Jdi na obsah Jdi na menu
 


Petr Kostka - Carmen Mayerová - Tereza Kostková - Zorka Kostková

Petr Kostka,*11.6.1938 - herec

 

Petr Kostka se narodil 11. června 1938, je to český herec, jenž pochází se starého divadelního rodu, jehož kořeny sahají až do první poloviny předminulého století.

Studoval na DAMU, ale studia nedokončil, protože se oženil a očekával narození své první dcery. Získal angažmá v Městských divadlech pražských, kde působil 14 let. Poté odešel do Národního divadla.

V letech 1974 - 1994 působil v Národním divadle, v roce 1994 se stal členem uměleckého souboru Divadla na Vinohradech, kde působí dodnes.

Za roli Hermana v inscenaci Smíšené (po)city obdržel cenu Thálie za rok 2003. Jeho manželkou je herečka Carmen Mayerová, se kterou má dceru Terezu Kostkovou.

Má dcery: Helenu, Zuzanu, Kateřinu a Terezu. Tereza je divadelní herečkou a televizní moderátorkou a dnes ji můžeme vidět v divadle nebo třeba v pořadu StarDance (Když hvězdy tančí).

Autor: matule, Kukurice89

Zdroj Osobnosti,cz

Carmen Mayerová,*11.9.1944 - herečka

 

Carmen Mayerová pochází z Trutnova.

V letech 1960 - 1967 působila v Klicperově divadle v Hradci Králové (Nezvalova Manon Lescaut, Shakespearův Večer tříkrálový), v letech 1967 - 1991 byla členkou Městských divadel pražských. V jejím repertáru jsou zastoupeny role jak dramatické, tak konverzační (např. J. B. Shaw: Čokoládový hrdina, G. Hauptmann: Před západem slunce, E. O'Neill: Smutek sluší Elektře).

Na svém kontě má i řadu muzikálových rolí (Řek Zorba, Muž z kraje La Mancha, Chicago). V letech 1982 - 84 působila jako host v Hudebním divadle v Karlíně v titulní roli slavného muzikálu Hello Dolly.

Na svém kontě má i řadu muzikálových rolí (Řek Zorba, Muž z kraje La Mancha, Chicago).

Od roku 1991 je bez stálého angažmá, hostuje v divadlech v Mladé Boleslavi a Liberci i u různých soukromých agentur. Její hudebnost je základním předpokladem i pro zdařilou interpretaci melodramu.

Je to manželka herce Petra Kostky a matka herečky Terezy Kostkové.

Autor: matule

Zdroj Osobnosti,cz

Tereza Kostková,*14.6.1976 - herečka, moderátorka

 

 

Tereza Kostková se narodila 14.6.1976.
V letech 1994-1997 vystudovala herectví na Vyšší herecké škole v Praze.

Průběh angažmá :
- Západočeské divadlo v Chebu
- Od 1.1.1999 je stálou členkou Divadla pod Palmovkou.

Divadelní role:
- Markétka - Urfaust
- Emílie - Naše městečko
- Lotta - Utrpení mladého Werthera
- Akulina - Vláda tmy
- Soňa - Letní hosté
- Kateřina Cavalieri - Amadeus
- Momone - Edith a Marlene
- Fanynka - Figarova svatba
- 2.herečka - Ubohý vrah
- Duňaša - Višňový sad ( A. P. Čechov )
- Curleyová - O myších a lidech ( J. Steinbeck )
- Tereza - Skvrny na slunci ( L. Lahola )
- Ester - Přes přísný zákaz dotýká se sněhu ( A. Procházka )
- Nataša - Ještě jednou, profesore ( A. Procházka )

Televize :
- Lékárnikovic holka
- Četnické humoresky
- O poklad Anežky české
- Pojišťovna štěstí - seriál Nova
- Bazén - seriál Prima
- Proč bychom se netopili
- Ordinace v růžové zahradě - seriál Nova
Tereza je dcerou herce Petra Kostky a herečky Carmen Mayerové. Je matkou syna Antonína.

Autor: judita, elen-lilly

Zdroj Osobnosti,cz

Zorka Kostková,* 16.2.1952 - herečka           

Jako potomek starého hereckého rodu a nositel jeho tradic stála poprvé na jevišti už jako čtyřletá. Po maturitě na gymnáziu a následných studiích DAMU přijala v roce 1974 angažmá v DJKT.

Přes prvotní něžné krásky začala být záhy obsazována do rolí energických – ztvárňovala rázné, osobité a odhodlané ženy, jejichž portréty – kromě obdivuhodného nasazení a vnitřního zaujetí – obohacovala o sympatizující nadhled (Dorotka v „Dalskabátech“, Klásková v dramatu „Lucerna“, Šestáková v „Paličově dceři“, Důrová v dramatizaci „Rozmarné léto“). Jiným typem postav byly zraňované, touhou sžírané a po naplněné lásce prahnoucí bytosti (Stella v „Tramvaji do stanice Touha“, Linda ve „Smrti obchodního cestujícího“). Vynikající je Zorka Kostková – právě pro svou hřejivou lidskost, ale i smysl pro hořký kontrapunkt – v tragikomických rolích – jako Ančina v „Nulách“, kuplířka Celestina ve stejnojmenném renesančním dramatu, a především alkoholička Evy Mearová v „Drobečcích z perníku“. K těmto postavám patří i atraktivní, byť stárnoucí dámy, např. Princezna Kosmopolis ve„Sladkém ptáčeti mládí“ a v poslední době Lindsay v „Návratech hříšníka“.

Bezprostřední, sympatické kouzlo šíří herečka v komických rolích (Vévodkyně z Valmonté v „Dámě od Maxima“, Betty Johnsonová ve hře „Prachy? Prachy!“, mnohé postavy v Procházkových komediích); zvlášť roztomilé jsou její stařenky – Abigail v „Utrejchu a starých krajkách“ a Ethel v „Měsíci nad Buffalem“.

Zorka Kostková vyučuje na plzeňské konzervatoři, spolupracuje s Českým rozhlasem a nedávno vydala také svou knížku příběhů pro děti.

zdroj Divadlo Plzeň,cz

 

MgA. Zora Kostková je česká herečka a divadelní pedagožka, po svém otci Jiřím Kostkovi sestra herce Petra Kostky a teta herečky Terezy Kostkové. Po studiích na pražské DAMU je od roku 1974 dodnes v trvalém angažmá v Divadle Josefa Kajetána Tyla v Plzni. V červenci 2008 byla oceněna plzeňským oceněním – plaketou Bohumila Kulhánka.

Sedm let vyučovala fonetiku a herectví na Plzeňské konzervatoři, externě spolupracuje i se Západočeskou univerzitou v Plzni, vyučuje komunikační dovednosti.

Jedná se o spoluatorku česko-francouzské knihy pro děti Mlhášek.

zdroj Osobnosti,cz

Carmen Mayerová a Petr Kostka

Carmen Mayerová a Petr Kostka Hermína

Herec Petr Kostka skončil v nemocnici: Vážné potíže se srdcem?

11. září 2014 15:13

Národem milovaný herec Petr Kostka (76), jehož si diváci pamatují asi nejvíce z dvojrole dvojčat Burešových ve filmu Zítra vstanu a opařím se čajem, skončil v nemocnici! Herec leží na jednotce intenzivní péče pražské Nemocnice na Františku.

Vypočítavý švagr Lopezové (Stella Zázvorková) don Carlos z komedie Což takhle si dát špenát by měl mít podle našich informací potíže se srdcem. „Je napojený na přístroje a lékaři jej mají nepřetržitě pod dozorem. Na návštěvě tu už u něj byla i manželka Carmen Mayerová,“ dozvěděli jsme se od zdroje ze špitálu.

Herce se zdravotními potížemi do zdravotnického zařízení přivezli dnes kolem poledne. Dcera Petra Kostky Tereza má vypnutý telefon, jeho žena zprávu nevyvrátila, ale nechtěla se o zdravotním stavu svého slavného chotě bavit. „Nechci vám k tomu dávat žádné informace,“ řekla Super.cz stručně.

Herci, který má na plátnech kin za sebou celou řadu komediálních rolí, s těmi vážnými zase přes padesát let exceluje na divadelních prknech, přejeme brzké uzdravení! 

David Zápal, Super.cz

 

Petr Kostka

Petr Kostka Hermína

Hazarduje se svým životem? Petr Kostka kvůli divadelní premiéře prchá z nemocnice

11. září 2014 17:36

Ve čtvrtek dopoledne mu bylo ještě tak špatně, že radši navštívil lékaře a nakonec v den sedmdesátin své manželky Carmen Mayerové skončil na jednotce intenzivní péče Nemocnice na Františku. Podle některých informací dokonce kvůli potížím se srdcem. Přesto ale na lůžku nechce zůstat o vteřinu déle. Důvod? V pátek má v Divadle na Vinohradech premiéru Rodu Glembayů s Dagmar Havlovou v hlavní roli a kolegy nechce nechat ve štychu!

„Když přišel, bylo mu opravdu zle, lékaři ho napojili na spoustu přístrojů a nemohl ani odejít z lůžka, když se ozvalo volání přírody. Pak ale s někým telefonoval, že tu nezůstane, protože za každou cenu musí jít na tu divadelní premiéru. Nevím, jestli je to v jeho věku rozumné, podceňovat zdravotní rizika, když mu není dobře,“ dozvěděli jsme se od důvěryhodného zdroje ze špitálu.

Sám herec Blesku potvrdil, že se nemocnici chystá opustit. Jen je otázkou, zda ho smysl pro povinnost nemůže přivést do ještě většího zdravotního maléru… 

David Zápal, Super.cz

 

Petr Kostka chce podepsat revers, u jeho lůžka si s ním opakuje roli manželka Carmen.

Petr Kostka chce podepsat revers, u jeho lůžka si s ním opakuje roli manželka Carmen. Hermína

Nemocný Kostka nemůže hrát: Chtěl utéct ze špitálu na revers, divadlo raději zrušilo premiéru s Havlovou

12. září 2014 11:11

Mimořádné zpravodajství z Nemocnice na Františku, kde od včerejšího odpoledne leží herecká legenda Petr Kostka s podezřením na srdeční problémy, pokračuje! Už včera dal umělec jasně najevo, že špitál opustí, přestože byl napojen na všemožné hadičky a přístroje a nemohl ani na vteřinu opustit lůžko. Herec se nepohodl s doktory kvůli na dnešní večer plánované premiéře divadelní hry Rod Glembayů (s Dagmar Havlovou v hlavní roli), kde měl hrát. Lékařům se ho sice téměř zázrakem přes noc podařilo na posteli ještě udržet, ale prý dal jasně najevo, že přes jejich námitky odchází středem!

„Noc tu přečkal. Nyní je u něj manželka Carmen a společně se učí jeho roli na večer. Lékaři na pana Kostku naléhají, aby své rozhodnutí zvážil a v nemocnici zůstal, protože jeho stav skutečně není dobrý, on ale trvá na svém, že odejde na revers. Říkal, že krátce po poledni opustí nemocnici, že mu o tu roli moc jde, snad že je takřka životní,“ dozvěděli jsme se od dobře informovaného zdroje z nemocničního zařízení.

Ředitel Divadla na Vinohradech už má ale jasno, že večer nebude co hrát. „Dnes v 11 hodin dopoledne jsme pro onemocnění pana Kostky, který zůstává ještě v nemocnici, museli zrušit dnešní premiéru. Náhradní termín premiéry bude včas oznámen,“ napsal zvědavému divákovi Tomáš Töpfer. 

David Zápal, Super.cz

Poznáte tohle komediantské dítě? Malý elegán v obleku strčil do kapsy i staré dinosaury


 
16. září 2014 ● 13:04

Je mu sedm a od miminka v divadle nebo v televizním prakticky vyrůstá. Jeho máma je známá česká herečka a moderátorka a jeho táta divadelní režisér. A protože je to už malý elegán, vzali ho neděli rodiče s sebou na druhou premiéru Fantoma Opery. Než ale muzikál začal, hrozně se v hledišti otravoval…

 
 

Tenhle rozkošný hošík jako jeden z mála pozvaných VIP hostů splnil předepsaný slavnostní dress code a byl oblečený lépe než leckterý slavný dinosaurus, který společenský oděv doporučený pozvánkou ignoroval.

Skvěle padnoucí černý oblek, šedá košile a tmavě modrá kravata s kovovým leskem. Syn Terezy Kostkové a Petra Kracika byl na premiéře muzikálu jako vystřižený ze žurnálu. Všechny ty umělce, kteří přišli na slavnostní večer v džínách a bez saka a bez kravaty, hravě svým outfitem strčil do kapsy.

V sále seděl mezi svými rodiči, ale než muzikál spustil, byla Toníkovi už dlouhá chvíle a tak se různě povaloval po sedačce. Jakmile si všimnul, že se o něj, respektive jeho slavné rodiče zajímá fotograf, předvedl mu do fotoaparátu celý rejstřík zábavných obličejů a ksichtíků. Jestli z něj bude jednou herec, je zatím ve hvězdách. Mimické předpoklady, jak vidno, k tomu však má více než dobré.

 
 
Autor: šim
zdroj Blesk,cz

Vnadná Kostková vytáhla zbraně těžkého kalibru: Před zraky Dejdara a Gondíka vyvalila v televizi ňadra

3. října 2014 5:55

Moderátorka Tereza Kostková (38) se pořádně odvázala během pikantního soutěžního souboje v primácké zábavné show Muži proti ženám.

Kostková patří mezi naše nejvnadnější moderátorky a herečky, ale ne vždy své ženské přednosti prezentuje tak odvážně jako v této show.

Kostková se svlékla do tílka, lehla si na moderátorský pultík a doslova vytasila své ženské zbraně vstříc publiku a týmu mužů ve složení Petr Vondráček (38), Martin Dejdar (49) a Petr Vágner (37). Na její svůdnou provokaci, kterou sledoval s otevřenou pusou i kapitán mužů Dalibor Gondík (44), se podívejte ve videu.

„Já se potřebuji mít čím přilepit,“ smála se Kostková s tím, že by se teď nechtěla ocitnout v hlavách přítomných chlapů. Terezina ňadra totiž musela notně zabrnkat na struny jejich fantazie. Pod vedením Terezy Kostkové budou v sobotu hájit práva žen ještě Andrea Kerestešová (30), Sandra Pogodová (39) a Tereza Chlebovská. 

Anna Veškrnová, Super.cz

1. listopadu 2014 • 12:00

Neuvěřitelné poměry Terezy Kostkové: Tohle vám vyrazí dech!

Skromné a přitom zámožná herečka a moderátorka Tereza Kostková
Skromné a přitom zámožná herečka a moderátorka Tereza Kostková (Foto Aha! – Martin Hurda, ČT, Divadlo na Vinohradech)
 
Zatímco někteří lidé se chlubí tím, co ve skutečnosti nemají a snaží se ukazovat půjčená drahá auta a kopie drahých kabelek z pochybných stánků na ulici, existují na druhé straně lidé, kteří, byť mají bankovní konta slušně naditá, působí nenápadně a skromně. Třeba jako herečka a moderátorka Tereza Kostková (38)…

 

Tereza, která v současné době září především na obrazovkách Primy, si dokázala během let vybudovat velmi dobrou pozici jak mezi herci, tak mezi moderátory. Ve Vinařích má finanční sondy týdeníku Sedmička plat 13 000 korun za natáčecí den, což při počtu 75 dnů znamená příjem 975 tisíc korun. A to není zdaleka vše.

A tím výčet zdaleka nekončí. Dále Kostková hrála v řadě úspěšných projektů, mimo jiné v Četnických humoreskách, Pojišťovně štěstí, Ordinaci v růžové zahradě, Bazénu, Cestách domů nebo Obchoďáků. Královsky placená je také jako moderátorka soukromých akcí. Kdo zkrátka umí, ten umí!

 

 

 

 

Autor:  ph

zdroj Aha,cz

 

 

Tereza Kostková o nemocném tátovi: Nesmí se přepínat!

 
Poté, co skončil kvůli problémům se srdcem v nemocnici, dbá Petr Kostka (76) o zdraví.
14. listopadu 2014 ● 23:00
 

 

Ale práci si herec odpustit nedokáže. Už dnes večer ho totiž spolu s Dagmar Havlovou (61) čeká v Divadle na Vinohradech premiéra Rodu Glembayů, která byla odložená právě kvůli jeho kolapsu„Přestali jsme se o něj bát, protože on by bez práce být nemohl. S maminkou z něj máme radost,“ dodala Tereza s tím, že táta i nadále zůstává pod dozorem lékařů.Poté, co skončil kvůli problémům se srdcem v nemocnici, dbá Petr Kostka (76) o zdraví.
Autor: archiv Blesku
Autor: dat
zdroj Blesk,cz
Tereza Kostková má teď volnější období.

Tereza Kostková má teď volnější období. Michaela Feuereislová

Zmizí ze všech seriálů? Tereza Kostková se místo hraní učí zpívat

26. listopadu 2014 8:56

Připadalo nám, že herečka Tereza Kostková (38) je stálicí televizních seriálů, ale vyvedla nás z omylu. "Už od října, kdy skončilo natáčení Vinařů, nenatáčím vůbec nic. Užívám si období volna," svěřila Super.cz, když jsme ji potkali na charitativní akci Hanky Kynychové (46) Hejbejte se, kde předávala jednu z cen.

 
"Charitě se věnuji hojně, řekla bych, že se v tomto směru hodně hýbu, a to celoročně. Mám svůj nadační fond pro seniory, podporuju děti, vlastně všechno, co se ke mně dostane a mám na to čas. Což ale není vždycky, zrovna Hanka mě zvala už mnohokrát, a našla jsem prostor až teď, na osmý ročník. A v prosinci jsem patronkou další charitativní akce, kde se možná potkáme," vypočítala Tereza.

A jak je možné, že má teď tolik volna? "V lednu sice začnu zkoušet muzikál Mýdlový princ, ale v říjnu skončili Vinaři, v Cestách domů nefiguruje moje postava v dějových linkách už přes rok, letos nebude ani Stardance, Muži proti ženám mám natočeno už z února, takže jen hraju v divadle, moderuju a jsem s Toníčkem, takže dopoledne chodím cvičit a chodím jednou týdně na zpěv k vynikající Ireně Budweiserové," vysvětlila herečka.

"Ale u herců to není nic neobvyklého, že je někdy práce hodně a jindy méně. Pořád něco dělám, ale nezkouším ani na divadle, jako to bylo třeba loni, kdy jsem netočila Cesty, ale měli jsme dva měsíce zkoušky Přátel. Ve volných chvilkách se věnuju přípravě, a budu vlastně ještě točit Silvestra pro Českou televizi, ale to je jenom jeden den," upřesnila.

Tereza nás trochu zaskočila tím, že vzala roli v muzikálu, ale není to poprvé, kdy bude v divadle zpívat. "Ostatně je to věc, která není žádný koncert, ale vyžaduje činoherní herce. Nesmíte očekávat Cats nebo Fantoma opery. Ale jestli jste zvědaví, jak zpívám, a nevydržíte to do března na Mýdlového prince, můžete se přijít podívat do Divadla Palace, kde se v představení Miluji tě, ale..., alternujeme s Danielou Šinkorovou," pozvala nás Tereza. 

 

Saša Šeflová, Super.cz

 
Carmen Mayerová
 

Něco málo o mně...

Carmen Mayerová se narodila v Trutnově. Je manželkou herce Petra Kostky. Po své mamince, která pocházela z baleárského ostrova Mallorca, je španělské národnosti. Její matka Antonia Mar Torell Mir byla vdaná za malíře Karla Mayera.
Carmen od malička poslouchala vážnou hudbu, hrála na klavír a chodila do baletu. Ve dvanácti letech dokonce sestavila vlastní baletní program, na který jí maminka ušila krásné šaty. Jméno dostala podle hrdinky Bizetovy opery.

Ve škole se jí  dobře dařilo. Chtěla dál studovat, ale nevzali ji na jedenáctiletku.
A tak se rozhodla být herečkou. Se souhlasem svých rodičů odjela k divadlu v Hradci Králové. Carmen se v divadle předvedla a byla přijata. Nejdříve dostávala malé role a postupně se vypracovala k větším. Objevila se jako Viola v Shakespearově Večeru tříkrálovém. Na základě této role dostala nabídku od Městských divadel pražských.

V roce 1967 přijala nabídku angažmá v Městských divadel pražských, kde působila až do roku 1991. Vytvořila zde řadu nezapomenutelných rolí v inscenacích Čokoládový hrdina, Dva šlechtici z Verony, Velbloud uchem jehly, Prolhaná Ketty, Černá komedie, Dva muži v šachu, Chicago, Muž z kraje La Mancha či Nejkrásnější válka.

V Městském divadle Mladá Boleslav začala hostovat již v roce 1996 v inscenaci Lištičky, dále pak v komedii Jak je důležité míti Filipa a do třetice si ji Petr Mikeska vybral do hlavní role španělského dramatu Dům Bernardy Alby.

zdroj Divadlo MB,cz

31. prosince 2014 • 05:00

Osamocená Kostková: Silvestr bez manžela!

Tereza Kostková si připije se synem. Manžel už bude spát.
Tereza Kostková si připije se synem. Manžel už bude spát. (Foto Kalendář Proměny 2015, Petr Kurečka a Marek Škarpa, www.kalendarpromeny.cz)
 
 
 
16. ledna 2015 • 12:01

Carmen Mayerová, matka Terezy Kostkové: Co si myslí o nevěrném manželovi své dcery?!

 

Tereza vzala nakonec Petra na milost, krize byla zažehnána a manželství, které bylo více než nakřápnuté, se podařilo slepit. Herečka Carmen Mayerová, manželka herce Petra Kostky, všemu přihlížela mlčky, s médii na toto téma nechtěla mluvit. Veselo u srdíčka jí z toho ale zřejmě nebylo.


Tohle téma asi nebude pro obě dámy tím, o čem by se rády podělily se širokou veřejností.

 

Autor:  ph

zdroj Aha,cz

 

Kostková umí být sexy i bez výstřihu: Pod červenými šaty se jí rýsovaly vnady. A pozor, neměla podprsenku!

23. března 2015 5:55

Tereza Kostková (38) patří mezi naše nejvíce sexy herečky a moderátorky a dokázala to i na stém představení muzikálu Fantom opery. Tereza představení slavnostně uvedla v sexy rudých šatech, pod kterými nemohla mít kvůli odhaleným zádům podprsenku. A že se bylo na co dívat. Vnadná herečka vypadala fantasticky.

Dlouho se ale bohužel nezdržela a před druhou polovinou utíkala domů za synem Františkem. Její manžel, režisér Petr Kracik v divadle zůstal do konce. A ne naposledy. Kracika, exředitele Divadla pod Palmovkou totiž producent muzikálu František Janeček (70) jmenoval uměleckým ředitelem divadla Goja Music Hall, kde se Fantom opery hraje.

Slavnostní představení sledovala z publika moderátorka zpráv na Primě Gabriela Kratochvílová (25), která slaví také jubileum. Zprávy ve dvojici s Romanem Šebrlem (40) již uváděla také přesně stokrát. 

Gabriela Wolfová, Super.cz

  23. března 2015 • 12:00

Šok Terezy Kostkové: Její syn (7) práskl utajovaný tátův sex!

Sedmiletý Toník připravil herečce hodně trapný zážitek.
Sedmiletý Toník připravil herečce hodně trapný zážitek. (Foto Aha! – Martin Hykl, herminapress.cz, ara)
 

 
 
 
Do puberty má ještě daleko, ale o sex se zajímá už teď. „Toník za mnou přišel a říkal mi, že už ví, co je sex. Zatím je ve variantě, že je to nahá žena, muž může být oblečený a žena ho líbá, případně jsou spolu pod peřinou. A to jsem vcelku pokládala za přijatelné věku,“ svěřila se herečka s tím, že netušila, co přijde.

„Najednou Toník přiběhl a volá: Představ si, táta má na počítači porno stránky!“ práskla Kostková.

„Přiběhnu tam a teď na mě vyskočilo opravdu něco nepředstavitelného. Bylo to nejhorší možný, co si všichni dovedeme představit. A Tonda úplně červenej,“ popsala jeden z nejděsivějších rodičovských zážitků.

 „No a pak se přiznal, že to tedy našel on, že kluci ve škole řekli, ať si to zadá, a svedl to na tátu,“ řekla Kostková. „Tak jsem to vypla, a byla jsem červená i já. A říkala jsem Toníkovi: Myslím, že ses nepodíval na úplně nejkrásnější věc. Takže já se to snažím prezentovat jako krásnou láskyplnou záležitost a ne ty obrázky, které viděl,“ svěřila se Tereza v Top Star magazínu.

IT rada: Chce to rodičovský filtr
Aby se děti nedostaly na určitý druh stránek, vyvinula řada firem takzvané rodičovské filtry, které jsou mnohdy součástí antivirových balíčků. Aplikace dokážou zablokovat nebo povolit konkrétní stránky. Mohou zakázat přístup i na určité typy stránek a zaznamenávají, jaké stránky děti navštěvují.

Názor odborníka: Psychiatr Jan Cimický

„Myslím si, že se paní Kostková zachovala naprosto správně, a tak bych ji pochválil. Běžná věc to v sedmi letech ale není. Erotika a sexualita nás samozřejmě obklopují ze všech stran, ale já si myslím, že to dítě takový zážitek neohrozí. Asi ho to trochu ale vyděsí, protože si začne uvědomovat věci, ke kterým ještě nedospělo.“

Tereza Kostková zapózovala společně s rodiči.

Tereza Kostková zapózovala společně s rodiči. Profimedia.cz

Komu se víc podobá? Tereza Kostková zářila ve společnosti s oběma slavnými rodiči

24. října 2015 20:55

Herečka Tereza Kostková (39) je v posledních dnech v jednom kole. Minulý týden odstartovala už sedmá řada StarDance, kterou opět moderuje s Markem Ebenem.

Přestože je hodně časově vytížená, našla si čas na křest knihy o herečce Ireně Kačírkové, kterou diváci znají například jako princeznu Drahomíru z oblíbené pohádky Byl jednou jeden král.

Knížku o své mamince napsala její dcera Kristina Novotná. A protože se Kačírková v divadle potkávala i s Petrem Kostkou (77) a jeho manželkou Carmen Mayerovou (71), měli oba dva společně s dcerou Terezou tu čest knihu o Kačírkové pokřtít.

Usměvavá rodinka se tak po dlouhé době objevila společně na veřejnosti a moc jim to všem dohromady slušelo. 

Anna Veškrnová, Super.cz

Téměř bez make-upu vypadá Tereza Kostková jako holčička: Přitom do 35 trpěla zánětlivým akné

18. prosince 2015 17:57

S Terezou Kostkovou (39) jsme se výjimečně nepotkali na velké společenské události, ale v komorním prostředí kosmetického salonu, kam chodí už několik let s maminkou Carmen Mayerovou. Tereza vypadala bez velkého líčení jako holčička.

"Na kosmetiku chodím pravidelně a doufám, že jsem vzornou a dobrou reklamou. Tady v salonu jsem každé tři týdny. Používám dobrou a kvalitní kosmetiku a základem je samozřejmě kvalitní odličování," prozradila Tereza, jak pečuje o pleť.

"Jsem známá, že si nechci pomáhat jinak, takže si nemůžu vynachválit i speciální kosmetické masáže. Zatím o žádném radikálnějším úkonu vůbec neuvažuju a pevně doufám, že to oddálím úplně definitivně," věří.

I když vypadá na první pohled dokonale, určitě i Tereza má hendikepy, na kterých musí pracovat. "Někdy jsem po ránu opuchlá a mám kruhy pod očima, jsem normální člověk. A dlouhou dobu, asi do 35 let, jsem trpěla na akné, stále se mi vracelo do zánětlivých míst, ale i to, musím zaklepat, moje kosmetička vyřešila," svěřila Tereza. 

Saša Šeflová , Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

milujuterezu

(frajer, 1. 9. 2020 0:16)

ten jeji byvaly petr kracik je pekny idiot opustit takovou sexy kocku jako tereza ja mit tuhle krasku za zenu byl bych nejstastnejsi chlap na svete nikdy bych ji nebyl neverny Terezka je nadherna zena a spousta muzu po ni touzi a hned by si ji vzali manželku a to vůbec nemluvim o sexu představa jak s ni soulozim uz jenom z toho mam uplne tvrdy pero