Hosté, kteří si už pořídili vstupenky, nyní už můžou řešit jenom róbu, popřípadě smoking, ten nyní už kartáčuje také Leoš Mareš, který letošní přehlídkou napudrovaného luxusu bude provázet a nahradí vždy elegantního a galantního Marka Ebena.

Mareš také tisícovku hostů provede dobročinnou dražbou, která bude součástí večera. Její výtěžek poputuje na konto Nadace Terezy Maxové. "Jsme rádi, že se stal součástí Plesu v Opeře a pomůže nám naplnit naše charitativní cíle," říká ředitelka Plesu v Opeře Zuzana Vinzens.

 

 
Autor: red
zdroj Blesk,cz
 
  22. ledna 2015 • 12:00

Pohádkové honoráře Marka Ebena: Mareš je proti němu chuďas!

 

Magazín Sedmička zveřejnil platy různých moderátorů a na vrcholu se ne příliš překvapivě umístil právě Marek Eben se sazbou půl milionu korun. Tuto informaci podle týdeníku přinesl zpěvák Matěj Ruppert, který se na téma platů bavil s producentem Vítkem Pokorným.

Na vrcholu má být i Martin Dejdar se svými 350 000 korun a třetí je Leoš Mareš, který Ebenovi tento rok vyfouknul uvádění Plesu v Opeře. Prý totiž kšeft vzal za půlku gáže, než jakou běžně inkasoval Eben! Ten měl chtít 300 000 Kč.

 

Je nicméně otázkou, zda na takové částky nejsou reálné v případě prestižních akcí, jako je například pražský ples nebo jako byl Ples jako Brno v moravské metropoli. Pokud tam stál hosty stůl 110 000 Kč, proč by si moderátor nemohl říct o půl milionu?

 

zdroj Aha,cz

  25. května 2015 • 12:00

Nechutný útok na Marka Ebena a jeho manželku: Tohle si "Váleček" nezasloužil!

Marek Eben a jeho manželka jsou oběťmi kyberšikany...
Marek Eben a jeho manželka jsou oběťmi kyberšikany... (Foto: Marek Pátek, Martin Hykl, ČT, ara)
 

 
 
 

Marek Eben (57) je velmi oblíbený moderátor, teď se ovšem stal terčem útoků na sociální síti Facebook. Komunita, která se baví nejen na účet Marka Ebena, ale i jeho tělesně postižené manželky už čítá 5000 členů!

A nejedná se jen o nějaký nevinný žertík. Statusy, které jsou uveřejněné ve skupině »Marek Eben mi dluží peníze«, moderátora označují za zloděje, alkoholika a podvodníka. Některé komentáře se navíc vysmívají Ebenově nemocné manželce Markétě Fišerové (55). „Manželka se doplazila k brance, aby nám řekla, že je v herně. Tam ležel pozvracený a bez peněz s tím, že mi nic dělat nebude, protože s tím nesouhlasí. Je mi to vzhledem k jeho kvalitám líto,“ zní jeden ze slušnějších statusů ve facebookové skupině.

Skupina je anonymní a na internetu se objevila už téměř před rokem. Mimo zvrácených komentářů se zde najdou i statusy, které se moderátora zastávají, bohužel stále převažují ty hanlivé, které bývají velmi často doplněny i rádoby vtipnou fotomontáží.

Marek Eben o existenci takové stránky neměl tušení. „Vůbec to neřeším. Je mi to jedno,“ vyjádřil se k záležitosti Eben týdeníku Sedmička s tím, že bránit se by nemělo valný význam, protože dříve nebo později by se našel někdo další s podobným úmyslem.

autor mel

zdroj Aha,cz

  11. července 2015 • 12:01

Slušňák Eben se pustil do problematické povahy Bílé: Jeho slova míří do černého!

Marek Eben ví, že je Lucie Bílá pěkně paličatá.
Marek Eben ví, že je Lucie Bílá pěkně paličatá. (Foto: Aha! - Machan, Malachovský, Ahaonline.cz)
 
 

Za všech okolností zdrženlivý, vždy dobře naložený a usměvavý moderátor nečekaně promluvil o slavici s ďáblem v těle, samotné Lucii Bílé (49). A na přetřes přišla její komplikovaná povaha, pro kterou se zpěvačka neváhá pustit do křížku ani s nejlepší kamarádkou. Co o ní nejlépe placený český "spíkr" řekl?

Sice Marek Eben (57) neřekl, jak ke svému úsudku o povaze Lucie Bílé došel, ale jeho mínění vyznívá jednoznačně: zpěvačka je tvrdohlavá a její okolí to s ní má často těžké. "Je osobnost paličatá, když si něco zablokuje, nikdo ji nepřesvědčí," popsal svou zkušenost s pěnicí v pořadu České televize.


Když někdo přes mrtvoly stojí za svým, může z toho být pěkná šlamastyka a věci se tím nehezky komplikují. Ale Lucie Bílá dokáže i v těchto svých povahových vlastnostech spatřovat výhodu. "Pamatuju si, jak mi můj tatínek zcela vážně říkal, ať se vrátím domů a jdu dělat do sklárny, abych měla svý jistý. Bylo mi párkrát dost těžko, ale vydržela jsem," pochvaluje si Bílá.