Jdi na obsah Jdi na menu
 


Michaela Ochotská - Lukáš Rosol

Michaela Ochotská,*19.12.1984 - herečka, moderátorka

 

Michaela Ochotská je česká televizní moderátorka a herečka.

Je známá z televizního seriálu Pojišťovna štěstí. Od prosince 2008 moderuje hlavní zpravodajskou relaci TV Nova Televizní noviny, od května 2010 Mgr. Pracovala ve dvojici s Pavlem Dumbrovským.

Vystudovala obchodní akademii v Praze (první dva roky v Bruntále) a v roce 2009 ukončila studia na Metropolitní univerzitě Praha, obor Diplomacie.

K roku 2013 udržovala partnerský vztah s českým tenistou Lukášem Rosolem.

Autor: adik18, terrinkamisicka, radin

zdroj Osobnosti,cz

Michaela Ochotská se na Primě neobjeví.

Michaela Ochotská se na Primě neobjeví. Hermína

Ochotské plán na velkolepý televizní návrat nevyšel: Ve zprávách ostrouhala

26. června 2014 10:20

Comeback Karla Voříška (50), jemuž pracovní nabídka od konkurence zajistila cenu TýTý, nejspíš inspiroval jeho bývalou kolegyni z Televizních novin Michaelu Ochotskou (29), která by se také ráda opět viděla na obrazovce.

Díky zprávám na Nově se Michaela stala populární tváří, již si diváci oblíbili, a pravděpodobně by o ni projevili zájem bez ohledu na to, na jaké stanici by vysílala. Vedení Primy by ji rádo mělo ve své stáji hvězd, ale ze spolupráce nakonec sešlo.

„Ochotská dostala nabídku na moderování VIP zpráv, ale do toho se jí nechtělo. Asi by se ráda viděla v hlavních zprávách, ale tam se s ní nepočítalo,“ prozradil nám zdroj z FTV Prima o jednání, která předcházela výběru nové moderátorské dvojice, již tvoří česká Miss z roku 2013 Gabriela Kratochvílová a desetibojař Roman Šebrle. Ti se na obrazovce poprvé objeví v neděli. Televize tak namísto osvědčené jistoty v podobě Ochotské vsadila na neokoukané, přesto známé osobnosti. 

Adam Chromý, Super.cz

Michaela Ochotská čeká s Rosolem rodinu.

Michaela Ochotská čeká s Rosolem rodinu. Michaela Feuereislová

Tenista Lukáš Rosol se dočkal: Míša Ochotská čeká miminko

30. července 2014 14:36

Moderátorka Michaela Ochotská (29) čeká miminko s tenistou Tomášem Rosolem. Bývalá moderátorka Televizních novin tak bude poprvé maminkou.

Pro Lukáše Rosola to byl ten nejkrásnější možný narozeninový dárek. "Ano, jsem těhotná a jsem strašně moc šťastná, Lukáš dostal k narozeninám dětské botičky," svěřila Super.cz Ochotská, která si miminko moc přála.

Ochotská kvůli Rosolovi dokonce na čas pověsila moderátorskou kariéru na hřebík a společně se svou láskou cestuje po tenisových turnajích, kde mu je velkou oporou. 

Gabriela Wolfová, Anna Veškrnová, Super.cz

 

Ochotská o těhotenství: Tři měsíce jsem netušila, že jsem v tom!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Michaela Ochotská prozradila, že se o svém těhotenství dozvěděla až ve třetím měsíci.
1. srpna 2014 ● 10:58

Tenista Lukáš Rosol (29) dostal od své přítelkyně Míši Ochotské (29) ten nejkrásnější dárek k narozeninám, které měl v polovině července. Moderátorka totiž čeká miminko. O tom, že je těhotná, se ale dozvěděla až při běžné prohlídce. A tehdy přišel šok. „Jste už ve třetím měsíci,“ oznámil ji lékař.

První tři měsíce těhotenství Michaela Ochotská prožila v naprosté pohodě. Nebylo jí nevolno, nepozorovala na sobě žádné příznaky. Proto ji ani nenapadlo, že čeká miminko.

Jsem na začátku čtvrtého měsíce. Celé tři měsíce jsem to vůbec netušila a vlastně jsem ráda. Minul mě stres prvních měsíců, který mají všechny těhulky,“ svěřila se Super.cz Ochotská, která má termín porodu v lednu.

Radostnou zprávu jí oznámil až lékař během běžné gynekologické prohlídky, s tím, že otěhotněla přesně 1. května, tedy na svátek lásky. Pohlaví miminka ale ještě neví, a zatím ho s partnerem Lukášem Rosolem ani vědět nechtějí. Kvůli děťátku milenci posouvají i plánovanou svatbu na neurčito.  

Autor: tesk

zdroj Blesk,cz

  5. srpna 2014 • 12:00

Ochotská má utrum: Trhlina v životě plném luxusu!

Michaela Ochotská byla dosud zvyklá cestovat se svým milým Lukášem Rosolem po celém světě. S tím je teď konec!
Michaela Ochotská byla dosud zvyklá cestovat se svým milým Lukášem Rosolem po celém světě. S tím je teď konec! (Sport - Jaroslav Legner )
 

A má po luxusu v oblacích! Bývalá moderátorka Michaela Ochotská (29) září štěstím, že otěhotněla. Úsměv na tváři ji ale brzy zkazí to, že nebude moct doprovázet po světě svého partnera, tenistu Lukáše Rosola (29).

„Cestovala jsem s Lukášem skoro po všech turnajích a tělu daly změny časového pásma zabrat,“ svěřila se Míša, která teď bude muset létání hodně omezit a za pár měsíců se na letadla podívá už jenom ze země.

Většina gynekologů i leteckých společností totiž létání těhotným ženám příliš nedoporučuje. Upozorňují hlavně na rizika vycházející z velkých tlakových rozdílů. V časných fázích těhotenství je navíc riziko potratu nejvyšší. To má ale Michaela už naštěstí za sebou. „Ještě šest měsíců pohody a pak začne teprve ten pořádnej rock and roll,“ napsala na svůj profil předevčírem Ochotská. Až čas tedy ukáže, jestli bude opatrná a nebude jí vadit, že její miláček cestuje po světě sám, nebo bude riskovat a létat s ním.

Názor odborníka

„Obecně platí, že těhotná, která očekává porod každým dnem, by určitě letět neměla. A podle mého názoru by neměla ani řídit auto. Žena je totiž schopná porodit vpostatě kdekoliv. V současné době se ale doporučuje vynechat lcestování letadlem alespoň poslední tři týdny před porodem,“ řekl Aha! gynekolog a sexuolog Radim Uzel.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 zdroj Osobnosti,cz

  14. září 2014 • 05:00

Míša Ochotská (29) usvědčena z nevěry: Lhala jako když tiskne!

Míša Ochotská se chlubí mateřstvm, ale má za sebou nevěru...
Míša Ochotská se chlubí mateřstvm, ale má za sebou nevěru... (ara, Facebook )
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Míša Ochotská se tváří jako opravdový andílek. Kvůli partnerovi Rosolovi se vzdala vlastní kariéry a začala se věnovat typickým povinnostem reprezentativních přítelkyň, jakými jsou návštěvy salónů krásy, zařizování společného domu a užívá si zájem médií. Každý pozitivní článek o své osobě si vyvěsí za zeď svého Facebooku spolu s fotkami spřátelených firem, jejíž je tváří. Kromě toho tam také pravidelně publikuje fotografie s luxusními šperky, kterými ji obdarovává její milý. A právě toto chlubení se jí stalo osudné.

Jenomže tady se chlubivá kráska přepočítala. Lepší by bylo, kdyby ukázala další těhotenské bříško nebo fotku z dovolené, ale ta by asi u jejich fanoušků nevyvolala tolik závisti. Na začátku listopadu 2012 totiž ještě vehementně tvrdila, že chodí s bývalým partnerem Michaelem Exnerem! Nebožák podle informací magazínu Sedmička přišel na nevěru až o tři měsíce později, kdy jí na Valentýna dal kopačky.

Ona přitom už dávno pletla hlavu Rosolovi. A co říká zpětně expartner Exner na chování zlatokopky? „Je to za mnou. Neřeším to. Vůbec mě to nezajímá,“ potvrdil Sedmičce a je jistě rád, že z takového vztahu unikl bez větších ztrát…

 

 

 

 

Autor:  mpa

zdroj Aha,cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Míša Ochotská je neuvěřitelně štíhlá

Míša Ochotská je neuvěřitelně štíhlá Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

Je to ještě zdravé? Míša Ochotská zapne v šestém měsíci džíny velikosti 25. Tu nemají ani vychrtlé modelky!

20. září 2014 13:55

Moderátorka Michaela Ochotská (29) je v šestém měsíci těhotenství a kromě bříška byste to na ní nepoznali. Nahoře má jen šest kilogramů, a zatím nemusela vůbec měnit šatník. Dokonce má velikost džínů, které se do Čech dováží jen výjimečně.

"Začátkem těhotenství jsem si objednala nový džínový overal velikosti 25, kterou do Čech moc nedováží. Velikost 26 mi byla volnější a chtěla jsem ho nosit hlavně po porodu. Sama jsem překvapená, že se do něj stále vejdu," řekla Super.cz Ochotská, která vyrazila s kamarádkou na fashion show v pražské výstavní síni Mánes. Že jsou overaly v kurzu, se ukázalo velmi záhy. Oblékla ho i Dara Rolins (41), předváděla ho Petra Faltýnová (36) a další modelky.

Míša je poslední týdny hodně sama, tentokrát její partner, tenista Lukáš Rosol, už druhý týden tráví v Paříži. I proto ráda chodí s kamarádkami na kosmetické akce a přehlídky. "Těhotenství není nemoc, jen je pro mě důležité, abych si tam mohla sednout. Záda už trošku pobolívají," dodala moderátorka. 

Gabriela Wolfová, Super.cz

Těhotná Ochotská vrací úder: Moderátorka poprvé promluvila o drsných útocích právničky Kajínka

24. září 2014 5:55

Moderátorka Michaela Ochotská je v šestém měsíci těhotenství a nahoře má zatím jenom šest kilogramů. Jedinou oblastí, kde přibírá, je bříško. "Pravdou je, že zatím rostu jen v oblasti bříška, což mi vůbec nevadí," směje se Míša.

S přítelem, tenistou Lukášem Rosolem, se před dvěma týdny dozvěděli, že čekají chlapečka. A tak už pečlivě vybírají jméno. "Jmen máme pár oblíbených, nemáme žádné definitivní. Máme ještě tři měsíce čas. Teď jsem se doslechla moc hezké jméno Frederik, tak budu volat Lukášovi, co na něj říká," prozrazuje Míša, která má termín porodu v lednu a bude rodit v podolské porodnici u manžela zpěvačky Marty Jandové Mirka Vernera.

Zda to bude přirozeně, nebo císařským řezem, zatím neví. "Neřeším to, nechávám tomu volný průběh. Máme tři měsíce do porodu. Pokud bude vše v pořádku a chlapeček bude moct jít ven přirozeně, tak to tak necháme. Zatím nemám jednoznačnou volbu," dodala Ochotská na párty kosmetického institutu.

Moderátorka si nedávno o sobě přečetla velmi negativní zprávy, které o ní vypustila právnička Klára Slámová. O Rosolovi prohlásila, že je podpantoflák a o Ochotské, že za masáž zdarma udělá úplně vše. A prohlásila toho ještě daleko více.

"Nemám čas řešit, kdo co kdy jak řekl. Mám svých starostí dost a na tyhle věci už nemám kapacitu. Žiju si šťastný život s partnerem. Jestli to, že jsem spokojená, někoho irituje, je mi to líto, ale nebudu se tím vůbec zabývat. To si radši zajdu na dobrou zmrzlinu nebo jógu," dodala Ochotská. 

Gabriela Wolfová, Super.cz

 
Michaela Ochotská konečně vypadá těhotně.

Michaela Ochotská konečně vypadá těhotně. Foto: Facebook M. Ochotské

Koukněte, jak se najednou zakulatila: Míša Ochotská má v šestém měsíci konečně těhotenské bříško

29. září 2014 16:13

Na Míše Ochotské (29), která se snoubencem Lukášem Rosolem čeká prvního potomka, nebylo těhotenství dlouhou dobu znát. Doposud to spíš vypadalo, jako by si k obědu dala talíř hrachové polévky. Až nyní, v šestém měsíci, její tělo konečně nabylo těch nezaměnitelných křivek, které hlásají, že z ní už brzy bude máma.

Míša se vycvakla, jak už celkem tradičně, v koupelně před zrcadlem, oděná do sportovního před odchodem na cvičení. Ani jako těhotná nevynechává jógu, kterou má v oblibě plno nastávajících maminek. Třeba taková Mila Kunis ji cvičí i ke konci devátého měsíce těhotenství.

Ještě nedávno se nám Míša svěřila, že v pohodě dopne džíny miniaturní velikosti 25. Ty už teď může odsunout dozadu do skříně a vyměnit je za větší. Nepochybujeme ale, že se svým životním stylem se k nim krátce po porodu zase vrátí. 

Jana Hofmanová, Super.cz

 

Konečně má zadek a bujná ňadra se ještě zvětšila: Ochotská si nabraná kila nechá i po porodu

22. října 2014 21:53

Michaela Ochotská (29) si vzhledem ke svému těhotenství užívá období, kdy může bez výčitek jíst, co hrdlo ráčí. Ze začátku těhotenství se mohla utlouct po všem kyselém. Zavináče jedla po takovém množství, že už pro ně raději posílala kamarádky. Nyní si libuje v ovoci.

„Miluju ovoce a jím ho ve velkém množství. Miluju ananasy, jahody, maliny,“ říká Míša a jedním dechem dodává: „Dělám si freshe, ovocný, ale i mrkvový.“ S Míšou jsme se potkali v nově zrekonstruovaném supermarketu na pražských Letňanech, kam vyrazila právě na nákup ovoce a zeleniny.

Ochotská se v jídle opravdu neomezuje. „Nemám problém s tím, že bych na váze tloustla. V těhotenství si dopřávám všeho, co mimčo potřebuje. Zatím jsem přibrala sedm kilo. Dokonce jsem se těšila, že konečně naberu. Dostala jsem se na váhu, kterou bych si chtěla zachovat po porodu. Přece jen je to zdravější, plnější,“ říká Míša.

Plnější tvary oceňuje hlavně Míšin snoubenec a otec dítěte Lukáš Rosol. „Partner je spokojený, dokonce i v teplákách zadek neplandá a je pěkňounký,“ usmívá se Míša Ochotská. 

Jiří Čeladník, Super.cz

Michaela Ochotská a Lukáš Rosol: Nejkrásnější dárek možná už pod stromeček!

 
Ten nejkrásnější dárek si přinesla s sebou... Michaela Ochotská (29) pózovala se snoubencem Lukášem Rosolem (29).
Ten nejkrásnější dárek si přinesla s sebou... Michaela Ochotská (29) pózovala se snoubencem Lukášem Rosolem (29) pro rozšířené vánoční číslo BLESK tv MAGAZÍNU.

Každá rodina, která se nechala zachytit do speciálního magazínu, představovala jednu vánoční tradici. A kombinace rozbalování dárků s tím největším pokladem, který má moderátorka ještě zabalený, byla ideální.

 

„Všechno se krásně sešlo. Ten nejkrásnější a nejen vánoční dárek si nosím pod srdíčkem a už se nemůžeme dočkat, až ho rozbalíme,“ usmívá se Míša. „Podle pana porodníka, by to měl být lednáček, ale nikdy nevíte, jestli to nebude právě pod stromeček...“

 

 

tv Magazín již v pátek.

 

Autor: Foto Blesk – Jan Tůma

Autor: hap
zdroj Blesk,cz
Míša porodila syna Andrého.

Míša porodila syna Andrého. Michaela Feuereislová

Víme první: Krásná Michaela Ochotská porodila tenistovi Rosolovi syna. Je to pořádný macek!

13. ledna 2015 7:47

Moderátorka Michaela Ochotská (30) je maminkou. Dnes přesně v jednu hodinu ráno přivedla na svět syna Andrého. Ona i miminko jsou v naprostém pořádku. A André je pořádný macek.

 
 
 

"Tak už jsem mezi vámi. Jmenuji se André, moje míry jsou 50 centimetrů a 3750 gramů. Narodil jsem se 13. 1. v jednu hodinu ráno. A už teď se na vás moc těším," napsal nadšený tatínek, tenista Lukáš Rosol, svým přátelům.

Lukáš plánoval neúčastnit se blížícího se Australian Open, turnaj začíná za týden. On i Míša si totiž velmi přáli, aby byl u porodu. Nyní to vypadá, že první grandslamový turnaj sezóny stihne. 

 

Gabriela Wolfová, Super.cz

Míša Ochotská

Míša Ochotská Michaela Feuereislová

Ochotská malého Andrého rodila císařem: Přirozený porod by kvůli zdravotním komplikacím nezvládla

14. ledna 2015 10:20

Zpěvačka Michaela Ochotská (30) třicet hodin po porodu promluvila o svém nejsilnějším životním zážitku. Včera v jednu hodinu ráno přivedla na svět za přítomnosti svého partnera, tenisty Lukáše Rosola, syna Andrého.

 
 
 

"V jedenáct hodin večer mi začaly kontrakce a v jednu hodinu ráno jsem rodila. Kvůli komplikacím se můj porodník Mirek Verner rozhodl pro císařský řez," řekla Super.cz Ochotská. "Pár dní před porodem jsem si vyhodila obratel a Mirek mi doporučil císaře, přirozený porod bych prý kvůli tomu nezvládla," vysvětlila Ochotská.

Lukáš Rosol byl první, kdo malého Andrého spatřil. "Byla jsem v celkové narkóze, takže to byl Luky, kdo Andráska poprvé viděl. Je strašně šťastný, oba jsme," září štěstím čerstvá maminka.

Lukáš již dnes ve tři hodiny odpoledne odlétá na Australian Open. "Moc jsme si přáli, aby byl u porodu, časově nám to vyšlo krásně a ten týden dva bez Lukyho s Andráskem vydržíme," dodala Ochotská. 

 

Gabriela Wolfová, Super.cz

  5. února 2015 • 05:00

První foto syna Ochotské a Rosola: Malý André je neuvěřitelně roztomilý!

 

Syn se tenistovi a bývalé televizní hvězdičce opravdu povedl a v oblečku s medvídkem se už nastavil objektivu fotoaparátu. Celá maminka!

Pár dnů po dramatickém porodu už musel Rosol zpět na kurty, ale Ochotská zvládla péči na jedničku a syna si užívá den ode dne víc. „Tak strašně jsem se na něj těšila, že jsem ani nic neočekávala. Jen jsem chtěla, ať je malý už co nejdřív s námi,“ řekla čerstvá maminka Sedmičce.

„Andreasek je hodné miminko přes den, v noci je to ďáblík. Máme to trochu přetočené, ale časem to upravíme,“ dodala Míša a dodala, že její Lukáš je otcem snů. Ačkoliv většina novopečených tatínků přistupuje k miminku spíše s rozpaky, její snoubenec se ničeho nebojí. Se vším pomáhá a nemá problém ani s přebalováním. O svatbě zatím bývalá moderátorka stále mlží, ale do budoucna plánuje s malým cestovat po turnajích, kde zrovna bude hrát její milý.

Autor:  mpa

zdroj Aha,cz

Michaela Ochotská se svými milovanými

Michaela Ochotská se svými milovanými Foto: Facebook M. Ochotské

Foto z porodnice: Ochotská napsala synovi a snoubenci krásné vyznání

13. února 2015 11:47

Moderátorka Michaela Ochotská (30) si už měsíc vychutnává roli mámy. Syn André se jí a jejímu snoubenci Lukáši Rosolovi narodil 13. ledna v jednu hodinu ráno. Na sociální síti se dnes k první rodinné fotografii vypsala ze svých emocí.

 
 
 

„Dnes je to přesně měsíc, co jsi přišel na svět a změnil mi život. Chvíle, kdy jsem tě poprvé uviděla, byla ta nejsilnější vlna emocí. Okamžik, který si budu pamatovat do konce svého života, protože nic krásnějšího jsem nezažila. Myslela jsem si, že můj život je krásný, šťastný, naplněný... Ne, nebyl. Až teprve teď mám vše. Mám tebe! Chlapa, kterého budu nadosmrti milovat, tak jako tvého tátu. Dva nejlepší chlapi pod sluncem - zázrak, že jste moji!“ napsala Ochotská.

„Přeji vám krásného Valentýna a hlavně zdravé a hodné dětičky. Není nic víc... Žádná kariéra, ani kabelky, auta, dovolenky, bla bla... Být mámou - to je dar!“ vzkazuje Ochotská.

Vzkaz se samozřejmě setkal s mnoha pozitivními ohlasy z řad Míšiných přátel a fanoušků. "Bulím jako želva, " napsala například její těhotná kolegyně Mirka Roubíková. 

 

Jana Hofmanová, Super.cz

Jaká máma, takový syn: Ochotská už Andrého naučila vyplazovat jazyk!

 
Michaela Ochotská dělá do objektivu stejné grimasy jako její měsíční syn André.
24. února 2015 ● 14:22
 

 

 
a
 

Prvorozený syn Michaely Ochotské a Lukáše Rosola (29) André je neuvěřitelně učenlivý. Opakuje vše, co jeho máma vymyslí. Míša si lehla k synovi, vzala telefon do ruky a začala do objektivu vyplazovat jazyk. To se Andrému zalíbilo a vystrčil jazyk z pusinky také.

Toto jsou chvíle, kvůli kterým bych nejraději zastavila čas. Neopakovatelné, nenahraditelné a nesrovnatelné,“ okomentovala Ochotská selfie se synem. Vypláznutí jazyka však nebylo jediné gesto, které měli společné. Naráz dokonce i zívali.

André se od mámy zatím učí, jak se správně „ksichtit“ před objektivem, zanedlouho ho táta naučí držet správně tenisovou raketu a vydělávat miliony.

 

 
Autor: tesk
zdroj Blesk,cz

Mamina Ochotská se chlubí synem: Je to pěkný cvalda!

18. března 2015 ● 12:40

Bývalá moderátorka Novy Michaela Ochotská (30) už svého syna Andrého neskrývá. Naopak, pravidelně jeho snímky zveřejňuje na sociálních sítích. Tříměsíční syn roste jako z vody a je pěkný cvalík.

 

Zatímco Míša nechala všechna kila v porodnici a je štíhlá jako proutek, André je krásné buclaté miminko. Ochotská v šestinedělí svého syna tajila před světem, ale teď ho každou chvíli fotí a dává na Facebook. A nikdy nezapomene připojit láskyplný komentář.

„Tohle jsou ty nejkrásnější rána... Kde jsi byl takovou dobu? Jak jsem bez tebe mohla vůbec fungovat? Jestli jsem na něco ve svém životě pyšná.... Tak na to, že jsem máma! Miluji tě, Andílku. Ale to ty víš...,“ napsala naposledy na Facebook.

Moderátorka si naplno užívá mateřské a do práce se zatím rozhodně nechystá.


 
Autor: red

zdroj Blesk,cz

André Rosol

André Rosol Foto: Facebook M. Ochotské

Takhle se na mámu ráno usmívá: André Míši Ochotské a Lukáše Rosola je kouzelný

18. března 2015 17:03

Prvorozený syn Michaely Ochotské (30) André roste jako z vody a Míša den za dnem víc a víc poznává, o čem ten život vlastně je.

„Tohle jsou ta nejkrásnější rána. Kde jsi byl takovou dobu? Jak jsem bez tebe mohla vůbec fungovat? Jestli jsem na něco ve svém životě pyšná.... Tak na to, že jsem máma! Miluji tě Andílku. Ale to ty víš,“ píše na své sociální síti. V tomhle duchu jsou všechny Míšiny komentáře k fotkám jejího chlapečka, který se bývalé moderátorce opravdu povedl, je kouzelný.

„Je to všechno čerstvé a nové, ale myslím, že je to super, krásné, to ví každá máma. Už teď se těším, až budeme zase doma,“ řekla Super.cz Míša na první akci, kde se po porodu objevila. Je jasné, s kým teď nejraději tráví svůj čas. 

Jana Hofmanová, Super.cz

Tak to je síla: Ochotská tři měsíce po porodu váží jen 49 kilogramů

8. dubna 2015 14:34

Moderátorce Michaele Ochotské (30) by mohly všechny čerstvé maminky závidět. Zatímco většina z nich se dlouho pere s kily, které přibraly během těhotenství, Míša je necelé tři měsíce po porodu na své váze. A to se přitom těšila, že jí nějaká těhotenská kila zůstanou.

"Byla jsem před těhotenstvím už moc hubená, i když jsem o to nestála. S Lukášem jsme hodně cestovali, neustálé přesuny z jednoho konce světa na druhý a posuny času udělaly své. Tak jsem si ta kila navíc v těhotenství užívala a vlastně se modlila, aby nějaká zůstala nahoře," řekla Super.cz Ochotská.

V porodnici ale většinu kil nechala a dva měsíce po narození Andrease už je zase štíhlá jak proutek. "Běhám kolem malého, Lukáš je stále na cestách, a tak je to hodně na mně. Stále kojím a malej mě dokonale vysává," vysvětluje moderátorka a zdůrazňuje, že poruchou příjmu potravy opravdu netrpí.

"Jediný, kdo věří, že jsem otesánek, je Lukáš, neboť mě vidí pořád jíst, a když je v Čechách, denně mi kupuje muffiny, čokolády a zmrzliny. Včera mi ze Sparty dovezl můj oblíbený smažený sýr s tatarkou a pro jistotou mi vzal dvě porce," směje se Míša, která má po dlouhé době partnera na pár dní doma.

"Malého si užívám. Sice ho vidím každý den po Skypu, ale samozřejmě to není úplně ono. Přebaluju, pomáhám, a kdybych mohl, tak i kojím," dodal se smíchem Lukáš, který s Míšou vyrazil dokoupit výbavičku do dětského obchodu v Hostivici a už dnes odlétá na turnaj do Monaka.

Míša zůstává v Praze a je maminkou na plný úvazek. Do práce se zatím nehrne. "Všichni se mě ptají na práci. Moje práce je být tou nejlepší maminkou a partnerkou. Vrátit se k moderování určitě chci, ale teď si chci užít tohle období, jak nejvíc to jde. Nepatřím mezi ty, které vysedávají po barech s papírovými korunkami na hlavě nebo na tenisových zápasech čekají, až je zabere kamera. Mám trošku větší cíle, ale nyní je na prvním místě Andreas," dodala. 

Gabriela Wolfová, Super.cz

 

Ochotská na antibiotikách: Tři měsíce po porodu dostala vysoké horečky a vážný zánět prsu

25. dubna 2015 4:58

Moderátorka Michaela Ochotská (30) skončila tři měsíce po porodu na antibiotikách. Z kojení dostala zánět prsu a zdravotní stav zkomplikovaly navíc vysoké horečky. "Kvůli malému jsem si nechala napsat antibiotika, abych byla co nejdřív v pořádku. Partner je hodně na cestách, a tak jsem se rychle potřebovala dát dohromady," řekla Ochotská.

 

Naštěstí nepřišla o mléko a mohla kojit dál. Nyní je naprosto v pořádku. "Bála jsem se toho, ale dopadlo to dobře. Dál kojím," dodala na párty nového obchodu s módou moderátorka.

S péčí o malého Andrease jí hodně pomáhá její maminka, která se z Bruntálu přestěhovala do Prahy, aby mohla být Míše co nejvíce nápomocná. "Také teď ho hlídá, ale dlouho bez něj nevydržím. Jsem od něj asi dvě hodiny a už se mi stýská a pospíchám za ním zase domů," uzavřela Míša. 

Gabriela Wolfová, Super.cz

 

Všechno, co sní, jde do prsou a do mléka: Ochotská je po 4 měsících kojení hubenější než dřív, syn má už 8 kilo

21. května 2015 7:56

Moderátorka Michaela Ochotská (30) nepatří k ženám, které by se bály, že jim kojení zničí prsa, což se bohužel u mnoha známých krásek stává. Synovi Andrému jsou čtyři měsíce a ona ho stále plně kojí. "Jsem na sebe pyšná, protože malý má už osm kilo," pochlubila se.

5 dní plná penze v Harrachově
za 1 320 Kč

"Když se podíváte na mě i na Lukáše, jsme oba spíš hubenější postavy a malý nám takhle prospívá a je pěkné miminko. Taky všechno, co sním, mi zůstává v prsou a rovnou si to bere on. Má veškeré vitamíny, je zdravoučký, pan doktor nás chválí a já jsem ráda, že to není žádný hubeňour, ale pořádný chlap," pochvaluje si Míša.

Se synem zatím ještě nevycestovala na žádný partnerův tenisový turnaj. "Jsem zodpovědná a vím, že malý vyžaduje čtyřiadvacetihodinovou péči. Třeba se i v noci vzbudí, chce pít, hrát si, nespí. A brát ho s sebou na nějaký turnaj? Lukáš potřebuje být vyspaný, aby ty výsledky nějak vypadaly. Až malý začne spinkat a bude hodný, tak ho někam vezmeme, ale zatím není kam spěchat," míní Ochotská.

Do práce se Míša zatím nežene. "Nic nemám uzavřené, že bych řekla, že nikdy. Všechno je otevřené, život si to určuje sám. Plány, které mám, nikdy nevyjdou, protože se do toho nachomýtne něco jiného. Životem hezky proplouvám, a co mi osud nahodí, to mi nahodí. Teď jsem maminkou a tomu se věnuju. Jestli pak přijde nějaká nabídka, anebo druhé dítě, to nechám na tom nahoře," krčila rameny. 

Saša Šeflová, Super.cz

 

Šťastná rodinka! Ochotská s úchvatnou poporodní postavou a přítel Rosol vyvezli syna mezi lidi

19. června 2015 15:12

Málokdo by věřil, že tahle žena teprve před pěti měsíci ležela na porodním sále! Michaela Ochotská (30), která se nedávno pochlubila fotkou v plavkách, se objevila v Praze na Andělu na otevření nového obchodu s luxusní kosmetikou, doprovodil ji ale i snoubenec Lukáš Rosol a v kočárku schovávali plod své lásky, syna Andrého. Vypadali zamilovaně, jak po prvním rande!

Míša měla kšeft, tak s sebou vzala tatínka, který zrovna nepinká na žádném ze světových tenisových kurtů, aby při práci pohlídal maličkého. „Roste jako z vody, už má deset kilogramů,“ chlubila se nám Ochotská, ale dítě novinářům neukázala. Nedivíme se, prcka by asi desítky fotoaparátů s blesky vyděsily, a aby náhodou někoho nerozumného něco podobného nenapadlo, kočárek přísně střežil dlouhán Rosol.

„Život pro mě najednou dostal smysl. Věci, které jsem dřív řešila, a byly pro mě strašlivé, si dnes ani nepřipouštím. Syn je pro mě to nejdůležitější. Probouzím se šťastná, těším se, až si spolu budeme celý den hrát, až ho opusinkuji. Jsem prostě typická matka,“ svěřila Super.cz své pocity Míša. 

David Zápal, Super.cz

 
Michaela Ochotská v noci moc nespí.

Michaela Ochotská v noci moc nespí. Foto: Super.cz/Hermína

Starost o malého syna jí dává zabrat: Podívejte se, jak je Rosolova kráska Ochotská pohublá

30. listopadu 2015 18:09

Bývalá novácká moderátorka Michaela Ochotská (30) nikdy neměla problémy s postavou. Diváci si ji pamatují štíhlou jako proutek a nic na tom nezměnilo ani mateřství. Teď je však blonďatá manželka tenisty Lukáše Rosola (30) až moc vyhublá. A to právě proto, že se s desetiměsíčním Andrém vůbec nevyspí a je prý hodně unavená.

„Jsem maminka teprve prvního miminka, takže zkušenosti nemám žádné. Co je pro mě teď nejhorší, to je spánek, protože ten divoch nespí,“ svěřila se Ochotská na křtu knížky Lucie Königové (Ne)gramotný rodič, který se konal v zábavném parku v Čestlicích, kam s nezbedným synkem Míša občas zavítá.

André si ale místních atrakcí zatím příliš neužije, protože je přeci jen ještě hodně malý. „Teprve se začíná stavět, hrát by si tady asi nemohl,“ míní Ochotská a dodává, že před nedávnem začal mluvit. Po slovech „máma“ a „nene“ se konečně naučil také „táta“.

„Mohly by se mu tady líbit ty barevné kuličky, on totiž balonky opravdu miluje. To asi proto, že doma máme všude tenisáky. To je věc, kterou zná od malička,“ směje se Míša, tátu Lukáše Rosola malý zkrátka nezapře.

„Lukáš je úžasný táta, nebojí se ničeho, pomáhá i přebalovat. Moc si třeba užívá náš večerní rituál koupání. Koupeme oba dva, a on už mě pak posílá pryč, že to zvládne s malým sám. Sám ho pak namaže a oblékne, dá mu mlíčko a spinkat,“ popisuje Míša denní radosti se synem. Teď je čekají první společné Vánoce.

„Už jsme pro něj s manželem byli nakupovat dárky. Co se ale týká dárků pro Lukáše, tak je to těžší, zvlášť v dnešní době. Když něco potřebuje, koupí si to. Oba jsme se ale naučili číst mezi řádky a vzájemně se posloucháme. Pár tipů mám,“ usmívá se Ochotská. Vánoce se synem si rodina plánuje užít v ryze českém prostředí, do konce roku prý nevytáhnou paty z domova. 

Anna Veškrnová , Super.cz

Míša Ochotská v ložnici: Moderátorka ukázala nejněžnější postelový snímek

17. prosince 2015 20:23

Moderátorka Michaela Ochotská (30) ukázala fotku se svým synem Andrém, se kterým letos stráví první Vánoce. André oslavil jedenáct měsíců, během nichž se z Míši stala matka a manželka na plný úvazek. Práci moderátorky se nevěnuje a veškerý čas tráví se synem.

"Předloni bylo osmdesát procent fotek z baru a večírků. Letos je většina fotek z postele. Jedenáct měsíců spolu. Láska nebeská," napsala pod snímek se synem Míša, která si předvánoční atmosféru užívá i s manželem, tenistou Lukášem Rosolem.

Tomu zanedlouho začne nová tenisová sezóna, a tak od rodiny zase odletí na světové turnaje. Příští rok už by Míša ráda na některý z nich svého muže i se synem doprovodila. Zatím se ale i krátkým letům s Andrém vyhýbá. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

Druhé narozeniny Adrého Rosola....

Druhé narozeniny Adrého Rosola.... Foto: Instagram M. Ochotské

Narozeniny bez tatínka: O tento důležitý moment v životě svého syna Lukáš Rosol přišel

14. ledna 2017 15:09

Své druhé narozeniny oslavil včera syn Michaely Ochotské (32) a Lukáše Rosola (31) bez přítomnosti tatínka. Vzhledem k vážné manželské krizi žije hvězdný pár odděleně. A tak malý André své druhé narozeniny v životě oslavil jen s jedním rodičem.

Jak je známo, Míša se odstěhovala z rodinného domu, kde donedávna žili jako rodina. Aktuálně pobývá v bytě své kamarádky na Moravě. Právě zde se podle všeho konala narozeninová oslava. Snad proto, aby se chlapečkovi nestýskalo po tatínkovi, uspořádala bývalá moderátorka Televizních novin pro svého syna opravdu velkolepou dětskou oslavu, kde kromě spousty úhledně zabalených dárků nechyběl také překrásný marcipánový dort s motivem Mickey Mouse a množství barevných balonků.

Úspěšný tenista tak měl možnost sledovat jeden z důležitých momentů svého jediného dítěte pouze prostřednictvím fotek, které jeho manželka umístila na sociální síti Instagram. A kde se tenista po dobu oslav nacházel? Připravoval se na tenisový zápas. „První titul 2017 pro mého Andrého, když měl včera ty krásné 2 roky! Lásko, MILUJI TĚ,“ zveřejnil na svém profilu na Facebooku Lukáš Rosol. 

Jiří Čeladník , Super.cz

Michaela Ochotská s Lukášem Rosolem a jejich synem Andrém

Michaela Ochotská s Lukášem Rosolem a jejich synem Andrém Foto: Instagram M. Ochotské

Potvrzení definitivního rozvodu? Rosol se k Ochotské vrátí jen těžko, měl si koupit luxusní byt za 8 miliónů

10. března 2017 10:13

Jsou tohle vážné přípravy na rozvod? Jak se ukázalo, v rodině Lukáše Rosola (31) se horečně nakupovalo, a to za pořádný balík peněz! Celkem osm miliónů stál byt, který by se údajně měl stát novým útočištěm tenisty, jenž se před časem odstěhoval od Michaely Ochotské (32). Nezdá se tedy, že by se tu nějak rýsovalo usmíření znesvářených partnerů, právě naopak!

Byt je součástí luxusního komplexu v pražské Libni, což je jen nedaleko od Štvanice, kam chodí trénovat, a podle některých informací má být napsaný na Lukášova bráchu. Čím ten se živí a jestli by mohl ze svého pořídit bydlení za osm miliónů, to zůstává ve hvězdách.

Existují ale tací, kteří tvrdí, že ve skutečnosti jde o nové bydlení nevěrného tenisty.

„Koupil si byt o rozloze přes sto metrů čtverečních v novostavbě v Libni. Sice za něj zaplatil okolo osmi miliónů korun, ale psaný je na bratra,“ cituje Blesk údajný zdroj blízký Lukášovi. Přidává, že byt měl být údajně přepsaný na příbuzného z taktických důvodů, aby o něj nepřišel u rozvodu.

Tak snad nejde o informace typu „jedna paní povídala“!

Rosol s Ochotskou obývali vilu v pražské Uhříněvsi v hodnotě třiceti miliónů korun. Zdá se, že letos výrazně neúspěšný tenista chce nechat dům velkoryse manželce, která by tam vychovávala syna Andrého. Pokud si ho ovšem nenechá, protože ho pořídil ještě před svatbou, a tak se nedá počítat do společného jmění manželů. 

David Zápal , Super.cz

I bez Rosola se zabaví: Takhle Ochotská maká v posilovně. Hlad pak zahání hamburgerem, hranolky a sladkou limonádou

4. dubna 2017 11:03

Moderátorka Michaela Ochotská (32) sice prožívá manželskou krizi s tenistou Lukášem Rosolem (31), ale schoulená doma v koutě určitě nesedí.

 

Zatímco její muž se letos na kurtech hodně trápí, Míša dělá všechno proto, aby se líbila. Aby se udržela ve formě, pravidelně chodí do posilovny a cvičí pod dohledem trenéra.

Blonďatá maminka syna Andrého ale s váhou problémy nikdy neměla. Spíš někdy vypadala až moc vyhuble, což na první pohled moc líbivě nevypadalo.

Míša se však na sociální síti pochlubila nejen fotkou z posilovny, ale i svým hodně vydatným obědem.

Jen málokdo by čekal, že zrovna ona se bude ládovat hamburgerem s hranolky, který zapije sladkou limonádou. Zrovna hubená Míša si však jednou za čas opravdu může dovolit zhřešit. Získané kalorie totiž hbitě spálí ve fitku. 

Anna Veškrnová , Super.cz

 

Míša se synem Andrém ve wellness

Míša se synem Andrém ve wellnessFoto: archiv M. Ochotské

Ochotská bez Rosola zase září: Sexy Míša si užívá se synem Andrém a předvedla své tělo v plavkách

10. dubna 2017 19:51

Míša Ochotská (32) se rozvádí s tenistou Lukášem Rosolem (31), ale vypadá to, že už je zase šťastná. Pryč jsou snímky zničené moderátorky. V poslední době Míša září a nadšeně se fotí se svým synem Andrém. Jestli je v jejím životě nový muž, to zatím neprozradila.

 

Naposledy se svým fanouškům předvedla v plavkách ve wellness, kam se synem vyrazila. A také ukázala zářící úsměv v pořádně sexy topu. Míša má štíhlou postavu, na jejím těle není gram tuku, a tak nemá problém své tělo předvést.

K rozvodu se moderátorka ani tenista zatím nevyjadřují. Faktem je, že v domě v Uhříněvsi už ani jeden z nich nebydlí a luxusní vila bude zřejmě brzy na prodej. Míša se odstěhovala do domu, který si pořídila před manželstvím s Rosolem, a tenista si koupil byt v blízkosti centra Prahy. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

Míša vyrazila se synem do bazénu.

Míša vyrazila se synem do bazénu.Foto: archiv M. Ochotské

Michaela Ochotská předvedla své pozadí: A je to pohled pro bohy!

5. května 2017 17:14

Moderátorka Michaela Ochotská (32) má co ukázat! Sexy Míša vyrazila se synem Andrém k bazénu a předvedla své dokonalé pozadí. Míša je neuvěřitelně štíhlá a na své postavě pravidelně pracuje v posilovně. A zemská přitažlivost u ní opravdu nepůsobí.

 

Po porodu syna Andrého byla kost a kůže i kvůli únavovému syndromu, kterým trpěla. Nyní už je zase v kondici a pozor! Je také k mání.

Moderátorka se dlouho dostávala z rozchodu s manželem Lukášem Rosolem, který si na čas za ni našel náhradu a nyní už zase září a rozdává úsměvy. Po dlouhé době vypadá spokojeně. Před pár dny moderátorka fandila se synem stále ještě manželovi Lukášovi na turnaji v Ostravě. Návrat v tom ale není.

"S manželkou spolu nejsme. Chtěl jsem být s malým, protože času s ním je opravdu málo. Chci, aby viděl, že hraju tenis a třeba se s ním jednou podívám na turnaje," řekl Rosol Moravskoslezskému deníku. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář