Jdi na obsah Jdi na menu
 


Martina Vrbová - Jiří Hynek

Martina Vrbová,*23.11.1971 - moderátorka

 

Martina Vrbová žila do tří let s rodiči v Bolívii, otec tam pracoval jako hydrogeolog. Začínala nejprve jako programová hlasatelka, později moderovala pořad Country Express Praha-Nashville s Jiřím Brabcem, dále pak pořady Co mám dělat když..., Obrazovka, Volejte učiteli. Kromě práce v televizi si na pár let odskočila do Španělska, kde studovala klasickou kytaru na Státní konzervatoři a také španělštinu.

Po zdařilém konkurzu nastoupila jako moderátorka do Španělské státní televize, kde uváděla zábavný soutěžní pořad. Nyní moderuje v České televizi pořady Sama doma a Retro.

Spolupracuje s Českým rozhlasem - se stanicemi Regina a Vltava. Často a ráda chodí se psem na procházky, cestuje, potápí se, věnuje se horolezectví a zpívá v koupelně.

Martina Vrbová je vdaná za reportéra Jiřího Hynka.

 

Autor: rosomak

zdroj Osobnosti,cz

Jiří Hynek,*

Martina Hynková Vrbová se nedávno stala trojnásobnou maminkou.

Martina Hynková Vrbová se nedávno stala trojnásobnou maminkou. Hermína

Nedařilo se jí otěhotnět, tak s manželem adoptovali dceru: Dnes má děti tři, to poslední moderátorka ČT porodila ve 43 letech

28. května 2015 5:20

Moderátorce pořadu Sama doma či Retro Martině Hynkové Vrbové se dlouhou dobu nedařilo otěhotnět. Podstoupila i umělé oplodnění, ale bez úspěchu. S manželem, novinářem Jiřím Hynkem, se proto rozhodli pro adopci a stali se rodiči holčičky Dominiky. To bylo v roce 2011.

4 dny s polopenzí na Vysočině
za 3 880 Kč

U jednoho potomka však dlouho nezůstalo. Krátce poté, co Hynková Vrbová holčičku v rodině přivítala, zjistila, že je těhotná a porodila dcerku Valentinku. Během jednoho roku se tak stala dvojnásobnou maminkou.

A letos, do třetice všeho dobrého, se jí začátkem února v jejích 43 letech narodil ještě syn, jemuž dala jméno Matyáš. 

Jana Hofmanová, Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář