Petr Rychlý se stal novým moderátorem pořadu Rady ptáka Loskutáka na Nově
Petr Rychlý se stal novým moderátorem pořadu Rady ptáka Loskutáka na Nově
Autor: TV Nova

 

Rychlý tak vystřídá moderátorskou dvojici Adélu a Dalibora Gondíkovy, kteří se s pořadem rozloučili z vlastního popudu. Adéla pak ještě na Nově chvilku působila v ranním vysílání Tescoma v rámci Snídaně s Novou, odtud ale dostala padáka. Bokem si totiž domlouvala kšefty u konkurenční televize.

 

Autor: abl, archiv TV Nova
Autor: tesk
zdroj Blesk,cz
 
  14. února 2015 • 05:00

Problémy Petra Rychlého: Kolegyně s ním odmítají hrát! Říkají mu černý vdovec

 

„Říkají mi černý vdovec,“ postěžoval si herec, na kterém se scenáristé Ordinace vyřádili. Za 10 let z něj udělali třikrát vdovce. „Kolegyně se mnou nechtějí hrát, aby je hned nečekala smrt,“ dodal. Zato jeho Mázl má tuhý kořínek. „Vím, že jen tak neumře,“ je si jistý Rychlý.

První manželku Marcelu představovala Alena Štreblová (48). Tvůrci seriálu ji nechali zemřít na rakovinu hned v roce 2005, kdy seriál na obrazovce odstartoval. „Byla jsem tak trochu paní Colombová. Nikam jsi mě nevzal,“ stěžovala si žertem Štreblová, když její krátká mise končila. Druhou Mázlovou ženou byla Gita Petrová v podání Daniely Šinkorové (42). Zemřela v roce 2008 na pracovní cestě v Berlíně. Dostala se do potyčky neonacistů. „Paní kostymérka plakala, když jsem se oblékala do košile, v níž jsem umřela,“ popsala herečka a moderátorka poslední chvíle před kamerou. Třetí »obětí« byla Magda Mázlová alias Markéta Plánková (36). Měli spolu syna Mikuláše. Magda měla nemocné srdce a podlehla těžké chřipce. Při dojemné scéně lkaly u obrazovek statisíce diváků.

 

Na další Mázlovu partnerku momentálně aspiruje Teresa Branna (34), která hraje chůvu jeho syna Mikiho. Uvidíme, jestli přežije...

5 tipů Aha! jak zabít jeho další ženy:

1. Dopravní nehoda
Už je osvědčená z jiných konkurenčních seriálů, vypadá dramaticky a věrohodně.
2 . Uhoření
Plameny jsou nesmírně fascinující a šikovní kaskadéři dokážou dneska divy.
3 . Utopení
Utonutí při romantické dovolené někde u moře taky pohne city diváků.
4. Vražda
Dá hned ději trochu jiný nádech, seriál sklouzne do krimi a oživí se tím.
5. Sebevražda
Po ní mohou všichni zúčastnění zpytovat svědomí, zda něčím k tragédii nepřispěli.

autor höh, zej

zdroj Aha,cz

 

 

 

Laura Rychlá je dcerou reportéra Krimi zpráv Matěje Rychlého.Video: Prima TV

Syn Petra Rychlého se pochlubil miminkem: Toto je roztomilá dcera reportéra Krimi zpráv

4. srpna 2017 5:55

Herec Petr Rychlý (51) je dědečkem. "Může" za to jeho syn, reportér Krimi zpráv na Primě Matěj Rychlý, a samozřejmě také jeho žena Anna. Dcera Laura se jim narodila téměř rok a den po svatbě. A protože Matěj pracuje v televizi, Laura už je hlavní postavou reportáže.

 

A komu je malá Laura podobná? "Řekla bych, že nám oběma. Ale vidíme v ní i dědečka," svěřila Anna Rychlá. Matěje jako otce chválí, prý začal zodpovědně plnit nové domácí úkoly a jde mu to skvěle. "Koupání nejlíp," pěje na něj ódy.

Sám Matěj si tím tak jistý není. "I když v tom koupání opravdu dobrý jsem," směje se v bytě plném postaviček z komiksů. Hlavním maskotem rodiny je Batman, kterého můžete vidět na každém kroku i v reportáži. 

Saša Šeflová , Super.cz

Pavla Rychlá se synem Ondřejem

Pavla Rychlá se synem OndřejemFoto: archiv FTV Prima

To je ale podoba: Podívejte se, jak to sluší první manželce Petra Rychlého s jejich společným synem

13. září 2017 17:02

Herečku a dabérku Pavlu Rychlou (52) diváci znají coby hlas pořádkumilovné Moniky z kultovního seriálu Přátelé.

 

Teď ji ovšem uvidí na televizních obrazovkách v roli veterinární laborantky, kterou si zahraje v seriálu Modrý kód. Na natáčení se potkala se svým synem Ondřejem Rychlým, jehož má z prvního manželství s hercem Petrem Rychlým (52).

Zatímco Ondřej coby lékař Prokop Hlinka má v Modrém kódu významnou dějovou linku, jeho maminka si střihne jen pěknou epizodní roličku.

„Ta moje rolička je úplně malinká, ale je hezká, hraji veterinářku, která měla ambice stát se paní doktorkou a dělá strašné seky, protože se pokouší svoji dceru léčit jako zvířátka. Takže je to docela vtipná role.“

Navíc nám prozradila, že k lékařskému oboru má osobně opravdu blízko i v reálném životě. „V mé rodině jsou skoro všichni doktoři, ale já jsem ty ambice neměla, protože jsem chtěla studovat herectví. Ale když vidím, jak bratr pomáhá lidem a jak byl úžasný můj tatínek, tak si člověk občas řekne, že to je povolání, které má větší smysl. I když bavit lidi má taky smysl,“ dodala se smíchem dáma, která má kromě Ondřeje s Petrem Rychlým ještě syna Matěje.