Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lucie Zedníčková - Jaroslav Matějka - Amélie Pokorná

Lucie Zedníčková,*15.11.1968 - herečka

 

Lucie Zedníčková se pohybovala se často v divadelním prostředí, její matka je tanečnice.
Od 5. let hraje ve filmech - Lásky mezi kapkami deště (1975), Jen si tak trochu písknout.

Vzdělání - DAMU (1986 - 1990).
Během školy hostování v Realistickém divadle, po škole angažmá v Činoherním klubu do r. 1997, od r. 1998 členka divadelního spolku Háta.

Televize: Kouř (1991), seriál Co teď a co potom (1993), seriál O zvířatech a lidech (1995), Dobrodružství kriminalistiky (1996), Princezna za dukát (1997), Láska na inzerát (1998), Nikdo neměl diabetes (2001), Dopis (2003), Škodná (2007)

TV a film v Německu: serie Forthaus Falkenau (1989 - 1992), Am morgen danach (1995), Das siebte foto (2003)

Film v USA: Dead Fire (1997)

Kino: Žabí princ (1991), Helimadoe (1994), Kanárská spojka (1995), Saturnin (1995)

Ocenění: Filmfestival Egypt 1996 - cena za nejlepší herecký výkon (Helimadoe)

Autor: guigne

zdroj Osobnost,cz

To není milenec, ale syn: Známá česká herečka, která i v 45 vypadá jako teenagerka, se pochlubila potomkem

13. května 2014 5:55

Herečka Lucie Zedníčková (45) má i po čtyřicítce postavu, která jí dovoluje obléct stejnou velikost, jakou nosila na střední škole, a velmi mladistvý obličej. Takže by se klidně mohlo stát, že neznalí by hezouna, který ji doprovodil na zámek Zbiroh, pasovali do role milence.

Není tomu tak, doprovod herečce dělal její syn Mikuláš, kterého má Zedníčková s Vítkem Pokorným, jehož podobu také při bližším prozkoumání v Mikulášově tváři naleznete.

Společně dorazili na zámek Zbiroh, kde se konala předváděčka luxusních vozů. Jeden si se synem herečka také vyzkoušela, a na rozdíl od dlouhána Mariana Vojtka, jemuž čouhala hlava, neměla výhrad. Stejně tak Mikuláš vypadal, že by si nablýskanou hračku nechal líbit. 

Jana Hofmanová, Super.cz

 

19. července 2014 • 12:00

Téměř zapomenutá Lucie Zedníčková se zase ukázala: Po boku jiného muže!

Lucie Zedníčková
Lucie Zedníčková (Foto Aha! – herminapress.cz)
 

 

Ležérně obléknutá Lucie si vyšla na akci autosalonu a během toho stihla i zapózovat fotografům. Po jejím boku stál mladý muž, který jí na celé akci dělal společnost. Ačkoliv Zedníčková, co se vztahů se svým otcem týče, není příliš sdílná, řekla aspoň něco synovi Mikulášovi (17), kterého má s  Vítem Pokorným.

Vztahy Lucie Zedníčkové jsou poněkud zamotané. Měla se rozejít a znovu se dát dohromady s manželem Vítem Pokorným. Toho opustila poté, co se zamilovala do hereckého kolegy Petra Štěpána. Ke svým partnerům se ale nikdy nevyjadřuje, proto není úplně jasné, jestli pokračuje její vztah s manželem, Štěpánem nebo se na obzoru objevil úplně jiný muž? Ten, který se nově objevil po jejím boku?

Taková spekulace herečka popírá. „To je můj kolega z divadla. My spolu hrajeme. On je z Plzně a přijel se sem podívat za mnou. Měl to kousek, tak jsme si udělali výlet. To je celé. Nic v tom nehledejte,“ trvdí herečka serveru sedmicka.tyden.cz

Autor:  mpa

 

 

Krásná herečka Lucie Zedníčková vyměnila chlapa: A zase je to fešák z divadla

12. srpna 2014 10:47

Před osmi lety herečka Lucie Zedníčková (45) kvůli lásce ke kolegovi Petrovi Štěpánovi opustila manžela Vítka Pokorného a přestěhovala se do Brna. A zůstala tam i poté, co jejich vztah skončil, a nyní se vedle ní objevil nový muž.

"Co na to říct, s Petrem už nejsem. A s Jardou se známe strašně dlouho z divadla, máme se rádi a jsme spolu, protože je nám tak dobře," řekla Super.cz Zedníčková. Krasavec Petr Štěpán ji prý opustil, protože se zamiloval do jiné, mladší ženy, než je stále krásná Lucie.

"Je to moc fajn. Od určité chvíle se snažím obklopovat lidmi, s nimiž mi je dobře, a je to jedno, jestli je to přítel, milenec, partner nebo rodina," míní Lucie, již jsme potkali na rodinném výletě s jejími dvěma dětmi, partnerem a jeho bratrem s manželkou a synem na Hluboké.

"Padli jsme si všichni do oka, děláme si společné výlety, protože nás to baví. A to je to nejdůležitější, trávit čas s lidmi, kteří za to stojí," myslí si Zedníčková, která se v dubnu vrátila zpět do Prahy, ale s přítelem Jaroslavem Matějkou stále hraje v Městském divadle v Brně, kam dojíždí, a snaží se s Jardou, jehož jsme mohli vidět jen v pár televizních inscenacích a televizním seriálu Okno do hřbitova, trávit co nejvíce času. Snad jí to tentokrát vyjde. 

Saša Šeflová, Super.cz

 

 Jaroslav Matějka,*            herec

Jaroslav Matějka

Jánošík aneb Na skle malovanéJarda Matějka je absolventem činoherního herectví na JAMU. V divadelním studiu Marta jej diváci mohli vidět v inscenacích Pravý inspektor Hound (Simon Gascoyne), Ještě jednou o lásce (Rudolf) a Tartuffe, ve které absolvoval v roli Orgona.

Hostoval v Národním divadle Brno v komedii Figarova svatba v roli Dublemana a v Divadle U stolu v inscenacích Tajbele a její démon, Tragická historie o doktoru Faustovi a dostoupil i do Macbetha.

Je členem divadelního spolku Buranteatr, kde ztvárnil tyto role: Lino Rubbi (LINO), Danny Shapiro (Sexuální perverze v Chicagu), Ariel (Pan polštář), Major Heinz Schultze, Che Ťi-an, Darren Crosby (Burani).

V angažmá MdB je od 1. srpna 2008. V muzikálu Jánošík aneb Na skle malované hraje Zbojníka Domýšlivého a ve Třech mušketýrech dostal roli Aramise.
 

Neoficiální stránky MD Brno,cz

   12. srpna 2014 • 12:00

Lucie Zedníčková (45) už není sama: Předchozí muž ji podváděl, tak si našla lepšího!

Lucie Zedníčková s novým přítelem Jaroslavem Matějkou.
Lucie Zedníčková s novým přítelem Jaroslavem Matějkou. (Foto Aha! – herminapress.cz)
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Když se v roce 2006 rozešla se svým manželem, rozhlasovým moderátorem Vítkem Pokorným (41), dala kvůli nové lásce Praze vale. Herečka se přesunula do moravské metropole, aby tam prožila vztah s hercem Petrem Štěpánem (40). I ten je však minulostí a nevlastní Zedníčkova dcera má nového štramáka!

Vztah s Petrem Štěpánem krachnul kvůli jeho nevěře s mladší ženou a Lucie Zedníčková se opět odstěhovala do Prahy, kam z Brna dojíždí i s novým přítelem, pro změnu hercem, Jaroslavem Matějkou. "Je to fešák, známe se hodně dlouho, jsme spolu oba v angažmá v Městském divadle v Brně. Jsme spolu, protože je nám spolu hezky," prozradila nám Lucie Zedníčková.


V současnosti tráví čas nejen se svým milým, ale i jeho rodinou na dovolené v Jižních Čechách, a všichni si dobře rozumí. "Je to moc fajn. Od určité chvíle se snažím obklopovat lidmi, s nimiž mi je dobře, a je to jedno, jestli je to přítel, milenec, partner nebo rodina," říká Lucie.

Autor:  moc

zdroj Aha,cz

 

 

 

 

 

Má nejen krásné, ale i talentované děti: Co vše zvládají syn a dcera Lucie Zedníčkové?

1. října 2014 5:55

Půvabná dívenka Amélie Pokorná, kterou jsme měli na televizních obrazovkách naposledy možnost vidět v jednom z dílů cyklu České televize Nevinné lži, si zahrála v pohádce V peřině a má i řadu dalších zájmů. Maminka, herečka Lucie Zedníčková (45), je na svoji dceru pyšná. Zrovna tak ale i na syna Mikuláše.

"Amálka se věnuje úplně všemu. Užívá si život, o všechno se zajímá, všechno ji baví. Tancuje, hrála v Městském divadle v Brně v muzikálech, začíná hrát na bicí, chodí na zpěv. Má strašně moc plánů. Je těžké říct, čemu se věnuje. Ze mne určitě něco má, ale nebude tak úplně jako já, já tak živé dítě nebyla," míní Lucie.

Více po svém otci Vítkovi Pokorném je prý rozhodně její sedmnáctiletý syn Mikuláš. "Vítek hraje na saxofon a na klarinet. Se synem spolu často hrají a mám z toho radost. Miki hraje na klavír a na kytaru. Já dělala klavír dvanáct let, a neumím z něj vůbec nic. Je v sextě na osmiletém gymnáziu, k tomu chodí na hudební školu a od Vánoc má elektrické violoncello. Jeho to baví, dělá jazz, občas už hraje v klubech. Na jeho věk je to velmi netradiční. Diskotéka je pro něj tupá dusárna. Má vyhraněné zájmy," svěřila.

"Jsem na oba pyšná. Kdyby už mne nic jiného v životě nepotkalo, tak děti jsou dobré. Jsem obyčejná pyšná máma," uzavřela. 

Saša Šeflová, Super.cz

Vítek Pokorný se synem a partnerkou

Vítek Pokorný se synem a partnerkou Profimedia.cz

Co myslíte, je po tatínkovi? Vítek Pokorný se pochlubil dospívajícím synem, kterého má s Lucií Zedníčkovou

4. listopadu 2015 14:04

Herec a režisér Vítek Pokorný (49) je už více než rok zamilovaný do pohledné blondýnky, která po jeho boku nahradila herečku Lucii Zedníčkovou, s níž má syna Mikuláše a dceru Amélii.

Sympatickou blondýnku doprovodil i na dlouho očekávanou premiéru nové bondovky Spectre. Pokorný však tentokrát nešel do kina jen s pohlednou partnerkou, ale i s téměř dospělým synem Mikulášem. Ten svou podobu s tatínkem opravdu nezapře. Zdědil po něm ostatně i hudební nadání.

"Vítek hraje na saxofon a na klarinet. Se synem spolu často hrají a mám z toho radost. Miki hraje na klavír a na kytaru. Je na osmiletém gymnáziu, k tomu chodí na hudební školu a od Vánoc má elektrické violoncello,“ pochlubila se před časem na Super.cz pyšná maminka Zedníčková s tím, že její syn si ve svém věku překvapivě vůbec nepotrpí na diskotéky.

„Dělá jazz, občas už hraje v klubech. Na jeho věk je to velmi netradiční. Diskotéka je pro něj tupá dusárna. Má vyhraněné zájmy," svěřila. 

Anna Veškrnová , Super.cz

 Amélie Pokorná,*8.12.2004 - herečka


 
 
 

zdroj osobnosti,cz

Lucie Zedníčková s přítelem

Lucie Zedníčková s přítelem Profimedia.cz

S rošťáckým účesem vypadala po boku své lásky jako nezbedná školačka: Lucie Zedníčková se pochlubila mladším přítelem

24. března 2017 18:58

Na slavnostním zahájení Febiofestu nechyběla ani herečka Lucie Zedníčková (48), která v dioptrických brýlích a s rošťáckým úsměvem vypadala jako nezbedná školačka.

Lucii do Obecního domu doprovodil její přítel, herec a režisér Jaroslav Matějka (38), s nímž se Zedníčková ve společnosti moc často neobjevuje.

Do Matějky se Zedníčková zamilovala v době, kdy byla vdaná za Vítka Pokorného. Nejprve se manželství s Pokorným snažila zachránit, ale nakonec jim to nevyšlo a následoval rozvod. Společně mají dceru Amélii a syna Mikuláše.

Zajímavé je, že se Lucie se svým současným přítelem Jaroslavem znala ještě mnoho let předtím, než to mezi nimi zajiskřilo.

Společně hrají v Městském divadle Brno. Diváci je mohou vidět například v muzikálu Noc na Karlštejně. 

Anna Veškrnová , Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář