Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nikol Kouklová - Karel Heřmánek ml.

Nikol Kouklová,*2.1.1990 - herečka

 

Narodila se v Praze, kde vystudovala Ekologické gymnázium. Divadlu se začala věnovat v roce 1998 jako žákyně dramatického kroužku na Základní umělecké škole v Praze u Zoji Oubramové, také se účastnila spoustu recitačních soutěží. V 11ti letech byla přijata na taneční konzervatoř, ale po pouhých "třech dnech" se rozhodla z taneční školy odejít. Dala přednost humanitnímu studiu na gymnáziu. Na uměleckou školu se vrátila v 16ti letech, kdy úspěšně složila zkoušky na Pražskou konzervatoř v Praze a nastoupila do ročníku F.Laurina a J.Tesařové. V roce 2009 se dostala na DAMU do ročníku k E.Salzmannové.

Mimo školy si připisuje zkušenosti v divadlech Archa "O Jeníčkovi a Mařence" (2007, role Mařenka, L.Soukup), v projektu "Dočasně v provozu" (2008, role pradlena, B.Golubovič), divadlo na Vinohradech "Figarova svatba, Vojcek, Adina", Národní divadlo "Dva vznešení příbuzní, Konec Masopustu", divadlo U Hasičů "Oskar" (role Nikol, I.Vyskočil), divadlo Viola "Staročeské tradiční Vánoční hry" (role Anjel, prof. E.Kröschlová).

Má zkušenost i s filmovým herectvím např. Normal (Ida Reughter, J.Šefčík), Ordinace v růžové zahradě (sestřička Bára Barešová), A Royal Affair (Catherine The Booth, N.Arcel), často spolupracuje se studenty filmových škol.

Jiné: videoklip BESIP (režie Š.Vodrážka), videoklip Voda Tvá (režie Zdeněk Suchý), umělecká spolupráce v rámci udílení cen Magnesia Litera pod vedením A. Stodolové Laštovkové.

Autor: kfunky

zdroj Osobnosti,cz

 

Nikol Kouklová se zkrátka nebojí. Zkrotila dravce a oslnila blyštivými kameny.

Nikol Kouklová se zkrátka nebojí. Zkrotila dravce a oslnila blyštivými kameny. Foto: Kateřina Novotná

Jindy holka z davu, ale tentokrát... Heřmánkova budoucí snacha pózovala s obřím ptákem a šaty v dekoltu vyplnila na výbornou

12. října 2014 19:55

Pokud byste ji potkali na ulici, nejspíš ji přehlédnete, když ale na Nikol Kouklové zapracují profíci, stane se z nevýrazné holky z davu rajcovní zrzka.

Naposledy se Nikol předvedla v zářivém světle, když společně s dalšími kolegyněmi blogerkami fotila pod vedením fotografky Kateřiny Novotné lookbook šperků české značky bižuterie.

„Vizážistka, která se ujala make-upu, se na nás pěkně vyřádila. Každou z nás nalíčila jinak, než jsme zvyklé se líčit samy, takže jsme se téměř nepoznaly," znělo společné vyjádření blogerek. „Moc jsem si focení užila. Pracovně jsme se s Kačkou potkaly už podruhé a byla jsem opět nadšená z celkové profesionality týmu," dodala Kouklová, která chodí s hereckým kolegou Karlem Heřmánkem mladším.

Herečka, kterou si můžete pamatovat ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, oslňovala v odvážné róbě s výrazným výstřihem od Sandry Markové a šokovala snímkem s dravcem. Toho měla podle původního plánu sama držet v ruce, to se ale nakonec nedalo zrealizovat. „Byla to orlice. Strach jsem z ní neměla, ale byla tedy neuvěřitelně těžká. Popravdě jsem měla nakonec velké problémy udržet ji pouze na zápěstí," směje se Nikol a jedním dechem dodává: „Ale vyšlo to úžasně, jsou to jedny z mých nejlepších a nejoblíbenějších fotek." 

Jiří Čeladník, Super.cz

Nikol Kouklová a Karel Heřmánek mladší přijeli do Varů už jako manželé.

Nikol Kouklová a Karel Heřmánek mladší přijeli do Varů už jako manželé. Michaela Feuereislová

Víme první: Syn slavného herce a známá bloggerka se vzali. Líbánky slaví ve Varech

5. července 2015 6:12

Sympatický pár Nikol Kouklová a Karel Heřmánek mladší jsou spolu už nějaký ten pátek. Takže není divu, že pravidelně odpovídají na otázky, zda se nechystají na svatbu nebo nechtějí založit rodinu. A obvykle odpovídají, že je to jistě časem možné.

My ovšem zahlédli na sociální síti snímek, sice zezadu, ale jasně ze svatby, a podle Karlových širokých zad a Nikoliny rudé hřívy nám bylo jasné, že už si své ano řekli. "Tak asi už to tak bude. Kamarádce, která nás na svatbě vyfotila, jsem sice řekla, ať fotku okamžitě stáhne, ale asi jste ji stihli vidět dřív, než to udělala," přiznala Super.cz bloggerka a herečka Nikol.

"Vůbec jsem o tom nechtěla mluvit. Bylo to rychlé rozhodnutí a opravdu velmi soukromá záležitost," dodala Nikol, která netráví líbánky v žádné exotice, ale s manželem přijela na filmový festival v Karlových Varech. "Starala jsem se o styling mojí kamarádky a Vary si chceme s Kájou užít bez všetečných otázek," uzavřela Nikol. 

Gabriela Wolfová, Saša Šeflová, Super.cz

 

 

Nikol Kouklová o manželovi Karlu HeřmánkoviSuper.cz

Ze syna hereckého barda je vymetač mejdanů? Jeho zrzavá žena se mu ani nevešla do auta

8. července 2017 6:15

Herečku Nikol Kouklovou v Karlových varech s manželem Karlem Heřmánkem ml. potkáváme každý rok. Tentokrát tady má ale víc práce on než ona. Natáčí totiž svůj vlastní pořad Kájovy Vary. A kvůli tomu musí vymetat s kamerou večírky.

 

Trochu se ale stydí, tak kameru často dává do ruky manželce, která se s ní jako blogerka přece jen cítí víc ve vlastní kůži.

Není to ale jen o luxusních večírcích. "Diváci mohou vidět, kam všude se dostane. A dokonce spal i ve stanovém městečku. Plánoval spát i v tělocvičně, tak myslím, že to bude mít i spartánské a zároveň zajímavé," mínila Nikol.

Logo pořadu má Karel dokonce i na autě, ve kterém přijel a Nikol se mu do něj se svými věcmi nevešla. "Je nepřehlédnutelný. A je do Varů vybavený více než já, protože má kufr a asi pět pytlů s obleky a košilemi a já jenom jeden. A dopadlo to tak, že jsem se mu se svými pár věcmi do auta nevešla," krčila rameny. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář