“ svěřil se Blesku herec, proč se s Vandou rozvádí.

   

   
   
  Autor: Mirka Dvořáková
   

  zdroj Blesk,cz

  Víme, kdo je nový muž po boku Vandy Hybnerové!

   
  Po rozvodu s Rašilovem celá září a my už víme, kdo udělal herečku Vandu Hybnerovou šťastnou!
   

   

  „Já myslím, že Vandu Hybnerovou pouze znám, to je asi tak všechno, co bych k tomu chtěl říkat. Úplně se mi k tomu ale nechce vyjadřovat,“ reagoval Choura na dotaz Blesku, zda je Vandiným partnere
  „Žádného nového partnera nemám. Dokonce ještě nejsem ani rozvedená,“ trvá si na svém herečka, která si minulý týden vykračovala v centru Prahy ruku v ruce s pohledným vysokým mužem.. „Na té fotce jsem já,“ potvrdil Jakub, avšak už se nechtěl znát k tomu, že by se s herečkou vedli za ruce! Fotografie ale vypovídají o něčem jiném. Na jedné z nich ho Vanda dokonce líbá na tvář!
  Že má Vanda po rozchodu s manželem a hercem Sašou Rašilovem (42) nového partnera, přiznal Blesku i její otec, mim Boris Hybner (73). Ten si ze všeho nejvíc přeje, aby nepovedené manželství jeho dcery už nikoho nebolelo. „Má zajímavého mládence, Jakuba. Shodou okolností jsem se s ním setkal při natáčení jednoho francouzského filmu. Z branže ale není,“ prozradil a bylo na něm znát, že dceři drží palce. Choura by se měl podle dostupných informací živit jako dovozce aut a rallye zažívat v horkém křesle spolujezdce historického speciálu Opel Kadett GT/E.

   

   

   

   

   
  Autor: lmk, Mirka Dvořáková
  zdroj Blesk,cz

  Hybnerová a Rašilov: ROZVEDENI!

   
  Hybnerová a Rašilov už jsou rozvedeni!
  10. ledna 2015 ● 05:00
   

   

   
   
   
  Saša si krátce po odchodu od rodiny nabrnkl milenku Věru Miťkovou (34) a loni na jaře požádal o rozvod. Vanda několik měsíců truchlila než si našla fešného závodníka rallye Jakuba Chouru.

  O rozdělení majetku mají herci také jasno. „Vše, co jsem vybudoval, bude patřit mým dětem,“ řekl loni Blesku Rašilov, který si nyní na pravé rameno nechal vytetovat: „Miluji Tě. Věruška.“ Vypadá to, že s Věrou chce zůstat už napořád.

   
  Autor: mia
  zdroj Blesk,cz
   

  Hybnerová vyvedla dcery: Pepina se tulila k mámě, mladší Tonička ke svému příteli

  7. května 2015 ● 11:37

  Dříve Vandu Hybnerovou (46) doprovázel do společnosti její manžel Saša Rašilov (42), po rozvodu jí dělají garde jejich dvě dcery Josefína (21) a Antonie (17). Právě s nimi se herečka objevila na křtu knihy. Zatímco starší Pepina se tulila k mámě, mladší Tonička složila hlavu na rameno svému příteli.

  reklama

  Obě dcery jsou pro Vandu Hybnerovou velkou oporou. Stály při ní, když se jejich táta Saša Rašilov zamiloval do bohaté podnikatelky Věry Miťkové a loni přiznal, že od rodiny odešel. Koncem roku se manželé rozvedli.

  Vanda se z rozvodu už oklepala a opět září. Není divu. Radost jí dělá její starší dcera Josefína, která se vydala ve šlépějích svých rodičů a je z ní herečka. Se svou matkou mají skvělý vztah. Na křtu knihy Dračí oči se k sobě láskyplně tulily.

  Mladší dcera Antonie, která vypadá, jako by svému otci z oka vypadla, má teď jiné starosti než se mazlit s mámou. Je zamilovaná do svého přítele, který ji dokonce doprovodil na křest. Během povídání si pak na jeho rameno položila hlavu.

   
   
   
  Autor: tesk

  zdroj Blesk,cz

  Opuštěná Vanda Hybnerová: Nejdřív utekl muž a teď dcery!

  2. července 2015 ● 06:01

  Po krachu manželství s hercem Sašou Rašilovem (42) měla Vanda Hybnerová (46) největší oporu ve svých dcerách Josefíně (20) a Antonii (16). Ty teď ale ztrácí také. Stěhují se z domova!

  reklama

  „Jedna dcera už bydlí jinde, s druhou se budu taky brzy loučit. Najednou se ocitnu s rukama v kapsách, už se nebudu držet ani kočárku, ani ničeho jiného. Je to zvláštní,“ posteskla si herečka.

  Manžel ji před rokem opustil kvůli milence Věře Miťkové (34), která mu už mezitím dala vale. Co dělat? Když teď od mámy odejdou i dcery, zůstane Vandě už jen závodník rallye Jakub Choura, u kterého našla útěchu po rozvodu se Sašou.

   

  „Přes dvacet let jsem zvyklá být k dispozici. Člověk není ještě úplně starý, ale zároveň ví, že už novou rodinu zakládat nebude. Co s časem? Pracovat? Studovat?“ přemítá v rozhovoru pro časopis Marianne Hybnerová.

   
   
   
  Autor: vin

  zdroj Blesk,cz

  Vanda Hybnerová Super.cz

  Vedle mladšího partnera rozkvetla: Vanda Hybnerová předvedla ve 48 letech největší výstřih svého života

  5. března 2017 20:13

  Herečka Vanda Hybnerová (48) byla na Českého lva nominována za hlavní ženskou roli ve snímku Rodinný film. A svojí nominací byla překvapená. "Vnímám ten film jako celek, nemyslím si, že by některá role byla větší nebo menší než jiná," řekla Super.cz.

  "Proto mě vlastně nominace za hlavní ženskou roli překvapila, protože tam není velká role. Velká role je tam pes, ta je tam podstatná," smála se. "Ale samozřejmě, že si toho vážím, ale hlavně je to kvůli tomu filmu, protože si myslím, že je výjimečný," dodala.

  Pokud jde o večerní toaletu, svěřila se odborníkovi a nad jeho volbou neprotestovala, i když si musela obléknout šaty bez podprsenky, a odhalila tak velkou část svého dekoltu. "Můj guru se postaral i o barevnost a myslím, že se mu to povedlo," byla spokojená Hybnerová. 

  Saša Šeflová , Super.cz

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář