Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ondřej Brousek - Anna Remková - Hana Davidová

Ondřej Brousek,*28.3.1981 - herec, hudebník, skladatel

 

Ondřej Brousek je český filmový herec, hudebník a skladatel.

Ondřej Brousek se narodil v Praze v herecké rodině Brousků. Je synem Otakara Brouska ml. a herečky Zuzany Mixové. 25. září 2011 se oženil s Annou Remkovou. Od dětství ho bavila hudba. Od hudby ho ale odradilo tvrdé cvičení a tak se věnuje herectví. Vystudoval hudebně-dramatický obor na pražské konzervatoři. Po úspěšném studiu začal vystupovat v Divadle Na Fidlovačce. Zde působí nejen jako herec, ale i jako skladatel hudby. Mezi jeho nejhranější hry v divadle patří Přelet nad kukaččím hnízdem a Cyrano z Bergeracu.

Je členem kapely Monkey Business.

zdroj Osobnosti,cz

Anna Remková,*28.4.1980 - herečka

Exmanžela Adély Gondíkové doprovází po festivalech nová žena i syn: Dvouletý František je jeho kopií

24. července 2014 5:55

Bývalý manžel Adély Gondíkové má s moderátorkou a herečkou desetiletou dcerku Nelu, druhého potomka, syna Františka, mu před dvěma a půl lety porodila herečka Anna Remková. Manželka i Franta zpěváka doprovodili na Hrad Švihov, kde vystupoval s kapelou Monkey Business v rámci festivalu České hrady.

Krásná žena, roztomilý synek, rodinka jak ze žurnálu. Všichni se navíc sladili do barvy Brouskova kostýmu, v němž spolu s kolegy Tonyou Graves, Matějem Ruppertem, Romanem Holým a dalšími vystoupil odpoledne na pódium.

Tam skupina možná trochu zalitovala, že nemají kostýmy také v light variantě se skromnějším množstvím látky, neb v sobotu panovala opravdu krutá vedra. Několik návštěvníků festivalu dokonce muselo vyhledat lékařskou pomoc. 

Jana Hofmanová, Super.cz

 

Hana Davidová,20.7.1943 - 23.5.2006 - herečka

bývalá manželka kosmonauta Vladimíra Remka, matka herečky Anny Remkové

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář