Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lucie Borhyová - Michal Smečka 3

 Lucie Borhyová,*

Lucie Borhyová vypadá fantasticky.

Lucie Borhyová vypadá fantasticky.Herminapress

Daří se jí v práci i v lásce: Zamilovaná Borhyová ve společnosti září jako sluníčko

1. října 2017 14:55

Přesto, že její život nebyl vždycky procházkou růžovým sadem, působí dojmem, že se snad ani neumí zamračit! Jedna z nejpopulárnějších tváří televizní obrazovky posledních dvou dekád Lucie Borhyová (39) to svým neopakovatelným úsměvem rozsvítí zkrátka všude.

 

Výjimkou nebyla ani nedávná návštěva Festivalu Zlatá Praha. Tam vyrazila na premiéru dokumentu o operním pěvci Štefanu Margitovi, který společně s Hankou Zagorovou patří už léta k Lucčiným rodinným kamarádům.

Ve společnosti Štefana a jeho neméně slavné ženy se Lucie cítila jako ryba ve vodě, ochotně pózovala fotografům a výborně se bavila.

Nejen podle toho, jak báječně vypadá, ale také podle statusů na sociálních sítích, prožívá nyní Lucie po boku mladšího přítele Michala Smečky, se kterým záměrně do společnosti nevyráží, asi velice šťastné a zamilované období. 

Jiří Nedvídek , Super.cz

 

Lucie Borhyová v porotě Tváře

Lucie Borhyová v porotě TvářeFoto: archiv TV Nova

To nejzajímavější bylo vidět za pultem: Lucie Borhyová zkrášlila porotu Tváře svým úsměvem i dekoltem

8. října 2017 8:43

Po odchodu Jitky Čvančarové (39) a Ivy Pazderkové (37) je porota Tváře bez ženského elementu. O to vítanější je přítomnost hostujících dam. Soutěžící tentokrát kromě Jakuba Koháka, Janka Ledeckého a Aleše Hámy hodnotila také nejzářivější tvář novy Lucie Borhyová (39).

 

Ve čtvrté řade už porotu rozšířila Karolína Kurková (33) čiTereza Kostková (41), ale taková podívaná za bodovacím pultem ještě nebyla. Moderátorka Televizních novin totiž divákům kromě svého pověstného úsměvu předvedla i parádní dekolt. V kostymérně padla volba na outfit s pořádným výstřihem, takže pánové nejspíš u obrazovek čekali na záběry, kdy kamera místo dění na pódiu zabírala porotu.

Lucie dle očekávání nešetřila chválou. Všichni soutěžící podle ní byli úžasní a měla problém jejich výkony seřadit od nejlepšího po nejslabší. Maximální počet bodů nakonec stejně jako ostatní porotci udělila Janu Maxiánovi.

Známý dabér byl dosud spíše outsiderem show Tvoje tvář má známý hlas, ale s písní I Believe I Can Fly od R. Kellyho poprvé zvítězil a v průběžném pořadí se v polovině soutěže posunul na čtvrté místo za Anetu Krejčíkovou (26), Bereniku Kohoutovou (26) a Jana Kopečného. 

Kdo je ve čtvrté řadě show Tvoje tvář má známý hlas prozatím nejlepší?

 
 
 
 
 
 
 
 

Adam Chromý , Super.cz