Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pavla Vitázková - Dušan Vitázek

Pavla Vitázková,*21.12.1978 - herečka, zpěvačka

 

Pavla se narodila v Brně dne 21. prosince 1978 jako již třetí děvče do rodiny.

V době jejího studia na gymnáziu, tedy když Pavlíě bylo 16 let, si této talentované mladé slečny všiml pan režisér Zdeněk Černín, který ji nabídl hned několik divadelních rolí. První Pavlínčinou rolí byla Desdemona v Shakespearově dramatu Othello, následovala Anna Dambyová v Keanovi IV. a spousta dalších krásných rolí. Není tedy divu, že ihned po úspěšném ukončení gymnázia v roce 1997 dostala nabídku na stálé angažmá v Městském divadle Brno, ve kterém setrvává dodnes. V roli Mary Brownové můžete Pavlu vidět v komedii 1+1=3, která se hraje v brněnském G-studiu.

V roce 2004 získala roli Kláry Vikové v televizním seriálu Redakce. Nyní ji můžete vidět jako sympatickou zvěrolékařku Ivu v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Pavla si zahrála i v několika pohádkách: Duhová panna, O princezně se zlatým lukem a Princezna z Rimini.

Říká o sobě, že na jevišti a při natáčení není vůbec stydlivá, ale v soukromí až moc. V období svých školních let se prohlašovala za flákače se samými jedničkami.

Jednou by ráda navštívila taková místa, jakým je Afrika, Indie nebo Austrálie.

Ve volném čase jezdí na koni, chodí do přírody a zachraňuje opuštěná zvířata. Ráda kouká na seriály a nepohrdne ani dobrým filmem (nejradši má ty staré české z předválečného a okupačního období Barrandova). Její nejoblíbenější knížkou je Malý princ, ale chyběl by jí i romám Nebezpečné známosti od de Lacloise.

Pavlíninou nejoblíbenější barvou je zelená.

Bydlí v rodinném domku dvěma kočkami a psem. Je provdána za svého dlouholetého partnera - taktéž herce - po němž převzala příjmení.

Autor: marke, guigne, Dan_Volf další autoři

zdroj Osobnosti,cz

Je kost a kůže: Pavla Vitázková je půl roku po porodu šíleně hubená. Má o deset kilo méně než před otěhotněním

6. června 2014 13:43

Herečka Pavla Vitázková (35) se půl roku po porodu dcery Barborky poprvé objevila na párty a všechny šokovala svojí vizáží. Je neuvěřitelně vychrtlá. "Je pravda, že mám ještě asi o deset kilo méně než před otěhotněním. Nic pro to nedělám, nevím. Asi je to tím, jak lítám kolem malé, vůbec se nezastavím. Je to velká změna," řekla Super.cz Vitázková.

Herečka si nenechala ujít párty kadeřnického salónu, kde se její nejlepší kamarádka Monika věnuje epilaci. "Vyrazila jsem na společenskou akci poprvé, a to jen a jen kvůli Monice. Nemám chůvu, ani hlídání nechci. Dnes hlídá manžel a já za chvíli zase běžím za malou," upřesnila herečka.

"Hlavně se mi od malé moc nechce, odcházím jen kvůli práci," vysvětluje manželka herce a zpěváka Dušana Vitázka.

Vitázková už stihla po porodu natočit šest dílů seriálu Kancl na České televizi a taky hraje v divadle. 

Gabriela Wolfová, Super.cz

Dušan Vitázek,* 29.9.1980 - herec

 

Dušan Vitázek, jedna z nejvýraznějších tváří muzikálového souboru, pochází z Trenčína. Už při studiu obchodní akademie se Dušan věnoval zpěvu na základní umělecké škole, kde mu k srdci přirostla i opera. Chvíli přemýšlel o tom, jestli se nepokusí prosadit v této branži, ale nakonec si přece jen zvolil jiné obory: V posledním ročníku střední školy si podal přihlášku na VŠMU do Bratislavy (na činoherní herectví) a do Brna na JAMU (na muzikálové herectví). Po roce vojny zamířil rovnou do Brna. Se svou vlastí nicméně pouta nezpřetrhal, například ve třetím ročníku si v Bratislavě na Nové scéně zahrál Woofa v muzikálu Vlasy.

JAMU Dušan absolvoval r. 2005 rolí Jindřicha VIII. v muzikálu Vznešené vášně aneb Jindřich VIII. a jeho šest žen a vidět jsme jej mohli i v muzikálovém koncertu Kéž slunce svítí.

Dále ale Dušan rozvíjel svůj herecký talent především se souborem MdB, kterého je od 1. 3. 2005 právoplatným členem.

Za dobu svého působení v MdB už si zahrál pěknou řádku rolí, jako např.: Bourák (West Side Story), Námořník, Žnec, Duch (Bouře), Bill Sikes (Oliver!), Ježíš Nazaretský a Šimon Zélótes (Jesus Christ Superstar), Odysseus (Odysseia), Strážník (Šumař na střeše), Trifko (Ferdinand kd´E ste?), Josef (Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť), Aralambi a Sziladí (Cikáni jdou do nebe), Michael (Čarodějky z Eastwicku), Jan (Markéta Lazarová), Julien Sorel (Červený a černý), Jánošík (Jánošík aneb Na skle malované), Buckingham (Tři mušketýři), Tom a Grázl z ulice (Peklo), Rejpal (Sněhurka a sedm trpaslíků). Účinkuje také v koncerních představeních Magical Broadway a The Stars of Musical a v koncertní verzi Jesus Christ Superstar zpíval party Ježíše.

Nejvýrazněji však zapůsobil na diváky i odborníky při svém debutu na scéně MdB, v muzikálu Hair. Ztvárnil zde roli Bergera, která mu přinesla Cenu Thálie 2004 v kategorii Opereta, muzikál.

13. října 2007 se Dušan oženil. Jeho vyvolenou se stala herečka MdB Pavla Ptáčková.

Autor: domajs

zdroj Osobnosti,cz

10. října 2014 • 12:00

Hvězda Cest domů Pavla Vitázková (35): Lituje, že rodila v relativně pozdním věku?

Pavla Vitázková s malou Barborkou.
Pavla Vitázková s malou Barborkou. (Foto Feedo.cz)
 
 

 

„Přiznávám, že něco jiného je nahlížet kamarádkám do kočárku, a mít vlastní dítě. To je diametrální rozdíl,“ svěřila se Vitázková. „Ze začátku s vámi cloumají hormony, jste permanentně nevyspalá, žijete v úplně jiném rytmu a světě, než na jaký jste byla zvyklá. Ze začátku to opravdu byla jízda. A možná je to i tím, že se mi Barunka narodila v relativně pozdním věku. Holt už mi není dvacet,“ prozradila herečka. Té s péčí o dítě pomáhá manžel, herec Dušan Vitázek (34).

autor zej

zdroj Aha,cz

Dušan Vitázek (* 29. 9. 1980)

Dušan jako JosefDušan Vitázek, jedna z nejvýraznějších tváří muzikálového souboru, pochází z Trenčína. Už při studiu obchodní akademie se Dušan věnoval zpěvu na základní umělecké škole, kde mu k srdci přirostla i opera. Chvíli přemýšlel o tom, jestli se nepokusí prosadit v této branži, ale nakonec si přece jen zvolil jiné obory: V posledním ročníku střední školy si podal přihlášku na VŠMU do Bratislavy (na činoherní herectví) a do Brna na JAMU (na muzikálové herectví). Po roce vojny zamířil rovnou do Brna. Se svou vlastí nicméně pouta nezpřetrhal, například ve třetím ročníku si v Bratislavě na Nové scéně zahrál Woofa v muzikálu Vlasy.

JAMU Dušan absolvoval r. 2005 rolí Jindřicha VIII. v muzikálu Vznešené vášně aneb Jindřich VIII. a jeho šest žen a vidět jsme jej mohli i v muzikálovém koncertu Kéž slunce svítí.

Dále ale Dušan rozvíjel svůj herecký talent především se souborem MdB, kterého je od 1. 3. 2005 právoplatným členem.

Dušan jako OdysseusZa dobu svého působení v MdB už si zahrál pěknou řádku rolí, jako např.: Bourák (West Side Story), Námořník, Žnec, Duch (Bouře), Bill Sikes (Oliver!), Ježíš Nazaretský a Šimon Zélótes (Jesus Christ Superstar), Odysseus (Odysseia), Strážník (Šumař na střeše), Trifko (Ferdinand kd´E ste?), Josef (Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť), Aralambi a Sziladí (Cikáni jdou do nebe), Michael (Čarodějky z Eastwicku), Jan (Markéta Lazarová), Julien Sorel (Červený a černý), Jánošík (Jánošík aneb Na skle malované), Buckingham (Tři mušketýři), Tom a Grázl z ulice (Peklo), Rejpal (Sněhurka a sedm trpaslíků). Účinkuje také v koncerních představeních Magical Broadway a The Stars of Musical a v koncertní verzi Jesus Christ Superstar zpíval party Ježíše.

Nejvýrazněji však zapůsobil na diváky i odborníky při svém debutu na scéně MdB, v muzikálu Hair. Ztvárnil zde roli Bergera, která mu přinesla Cenu Thálie 2004 v kategorii Opereta, muzikál.

13. října 2007 se Dušan oženil. Jeho vyvolenou se stala herečka MdB Pavla Ptáčková.

zdroj Neoficiální stránky Mdb,cz

Pavla Vitázková přibrala a s nezvyklým účesem byla k nepoznání.

Pavla Vitázková přibrala a s nezvyklým účesem byla k nepoznání. Michaela Feuereislová

Poznáte slavnou herečku? Vypadala, že trpí anorexií, konečně přibrala a totálně změnila účes

18. prosince 2014 9:57

Stačilo přijít v jiném účesu a skoro nikdo ji nepoznal. Herečka Pavla Vitázková (35) vyrazila do společnosti s kudrnatými vlasy a i blízcí přátelé kolem ní chodili jako kolem cizí osoby. "Mám jen jinak vlasy, nechala jsem si je výrazně navlnit, protože jsem fotila v divadle. Je to asi nezvyk, asi pro lidi velká změna oproti rovným vlasům," řekla Super.cz Vítázková.

 
 
 

Novou image si užívala. "Je to fajn, že se člověk rozdrbe a může jít," usmívá se herečka, která je rok po porodu dcery a byla označována za anorektičku. Po porodu neměla deko navíc a vzápětí zhubla dalších asi patnáct kilogramů.

Teď pomalu přibírá. "Jsem na tom trošičku líp. Malá má rok a víc spí, tak už je to lepší, když mám čas se najíst. Já strašně ráda jím, tak kila půjdou velmi rychle nahoru. Nějaké to kilo už nahoře mám," dodala Vitázková. 

 

Gabriela Wolfová, Super.cz


Takhle se chová dáma? Společensky unavená hvězda Cest domů roztahovala nohy a ukazovala si na kalhotky

29. března 2015 12:25

Herečka Pavla Vitázková (36), která byla po porodu dcery podezřívána z anorexie, si na galavečer České Miss oblékla pořádné krátké sexy šatičky. Postavu v nich měla výbornou, sama Super.cz přiznala, že se zase dává do formy, má nahoře šest kilo a cítí se skvěle. "Je to určitě tím, že malá začala víc spát a já se konečně můžu najíst," vysvětlila.

Sexy model, který odhaloval její štíhlé nožky, jí ale zradil ve chvíli, kdy byla už lehce společensky unavená a na párty si přestala dávat pozor. Když si sedla, nechala 'nechtěně' nahlédnout na místa, která jinak zůstávají očím veřejnosti skryta.

A očividně jí to totiž vůbec nevadilo. Párty byla v plném proudu a herečka si začala více hlídat svou dvojku vína než spodní prádlo. A jak to dopadlo, se podívejte v naší galerii. 

Gabriela Wolfová, Super.cz

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář