Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lucie Vondráčková - Tomáš Plekanec - Jiří Vondráček - Hana Sorrosová

Lucie Vondráčková,*8.3.1980, zpěvačka, herečka, dabérka

 

Lucie Vondráčková je česká zpěvačka, herečka a dabérka.

Osobní život
Pochází z muzikantské rodiny, její otec Jiří Vondráček je známý herec, zpěvák, baskytarista a klavírista, matka Hana Sorrosová je textařka a překladatelka, teta Helena Vondráčková patří již mnoho desítek let do nejužší špičky české pop music.

Vystudovala hudebně-dramatický obor na pražské konzervatoři a úspěšně zakončila i studium kulturologie na Filozofické fakultě UK diplomovou prací „Tradice české pohádky v československé kinematografii“ (Mgr., 2005). Titul doktor filozofie získala obhajobou práce „Pohádky v československé kinematografii“ (PhDr., 2006).

Dne 17. června 2011 se v kapli svaté Kláry nad vinicí v Troji v areálu Botanické zahrady vdala za hokejistu Tomáše Plekance a rozšířila své příjmení dle příjmení manžela na Lucie Plekancová Vondráčková. 4. prosince 2011 se novomanželům v kanadském Montrealu narodil syn Matyáš.

Profesní kariéra
Poprvé se před kamerou objevila ve svých devíti letech, kdy hrála v seriálu Ludvíka Ráži Území bílých králů, později v seriálu Václava Vorlíčka Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek. V roce 1992 se stala moderátorkou pořadu pro děti a mládež Marmeláda a o rok později vydala své první stejnojmenné album Marmeláda.

Hrála ve třech filmech režiséra Juraje JakubiskaNejasná zpráva o konci světa, Bathory (v obou filmech se její postava jmenovala Lucie) a Post coitum, dále vystupovala ve filmu Labyrint. Zlomovým rokem v její herecké kariéře se stal rok 1992, kdy dostala malou roli v Národním divadle ve hře Saténový střevíček.

Její významnou muzikálovou rolí pro byla Hanka ve Starcích na chmelu (Divadlo Milénium), v Divadle Rokoko ztvárnila během osmi let např.: Shakespearovu Julii, Aňu ve Višňovém sadu, Johanku z Arku ve Skřivánkovi, Mary Warrenovou v Čarodějkách ze Salemu, Alici ve hře Na dotek a další. V divadelním spolku Kašpar hraje trojroli Anny, královny Markéty a písaře v Richardu III. V muzikálu Excalibur ztělesnuje Morganu. Věnuje se dabingu a točí české i zahraniční filmy.

Ocenění
1) Český Slavík
- 2007 - 3. místo
- 2008 - 2013 - 2. místo

2) Anketa Týtý
- 2007 a 2008 - 2. místo
- 2009 a 2010 - 1. místo
- 2011 - 2. místo
- 2012 - 1. místo
- 2013 - 1. místo

Zlatá deska CD - Marmeláda * Rok 2060 * Atlantida * Malá mořská víla * Mayday * Boomerang * Pelmel * Fénix * Dárek * Oheň

Platinová deska CD - Marmeláda * Atlantida * Malá mořská víla * Boomerang * Pelmel * Fénix * Dárek * Oheň

Křišťálová deska Ocenění od firmy Tommü Records za 300.000 prodaných nosiců u tohoto vydavatelství

Diskografie:
- MARMELÁDA
- ROK 2060
- Láska na 100 let
- Atlantida
- Malá mořská víla
-
Marmeláda video
- CD-ROM Lucka a její cesty
- The best of English version
- MANON singl
- MANON
- Mayday
- BOOMERANG
- DANCE !
- Pelmel 1993–2007
- Fénix
-
Dárek
- Oheň

Autor: barush-qaa, kity25, hco.trinec, petr.mracek1

zdroj Osobnosti,cz

Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková Michaela Feuereislová

Taky přispívá do rodinného rozpočtu. Lucka Vondráčková si v Kanadě velmi slušně vydělala

5. března 2017 12:34

Získat filmovou roli v Kanadě muselo být pro Lucku Vondráčkovou (36) samo o sobě úspěchem, přinášejícím pocit zadostiučinění. To, že si česká herečka a zpěvačka zahrála ve filmu The Perfect Kiss, jí přineslo ale další úžasné plus v podobě honoráře.

Ač je Lucie cizinka, měla by být placená dle tabulek místní herecké asociace. Při dvaceti natáčecích dnech a 25 000 korunách za jeden by tak měla česká herečka zinkasovat asi půl miliónu korun, píše Aha!.

Podle všeho se Vondráčková během natáčení kanadské komedie osvědčila a objevují se zprávy, že na ni čeká další role. Tak snad se jí po úspěších v zahraničí bude chtít do Česka zase vracet. 

Jiří Čeladník , Super.cz

 

 

Tomáš Plekanec,*31.10.1982 - hokejista

 

Tomáš Plekanec je český profesionální hráč ledního hokeje. Je odchovancem Kladna. Hraje na postu útočníka s levým držením hole. Měří 178 cm. Jeho první trénink vedl pan Karel Beran, který kdysi v juniorech trénoval Jaromíra Jágra. Ve třetí třídě začal chodit do hokejové školy.

V současné době (2010) hraje NHL za tým Montreal Canadiens, kterým byl také v roce 2001 draftován jako celkově 71. hráč. Na mezinárodní úrovni byl účastníkem MS v ledním hokeji 2006, stejně tak MS 2007(pod vedením Aloise Hadamczika) a reprezentoval i na MS 2009 (pod vedením Vladimíra Růžičky).

Tomáš Pekanec je v nominaci českých hokejistů na únorové olympijské hry ve Vancouveru.

V roce 2011 se také oženil se známou českou zpěvačkou Lucií Vondráčkovou.
Také se mu narodil syn Matyáš Plekanec (*4.12.2011)
 
Úspěchy :
2000: MS U18, Švýcarsko, junioři do 18 let
2001: MS U20, Rusko, muži do 20 let, 1. místo
2002: MS U20, ČR, muži do 20 let, 7. místo
2006: MS Riga (Lotyšsko), 2. místo
2007: MS Rusko, 7. místo
2008: MS Kanada, 5. místo
2009: MS Švýcarsko

Autor: petra222, Simonideska

zdroj Osobnosti,cz

Jiří Vondráček,*7.1.1951 - zpěvák, herec, režisér, arangér, producent

 

Jiří se narodil 7. ledna 1951 v Chrudimi, je to český klavírista, baskytarista, zpěvák, herec, příležitostný režisér, hudební skladatel, aranžér a producent, bratr zpěvačky Heleny Vondráčkové a otec herečky a zpěvačky Lucie Vondráčkové. Českým posluchačům je patrně ponejvíce znám jako někdejší člen hudební skupiny Marsyas, působil i ve skupinách Galapetr a Turbo. Jedná se také o herce, který vystudoval pražskou DAMU, své hudební vzdělání získal na lidové konzervatoři.
V současné době se kromě vlastní umělecké činnosti věnuje produkování CD desek své dceři Lucii. Pro TV Óčko připravoval hudební pořad Hydepark. Je předsedou Svazu autorů a interpretů a předsedou odborné poroty na festivalu Porta.

Autor: dg

zdroj Osobnosti,cz

Hana Sorrosová,* č.11,1958 - překladatelka, textařka

 

 
 

Hana Sorrosová je velmi známá textařka, která píše texty známým zpěvákům a zpěvačkám, hlavně své dceři, zpěvačce Lucii Vondráčkové.

Autor: dg, erunka

zdroj Osobnosti,cz

Hana Sorrosová je manželkou Jiřího Vondráčka - hudebního skladatele a producenta. Je matkou dvou dětí, starší dcery Lucie Vondráčkové - známé zpěvačky, herečky, dabérky (8. března 1980) a mladšího syna Davida Vondráčka (1985). V roce 1978 ukončila studia na gymnáziu. V roce 1982 pak na Filozofické fakultě UK a v roce 1985 - 1986 studovala na DAMU obor dramaturgie. Od roku 1993 je textařka, autorka více než 500 textů. Její nahrávky jsou zhruba na 480 hudebních nosičích.

Je členkou : Ochranného svazu autorů - OSA, Svazu autorů a interpretů - SAI.

Mezi její koníčky patří : malování (olej), literatura, historická beletrie, středověk, dějiny Anglie a Francie.

Texty písní - výběr z nejznámějších textů

textová tvorba - výběr:

 • přebásněné texty k filmové kreslené pohádce Thumbelina (O Malence).
 • texty pro interprety a skupiny:
  • pro Lucii Vondráčkovou: Láska na 100 let, Džíny, Manon, Hodina duchů, Vítr, Nech mě jít, Úplně down, Láska umí víc, Strach, Rej kolibříků 2, Archanděl, Tenkej led, Válka růží, Já to nejsem, Labutí,Vánoční strom, Kočičí, Až jednou půjdeme tam, Vánoční přání, Dárek, Kočičí; Zombie, Jedou vozy prérií, Co s tou touhou aj.
  • pro Martina Dejdara: Hej Bejby, Nikdy jsem neřek, že mám tě rád aj.;
  • pro skupinu Argema: Máš co říct, Milionář, Díky Vám, Jenom s tebou, Ještě jednou, K Vánocům, Všechno nejlepší, Někdo se dívá;
  • pro F. Michalíka a skupinu Babyloon: Jedno srdce, Holek jsou spousty, E55, Nelez mi do snů, Sliby chyby, Táta, Na mě to nezkoušej, Jedno srdce (spálený), Chtěl bych ti říct;
  • pro Jakuba Smolíka: Nezavolám, Ameriko, Zpověď, Tichá noc 1864, Ostrov v proudu dnů, Plášť Elfů, Aleluja, Ať sníh se snáší k vánocům, V pohádkách, Nic to neznamená;
  • pro Petru Černockou: Amen, Mám;
  • pro Karla Zicha: Ani náhodou, Lajdy dů;
  • pro Karla Gotta: Lásko říkám STOP, Isabel; Zmizely stíny
  • pro Helenu Vondráčkovou: Málem, Copacabana, Vodopád, Dlouhá noc, K čertu s láskou, Hudba, Evergreen, Já půjdu dál (I´ll survive), Tam kde jsi ty, To jen se mi zdá, Někde jinde-někdy jindy, Jestli tě má opravdu rád, Mám toho dost, Zájem,Potopa, Karneval, Stín nás dvou (Titanic), Žádná láska není ,Málem;
  • pro Michala Davida: Čas vítězství, Byla to láska, Hej,nečekej, Ten den, Kde to vázne, Záchrannej pás, Jak dál (Just Once), Tajemství (Endless Love), Nekonečno, Jen to nej, Tajfun;
  • pro Marii Rottrovou: Stopy, Nebyla to láska, Rosalie, Velká cesta rájem (Funny How);
  • pro Evu Pilarovou: O nás dvou, Sudička, S ním být, Pták Fénix, Můj stín když splývá s tvým, Přání;
  • pro Petra Kocmana: Home, Velká láska, Nezapomeň, Koráb, Jednou stačí, Nepřiznáš,
  • pro Jiřího Vondráčka: Nána nevěrná, Labyrint, Ze všech lásek jen ta jediná, Jeho království;
  • pro Petru Janů: Kouzlo, Pátý oceán;
  • pro Šárku Rezkovou: Kdyby čas zůstal stát, Rej kolibříků, Pan Někdo, Den nebo noc, Highlife; Príma párty, Sunny, Ptáček, Náruč dokořán, Krůpěj, Pláč, Ta,co chodí po špičkách, Nos mě na rukou;
 • anglické texty, text k fotbalové hymně české reprezentace na MS 2006 Dej gól, scénář a texty k muzikálu Broučci (The Browczechs), hudba: Vítězslav Hádl (2005);

Diskografie, výběr

Výběr několika málo CD, kde se texty Hany Sorrosové nacházejí:

Ocenění

 • Ocenění: Hit roku 2001 - píseň Dlouhá noc;
 • Cena rádií na festivalu Evropahit.cz, Liberec 2005 s písní Když láska,
 • 15 zlatých, 9 platinových a 1 křišťálová deska (250 000 ks prodaných nosičů u firmy Tommu records) za autorskou činnost na CD Lucie Vondráčkové.
 • Cena za Nejoblíbenější píseň rádia Impuls za rok 2009 – Láska umí víc,
 • Cena Hit roku 2008 - píseň Tenkej led

zdroj Wikipedie,cz

11. června 2014 • 05:00

Bude Matyáš mluvit česky nebo anglicky? Lucka Vondráčková všechy překvapila!

Malý Matyáš zatím moc nemluví, ale naučí se někdy česky?
Malý Matyáš zatím moc nemluví, ale naučí se někdy česky? (Foto Aha! - Martin Sekanina, Jan Černohorský )
 
Zpěvačka Lucie Vondráčková (34) a hokejista Tomáš Plekanec (31) žijí převážně v Kanadě a v budoucnu na tom nechtějí nic měnit. Takže malý Matyáš (2,5) bude mít okolo sebe samé anglicky či francouzsky mluvící vrstevníky. Naučí se vůbec mateřštinu svých rodičů?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„On se spíš domluví takovou »batolečtinou«. Já netlačím na pilu v ničem, takže uvidíme, jaký jazyk se mu bude líbit nejvíc. Ale v každém případě česky bude rozumět i mluvit,“ vysvětlila Lucie Vondráčková na serveru iDnes.cz

Autor:  mpa

zdroj Aha,cz

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec jsou pořád jako hrdličky.

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec jsou pořád jako hrdličky. Profimedia.cz

Vášeň jim nechybí ani v manželství: Podívejte se, jak se Lucie Vondráčková vrhla kolem krku zaskočeného Tomáše Plekance

23. června 2014 10:36

Zpěvačka Lucie Vondráčková (34) se po dlouhé době objevila na veřejnosti s manželem Tomášem Plekancem (31), s nímž většinu roku žije v Kanadě, kde Tomáš hraje hokej za Montreal.

Vondráčková sice nedávno přiletěla do České republiky kvůli natáčení třetího pokračování filmu Babovřesky, ale Plekanec domů dorazil až později. Slavnostní vyhlášení ankety o nejlepšího českého hokejistu roku si ale společně nenechali ujít.

Plekancovi sice vítězství v anketě opět vyfoukl nezdolný Jaromír Jágr, zklamán však vůbec nebyl. Vondráčková se mu totiž ihned vrhla kolem krku a vlepila mu vášnivý polibek.

Tomáš se při tom nejprve značně ošíval, protože Lucie měla výrazně namalované rty, a tak bylo hned jasné, že mu pusu obtiskne na tvář. Usměvavá Vondráčková, které to moc slušelo, však svému choti obtisk rtěnky pohotově setřela. 

Anna Veškrnová, Super.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  23. června 2014 • 15:00

Vondráčková vs. Plekanec: Lucie suchara Tomáše převezla!

Lucie Tomáše nakonec přelstila a dosáhla svého.
Lucie Tomáše nakonec přelstila a dosáhla svého. (Foto: Aha! - Daniel Černovský, koláž Ahaonline.cz)
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stydlín Pleky

Lucie Vondráčková, která svého Plekyho během předávání cen přišla podpořit, se rozhodla vtisknout Tomášovi polibek na tvář. Jenže zpěvačka s rudě namalovanými rty z obavy, aby nezanechala na tváři milého otisk, který by mu mohl být nemilý, brala na image hokejisty příliš ohledů. "Nevadí ti to?," zeptala se naivně usměvavá zpěvačka manžela. "Vadí," odpověděl nevhodně a fau pax ve světle kamer bylo na světě!


Průvodkyně večerem Iva Kubelková (37) se snažila situaci zachránit a dvojici alespoň navrhla, ať si podají ruce. To už Plekancovi nevadilo, ale nepočítal s postranními úmysly své ženy. Ta se nakonec na hokejistu vrhla a stejně mu pořádného "hubana" na tvář vlepila. Kupodivu žádný otisk na tváři nezůstal, a tak se vlk nažral a koza zůstala celá. A příště žádné fóry Tomáši!

Autor:  moc

zdroj Aha,cz

Nenalíčená Vondráčková: Se synem v náruči cestovala metrem!

1. srpna 2014 ● 08:44

To bylo pro cestující pražské hromadné dopravy překvapení, když v metru ve stanici Pankrác potkali zpěvačku Lucku Vondráčkovou (34) se synem Matyášem (2,5) v náručí! Kam se spolu vydali?

Vondráčková tráví pracovní léto v Praze a doprovází ji syn Matyáš. Jenže Vondráčková vůbec netrpí manýrou celebrit, aby se všude nechala vozit autem s vlastním řidičem. Matyáše veme do náruče a klidně se s ním vydá po městě metrem!

Takhle Lucku nachytali v metru ve čtvrtek ráno, když jela z Pankráce do centra. Matyáš, který v prosinci oslaví své třetí narozeniny, vypadal, že si metro užívá. Než souprava přijela, komentoval cestovatelský zážitek roztomilým žvatláním v angličtině.

Že Lucka MHD používá pravidelně, dosvědčřuje i její komentář na facebooku starý jen pár dnů. „Dnes jsem v metru potkala cizího pána. Řekl mi pár vlídných slov. Udělal mi tím velkou radost a dodal energii :) A teď nás čeká velká pracovní smršť. Držte palce!! :)“

Podle svých slov má Lucie v hromadné dopravě ráda právě kontakt s ostatními lidmi.

 
 
 
Autor: šim
 
zdroj Blesk,cz
 
 
Lucie Vondráčková vede syna ke sportu.

Lucie Vondráčková vede syna ke sportu. Foto: Super.cz/facebook L. Vondráčkové/Z. Matějovský

Něžný podvodní duet: Podívejte se, jak se Lucie Vondráčková potápí s šikovným synem v bazénu

24. září 2014 12:45

Zpěvačka Lucie Vondráčková (34) si v Kanadě užívá radosti i strasti mateřských povinností. Po převážně pracovních prázdninách se za oceánem naplno věnuje synovi Matyášovi (2), kterého už od malička vede ke sportu.

Však má v sobě také Matyáš sportovní geny po tatínkovi Tomáši Plekancovi (31). A protože je na hokej ještě pořád malý, vede ho maminka aspoň k tomu, aby se už jako malý capart cítil jako ryba ve vodě.

Zatímco se tatínek připravuje na náročnou hokejovou sezonu, Vondráčková vzala synka na plavání. Na sociální síti se pak pochlubila fotkou, jak se s šikovným Matyášem umí potápět!

„Duety jsou krásná věc. Tady posílám jeden speciální, podvodní,“ napsala pod roztomilý snímek z bazénu pyšná máma, která pro své fandy připravila desku plnou duetů. "Měla by vyjít 3.10. a bude na ní i pět novinek. Jednou z nich bude duet s Karlem Gottem. Spolupráce s ním je pro mě splněným přáním," dodala Lucie.

Jak je vidno z fotografie, potápění by malému Matyášovi šlo, a tak jsme zvědaví, jak jednou bude válet na ledě. 

Anna Veškrnová, Super.cz

Táta Vondráčkové: Lucka ve výchově syna páchá špatnosti a já to nemůžu kontrolovat!

27. října 2014 ● 09:48

Už několik let žije Lucka Vondráčková (34) se svým manželem, hokejistou Tomášem Plekancem (31) a skoro tříletým synkem v Kanadě a do Česka si odskakuje jen tak občas, když tu má práci. Její tatínek, hudební skladatel Jiří Vondráček (63) přiznal, že tím trpí, protože nemůže vídat svého vnuka Matyáše tak často, jak by si přál.

 

Lucka Vondráčková byla v Česku naposledy letos v létě, když finišovala práci na nové desce duetů a točila třetí pokračování Babovřesek. Měla tu s sebou i syna Matyáše, se kterým dokonce cestovala sama pražským metrem.

Babička s dědečkem Vondráčkovi se tak aspoň na chvíli mohli potěšit se svým vnoučkem, který jim moc chybí, když je s ním Lucka doma za oceánem. Hlavně Lucčina tatínka mrzí, že nemůže ovlivnit jeho výchovu. Dceru a vnuka totiž vídá maximálně po Skypu. „Takhle na dálku nemůžu ovlivnit, co moje dcera určitě „špatného“ napáchá ve výchově,“ řekl pro internetový server Revue s nadsázkou Vondráček.

„Prarodiče jsou tu od toho, aby vysvětlili, že je to trochu jinak, než říká maminka, toho jsem bohužel ušetřen, trochu mě to mrzí,“ dodal Vondráček. Rád by s babičkou vnoučka rozmazlovali třeba sladkostmi. Naznačil, že Lucka není žádným příznivcem bonbonů a čokoládiček, které by oni malému Matyášovi tak rádi dopřávali.

Můžou se tak jen těšit na chvíle, až Matyáš vyroste a bude trávit prázdniny s nimi v Česku. To ho pak budou moci trošku „přísné“ Lucce zkazit.

 
 
 
Lucka Vondráčková se synem Matyášem v metru
 
Autor: šim
zdroj Blesk,cz
Mladého Plekance byste stěží poznali...

Mladého Plekance byste stěží poznali... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Poznali byste ho? Z tohoto uhrovitého nekňuby vyrostl kapitán české hokejové reprezentace a manžel Lucie Vondráčkové

31. října 2014 5:55

Kapitán české hokejové reprezentace z olympiády v Soči Tomáš Plekanec (32) dnes slaví dvaatřicáté narozeniny. Manžel zpěvačky Lucie Vondráčkové (34), s níž má syna Matyáše, a hráč kanadského týmu Montreal Canadiens patří k našim nejúspěšnějším a nejpopulárnějším hokejistům.

Jen málokdo si mužného hokejistu a drsňáka pamatuje z doby, kdy ještě vypadal jako úplný holobrádek. V době, kdy oslavil osmnácté narozeniny, to byl ještě nesmělý uhrovitý mladík, kterého byste na ulici minuli bez povšimnutí.

Zato Lucie Vondráčková už v té době patřila mezi obletované celebrity. Však se také v šoubyznysu pohybovala odmala a před kamerou se objevila už ve svých devíti letech.

V současnosti se jejich role, alespoň tedy v Kanadě, obrátily. Zatímco v Montrealu Vondráčkovou nikdo nezná, Plekanec patří k největším hvězdám Canadiens. 

Anna Veškrnová, Super.cz

Lucie Vondráčková si užívá zimních radovánek.

Lucie Vondráčková si užívá zimních radovánek. Foto: facebook L. Vondráčkové

Kalamita? Mrkněte, jak Lucie Vondráčková v objemném svetru přivítala kanadskou sněhovou nadílku

20. listopadu 2014 10:06

Zatímco u nás Martin na bílém koni ještě pořádně ani nevyjel ze stáje, v USA a Kanadě si na nedostatek sněhové nadílky nemohou stěžovat.

Sněhová vánice zaskočila i zpěvačku Lucii Vondráčkovou (34), která momentálně žije v kanadském Montrealu společně s manželem Tomášem Plekancem (32) a synem Matyášem.

Rozdováděná zpěvačka si oblékla pořádný svetr a jako správná paní domu šla zkontrolovat, zda už má dostatek sněhu na stavění sněhuláka.

„Mráz a sníh tak akorát, málo bláta na botách. Za čtyřiadvacet hodin už nevyjdeme z domu. Sněží nonstop, krásnou zimu všem,“ popřála zpěvačka fanouškům na sociální síti. V Česku si ale zatím o pořádné sněhové nadílce můžeme nechat jenom zdát, protože na nonstop sněžení to venku zatím opravdu nevypadá. 

 

Anna Veškrnová, Super.cz

Lucie Vondráčková čeká miminko! Odpíská kvůli tomu Slavíky?

 
Do rodiny Lucie Vondráčkové (34) brzy znovu přiletí čáp! Maminka skoro tříletého Matyáše je totiž podle informací Blesku znovu těhotná.
 

Jenže právě to, že je zpěvačka v jiném stavu, což sama zavolala několika blízkým lidem, komplikuje její cestu do Prahy na předávání Českých slavíků.

„Lucku jsme pozvali, ale stále nevíme, jestli dorazí. Více to nechci komentovat,“ prohlásil včera šéf pořádající agentury Musica Bohemica Jaroslav Těšínský (64) Zpěvačka ani její manžel Tomáš Plekanec (32) se k radostné informaci nevyjádřili, stejně tak Lucčini rodiče Jiří Vondráček (63) a Hana Sörösová nereagovali na dotazy Blesku Doktor na tah „Lucka chce přiletět, ale rozhodující slovo bude mít její doktor,“ řekl nám zdroj z TV Nova, který si nepřál být jmenován. To by ukazovalo, že je minimálně v pátém měsíci těhotenství, po němž se maminkám létání nedoporučuje. O druhém potomkovi Lucie v poslední době často mluvila. „Necháme na osudu, co naplánuje. Ale jedno snad ještě...,“ svěřila se zpěvačka.

Do rodiny Lucie Vondráčkové (34) brzy znovu přiletí čáp! Maminka skoro tříletého Matyáše je totiž podle informací Blesku znovu těhotná.

Autor: Luboš Procházka
zdroj Blesk,cz
22. ledna 2015 • 05:00

Riskuje Vondráčková zdraví druhého miminka?! Tohle by těhulka podstupovat neměla…

Lucie má před sebou náročný program. Je to ale vůbec bezpečné?
Lucie má před sebou náročný program. Je to ale vůbec bezpečné?  (Foto pro Aha! – archiv značky Trollbeads)
 
 
Sympatická Lucie Vondráčková (34) druhé těhotenství nepotvrdila, ale ani nevyvrátila. Na své sociální síti vše maskuje volnými svetry a ke spekulacím se nevyjadřuje. V únoru jí čeká cesta zpět do Čech, kde má pořádně nabitý program. Je to ale bezpečné?

Pokud je Vondráčková opravdu v jiném stavu, tak pro ni i miminko může být cesta opravdu nebezpečná. Těhotným ženám se všeobecně nedoporučuje létat, a už vůbec ne nepodstupovat několikahodinový let, jakým cesta z Montrealu do Prahy. Většina gynekologů nevidí budoucí maminky v letadlech ráda. Kvůli velkým tlakovým rozdílům může dojít k několika zdravotním problémům, včetně rizika předčasného odtoku plodové vody. To se týká hlavně ve vyšším stupni těhotenství, ale i tak by si měla zpěvačka dát pozor.

 

Autor: mpa

zdroj Aha,cz

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec čekají druhého potomka.

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec čekají druhého potomka. Foto: Facebook

Lucie Vondráčková potvrdila těhotenství: S Tomášem Plekancem čeká druhého potomka

4. února 2015 13:15

Zpěvačka Lucie Vondráčková (34) oficiálně potvrdila, že s manželem Tomášem Plekancem (32) čeká druhé dítě. „Ano, jsem v šestém měsíci těhotenství, rodit budu v Kanadě a pro miminko zatím nemám z pověrčivosti nic připravené," řekla Super.cz Vondráčková, která v Česku fotí novou kolekci šperků.

 
 
 

"Jsem tu jenom na tři dny a nevím, kdy se tu objevím příště. Hlavní pro mě je, aby bylo miminko zdravé," dodala zpěvačka, jež si pohlaví miminka zatím nenechala říct.

Vondráčková požehnaný stav dlouho tajila, protože tak jako každá nastávající maminka nechtěla nic zakřiknout.

Spekulace o těhotenství se objevily už v listopadu, kdy Vondráčková nedorazila na vyhlášení ankety Český slavík. S Tomášem Plekancem, který hraje za tým NHL Montreal Canadiens, už má tříletého syna Matyáše. 

 

Saša Šeflová, Anna Veškrnová

4. února 2015 • 12:58

Lucka Vondráčková potvrdila druhé těhotenství: Bude to kluk nebo holka?

Lucka Vondráčková konečně potvrdila, že je v jiném stavu. Gratuluje!
Lucka Vondráčková konečně potvrdila, že je v jiném stavu. Gratuluje! (Foto: Aha! - Karel Kopáč)
 
 
 

 „O mně se píše dva roky, že jsem znovu těhotná, ale až teď je to pravda,“ potvrdila serveru iDnes.cz. Rodit by měla zhruba na začátku léta a pohlaví zatím ona ani její manžel Tomáš Plekanec neznají.

Aha! psalo o jejím těhotenství psalo už na konci listopadu, ale zpěvačka vše rázně popřela a na svém facebookovém profilu na začátku prosince vystavila sérií fotek, kterými chtěla dokázat, že to tak není. Teď však s úsměvem přiznala, že pod srdcem opravdu nosí nový život.

Do Česka teď Lucka přijela pracovně a kromě kolotoče autogramiád, propagace jejího DVD a focení ji čeká i návštěva dětského centra Klokánek.

  7. února 2015 • 05:00

Přiznání Lucie Vondráčkové: Rodiče ji odmítají navštěvovat!

 
 

Všichni si doteď mysleli, že táta Jiří Vondráček (64) a máma Hana Sorrosová (56) za dcerou pravidelně cestují. Že se vidí jednou nebo dvakrát do roka v Česku a pak třeba o Vánocích či jindy za oceánem. Jenže tak tomu není.

„Naši za námi ještě nebyli, to mě mrzí! Ale oni se obhajují tím, že je tam zima a že se jim tam nechce. Takže čekají, až přiletím já...,“ svěřila těhotná Lucie v rozhovoru pro rádio Frekvence 1, který včera předtáčela s duem Těžkej Pokondr.
Přitom pokud jde o její současnou návštěvu u nás, která dnes po třech dnech končí, rodiče si dceru neužili! Měla náročný pracovní program. Taky nepřivezla Matyáše. Vnoučka tak babička s dědou viděli naposledy v létě.

Poslední rozhovor před odletem do Kanady: Lucka Vondráčková o rodině, Valentýnu i nových hitech

7. února 2015 13:09

Lucka Vondráčková  (34)už je v tuto chvíli s manželem Tomášem Plekancem (32) a synem Matyášem doma v Kanadě. S fanoušky se rozloučila velkou autogramiádou v pražském obchodním centru a teď ji čeká obyčejný život.

 
 
 

"Nepřipadám si, že bych se tam nějak flinkala. Myslím, že každá máma to zná. Líbí se mi, že moje rodina žije v Kanadě, v klidu, není ve světlech reflektorů. Nejsem ten typ a nejsme taková rodina, co by se fotila a vyhledávala pozornost médií. Chci, aby měly moje děti klid. Odděluji soukromí od práce," vysvětlila, proč ráda žije v zemi, kde nyní panují čtyřicetistupňové mrazy.

Poslední Lucčina deska duetů se pořád prodává výborně, nás ovšem zajímalo, zda bude doma pracovat i a nových písničkách. "Poslední deska byla hodně sběrová, vlastně písničky za pětadvacet let. Byl tam jen trojlístek nových písniček, které jsem zpívala s Karlem Gottem (75), Jankem Ledeckým (52) a Janem Kocmanem," objasnila.

"Ale když jsem spolupracovala s Pavlem Cmíralem na Když vzlétnu já, tak mě to bavilo. Baví mě psát texty, ale také mě baví zpívat texty od někoho, kdo mne hodně dobře zná. Líp se tím i sama poznávám," míní.

"Ostatně hitů moc nevznikne, když vás rádia nepodpoří. Mé písničky hrají hodně, tak si vůbec nemůžu stěžovat. Ale problém je, když vydáte novou desku a chcete, aby se hrála nová písnička, dostat se s ní mezi ty starší. Řeknou vám, že hrají Láska umí víc a to stačí. Je to jemně demotivující pro všechny umělce a zpěváky, kteří pracují na novém materiálu. Rádi posloucháte staré písničky, ale co ty nové, chudinky?," ptá se zpěvačka.

Od písniček jsme se ještě stihli dostat k tomu, zda za týden oslaví svátek svatého Valentýna. "Neslavím skoro nic, protože já vždycky zapomenu, že ten den je. Pro mne jsou svátkem Vánoce, narozeniny a Velikonoce, které se v Kanadě hodně slaví. Nemají tam pomlázku, ale děti hledají vajíčka, která jsou zahrabaná na zahradě. Takže když je to pro děti, tak tím hodně žijeme. Na Valentýna je stejně Tomáš někde na ledě," smála se Vondráčková. 

 

Saša Šeflová, Super.cz

  9. února 2015 • 08:48

Lucie Vondráčková otevřeně: Porod v Kanadě není moje rozhodnutí!

„Já jsem se nerozhodla, že budu rodit v Kanadě. Já tam prostě budu. Vychází to na dobu, kdy tam většinou ještě jsme,“ vysvětlila zpěvačka v radiu Impuls. „Tady se určitě maminkám rodí báječně, protože myslím, že ty služby jako zdravotnictví jsou u nás geniální, to se nedá ani srovnat. Ale není to na výběru. Já tam prostě budu se svou rodinou,“ dodává.

Ani v Kanadě se ale nevyhne mediálnímu zájmu. Její manžel Tomáš Plekanec je hokejová hvězda a fanoušky samozřejmě jeho rodinný život zajímá. „Oni tam jsou opravdu jako bohové. To se nedá srovnat s tím, jak tady jsou známí lidé. Tady si můžete jet tramvají a metrem a to oni tam vůbec nemůžou. Oni jsou tam adorovaní a je úžasné to zažít,“ popisuje Vondráčková. Ta se během víkendu po pracovním maratonu vrátila do Kanady, kde už bude až do porodu.
 
13. února 2015 • 12:00

VELKÉ tajemství Dalibora Jandy odhaleno: Lucie Vondráčková zjistila, jak je to s jeho chloubou!

 

„Já jsem se ho ptala na ten jeho chraplák. Jestli to tak je od přírody a on řekl, že to nebylo od přírody, že se ho prostě naučil. Aby byl ten hlas zajímavý, tak on si ten chraplák prostě do hlasu dodal,“ vysvětluje Lucie Vondráčková na Frekvenci 1 a hned dodává, že Dalibor Janda je zkrátka nejlepší.

Vondráčková připravila pro své fanoušky dokonce dvě desky, a to možná proto, aby nestrádali, až bude na mateřské dovolené. Chce se naplno věnovat dětem a nějaký čas si dá od muziky pauzu. „Mám teď nárok na to být jen máma! Dvě děti bude mazec, takže po pracovní stránce nic neplánuji, žádné zpívání,“ vysvětlila.

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář