Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lucie Borhyová - Michal Smečka 2

Lucie Borhyová,*16.4.1978 - moderátorka

 

Lucie Borhyová je česká moderátorka, v roce 1998 začala pracovat jako moderátorka Televizních novin, jejím partnerem při moderování je Reynolds Koranteng a od roku 2005 moderuje i magazín Víkend.

V roce 2007 se zúčastnila televizní soutěže Bailando, kde soutěžila s Petrem Pikem pro jeho postiženého synovce Daniela. V roce 2008 začala moderovat i Odpolední Televizní noviny. Má jednoho syna, Lucase Papadakise, který se narodil 11. 12. 2008. Otcem je řecký podnikatel Nico Papadakis.

Roku 1996 ukončila Gymnázium Františka Palackého v Neratovicích. Po gymnáziu se pokusila o přijímací zkoušky na FF Univerzity Karlovy, kde se chtěla věnovat studiu oboru Sociální práce. Po jejím neúspěchu se nenechala od studia odradit a začala studovat Vyšší odbornou školu publicistiky, kterou úspěšně dokončila.
 

Autor: lucik0shakira, angelina11, kerm, hillepetr123

zdroj Aha,cz

 

Lucie Borhyová a Michal Smečka

Lucie Borhyová a Michal Smečka Michaela Feuereislová

Ještě se nepoučila? Lucie Borhyová se schází se zajíčkem. Je opět o deset let mladší!

17. února 2017 9:38

Populární zprávařka Lucie Borhyová (38) jako by už zapomněla na zkušenost s Michalem Hrdličkou (28). Na rady okolí, že vztah s mladým hezounem nemá perspektivu, nedbala. Lucie se nakonec se sporťákem za nepříjemných okolností v říjnu 2015 rozcházela, a to pouhý rok po narození jejich dcery Lindy. Blesk nyní načapal Lucii na nočním rande s dalším mužem, na chlup stejně mladým Michalem Smečkou.

Osmadvacetiletý Smečka je podnikatel z Brna a zároveň moderátorčin manažer. Už jednou s ním byla přistižena při vroucném loučení v autě před domem. Lucie podle informací Blesku odmoderovala Televizní noviny a poté rovnou zamířila do jedné restaurace na Pankráci, kde na ni už před vchodem čekali její manažeři - Smečka s Karlem Čelikovským. Lucie s dvojicí mužů povečeřela, dobře se bavila a z podniku nakonec odcházeli všichni až po půlnoci. Se starším z mužů se Lucie rozloučila. K autu už Borhyovou doprovodil jen Smečka, každý sice nastoupil do vlastního vozu, ale odjeli stejnou trasou.

Dvojice si zřejmě všimla za nimi jedoucích fotoreportérů Blesku, a tak začali kličkovat pražskými ulicemi a jejich cesty se rozdělily, aby pronásledovatele zmátli. Nakonec ale okolo jedné hodiny ranní Smečkovo auto před domem Borhyové v Březiněvsi už stálo... 

Super.cz

 

 

Těhotná Borhyová se sotva valí: Prozradila detaily porodu!

Lucie Borhyová už se sotva valí. Do porodu už jí zbývá jen pár dní.
 
23. května 2014 ● 10:45

Moderátorce Lucii Borhyové (34) zbývá do porodu už jen pár dní. Svého druhého dítěte se už nemůže dočkat a dokonce už má jasnou představu o tom, jak bude její porod vypadat.

 

Ač se Lucie Borhyová sotva valí, na prohlídku k lékaři si vyrazila na vysokých podpatcích a ve velmi těsném tričku. Z toho jí vylézalo bříško, ve kterém si nosí svého druhého potomka.

Byla jsem na ultrazvuku a vše vypadá v pořádku, takže by měl být porod přirozenou cestou,“ prozradila Prásku Borhyová, která se před pár týdny prokecla, že čeká už druhého kluka.

Svého potomka už se nemůže dočkat a teď už jen odpočítává poslední dny do porodu. Na miminko už se těší i její partner Michal Hrdlička (25). „Michal tam chce být se mnou, tak jsem ráda za jeho podporu,“ přiznala nastávající maminka. Hrdlička má s dětmi sice už zkušenosti, s Lucií vychovává jejího syna Lucase, ale příchod vlastního potomka na svět uvidí teď poprvé. Tak snad to s ním u porodu nesekne...

Autor: tesk
zdroj Blesk,cz

 

Lucie Borhyová už za pár dní přivede na svět druhé dítě: Takhle vypadá hvězda Novy těsně před porodem

6. června 2014 9:14

Moderátorka Lucie Borhyová (36) má za pár dní termín porodu, a přesto vyrazila na párty. S přítelem, moderátorem Michalem Hrdličkou, si nenechali ujít párty jejího kadeřníka. Lucie zářila štěstím a vypadala fantasticky.

"Tašku mám sbalenou, může to opravdu přijít kdykoli," řekla Super.cz Borhyová, která během druhého těhotenství přibrala pouhých deset kilogramů. "S prvním synem Lukasem to bylo třicet, teď to je o dvacet méně," usmívá se.

Pár už ví, zda čeká holčičku, nebo chlapečka, ale prozradit to nechce. "My to víme, ale rodina ne. Tak jim chceme nechat překvapení," dodala Borhyová. 

Gabriela Wolfová, Super.cz

  10. června 2014 • 05:00

Borhyová a Hrdlička zaskočili blízké: Ze sporťáka bude Borhy!

Michal s Lucií na veřejnosti vystupují často jako hrdličky. Na příjmení se ale neshodnou.
Michal s Lucií na veřejnosti vystupují často jako hrdličky. Na příjmení se ale neshodnou. (Foto Aha! – Marek Pátek, Pavel Machan, Jiří Pitrof, ara)
 

Slavného příjmení se nevzdá! Většinou jsou to nevěsty, kdo po svatbě přijímají ženichovo příjmení. V případě těhotné Lucie Borhyové (36) a nastávajícího tatínka Michala Hrdličky (25) to ale bude nejspíš naopak! Zaplatí sporťák za svatbu s blonďatou moderátorkou takovou daň?

Veselka hvězdného páru už byla na spadnutí, ale Borhyová ji zrušila. „Chtěla jsem si svatbu pořádně užít, ale nepovedlo se to utajit, tak byla odložena. Uděláme si ji po porodu a moc se na ni těším,“ prozradila deníku Aha! Lucie, která má každým dnem rodit.

„No mně to zase tak normální nepřijde. A myslím, že to řešit budeme...,“ oponoval Michal, který je rozhodnutý pro matku svého ještě nenarozeného dítěte udělat první poslední. Včetně změny příjmení.
Vzhledem k tomu, že Lucie se svého slavného příjmení nevzdá, bude to nejspíš on, kdo bude muset přijmout partnerčino jméno. Takže se může stát, že Sportovní zprávy na Nově bude brzy moderovat Michal Borhy. Rozhodně by to bylo gesto, které by si zasloužilo velký obdiv a byl by to pravý důkaz lásky.

Autor:  David Turek

zdroj Aha,cz

12. června 2014 • 05:00

Nové dvojice zprávařů na Nově: Borhyovou nahradí známá blondýna! A za pultík usedne i sporťák Pouva!

Kdo nahradí Lucii Borhyovou? Budete asi překvapení.
Kdo nahradí Lucii Borhyovou? Budete asi překvapení. (TV Nova)
 

Autor:  ph

zdroj Aha,cz

18. června 2014 • 16:48

Lucie Borhyová při posledním vysíláním: Dojetím se rozplakala! Co vzkázala divákům?

 

Kolega Rey Koranteng se zachoval jako správný gentleman a své dlouholeté kolegyni věnoval krásnou kytici. Doufá, že bude mít krásné, chytré a zdravé dítě. Lucie neudržela emoce na uzdě a rozplakala se. Nakonec se přeci jenom popřála divákům u televize.

„Děkuji všem. Přeji vám krásné léto a budu se brzy těšit,“ řekla slzící sympatická moderátorka.

Během těhotenství prý přibrala pouhých 10 kilo a z porodu má strach. „Každé to těhotenství je jiné. U Lukase jsem byla úplně v pohodě, teď jsme měla zpočátku nevolnosti a nebylo mi dobře, ale zase jsem méně přibrala. A taky tolik neotékám. Jiné je to také v tom, že vím, do čeho jdu, a z toho mám trochu obavy," svěřila se moderátorka na stránkách iDnes.cz

Autor:  mpa

zdroj Aha,cz

Poslední vysílání Borhyové před porodem: Utři slzy a rozluč se, řekl jí Koranteng

Lucie Borhyová uváděla své poslední televizní noviny před porodem
18. června 2014 ● 20:28

Naposledy před odchodem na mateřskou si střihla Televizní noviny! Teď už bude Lucie Borhyová (36) doma vyčkávat, až se její druhý potomek rozhodne přijít na svět. Moderátorka se rozloučila s diváky. A od kolegy Korantenga dostala velkou kytici za celou televizi.

Loučení s vysíláním se neobešlo bez slz. To když Koranteng předával na konci středeční relace Borhyové velkou kytici a přál jí, aby se jí narodilo především zdravé dítě. Borhyovou i pobavil:  řekl své kolegyni, která má porod doslova na spadnutí!

Termín porodu má Lucie od lékaře stanovený na 28. června. Vše se ale může seběhnout dříve, a proto nechtěla riskovat, že porodí »v přímém televizním přenosu«.

„Teď bude mít Ray na čas novou kolegyni,“ řekla Blesku moderátorka.
Podle informací z minulého týdne má vedle Korantenga dočasně usedat Kristina Kloubková (37). Jak dlouho? „Chtěla bych samozřejmě co nejdříve, ale uvidíme, nechci předbíhat,“ vidí situaci Borhyová, která se na narození druhého dítěte těší.

Stejně jako její partner Michal Hrdlička (25). „Kdyby náhodou sloužil, až budu rodit, tak za něj zaskočí kolegové, aby mi mohl být nablízku,“ prozradila Lucie.

Autor: simao, lbp

zdroj Blesk,cz

18. prosince 2014 • 05:00

Zazdila Vánoce u Borhyových: Blondýnka udělala něco nepochopitelného!

Lucie bez ostychu vyzvonila, co dá Hrdličkovi pod stromeček. A nejen jemu!
Lucie bez ostychu vyzvonila, co dá Hrdličkovi pod stromeček. A nejen jemu! (TV Nova)
 

Představte si, že se těšíte na Štědrý večer se stromečkem a všemi těmi dárky pod ním. Den D se blíží a najednou se z čistajasna dozvíte od cizích lidí, co dostanete za dárky. Říkáte si, jak se to mohlo stát, a zjistíte, že to, co pro vás mělo být překvapením, visí na internetu jako veřejné tajemství k pobavení nejširšího davu!

 
 

Lucie Borhyová a Michal Hrdlička

Lucie Borhyová a Michal Hrdlička Foto: facebook L. Borhyové

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VÍME PRVNÍ: Borhyová porodila: Známe pohlaví miminka!

25. června 2014 ● 09:50

Moderátorka Lucie Borhyová konečně porodila! A je to holčička. Podle našich informací je v pořádku, stejně jako její maminka Lucie. Hrdým tatínkem je Lucčin kolega z Novy a partner Michal Hrdlička.

Lucie Borhyová se stala podruhé maminkou! Svému partnerovi porodila holčičku. Dostala jméno Linda. Maminka i děťátko se těší dobrému zdraví.

Hrdým tatínkem je Lucčin kolega z Novy a partner Michal Hrdlička. Podle serveru Prásk.tv Michal asistoval u porodu, který probíhal několik hodin. Nakonec se obešlo vše bez komplikací.

Pár sice nechtěl prozradit pohlaví dítěte, Michal se však před časem prořekl, že by si přál pro dítě jméno Diego. Tím se ihned objevily spekulace, že to bude kluk. Teď už je ale jasné, že se jednalo o kamufláž.

 

Autor: tuš, tesk, luz

zdroj Blesk,cz

První foto holčičky Lucie Borhyové a Michala Hrdličky: Tohle je malá Linda

25. června 2014 15:15

Dnes se Lucie Borhyová (36) stala dvojnásobnou maminkou, svému partnerovi Michalu Hrdličkovi porodila dcerku Lindu. Obě jsou zdravé, a tak se pyšný táta pochlubil fotkou svého prvorozeného potomka.

Na sociální síti zveřejnil snímek, na kterém jsou všichni tři - Lucie, Michal i Linda. Ta spokojeně spinká v náruči šťastné mámy.

„Já už své mistrovství světa vyhrál! Obě moje holky jsou zdravé a krásné,“ okomentoval možná první společnou fotografii Hrdlička.

Na malou slečnu už doma čeká brácha Lucas, kterého má Borhyová z předchozího vztahu. 

Jana Hofmanová, Super.cz

Očima numeroložky: Osud Lindičky Borhyové určují sedmičky!

Lindě je čísly jejího života podle numeroložky do vínku dána mimořádná intuice.
27. června 2014 ● 21:33

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vyčíslila osud Lindy, dcery Lucie Borhyové a Michala Hrdličky. Jak bude podle ní vypadat Lindin život? A co hrdý tatínek, jak prožíval porod své dcery Lindy?

 Lindě je čísly jejího života do vínku dána mimořádná intuice, optimismus, bohatá fantazie, srdečnost, spravedlnost a přirozená smyslnost. Díky tomu si získá mnoho přátel z různých společenských vrstev. Vysoká inteligence, vžívání se do situací i problémů druhých, rychlost myšlení a rozhodování jí umožní snadnější postup na vyšší místa. Čeká na ni mnoho cest a spoustu příležitostí, a protože je velmi ctižádostivá a výkonná, nebude se bát i riskovat, jen aby dosáhla svého cíle. V jejích číslech je taky potřeba vést co nejzdravější způsob života, vyhýbat se chemii v jídle, pití, kosmetice, hračkách i ostatních potřebách. Totéž se týká i alternativnějších způsobů léčení. Lenka Lippertová Suchardová, numeroložka

Hrdlička o zážitku z porodu: Brečel jsem jako želva!

„Bylo to něco fantastického, byl jsem u celého porodu, takže jsem to prožíval s Lucií a nejraději bych to vzal na sebe. To ale zkrátka nešlo, takže jsem trpěl jako zvíře doslova, a pak jsem brečel jako želva! Byl jsem hodně dojatý.“

Autor: David Turek

zdroj Blesk,cz

Lucie Borhyová s dcerou Lindou

Lucie Borhyová s dcerou Lindou Foto: TN

Lucie Borhyová září štěstím: Svou holčičku Lindu si dnes odvezla z porodnice domů

29. června 2014 15:34

Moderátorka Lucie Borhyová (36) a její přítel Michal Hrdlička si ode dneška budou užívat společné chvilky štěstí z pohodlí domova. Dnes Lucii propustili z porodnice, a tak si obě své holky Michal odvezl domů.

Linda se narodila ve středu ráno, po porodu měřila 47 centimetrů a vážila něco málo přes tři kila.

„Obě moje holky jsou zdravé a krásné“, napsal Michal krátce po narození dcery a přidal i fotku miminka.

A jelikož vše proběhlo v pořádku a Lucie i Linda jsou v pořádku, nic nebránilo tomu, aby opustily nemocnici. Doma už na Lindu netrpělivě čeká bráška Lucas. 

Jana Hofmanová, Super.cz

 

 

 

 

Hvězda Novy řeší nepříjemný problém, který ani v nejmenším nezpůsobila.

Hvězda Novy řeší nepříjemný problém, který ani v nejmenším nezpůsobila.Foto: Lenka Hatašová/Infinite

Nechutný útok na nebohou Borhyovou. Internetem se šíří erotické snímky

7. června 2017 13:23

Jeden velmi nepříjemný problém právě řeší Lucie Borhyová (39). Prostřednictvím sociální sítě Instagram někdo zveřejnil její erotické fotky, které by si neodvážil zveřejnit ani leckterý erotický magazín. Pochopitelně se jedná o fotomontáž, ale vzhledem k velmi dobré kvalitě podvrhu se někomu mohou jevit snímky jako pravé.

 

Lidi fotky nenechávaly chladnými. „Lucinko, ty jsi tak štíhlá. A ty nožky... Umírám, jsi vážně kočka!“ komentovali snímky fanoušci televizní hvězdy. Naštěstí fotky zřizovatel webu s podtitulem zpátky do minulosti odstranil.

„Objevily se fotomontáže, které výrazně poškozují osobnostní práva Lucie Borhyové, takže jsme se rozhodli podniknout právní kroky směřující k jejich odstranění a zamezení dalšího šíření. Poškozenou v tomto směru není pouze Lucie Borhyová, ale i další známé osobnosti. Jakékoliv šíření těchto fotomontáží však považujeme za odsouzeníhodné a způsobilé vyvolat značný zásah do práv na ochranu osobní cti, dobré pověsti a lidské důstojnosti,” vyjádřil se nám k celé věci manažer oblíbené zprávařky Karel Čelikovský.

Bližší informace k podniknutým právním krokům manažer televizní hvězdy odmítl upřesňovat. „Tyto kroky činíme ve spolupráci s televizí Nova, která se již k věci taktéž vyjádřila," říká Čelikovský.

Borhyová nebyla jedinou obětí tohoto výtržníka. Na stejném webu se objevily podobné fotomontáže s Lucií Bílou, Jitkou Schneiderovou, či Danielou Šinkorovou. 

Jiří Čeladník , Super.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11. září 2014 • 12:00

Borhyová se cpe předčasně zpět na obrazovku? Televizi prý hrozí odchodem na Primu!

Kdo půjde z kola ven? Jisté je, že to bude brzy...
Kdo půjde z kola ven? Jisté je, že to bude brzy... (Foto: TV Nova, koláž Ahaonline.cz)
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To je tedy prekérka! Podle všeho čerstvá mamina Lucie Borhyová (36) zavětřila, že její profesní sokyně a dočasná parťačka Reye Korantenga (40) Kristina Kloubková (37), útočí na její dosud neotřesitelnou pozici a rozhodla se jednat. Chce okamžitě zpět do práce nebo...

Výhrůžky a vydírání?
Televize Nova se podle všeho dostala do nezáviděníhodné  situace. Poté, co Lucie Borhyová odešla na mateřskou dovolenou, ukázalo se, že Kristina Kloubková vedle Korantenga boduje a lidé si ji rychle oblíbili. A to tak, že by návrat Borhyové klidně oželeli! Svědčí o tom i výsledky naší ankety, z níž vyplývá jednoznačná podpora diváků méně okoukané tváři. "To že se Lucka poslední srpnový den objevila na obraze, bylo z její hlavy. Dokonce se nechala slyšet, že stačí jeden telefonát a dostane práci na Primě," prozrazuje zdroj přímo z Novy časopisu Sedmička.


Miminko musí jít stranou
O tom, že se prsatá mamina Borhyová chystá zaujmout svou pozici co nejdříve, svědčí i fakt, že přes proklamované štěstí z narození Lindušky si moderátorka prý najala chůvu na plný úvazek a je připravena dítě kdykoliv odložit a věnovat se kariéře. To by Lucii mohlo v budoucnosti mrzet, ale situaci vnímá po svém. Vedení Novy si podle všeho nemyslí, že opustit dvouměsíční miminko a vrhnout se do práce je od Borhyové nejlepší nápad. Atmosféra mezi moderátory a vedením by se dala krájet a nikdo teď neví, jak se situace vyvine.
Návrat ano, ale ne tak brzy
"Ví, že o Lucku nemůžou přijít, ale ani nechtějí, aby se vrátila tak brzo na obrazovku. Teď půjde o to, kdo tuhle psychologickou válku vyhraje. Může se také stát, že vedení dojde trpělivost, nebudou se chtít nechat vydírat a řeknou jí, aby šla na Primu. S Reyem Korantengem by tak nastálo moderovala Kristina Kloubková, která si u diváků získala velké sympatie," tvrdí televizní zdroj Sedmičky. Zřejmě zatím tandem Koranteng-Kloubková funguje a na Nově chtějí nechat tento model ještě chvíli bežet.
 

Autor:  moc

zdroj Aha,cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Borhyová promluvila o dceři: Po kom co zdělila a bude krásná po mamince?

Po kom bude malá Linda více, se ukáže až časem.
 
30. června 2014 ● 16:17

Napadlo vás při pohledu na fotku malé Lindy, po kom toho děvčátko zdědilo více? Tmavé vlásky ukazují jednoznačně na tatínka Michala Hrdličku (25). Výrazné plné rty jsou zas poznávacím znakem Lucie Borhyové (36).

První fotka, kterou jen pár hodin po porodu poslal hrdý tatínek Michal Hrdlička na Twitter, mluvila za vše. Čerstvě narozená holčička na ní má velké, červené rty, které jsou spolu se širokým úsměvem poznávacím znakem moderátorky Lucie Bohryové.

Blonďatou kštici po mamince ale nemá. "Zatím je tmavovlasá, což je určitě po Míšovi, po mně rozhodně ne. Ale v obličejíčku to se nedá ještě říct, to se bude měnit. Uvidí se až časem,"svěřila se Lucie v pořadu Volejte Novu.

A jak to bylo s plánováním jmen? Michal před časem vypustil do médií, že by si přál své první dítě pojmenovat Diego. Tím zároveň naznačil, že budou mít kluka a všechny tak dokonale zmátl. Nakonec to byl on, kdo orodoval za česky znějící jméno.

"Nakonec jsme dospěli ke jménu Linda, které uspokojuje moje představy, že to zní typicky česky, i ty Lucky, že to zní i světově," řekl Michal. Vyhnuli se tak současnému trendu, při kterém se velká část malých českých dětí jmenuje Quentin, Vivien nebo Maxíček, nehledě na příjmení Vomáčková nebo třeba Hrdlička.

Autor: luz
zdroj Blesk,cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rychlý návrat na obrazovky: Lucie Borhyová se tři měsíce po porodu dcery Lindy vrací definitivně do Televizních novin

23. září 2014 13:22

Populární moderátorka Lucie Borhyová (36) se tři měsíce od porodu dcery Lindy definitivně vrací do vysílání Televizních novin.

Diváci ji znovu uvidí už v pondělí, kdy zasedne za moderátorský pult po boku svého dlouholetého kolegy Reye Korantenga (40).

Oblíbenou dvojici budou diváci nejsledovanější zpravodajské relace v zemi vídat od pondělí do pátku.

„Jsem moc ráda, že mi Nova nabídla výborné podmínky k tak brzkému návratu, které můžu perfektně skloubit s rolí maminky,“ říká Lucie Borhyová, která se na obrazovky rychle vrátila i po porodu syna Lucase.

Rey Koranteng bude Lucčinou oporou jako doposud: „Na Lucku se samozřejmě moc těším a klidně jí i jako zasloužilý otec pomůžu se vším možným,“ řekl Rey. 

Anna Veškrnová, Super.cz

   24. září 2014 • 12:00

Borhyová 102 dní po porodu: Došly peníze!? Kolik s Hrdličkou vlastně berou?

Došly peníze? Lucie Borhyová se vrací na obrazovku.
Došly peníze? Lucie Borhyová se vrací na obrazovku. (Foto archiv TV Nova)
 
 
 
 
 

Musí vydělávat! Lucie Boryhová (36) se v pondělí 29. září vrací na post moderátorky Televizních novin. Práce je pro ni důležitější než mateřská dovolená s tříměsíční dcerou Lindou.

Od října tedy Lucie nebude matka na sto procent, zato bude na sto procent vydělávat. Podle zdrojů z jejího okolí se její měsíční plat může pohybovat od 40 tisíc korun výš. Odvíjí se od počtu služeb v měsíci, kterých může být 8, nebo taky 15. A protože je to určitě vyšší částka než vydělá komentováním Sportovních novin její partner Michal Hrdlička (25), není se co divit, že se hrne do práce, aby vylepšila rodinný rozpočet.


Doma s dcerou přitom vydržela jen 102 dní. Pauzu spojenou s mateřskou si navíc posledního srpna proložila moderováním zpráv na jeden večer.
„Jsem ráda, že mi Nova nabídla výborné podmínky k tak brzkému návratu, které můžu perfektně skloubit s rolí maminky,“ svěřila se nadšeně Borhyová. „Linduška bude beze mě jen chvílemi, kdy budu moderovat, a to navíc bude s tatínkem. Když bude tou dobou i on pracovně zaneprázdněn, bude Linduška s babičkami. Máme velkou podporu celé rodiny,“ prozradila moderátorka. Kloubková přijde o místo
Když byla Borhyová na mateřské, po boku Reye Korantenga (40) ji zastoupila Kristina Kloubková (37). A ta teď o místo přišla. „Kloubková zůstane i nadále na obrazovkách. Už brzy oznámíme, v jakém pořadu se na ni diváci mohou těšit,“ řekla Aha! PR manažerka televize Nova Anna Suchá.

Válka o signál!

Kvůli změně v tzv. vysílacím zákoně komerční televize – Nova, Prima i další – už nemusejí zdarma poskytovat kabelovkám signál, jako tomu bylo před rokem 2012. Hrozí tak, že třeba za sledování Lucie Borhyové na kabelu si diváci v budoucnosti připlatí. „To, co my draze koupíme, oni přeprodávají,“ vysvětlila Marie Fianová z FTV Prima. Týká se to třeba UPC, Skylink nebo O2. „Se společností O2 intenzivně jednáme a věříme, že brzy dojde k uzavření dohody,“ prozradila Aha! mluvčí TV Nova Anna Suchá.

Autor:  zej

zdroj Aha,cz

  27. září 2014 • 05:00

Dusno na Nově! Vzpoura proti Borhyové! Kdo jí jde po krku?

Lucie se už v pondělí 29. září vrátí ke Korantengovi.
Lucie se už v pondělí 29. září vrátí ke Korantengovi. (Foto: TV Nova, reprofoto, ara)
 
 
 

Hvězda Novy Lucie Borhyová (36) se už v pondělí vrací natrvalo do Televizních novin, ale nikdo její návrat neslaví. Kvůli ní musí odejít Kristina Kloubková (37), která ji zastupovala. Všichni by ji za Lucii nejraději vyměnili.

„Zaměstnanci jsou pobouřeni, že odešla oblíbená a milá Kristina a místo ní teď nastupuje nafoukaná hvězda,“ popsal současnou atmosféru ve zpravodajství v televizi dobře informovaný zdroj. Kloubková byla sice na místě Borhyové jen tři měsíce, ale jako moderátorka hlavního zpravodajství se osvědčila a navíc si ji oblíbili spolupracovníci i diváci.


Lucie je ale ze svého návratu po třech měsících na mateřské s dcerou Lindou nadšená. Vrací se jako hvězda a taky se k ní tak televize při jejím návratu zachovala. „Jsem moc ráda, že mi Nova nabídla výborné podmínky k tak brzkému návratu, které můžu perfektně skloubit s rolí maminky,“ svěřila se nadšeně Borhyová, která se do hlavní relace vrací jen pár dní před komunálními volbami.

Může to souviset s tím, že její maminka Alena Borhyová (57) kandiduje za politické hnutí ANO Andreje Babiše (60) a dcera se ji snaží co nejvíce podpořit.
A to jsou také důvody, proč je zaměstnancům ve zpravodajství trnem v oku. Otázkou je, zda její vrtochy bude tolerovat vedení Novy. A jak dlouho...

Nejistá budoucnost
Všem navíc vadí i to, že nikdo nechce říct, co s Kristinou po příchodu Borhyové bude. „Kristina Kloubková zůstane i nadále na obrazovkách. Už brzy oznámíme, v jakém pořadu se na ni diváci mohou těšit,“ řekla Aha! PR manažerka televize Nova Anna Suchá. „Možná se vrátím tam, kde jsem byla. Ale nevím, co to bude, já totiž dělala všechno od Snídaně po Ranní nebo Odpolední noviny, uvidíme,“ svěřila se Kristina.
Pět minus pro Borhyovou

1. Díky popularitě má hvězdné podmínky.
2. Brzký návrat z mateřské si prý vydupala.
3. Dělá protekci partnerovi Michalu Hrdličkovi.
4. Její matka kandiduje za stranu Andreje Babiše.
5. Televize ji má za hvězdu. Všechno se točí kolem ní.

Autor:  zej

zdroj Aha,cz

 
Lucie Borhyová, Emma Smetana a malá Linda

Lucie Borhyová, Emma Smetana a malá Linda Foto: Archiv TV Nova

Lucie Borhyová se kolegům pochlubila roztomilou dcerou: Tohle je moje malá Linda

30. září 2014 13:05

Moderátorka Lucie Borhyová (36) se tři měsíce po mateřské pauze vrátila na obrazovky Televizních novin, kde už na ni čekal natěšený Rey Koranteng (40). Kristina Kloubková sice byla mezi kolegy velmi oblíbená, ale od začátku bylo jasné, že je pouze záskokem za Borhyovou, jež se do televize nadšeně vrátila.

Už v pátek, když se v Televizních novinách naposledy ukázala Kloubková, vybírala kostýmy a díky tomu, že s sebou vzala i roztomilou dceru Lindu, rozněžnila všechny své mladší kolegyně.

Společným snímkem s pyšnou maminkou a malou Lindou se na sociální síti pochlubila i Emma Smetana (26). „Nejhezčí možný start do pracovního dne - ranní setkání s princezničkou Lindou,“ napsala na sociální síti Emma Smetana.

Borhyová se tak v práci prezentovala jako hrdá maminka, která nemá problém skloubit rodinu a pracovní povinnosti. Do práce ale Lindu pokaždé tahat nebude. Většinou ji totiž pohlídají babička s dědečkem nebo tatínek Michal Hrdlička. 

Anna Veškrnová, Super.cz

  5. listopadu 2014 • 12:00

Je to Hrdličkova máma nebo sestra? Tchyně Borhyové vypadá mladší než sama Lucie!

Lucie Borhyová a její tchyně Ivana vypadají spíš jako stejně staré kamarádky.
Lucie Borhyová a její tchyně Ivana vypadají spíš jako stejně staré kamarádky. (Aha! - Marek Pátek, Facebook)
 
 
 
 
 

»Hele, Lucka Borhyová si vyrazila s kamarádkou,« napadne vás, když je uvidíte společně. Ty dvě blondýnky určitě nebudete tipovat na tchyni a snachu! Moderátorka Novy si zkrátka společně s o 11 let mladším Michalem Hrdličkou přivedla do života i jeho maminku, která vypadá jedním slovem báječně a možná je jí i trochu podobná.

 

Protivná tchyně dokáže vztah bez milosti zničit. Pokud ale máte štěstí jako Lucka Borhyová, vstoupí vám do života kamarádka. Alespoň tak mluví o svém vztahu s potenciální tchyní Ivanou Hrdličkovou sama moderátorka.

„S Ivanou si rozumíme opravdu hodně a ve všech směrech. Máme podobné názory na životní styl, módu a samozřejmě rodinu,“ řekla webu idnes.cz Borhyová, která s Michalovou mámou ráda vyráží třeba za nákupy. „Mohu říci, že lepší budoucí tchyni jsem si nemohla přát,“ tvrdí Lucie a Ivana Hrdličková jí přizvukuje s tím, že si s Luckou hned padly do oka. „Je to obyčejná milá holka bez hvězdných manýrů. Starostlivá máma, která má ráda pořádek,“ tvrdí Ivana.„S mladými se vidím poměrně často, je fajn se s nimi potěšit, vidět malou Lindu, pozorovat, jak se týden co týden mění. Už jsem si domů koupila postýlku, tak se těším, že budu fungovat i jako správná babička,“ pronesla žena, která rozhodně na babičku ještě nevypadá a z jejích úst tedy výraz »s mladými« působí poněkud úsměvně.

Autor:  ph

zdroj Aha,cz

26. listopadu 2014 • 12:00

Borhyová a Hrdlička ve Španělsku: Nácvik na svatební cestu!

Lucie s Michalem bydleli pár metrů od moře.
Lucie s Michalem bydleli pár metrů od moře. (Foto Aha! – Martin Hykl, Facebook.com)
 
 

„Nabrali jsme síly na hektický závěr roku a dnes už se chystáme na Televizní, resp. Sportovní noviny!“ napsal v pondělí na sociální síti partner Lucie Michal a rozloučil se španělským pozdravem saludos. A protože pár stále působí jako dvě zamilované hrdličky, možná bral podzimní dovolenou u moře jako trénink na svatební cestu. Před nedávnem se v rozhovoru pro televizi Nova svěřil, že o svatbě s Lucií vážně uvažují. „Svatba určitě bude,“ práskl moderátor, který s Lucií vychovává dceru Lindu (6 měsíců) a tráví s ní i s Lucií každou volnou chvilku.

zdroj Aha,cz

Borhyová zázračně zhubla: Za pět měsíců 20 kilo dole!

 
Lucie za pět měsíců shodila 20 kilogramů!
 

 

Když se Lucie s Michalem objevila na předávání cen Český Slavík, všichni obdivovali její štíhlou postavu. I když měla černé šaty, tak byly dost upnuté na to, aby ukázaly, že je moderátorka pět měsíců po porodu dcery krásně štíhlá.
 

"Mám o dvacet kilo méně, takže se cítím skvěle. Kila šla tak rychle dolů, že ani nevím jak. Po porodu syna Lucase to tak jednoduché nebylo," řekla blesk.cz Lucka. "To je tím neustálým pohybem a nemyslím jen běhání okolo dětí," dodal s potutelným úsměvem Hrdlička, který si kvůli charitativní akci Movember nechal narůst knírek.

Lucie s Michalem a oběma dětmi mají za sebou první společnou dovolenou u moře. "Jsem ráda, že mám tak pohodové děti, které nemají problém létat. Linda let zvládla na výbornou," pochlubila se Borhyová.

 

 

Autor: Pavel Machan, Marek Pátek

Autor: lara
zdroj Blesk,cz
Lucie Borhyová a Michal Hrdlička spolu flirtují, jako by tvořili pár dva měsíce, ne dva roky.

Lucie Borhyová a Michal Hrdlička spolu flirtují, jako by tvořili pár dva měsíce, ne dva roky. Michaela Feuereislová

Podívejte, jak vrkají: Nejkrásnější pár Novy se nebrání vyznání lásky na veřejnosti

20. prosince 2014 13:12

Dlouho své city před veřejností skrývali, ale jako by si teď Lucie Borhyová (36) a Michal Hrdlička o to víc užívali, že doby tajností jsou už dávno pryč. Štěstí z nich sálá i skrz fotky. V zákulisí vánočního koncertu Hany Zagorové (68) spolu laškovali jako čerstvě zamilovaní.

 
 
 

Borhyová patřila k nejvítanějším hostům vystoupení, s Hankou Zagorovou a Štefanem Margitou (58) ji pojí dlouholeté přátelství a ona nechybí na žádném velkém koncertu. A vždy je ozdobou, i včera jí to výjimečně slušelo. Dvojnásobné mateřství a mladší partner jí jdou k duhu.

Do Lucerny dorazila nejen s přítelem, ale také s maminkou a jejím partnerem. 

 

Super.cz

22. prosince 2014 • 16:25

Zkažená svatba Borhyové s Hrdličkou: Vyhodili pozvánky, odvolali obřad!

Zajímá vás důvod? Někdo moc mluvil! Zkrátka a dobře se Lucie s Michalem snažili vše ututlat, jenže někdo ze zasvěcených byl příliš sdílný. A tak se z původně tajné svatby stal plán, o kterém věděl kde kdo. A proto přišlo radikální rozhodnutí: zrušíme svatbu. „Měli jsme termín svatby, pozvánky, domluvené místo. Všechno jsme zrušili, protože termín unikl ven,“ přiznala webu ona.idnes.cz Borhyová. A vysvětlila, proč se tak rozhodli.

Autor:  ph

zdroj Aha,cz

27. prosince 2014 • 12:00

Lucie Borhyová a její zázračně rychlé hubnutí: Jak to dělá?

 
 
 
 

„Je pravda, že jsem trošičku omezila různé přílohy a pečivo a takové věci ve stravě. Začala jsem cvičit a běhat. Běhám ještě kolem dětí a do práce, takže ono to fakt jde rychle a snadno dolů,“ svěřila se Lucie na stránkách iDnes.cz.

A jak moderátorka oslavila Vánoce? Zatímco malá Linda si svátky ještě příliš neuvědomuje, starší Lucas je nadšený! „Máme tradiční české Vánoce. Malý se na ně těší, je nadšený. Dodržujeme adventní neděle. Pokaždé se sejdeme celá rodina, dáme si něco dobrého k jídlu, k pití, pečeme cukroví, zapalujeme svíčku. Lucas vnímá tu přípravu, takovou tu tradici, kterou máme. Samozřejmě se těší na Ježíška, dárky, ale i ty věci okolo jako procházky venku. Chodíme se každoročně dívat na stromeček na Staroměstském náměstí. Je krásné trávit Vánoce s dětmi, když vidíte, jak mají rozzářené oči a jak se na všechno těší,“ rozplývá se Borhyová.

 

Svátky klidu narušily až pracovní povinnosti, ale i ty zvládá hlasatelka s přehledem. Do televize vezme syna, který už si za tu dobu stačil udělat ve studiu kamarády a toto prostředí má prý velmi rád.

7. ledna 2015 • 12:00

Temné mraky nad Borhyovou: Hrdlička způsobil nečekané potíže!

Lucie Borhyová má s otcem syna Lucase velké problémy od chvíle, kdy se na scéně objevil Michal Hrdlička.
Lucie Borhyová má s otcem syna Lucase velké problémy od chvíle, kdy se na scéně objevil Michal Hrdlička. (Foto: TV Nova, herminapress.cz)
 
Láska s Michalem Hrdličkou a narození krásné a zdravé dcery Lindy jsou pro Lucii Borhyovou určitě ty nejkrásnější okamžiky, které v životě zažívá. Jenže kdesi vzadu je stále přítomný strach, jenž jí jako temný mrak připomíná, že idylka nemusí trvat donekonečna. A ten strach se týká syna Lucase, kterého má s nevypočitatelným Řekem Nikem Papadakisem.

Exotický milenec Niko opustil plavovlasou Lucii Borhyovou ve velmi citlivém období, když s ním byla těhotná. "Snažila jsem se dělat maximum, abychom žili jako plnohodnotná rodina. To se ale nikdy nestalo. Bohužel jsem si vyslechla věci, jež jsou pro ženu, která zjistí, že je v jiném stavu, úplně nejhorší," prozradila v inkriminované době Lucie časopisu Instink

Exmilenec se nejprve o Lucase příliš nezajímal, ale později se začal hlásit o svá otcovská práva. Nějakou dobu to vypadalo, že je vše na dobré cestě a bývalý pár najde cestu k dohodě. Jenže pak se něco stalo! A důvodem ke všemu byl nástup nového kohouta na scénu. Jinak řečeno - když se objevil Michal Hrdlička, vztahy se opět rapidně zhoršily. "Dlouho všechno fungovalo tak, jak jsme se dohodli. Ale od doby, co vešlo ve známost, že mám nového partnera, se něco změnilo. Takže nás teď asi čeká soud o nové vymezení péče o syna. Cítím v tom Nikovu snahu dělat problémy," vysvětlovala Borhyová.

 
  12. března 2015 • 05:00

Špatné zprávy pro Borhyovou: Vězení až dva roky!

Alena Borhyová s dcerou Lucií. Zmizí jim brzy úsměv ze rtů?
Alena Borhyová s dcerou Lucií. Zmizí jim brzy úsměv ze rtů? (Foto Aha! – Daniel Černovský, Facebook, ANO)
 
 
 
 

Maminka novácké moderátorky Lucie Borhyové (36) může skončit až na dva roky ve vězení. Alena Borhyová (57), která je místostarostkou Prahy 8 za hnutí ANO, měla městské části »prošustrovat« 243 619 korun a bylo na ni podáno trestní oznámení.

 

Jak tak vysokou škodu dokázala od loňského října, kdy byla zvolena, způsobit? Alena Borhyová údajně nechala skartovat a pak znovu vytisknout celý náklad lednového vydání radničního časopisu Osmička.

Jaký k tomu měla důvod? V první verzi na dvoustraně zástupci všech stran odpovídali na otázku, jaký smysl mají povolební personální čistky na úřadu Prahy 8, chyběl text místostarosty Matěje Fichtnera (ANO), který nedodal text včas. Místo něj zůstalo na stránce bílé místo. A 70 tisíc kusů magazínu se proto tisklo znovu, tentokrát už ale s Fichtnerovým článkem. Tím prý vznikla škoda 243 619 korun.

Trestní oznámení na místostarostku podal zaměstnanec radnice. Borhyovou viní z porušení povinnosti při správě cizího majetku a poškození cizí věci. „Za první čin jí hrozí až dva roky ve vězení, nebo zákaz činnosti. U druhého činu je maximální sazba o rok nižší,“ řekla Aha! policejní mluvčí Iveta Martínková.

Alena Borhyová, která má jako místostarostka plat až 58 tisíc měsíčně, se k trestnímu oznámení zatím nevyjádřila. Její asistentka včera Aha! jen sdělila, že není v kanceláři. Požádali jsme o zprostředkování odpovědi proto i mluvčí Prahy 8 a hnutí ANO. Borhyovou celý den sháněli, ale ani jim neodpověděla. Do uzávěrky Aha! se k případu své maminky nevyjádřila ani dcera místostarostky, moderátorka Lucie Borhyová.

Kdo podal trestní oznámení, nechce nikdo říct. Mluví se o tom, že to byl někdo z bývalého vedení radnice, kterou dříve ovládala ODS a TOP 09. Nově zvolení politici totiž odhalili například smlouvu, díky níž měli někteří zaměstnanci nárok na odstupné ve výši až 14 platů!

Šéf ANO Babiš: Postavte se k tomu čelem
Dvojí vytištění časopisu už řeší i šéf hnutí ANO Andrej Babiš. „Pokud pochybili, tak by to samozřejmě měli zaplatit, postavit se k tomu čelem. Určitě budeme chtít, aby dali vše do pořádku,“ řekl Aha!.

autor mts

zdroj Aha,cz

11. dubna 2015 • 05:00

Zraněná Borhyová (36) musela před kameru: Úraz hlavy se nepodařilo zamaskovat. Co se stalo?

Televizní noviny, 8. dubna: Ve vysílání měla moderátorka viditelný šrám na čele.
Televizní noviny, 8. dubna: Ve vysílání měla moderátorka viditelný šrám na čele. (Reprofoto TV Nova, foto herminapress.cz, ara)
 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moderovala zprávy jako obvykle, v jednu chvíli ale na čele Lucie Borhyové (36) vynikl šrám, který u diváků nejsledovanější televizní stanice vyvolal obavy.

 

Před jednou z reportáží nováckých Televizních novin, kterou Lucie uváděla bez Reye Korantenga (40), byla na obraze ve velmi detailním záběru. Oku pozorného diváka tak nemohlo uniknout, že jinak půvabné Borhyové na pravé straně čela svítila čára, která budila dojem jakéhosi škrábnutí či zranění. „Co se jí stalo?“ ptali se shodně diváci, kteří zpravodajství v tu chvíli sledovali. Vzhledem k tomu, že je Lucie dvojnásobnou maminkou a k tomu má doma malého psa, může přijít k nechtěnému škrábnutí při různých hrách jedna dvě. Buď se tedy nepodařilo takové zranění zamaskovat, nebo za to mohla naběhlá žíla.

Při podrobnějším zkoumání to ale nejspíš mohlo být nedokonalé líčení. V dalším vstupu byla totiž moderátorka ve studiu už bez šrámu a s čistým čelem. „S Luckou jsem se ve středu osobně potkala, a tak mohu s jistotou sdělit, že žádný šrám v obličeji neměla a nemá. Ani po opakovaném zhlédnutí Televizních novin jsme s kolegy skutečně žádný šrám neobjevili,“ řekla deníku Aha! PR koordinátorka TV Nova Alžběta Cimová. Lucie Borhyová se nevyjádřila.

Už s předešlou televizní maskérkou Borhyové nebyla televize spokojena. Líčení i oblečení bylo na moderátorku, která má působit seriózním dojmem, prý až příliš odvážné. „Od ledna změnili styl líčení Lucie Borhyové, aby nebylo tak silné a někdy i vyzývavé! Rozhodla o tom nová šéfka vizážistek,“ řekl nám zdroj z Novy.

 

autor Ibp, mia

zdroj Aha,cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Michal Hrdlička během představení nových kopaček

Michal Hrdlička během představení nových kopaček Foto: Adidas (3x)

Partner Lucie Borhyové o prodělaném úrazu: Byla to šílená bolest, mám psychický blok a cítím se na 80 let

1. června 2015 16:55

Ve Sportovních novinách komentuje pravidelně úspěchy profesionálních sportovců, chybělo málo a Michal Hrdlička byl sám jedním z těchto sportovců. „Odmala hraju fotbal a jednu dobu jsem se pohyboval i na profesionální úrovni,” pochlubil se nám Michal během prezentace kopaček známé německé sportovní značky. Skvěle našlápnutou kariéru zhatil nepříjemný úraz.

„Při fotbale se mi přihodil úraz. Měl jsem pravděpodobně natržený vaz a během nějakého špatného pohybu mi koleno vyskočilo z kloubu a zpátky mi ho museli nahodit až zdravotníci z přivolané záchranky,” vzpomíná na nepříjemnou událost Michal a jedním dechem dodává: „Byla to šílená bolest, dodnes mám psychický blok a stále se bojím, takže moje výkony ve fotbale by už nikdy nemohly být stoprocentní.”

Nyní už se Hrdlička věnuje fotbalu jen rekreačně. „Po úrazu jsem dlouho absentoval. Teď mám tolik práce, že bych tréninky nezvládal, a tak dělám fotbal jen na rekreační úrovni. Koleno stále cítím i při běžné činnosti, třeba když jdu do schodů, vlastně se cítím tak na osmdesát let, doufám, že se to nebude zhoršovat,” s nadsázkou dodává Michal Hrdlička. 

Jiří Čeladník, Super.cz

  4. června 2015 • 12:00

Rok po narození dcery se partner Borhyové cítí na odpis: Proč mluví o psychickém bloku!?

Lucie Borhyová a Michal Hrdlička
Lucie Borhyová a Michal Hrdlička (Foto archiv TV Nova)
 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za pár dnů to bude rok, co se Lucii Borhyové (37) a Michalovi Hrdličkovi (26) narodila dcera. Asi není třeba říkat, že přírůstek do rodiny vždy znamená zápřah pro oba rodiče. Michal se teď nechal slyšet, že se cítí na osmdesát…

Jenže to, že se Michal cítí na pozdně důchodcovských věk, nepramení ze starostí o dceru, jak se záhy ukázalo. Hrdlička totiž mluví o sportu, konkrétně o fotbale. Dříve se podle vlastních slov pohyboval na profesionální úrovni, jenže pak mu stopku vystavil nepříjemný úraz.

„Měl jsem pravděpodobně natržený vaz a během nějakého špatného pohybu mi koleno vyskočilo z kloubu a zpátky mi ho museli nahodit až zdravotníci z přivolané záchranky,” zavzpomínal Michal, který už se kvůli představě šílené bolesti nechce do fotbalu pouštět naplno. „Dodnes mám psychický blok a stále se bojím, takže moje výkony ve fotbale by už nikdy nemohly být stoprocentní,” tvrdí sporťák Novy. Ten nicméně na fotbal zcela nezanevřel, byť mu přibyly i rodinné povinnosti. Má ale tak málo času, že už by tréninky nezvládal. „Koleno stále cítím i při běžné činnosti, třeba když jdu do schodů, vlastně se cítím tak na osmdesát let,“ usmíval se partner moderátorky Lucie Borhyové.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Michalu Hrdličkovi rodiče prý za trest za opuštění Borhyové zabavili auťák!

Michalu Hrdličkovi rodiče prý za trest za opuštění Borhyové zabavili auťák! Hermína

Dostal i na zadek? Rodiče Michala Hrdličky prý syna tvrdě potrestali za chování k Lucii Borhyové

25. října 2015 6:55

Michala Hrdličku (26) zasáhla tvrdá rána rodičovského hněvu! Alespoň to tak zvenčí vypadá, že se do něj po rozchodu s moderátorkou Lucií Borhyovou (37) pustila vlastní krev. Maminka sporťáka podle některých zpráv nemůže unést rozchod s milovanou snachou a tak zabavila synovi luxusní auťák, na který měl balit holky.

Samotná Borhyová si se svou tchyní padla do oka. „S Ivanou si rozumíme opravdu hodně a ve všech směrech. Máme podobné názory na životní styl, módu a samozřejmě rodinu. Obě rády budujeme takové to teplo domova, rodinné zázemí. Zkrátka se na život díváme stejně, což je skvělé,“ řekla tehdy k netypicky dobrému vztahu obdařená moderátorka.

Ivana zřejmě nese rozchod svého syna hůře, než on sám. Lucii Borhyovou, která jí před více než rokem porodila vnučku, si opravdu zamilovala. „S Luckou jsme si, myslím, padly do oka. Je to obyčejná milá holka bez hvězdných manýrů. Starostlivá máma, která má ráda pořádek. Michalovi zase zdůrazňuji, že si musí Lucii hýčkat,“ řekla tehdy pro deník Blesk matka mladého lamače dívčích srdcí. Vůbec bychom se nedivili, kdyby právě kvůli jeho porozchodovému řádění maminka řekla dost a zabavila „nezdárnému synátorovi“ luxusní mercedes se stahovací střechou, který měl prý používat jako lapač na holky.

Situaci dále sledujeme a o případném dalším trestu, ať už tělesném, nebo o délce domácího vězení, vás budeme exkluzivně informovat. 

Jak podle vás rodiče Hrdličku potretsají za chování k Lucce?

David Zápal, Super.cz

 
Michal Hrdlička

Michal Hrdlička Michaela Feuereislová

Borhyová po rozchodu: Začíná boj o peníze! Podaří se jí vytřískat z Hrdličky desítky tisíc měsíčně?

26. října 2015 5:55

Michal Hrdlička (26) se po rozchodu s moderátorkou snad s největším úsměvem na světě Lucií Borhyovou (37) dušoval v prohlášení, že i když jejich vztah končí, je důležité, aby jejich dcera měla oba rodiče. Zůstal prý ale aspoň na nějaký čas pouze u slov. Dokud mu to údajně nenařídila maminka, tak jako by si ani nevzpomněl, že nějakou dceru má. Trest možná ale přijde už brzy. S bývalkou bude muset řešit alimenty, a ty mohou dosáhnout dost překvapivé výše!

„Život jde dál a tohle se dospělým stává. Zůstáváme milujícími rodiči. Na to se může naše malá spolehnout,“ dušoval se ještě před nedávnem sporťák Hrdlička.

Jenže než se vrátili jeho rodiče z dovolené, kteří ho zřejmě srovnali do latě, na svou dcerku prý neměl čas. Jak jinak si vysvětlit, že ji dle Blesku viděl až po dlouhém týdnu a zrovna krátce poté, co se do rodinného hnízda vrátila jeho maminka, která mu rovnou měla zabavit i mercedes.

„Opakovaně jsem se do vztahu vracel, ale činit tak vlastně jen a pouze kvůli naší malé princezně prostě nemělo cenu, a tak jsem z vlastní vůle zvolil definitivu,“ tvrdil v nedávném veřejném prohlášení Hrdlička. Jenže během týdne se věnoval všemu možnému, třeba paktování se s kamarády.

Moderátora, který si údajně přijde měsíčně až na 80 tisíc, zřejmě čekají alimenty v řádu desítek tisíc. Na finální verdikt si budeme muset ještě počkat. Uvidíme ale, jestli to mezi ním a největší českou moderátorskou hvězdou ještě snaživá maminka Ivana nedá dohromady. 

David Zápal, Super.cz

 
Lucie Borhyová pro Dobrého Anděla

Lucie Borhyová pro Dobrého Anděla Foto: Archiv TV Nova

Dobrý anděl Lucie Borhyová na nové fotografii: Takhle krásně na ní vypadá

4. listopadu 2015 18:10

Moderátorka Lucie Borhyová (37) se opět stala ‚dobrým andělem‘, tedy se i letos, již potřetí, zapojila do charitativní akce Novy a nadace Dobrý Anděl, která finančně přispívá rodinám s onkologickým onemocněním. „Viděla jsem, že ta pomoc je k něčemu. A to je to, co mě motivuje pomáhat i nadále,“ říká Lucie o setkání s těmi, kterým projekt pomáhá.

„Hned, jak jsem se dozvěděla o nadaci Dobrý Anděl, neváhala jsem ani chvíli. Vím přesně, kam mé peníze směřují a že všechny finance jdou do posledního haléře rodinám, které potřebují pomoc. Nikdo z nás neví, kdy ke svému strážnému andělovi bude potřebovat i toho Dobrého,“ doplnila svou kolegyni z Televizních novin další tvář Kristina Kloubková.

Již několik let je do projektu zapojena také Dana Morávková, jedna z hvězd seriálu Ordinace v růžové zahradě. I její fotografii najdete v galerii.

Za 4 roky od založení nadace Dobrý Anděl pomohli dárci téměř 2 800 rodinám s dětmi, ve kterých dítě či rodič má rakovinu nebo dítě trpí jiným závažným onemocněním. 

Lucie Sieglová , Super.cz

Michal Hrdlička s dcerou Lindou

Michal Hrdlička s dcerou Lindou Foto: Facebook M. Hrdličky

Vzorný taťka? Hrdlička dojímá fotkou s dcerou Borhyové

9. listopadu 2015 13:52

Jako by chtěl dát všem najevo, že informace o tom, že spíš paří, než aby se věnoval dceři, jsou mylné. Michal Hrdlička, mládenec, který dle svých vlastních slov nedávno opustil moderátorskou hvězdu Lucii Borhyovou (37), si na sociální síti uveřejnil „dojemnou“ fotku s dcerkou Lindou.

„Tento víkend v kombinaci s aktuálním počasím doslova volal po venkovních aktivitách. Někde údajně naměřili přes 20 stupňů. A tak jsme si vyrazili k vodě. A pozor. Dokonce i s prutem! Jenže jsme nic nechytili, naštěstí ani rýmu,“ glosoval snímek Michal.

Ten se o svou dceru dle svých slov vzorně stará, možná za to může i vyhubování od rodičů. Ti se prý na něj naštvali, co měl provádět, když byli na dovolené, a údajně mu zabavili i luxusní auto. Mladý moderátor možná právě proto seká latinu.

Když se krach vztahu s Borhyovou provalil, uzavřel se Hrdlička před světem, na pár dnů si zrušil služby v televizi i v rádiu. Teď už ale zase maká jako šroub, je zpátky ve Sportovních novinách a komentuje fotbal. 

David Zápal , Super.cz

Lucie Borhyová si nenechala ujít SuperStar.

Lucie Borhyová si nenechala ujít SuperStar. Foto: facebook L. Borhyové

Na rozchod s Hrdličkou už zapomněla? Usměvavá Borhyová fandila v SuperStar a v hledišti zářila jako sluníčko

16. listopadu 2015 12:55

Moderátorka Lucie Borhyová se už vzpamatovala z rozchodu s o jedenáct let mladším otcem své dcery Lindy Michalem Hrdličkou.

Nedávno s úsměvem na tváři pózovala v charitativním kalendáři a nebrání se ani chození do společnosti. Naposledy se mezi lidmi objevila v neděli večer, když si nenechala ujít přímý přenos pěvecké show SuperStar.

Zatímco ještě před pár týdny byly na Borhyové patrné stopy zármutku, a to i během moderování Televizních novin, v poslední době září jako sluníčko.

Svůj široký úsměv od ucha k uchu předvedla i v SuperStar, kde s napětím sledovala, který z nadějných talentů bude muset na základě diváckého hlasování z kola ven. Černého Petra tentokrát dostal Štěpán Urban, ale měl neuvěřitelné štěstí. Od poroty totiž dostal divokou partu, a tak byl od vyřazení nečekaně zachráněn. Fanoušci tak usměvavého sympaťáka uvidí i v příštím kole. 

Anna Veškrnová , Super.cz

Lucie s maminkou Alenou

Lucie s maminkou Alenou Michaela Feuereislová

Lucie Borhyová se pokročilejšího věku bát nemusí: Tohle není její sestra, ale atraktivní maminka

20. prosince 2015 11:20

Na koncertě Hany Zagorové (69) na sebe Lucie Borhyová (37) málem strhla více pozornosti než účinkující hudební hvězda. S sebou totiž přivedla nejen Jakuba Vágnera, ale také maminku Alenu.

Účast moderátorky Televizních novin nebyla příliš překvapivá, protože kariéru Zagorové jako její příbuzná dlouhodobě sleduje. Svým doprovodem však mnohé zmátla. Na koncertě jí totiž dělal společnost Jakub Vágner, s nímž se měla údajně sblížit. Lucie však tvrdí, že jsou dlouhodobí přátelé, takže jej dobře zná i její maminka.

Jakub tak večer strávil nejen po boku Lucie, ale setkal se i s Alenou, která je důkazem toho, že Borhyová bude atraktivní i v pokročilejším věku. Kdyby brunetka působící v komunální politice tvrdila, že je starší sestrou oblíbené moderátorky, tato lež by jí nejspíš prošla. Lucie po ní totiž podědila zářící úsměv, který z ní udělal hvězdu televizní obrazovky. 

Adam Chromý , Super.cz

Lucie Borhyová a Michal Smečka (vlevo)

Lucie Borhyová a Michal Smečka (vlevo) Michaela Feuereislová

Je po rozchodu s Hrdličkou konečně zamilovaná? S tímhle o deset let mladším mužem měla prý Borhyová pletky v autě

9. září 2016 10:10

Moderátorka Lucie Borhyová (38) se na koncertě zpěvačky Hany Zagorové (70) objevila nejen společně s rodiči, ale také se svým manažerem Michalem Smečkou (28).

Podle Blesku však blonďatou moderátorku pojí s o deset let mladším mužem mnohem více. Po koncertě a oslavě Hany Zagorové se spolu měli oddávat intimnostem v autě. Předtím se k sobě ale oficiálně příliš neměli.

Borhyová po rozchodu se sporťákem Michalem Hrdličkou (27) zatím žádného nového partnera nepředstavila. I Hrdličku, jenž nyní chodí s finalistkou US Open Karolínou Plíškovou, však opatrná Lucie nějakou dobu tajila, než ho představila jako svého přítele.

Smečka je na první pohled úplně jiným typem muže než Hrdlička či otec Lucčina syna Lucase, Řek Nico Papadakis. Stejně jako Hrdlička je však výrazně mladší než moderátorka Televizních novin. Borhyová navíc působí jako společník ve Smečkově firmě, a tak má s vousatým sympaťákem hodně společného. 


Do očí se jí nikdo nedíval: Lucie Borhyová v sexy modelu ale neprostudovala nominované pěvce. Koho vůbec neznala?

28. listopadu 2016 8:46

Lucie Borhyová (38) předávala jednu z cen ankety Český slavík a slušelo jí to jako už dlouho ne. V rudém modelu od návrhářky Petry Brzkové celá zářila. "Vždycky jsem byla z jejích šatů nadšená, a tak jsem jí nechala úplně volnou ruku. Líbí se mi, i když jsem měla trochu strach z červené, protože to není moje oblíbená barva," řekla Super.cz.

Ještě před vyhlášením cen nás zajímalo, co Lucka říkala na nominované šestice interpretů a kapel, když už měla jednu z cen vyhlašovat, a zda měla své favority. "Myslím, že všichni byli moji favorité a jsem ráda, že můžeme být s Reyem opět u toho předávat jednu z cen. Vždycky je to krásný zážitek předávat cenu a vidět radost těch, kdo ji přebírají. Těším se, že si večer užijeme," řekla nám.

My jsme se ji ale rozhodli chytnout za slovo. Když tedy byli všichni jejími favority, znamená to snad, že patří k fanynkám kapely Sabaton a jejího zpěváka Joakima Brodéna, který se do šestky také dostal? "No, je pravda, že jsem úplně všechny nominace neviděla, takže toto jméno neznám. To jste mě nachytali," přiznala. A poslouchá tedy aspoň Tomáše Ortela s jeho kapelou Ortel, kteří si odnesli ve dvou kategoriích stříbro? "Mám ráda trošku jiný žánr muziky. Spíš si pustím někoho jiného. Miluju Karla Gotta (77), Karel Gott je klasika. Ten je pro mne jasná jednička," uzavřela. 

 

Lucie Borhyová zimu miluje.

Lucie Borhyová zimu miluje. Foto: Facebook L. Borhyové

Únik do teplých krajin? Ani náhodou! Lucie Borhyová si kruté mrazy užívá na horách s dětmi

10. ledna 2017 18:45

Zatímco řada českých celebrit utíká před třeskutými mrazy na dovolenou do teplých krajin, moderátorka Lucie Borhyová (38) vsadila na nefalšovanou českou zimu.

Se synem Lucasem a dcerou Lindou si užívá parádní sněhovou nadílku na horách. A jako správná maminka samozřejmě dovádí s dětmi aktivně na sáňkách.

„Kdo si hraje, nezlobí,“ okomentovala rozvernou fotku ze zasněženého kopce usměvavá Borhyová, jež si tak trochu zavzpomínala na své dětství.

Lucie navíc ukázala, že jí to nesluší jen v plavkách a sexy šatech, ale i v zimní bundě. 

Anna Veškrnová , Super.cz

 
Lucie Borhyová a Michal Smečka

Lucie Borhyová a Michal Smečka Michaela Feuereislová


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

john435@gmail.com

(john, 6. 2. 2019 16:54)

Je to mé svědectví dobré práce člověka, který mi pomohl se svou manželkou zpět ke mně Jmenuji se JOHN a nacházím se v Kanadě. Můj život je zpátky! Po osmi letech manželství mě manželka opustila se svými třemi dětmi. Cítil jsem, že se můj život blíží ke konci a že se rozpadá. Díky magickému jménu Schamberc jsem byl online. Věrný den, když jsem procházel internet, hledal jsem dobrý problém hláskování, který by mohl vyřešit mé problémy. Mám pár recenzí na toto kouzlo. Někteří lidé ukázali, že hodí svou mouku; někteří tvrdili, že obnoví průvodce; někteří ukázali, že dokáže přenést kouzlo, aby zastavil chatr a dostal ho. Zvláštní svědectví, které jsem viděla, byla, že je to žena, která se jmenuje želatina, ukázala, že Sacerdote vrací jejího bývalého manžela za méně než 72 hodin a konec jejího svědectví zasáhne e-mail. Po přečtení všech těchto údajů se rozhodnu vyzkoušet denní světlo. Komunikujte s ní e-mailem a vysvětlete, že můj problém s ní. Jen před 3 dny jsem se vrátil ke mně. Vyřešili jsme naše problémy a jsme ještě šťastnější než dříve. Musíš se naučit talentovanému a nadanému kloubovi a dal jsem ho do nezastavitelného člověka, protože je to skvělý člověk ... Pokud máš problém a hledáš sedícího a pravého jističe, který řeší tento problém. Zjistěte si skvělý den dne; mohlo by to být odpověď na váš problém. Zde je jeho kontaktní osoba: email chamberc564@yahoo.com
číslo 2348032199213

linda

(linda, 12. 10. 2017 14:08)

Prosím, drahý přítel, omlouvám se, že čtete tento vzkaz takto, vidím jen jeho způsob, jak pomáhat, kdo potřebuje takovou pomoc, kterou mám. ujistěte se, že jste si přečetli mé svědectví až do konce, je to životní příběh, protože je to svědectví, které každému slyším. Byl jsem ženatý po dobu 3 let a 4. ročník mého sňatku, další žena vzala svého milence od mne a můj manžel opustil mě a děti a trpěli jsme po dobu 2 let, dokud jsem se nesetkal na místo, kde se jmenoval vysoký kněz Dr Chamberc někoho jsem pomohla a já jsem se rozhodla, že mu zkusí pomoct přivézt svého milence zpátky domů a věřte mi, že posílám svůj obrázek a své detaily k němu i mému manželovi a po 2 dnech, jak mi to řekl, jsem viděl auto jel do domu a hle, byl to můj manžel a on přišel ke mně a k dětem, a proto jsem rád, že každý z vás podobně se setká s tímto mužem, protože můžu přísahat s mým životem muž je velmi silné kouzelné kolečko a jeho kouzlo fungují bez jakýchkoliv vedlejších účinků, pokud chcete více informací o kněze Dr Chamberc Máte opravdu utrpení ve vašem vztahu právě teď? chceš, aby vysoký kněz Dr Chamberc zasáhl do tvého vztahu, aby ti pomohl opravit svůj vztah? pak jej kontaktujte dnes prostřednictvím svého emailu: chamberc564@yahoo.com, pokud máte problém v následujícím vydání
(1) Pokud chcete, aby vaše ex zpět
(2) pokud máte vždy špatné sny.
(3) Chcete být povýšeni ve své kanceláři.
(4) Pokud chcete dítě.
(5) Bylinná péče
(6) Chcete být bohatí.
(7) Chcete, aby váš manžel a manželka byli vaší navždy.
(8) Pokud potřebujete finanční pomoc.
(9) Nechte lidi poslouchat vaše slova a učiňte své přání
(10) Vyřešení případu E.T.C
Obraťte se na ně ve vaší emailové schránce chamberc564@yahoo.com a získejte všechny své problémy vyřešené