Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lucie Bílá - Filip Kratochvíl

Lucie Bílá,*7.4.1966 - zpěvačka, muzikálová herečka

:

Lucie Bílá, vlastním jménem Hana Zaňáková je česká zpěvačka populární hudby a herečka. Mezi její největší hity patří Láska je láska, Trouba, Jsi můj pán, eSeMeS. Mimoto je společnicí ve firmě FANTAZMA, spol. s r.o., která provozuje Divadlo Ta Fantastika.
Narodila se ve středočeských Otvovicích. Hodiny zpěvu absolvovala již na Lidové škole umění (dnešní ZUŠ). Dříve, než se proslavila na poli showbyznysu, vyučila se dámskou krejčovou. První zkušenosti na hudebních pódiích získávala jako členka skupin Rock-Automat a Arakain, Vitacit.

V 80. letech Lucie Bílá chodila s dětskou hvězdou Tomášem Holým. Jejich vztah ukončila Tomášova nehoda a jeho následné úmrtí.
V letech 1984-1986 působila v heavy-thrash metalové kapele Arakain, kde s Alešem Brichtou tvořili pěvecký duet. Poté, co přestoupila na sólovou kariéru z Arakainu odešla, avšak každých pět let na výročních koncertech s ní znovu vystupuje. V současné době mají za sebou turné uskutečněné ke třicetiletému výročí založení skupiny.

V 80. letech si jí všiml producent Petr Hannig, vymyslel jí pseudonym Lucie Bílá a napsal jí písně Neposlušné tenisky a Horší než kluk. Pořádný úspěch ji teprve čekal v příštím desetiletí, kdy prošla nejznámějšími muzikály uváděnými v Česku (Les Misérables, Dracula, Krysař), vydala řadu sólových alb, podílela se na několika filmech (jako zpěvačka i jako herečka) a po několik let se pevně držela na výsluní popularity ve výroční anketě Český slavík.

V březnu 1995 porodila příteli Petru Kratochvílovi syna Filipa, ale partnerství neudržela. Petr Kratochvíl ji opustil kvůli Pavlíně Babůrkové, vítězce Miss Československo 1992.

V roce 2002 se nakrátko provdala za hudebníka Stanislava Penka. Po rozvodu s ním nějakou dobu žila jen se svým synem Filipem. V roce 2006 se provdala podruhé, jejím manželem se stal muzikant Václav Noid Bárta. Dne 1. září 2008 byl oficiálně oznámen jejich rozchod.

Od roku 2010 je porotkyní v televizní show Česko Slovensko má talent, kterou od 29. srpna 2010 již třetí rok vysílá Prima TV a TV JOJ. Zahrála si také jednu z hlavních rolí v muzikálovém filmu V Peřině pod taktovkou F. A. Brabce, který měl premiéru v roce 2011.

Autor: paxik, ashleyelle, hananika

zdroj Osobnosti,cz

Lucie Bílá se dojemně rozloučila s Bartošovou. Proč ji ale Iveta k smrti nenáviděla?

13. května 2014 12:52

Byly kolegyně, a když se někde na veřejnosti potkaly, vypadaly jako ty největší kamarádky. Přesto ale Iveta Bartošová (✝48) Lucii Bílou (48) bytostně nesnášela. A měla pro to hodně divné důvody. Lucie, která se v den pohřbu s hvězdou své branže rozloučila dojemně na svém sociálním profilu zapálenou svíčkou ve tvaru srdce, byla ze strany labilní Ivety obviňována z toho, že vládne temnými silami!

O tom, jaký vztah měla blonďatá zpěvačka ke své kolegyni, promluvila ve své knize Iveto, sbohem... její bývalá hospodyně Zlata Golda Dvořáková.

„Když obě začínaly, chovaly se k sobě jako sestry a dohodly se, že v kariéře budou postupovat společně. Pak se ale jejich dráhy rozešly. Lucka stoupala dál na vrchol, kdežto Iveta zažívala strmé pády. Bohužel si úspěch kolegyně vzala osobně. Měla pocit, že s ní Lucie bojuje, nebo, v tom horším případě, že ji chce rovnou zničit,“ napsala Zlata.

„Když jsem u ní pracovala v Uhříněvsi, svěřila se mi s tím, že se jí Lucka snažila ublížit. Někdy v době, kdy se narodil Artur, Lucie Ivetu navštívila a obdarovala ji figurkou. Iveta si však vzala do hlavy, že Lucie pěstuje černou magii a chce ji zlikvidovat. ‚Určitě je to voodoo panenka.‘ “ Říkala tehdy vyděšená Iveta a dárek od nenáviděné sokyně vyhodila do popelnice. Ještě víc ji vyděsilo, když se stejná figurka měla znovu objevit u ní doma.

Od Lucie Bílé dostala i kamínek pro štěstí. Byl nerozbitný, což Ivetu Bartošovou utvrdilo v tom, že Bílá má styky s temnými silami.

„Právě proto je teď slavná a všechno jí vychází, jinak by nemohla být o tolik úspěšnější než já,“ našla si podle Goldy pro všechno vysvětlení. Prý nemohla unést, že je někdo lepší než ona.

A protože měla pocit, že jí Lucka nikdy nepomohla, objednala si proti ní i text k písni o zradě, která se jmenuje Nevolej.

„Já závody vzdávám a nevyčítám ti to víc. Tak jdi – už nezamávám. Tvý zmatený fóry a momenty slávy ti dám. Bylo to náhodou. Řeklas mi: počkej na mě – stůj. Budeme stálice a můj čas býval tvůj,“ stojí v textu mrazivého songu. 

David Zápal, Super.cz

Iveta Bartošová a Lucie Bílá toho měly hodně společného.

Iveta Bartošová a Lucie Bílá toho měly hodně společného. Profimedia.cz

Náhoda, nebo hříčka osudu? 5 věcí, které dohromady spojují Ivetu Bartošovou a Lucii Bílou

15. května 2014 7:55

Zpěvačky Lucie Bílá (48) a Iveta Bartošová (✝48) toho měly společného více, než se na první pohled zdá. Bílá se na veřejnosti chovala k Bartošové jako kamarádka, ta ji zase obviňovala z toho, že na ni poslala temné síly a nemá ji ráda.

I tak se mnohonásobná Slavice s Ivetou v den pohřbu rozloučila vzkazem na sociální síti v podobě zapálené svíčky ve tvaru srdce. Co všechno Bílou s tragicky zesnulou zpěvačkou spojovalo?

1) Stejné znamení a rok narození

Obě zpěvačky se narodily ve znamení Berana, a dokonce den po sobě! Lucie Bílá se narodila 7. dubna 1966, Iveta ten samý rok 8. dubna. Talentované vrstevnice měly našlápnuto ke skvělé hudební kariéře. Zatímco Iveta vylétla jako kometa do nebeských výšin už koncem 80. let, Bílá jako pilná včelička sbírala Slavíky až ve druhé půlce 90. let.

2) Smrt první lásky

Iveta zpívala společně s talentovaným mladíkem Petrem Sepéšim, do kterého se až po uši zamilovala a považovala ho za svou nejen první, ale i životní lásku. Společné chvilky štěstí nemilosrdně (a zdá se, že i osudově) utnula tragická nehoda, když Petra Sepéšiho smetl roku 1985 vlak na železničním přejezdu. V březnu roku 1990 zhasnul život také u první velké lásky Lucie Bílé - dětského herce Tomáše Holého, který se zabil při autonehodě.

3) Nemanželský syn s bohatým partnerem

Obě zpěvačky mají syny s bohatými a vlivnými muži. A ani jedna z nich si otce svého dítěte nikdy nevzala. Iveta Bartošová má syna Artura se známým skladatelem Ladislavem Štaidlem, s nímž žila třináct let. Bílá se zamilovala do divadelního podnikatele a producenta Petra Kratochvíla, kterému roku 1995 přivedla na svět syna Filipa. Kratochvíl zpěvačku později opustil kvůli Pavlíně Babůrkové, vítězce Miss Československo 1992.

4) Osudový muzikál

Muzikál Karla Svobody Dracula nastartoval velký comeback Ivety Bartošové. Dvojrole Adriany a Sandry Ivetu opět vystřelila k výšinám české pop music. A pozadu nezůstala ani Lucie Bílá, která v Draculovi výborně ztvárnila Lorraine. Duet Daniela Hůlky s Lucií Bílou Jsi můj pán dodnes patří k obrovským hitům. Obě zpěvačky se potkaly také v muzikálu Johanka z Arku. V něm ale Iveta po náročné přípravě odehrála jen 11 představení. Na derniéře navíc Ivetu nahradila právě Lucie Bílá, což se zpěvačky velmi dotklo.

5) Jedna je nahoře, druhá dole

Zpěvačky paradoxně spojují i někdy až děsivé protiklady. Pokud byla jedna na vrcholu, druhá se v tu samou dobu většinou ocitala na dně. Nutno podotknout, že o dno se otírala hlavně Iveta. Zatímco Bílá roku 2007 zářila po boku svého tehdejšího manžela Václava Noida Bárty, Iveta marně bojovala se závislostí na alkoholu v léčebně v Kroměříži.

O rok později už se Bílá s Noidem rozvádí, zatímco Bartošová prožívá svatbu jako z pohádky na zámku Hluboká, kde se vdává za Jiřího Pomejeho. Další rok je všechno zase naopak. Bílá je pracovně na vrcholu - vydává desku, vyráží na turné a září v muzikálu Carmen. Iveta prožívá manželskou krizi, podstupuje operaci a opět pije a láduje se prášky. Kruh se uzavírá v době, kdy zatímco se Iveta rozvádí a opět se topí v hlubinách, Bílá září po boku nového přítele Petra Makovičky. 

Anna Veškrnová, Super.cz

30. května 2014 • 05:00

Zpěvačka Lucie Bílá: Praskl její velký mindrák!

Lucie Bílá
Lucie Bílá (Foto Aha! – ČTK, P. Machan, R. Souček a herminapress.cz)
 
 
 
Každá hvězda má nějaké manýry. Lucie Bílá (48) je předvedla před nedávným otevřením pražské pobočky muzea voskových figurín Grévin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Když si před galavečerem prohlédla svoji sochu, zdálo se jí, že je malá. A tak požádala, zda by nemohla stát na nějakém podstavci. „Lidé z muzea to nechápali, protože ta figurína měla stejnou výšku jako Lucie. Nicméně ona si přála, aby na něčem stála,“ prozradil zdroj z okolí Bílé, který si nepřál být jmenován. Na otevíračce ale stejně žádný stupínek figurína České slavice neměla. A tak se Bílá připomněla, že ho tam do budoucna chce.

 

 

Autor:  lbp

zdroj Aha,cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. června 2014 • 05:00

Majetek Lucie Bílé odtajněn: Dlouhý seznam nemovitostí vás posadí na zadek!

»Paní domácí« Lucie Bílá
»Paní domácí« Lucie Bílá  (ara)
 
 
 

Slavice Bílá se totiž nesnaží zabezpečit jenom sebe. Myslí i na všechny své blízké. Těm zařídila bydlení po celé republice a všechny budovy jsou psány na ní. Podle časopisu Sedmička si tak zpěvačka vytvořila »realitní impérium« v hodnotě okolo sta milionů korun.

Co všechno tedy zpěvačka vlastní?

Praha: Tři byty v Moskevské ulici

Všechny bytové jednotky jsou ve stejném domě. Zpěvačka tak vlastní celé jedno patro domu.

Praha: Byt pro syna Filipa

Tak tohle se jen tak někomu nepoštěstí! Filip Kratochvíl má k dispozici byt v luxusním činžáku v samém centru Prahy! Bílá ho zakoupila v roce 2010 a jeho hodnota může být až 45 milionů korun!

Líšný u Malé Skály: Chalupa

Tak sem jezdí zpěvačka relaxovat. Oblast považuje za jednu z nejkrásnějších v Čechách a často se sem vrací. Dostala se sem přitom náhodou – chatu dostala darem od otčíma jejího bývalého partnera Petra Kratochvíla.

Veltrusy: Dům pro bratra

Kromě syna myslí Bílá i na svého bratra a zaplatila mu dům ve Veltrusech. Ten je těsně před kolaudací a zanedlouho se do něj Karel Zaňák nastěhuje i se svou novou mladičkou partnerkou Adélou.

Prášily: Byteček na zámku

Do této lokality se Lucie Bílá zamilovala ještě v době, kdy byla s Radkem Pokorným. Volba padla na prášilský zámeček, kde si pořídala celý byt. Objekt je kulturní památkou a nedávno prošel rekonstrukcí.

Kromě toho vlastní Lucie Bílá i několik pozemků, garáže či pole. Zkrátka se o sebe i své blízké umí postarat. Všechny nemovitosti může v budoucnu totiž docela dobře zhodnotit.

Autor:  mpa

zdroj Aha,cz

Sběratelka Lucka: Bílá si koupila limitovaný výtisk zlaté bible! Víme, kolik stála

Lucie Bílá si pořídila zlatý výtisk bible, za kterou zaplatila 65.000 Kč.
11. června 2014 ● 15:45

Jak se zdá, kromě toho, že je Lucie Bílá (48) několikanásobná zlatá slavice, je také vášnivá sběratelka. Nelibuje si jen v kšeftování s nemovitostmi, ale nyní propadla i knihám. A ne ledajakým. Bílá totiž koupila zlatou bibli od geniálního malíře a dala za ní pořádný balík.

 

Bílá se kochala na výstavě grafického díla Bohuslava Reynka, jejíž součástí bylo i exkluzivní vydání Bible Reynek. Ta Bílou uchvátila natolik, že si ji okamžitě zamluvila. S koupí si dávala na čas. Nebyla si totiž jistá, zda si pořídit bibli s pořadovým číslem 22 nebo 44.

Zvažovala jsem ta čísla dlouho, od začátku jsem se úplně nemohla rozhodnout. Obě čísla jsou má oblíbená, ale dvaadvacítka nad čtyřiačtyřicítkou nakonec zvítězila. Má pro mě v životě určitý význam,“ svěřila se zpěvačka.

Jakmile se rozhodla, musela z kapsy vysypat pořádný pytel zlaťáků. Tato unikátně zpracovaná bible stojí totiž neuvěřitelných 65.000 korun. V tomto vydání vychází v Čechách poprvé a v limitovaném nákladu je pouze 250 výtisků.

Autor: tesk
zdroj Blesk,cz

Syn Lucie Bílé má aktuálně vyšší vzdělání než ona sama. 

Bílá se dme pýchou: Zlaté slavici odmaturoval syn a vypadalo to jako v americkém filmu

24. června 2014 14:32

Obrázky jako vystřižené z amerického seriálu Beverly Hills 90210. Filip Kratochvíl, syn Lucie Bílé (48), včera odmaturoval na britské mezinárodní škole.

Super.cz vám přináší fotky z této události. „Je to zvláštní, že teprve včera jsem ho vedla do první třídy a dneska dochodil britskou školu,“ rozněžnila se Bílá, když jsme se jí na tuto událost ptali. „Měli nádherný hábity, měl placatou čepici. Byla jsem jako maminka pyšná, měl tam celou rodinu, tatínka, dědečka, myslím, že to byla událost pro celou rodinu,“ říká Zlatá slavice.

Bílá byla kromě synova diplomu pyšná ještě na další věci. „Přišlo za mnou pár rodičů a říkali spoustu hezkých věcí. To je pro mě asi víc než diplom, který potom bude viset na zdi.“

Ptali jsme se Lucie, jestli ji nemrzí, že její syn má vyšší stupeň vzdělání než ona sama. „Není mi to líto. On je po mně a my to spíš než v knihách budeme hledat v lidech. Já mám možná víc vysokých škol než kdokoli jinej. Už jsem zažila tolik věcí, že to by mi v životě žádná škola nedala,“ řekla nám Lucie. 

Jiří Čeladník, Super.cz

  18. července 2014 • 05:00

Lucie Bílá: Za synovu maturitu zaplatila 7 milionů korun!

Filip Kratochvíl stál na studiích mámu už sedm milionů korun.
Filip Kratochvíl stál na studiích mámu už sedm milionů korun. (Aha! - Marek Pátek)
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Syn Lucie Bílé nenavštěvoval školu pro obyčejné děti, ale jednu z nejdražších soukromých škol u nás, která stojí už pro prvňáčka 409 tisíc korun ročně. A každá další třída je dražší a dražší. Jak spočítal týdeník Sedmička, celkově Lucie Bílá zaplatila za to, aby její syn došel až k maturitě, úctyhodných sedm milionů korun. A to měl být jen začátek.

 

 

Autor:  ph

zdroj Aha,cz

  2. června 2014 • 05:00

Bílá a Bartošová: Společné prokletí Ivety a Lucie!

Obě zpěvačky bohužel spojuje deprese a prášky.
Obě zpěvačky bohužel spojuje deprese a prášky. (Foto: FTV Prima,Profimedia.cz, koláž Ahaonline.cz)
 

Kdysi bývaly kamarádky. "Sluníčková" Lucie Bílá (48) měla ráda Ivetu Bartošovou (†48) i poté, co ji kolegyně zpěvačka nařkla z černé magie. Ale ještě něco, kromě věku, má se zesnulou zpěvačkou společné. A doslova z toho naskakuje husí kůže. Lucie Bílá totiž trpí depresemi a snaží se je léčit pomocí prášků. Jako Iveta...

 

 

Prášky nepomáhají

I když se zdá, že naše nejúspěšnější pěnice a Slavice je stále vysmátá "jak lečo", smutný opak je pravdou. Lucie Bílá má panickou hrůzu z příchodu jara, protože pro ni začíná temné období každoroční deprese. "Už na to beru prášky. Ale nepomáhá to. Já mám na jaře depky, to by se dalo krájet," svěřila se utrápená Lucie týdeníku Sedmička.


Milovnice lahváčů

Zpěvačku dokáže potěšit snad jen starost o pohodlí milovaného přítele Petra Makovičky. On prý skvěle vaří a ona mu za to chodí do hostince pro lahvové pivečko. "Moje oblíbená písnička je Ranní ptáče bez lahváče vůbec nikam nedoskáče," pochlubila se Bílá ve zmíněném magazínu a dodala: "Byla jsem v místní restauraci tam u nás. Jako správná česká dívka samozřejmě chodím pro lahváče."
To působí velmi vesele a vtipně, jenže se nabízí nepříjemná, přesto oprávněná otázka: Nesouvisí nějak u Lucie deprese, prášky a lahvová dvanáctka? Oblíbená zpěvačka by měla být obezřetná, tady končí veškerá legrace! Příklad sebevraždy její souputnice Ivety Bartošové by pro ni měl být varovným mementem. Zvlášť v tak těžké situaci, kdy se provalil její cizoložný poměr s kulturistou Michalem Křivánkem.

 

 

Autor:  moc

zdroj Aha,cz

 

 

 

Bílá přišla s černým obvazem na noze: Víme, co se jí stalo!

17. září 2014 ● 13:34

O zpěvačce Lucii Bílé (48) je všeobecně známo, že si s vařečkou moc nerozumí. Ale přesto to nevzdává a občas do kuchyně zavítá. Její poslední návštěva u plotny dopadla katastrofou.

 
 

Když se Lucie objevila na tiskové konferenci v divadle Ta Fantastika s ovázanou nohou, bylo zřejmé, že nejde o módní doplněk.

"Dělala jsem doma křidýlka do Karlína na zkoušky, aby měli kolegové co zakousnout, a vylila jsem si na nohu omastek. Partner se lekl a hned mi to chtěl utřít, ale strhl mi tím pádem ještě ten puchýř," svěřila se zpěvačka, která na nějaký čas musí zapomenout na boty na vysokém podpatku.

"Hledala jsem, v jakých botách to nebolí, a vyhrály tyhle balerínky z módního řetězce za pár korun. Moje stylistka mi obarvila obvaz načerno, aby to nebylo trapný. V sobotu jsem ještě chtěla být statečná a vzala jsem si kozačky. Blbec! Úplně jsem si to sedřela," dodala Bílá.

Zpěvačka do divadla, které částečně vlastní, dorazila se synem Filipem. K projektu Děti v divadle natočil propagační klip, a protože má čerstvě po maturitě, v divadle teď pracuje. "Filípek je stejný komediant jako já, i když po tatínkovi je v něčem ředitel," míní Lucie.

 
 
 
 
 
Autor: red

zdroj Blesk,cz

  20. září 2014 • 12:00

Těžká rána pro Bílou: Syn Filip odmítl její miliony! Raději přespává v pronajatém pokoji…

Filip chce být co nejvíc samostatný, máma mu to schvaluje.
Filip chce být co nejvíc samostatný, máma mu to schvaluje. (Herminapress.cz)
 

Tak to je obrat! Syn Lucie Bílé (48) byl dosud maminčiným mazánkem, pro kterého dělala první poslední. Poté, co Filip Kratochvíli (19) na jaře úspěšně odmaturoval na prestižní škole Prague British School, se ale všechno změnilo. Filip odešel z domova a začal si sám vydělávat. Mimo jiné tím, že umývá záchody.

 

Tuhle práci ale nedělá někde v metru v centru Prahy, ale v Divadle Ta Fantastika, které patří jeho rodičům – tedy mámě Lucii a tátovi Petru Kratochvílovi (64).
„Dělám tu všechno. Uklízení hajzlů, práci v produkci...,“ přiznal deníku Aha! Filip, který si dal po skončení střední školy roční studijní pauzu.

„Chci v tomhle roce získat co nejvíce zkušeností. Na vysokou chci, ale potřebuju se během toho roku rozkoukat. Proto pracuji v divadle a snažím se co nejvíce zapojit do jeho projektů. Pak bych se rád s praxí v produkci a divadle dostal na univerzitu,“ svěřil se nám Filip.

„Bydlíme s kámošem v pronajatém bytě, já si tam platím jeden pokoj. Platím také zálohy na vodu a elektřinu, nabírám zkrátka zkušenosti,“ pochlubil se nám Filip.

„Já mu to schvaluju, je mu 19 let a šel do světa na zkušenou. Nicméně často za mnou jezdí a já ho vždy zkontroluju. Hodně se mění, i fyzicky, je to krásný chlap a je pořád hodný. Takový ten milý, co mámu pohladí, i když jsou u toho lidi. Nestydí se za lásku ke mně,“ okomentovala nový život svého syna máma Bílá.

Bydlí s kamarádem

Filip se od mamky z Otvovic odstěhoval do pražského bytu, který si pronajal se svým kamarádem. Nebydlí tedy v činžovním domě v lukrativní Kaprově ulici, v němž Bílá před lety koupila za údajných 45 milionů korun celé jedno patro.

 

Autor:  Luboš Procházka

zdroj Aha,cz

  21. října 2014 • 05:00

Lucie Bílá na turné: Záchvaty vzteku a šedivějící vlasy!

Lucie Bílá by se uměla naštvat.
Lucie Bílá by se uměla naštvat.  (Aha! -Martina Pečková)
 

Zpěvačka Lucie Bílá (48) je hvězdou české hudební scény už celá desetiletí a neustále vyhrává i hudební ceny. Platí za těžkou profesionálku, ale jedna maličkost, která ji dokáže vytočit do běla!

 

Lucie Bílá je totiž posedlá háčkováním a na každé turné má připraveno několik stovek vlastnoručně vyrobených srdíček. Ty pak prodává a výtěžek jde na charitu. Za svou rychlost v háčkování je dokonce zapsaná v České knize rekordů a díky prodeji srdíček při minulém turné se jí podařilo vybrat 200 tisíc korun.

Běda ale, když nemá k dispozici svoje jehlice a přízi! „Kdybych přišla o háček a cestou na další štaci bych ty čtyři hodiny nemohla háčkovat, zblázním se a zešedivím vzteky. Jsem schopná zburcovat přátele, aby mi na dálnici někdy na benzince předali nářadíčko… kdyby mě bolely zuby a nemohla zpívat, to přežiju. Ale nemoci štrikovat?“ svěřila se zpěvačkou se svou noční můrou magazínu Naše Praha 10.

Na jedno srdíčko potřebuje zpěvačka zhruba 15 minut a mimo háčkování se nově věnuje i šití hraček. Většina jejích výtvorů jde na charitu. O svoje háčkovací potřeby se dokonce bojí tolik, že si je pokaždé bere z auta spolu s kabelkou a diářem.

Autor:  mpa

zdroj Aha,cz

Lucie Bílá, která místo Hany Zaňákové převzala prezidentskou medaili.

Lucie Bílá, která místo Hany Zaňákové převzala prezidentskou medaili. Michaela Feuereislová

Podivnosti kolem státního vyznamenání pro českou slavici: Cenzura a medaile pro neexistující osobu!

30. října 2014 15:23

To jsou nám ale zvláštnosti! Celý národ se už dva dny hádá kvůli tomu, kdo všechno během úterního státního svátku dostal státní vyznamenání. Kromě hrdinně padlých vojáků či sira Nicholase Wintona, který za druhé světové války zachránil stovky židovských dětí před zlovůlí nacistů, ocenění dostali i umělci naklonění prezidentu Miloši Zemanovi. Třeba taková Lucie Bílá (48) obdržela medaili za zásluhy o stát v oblasti umění. Což o to, zpěvačka je to výborná, navíc podpořila hlavu státu v jeho kampani, takže se té poctě nelze úplně divit, ale věc má pořádné dva háčky!

Tím prvním je, že jak na vlastním ceremoniálu, tak na stránkách Hradu je uvedeno, že medaili dostala Lucie Bílá. Jenže ta neexistuje! Pěnice se tak označuje jen v umělecké branži, v občance má podle našich informací stále uvedeno rodné jméno i příjmení Hana Zaňáková. Příště by Zeman mohl klidně ocenit i Járu Cimrmana. Také je to smyšlená postava.

Druhým háčkem je cenzura. Lucie po ocenění na své sociální síti prozradila, že jí ho hradní pán nabízel už před rokem, že ho tehdy ale odmítla, protože nebyla připravená ho převzít. A jako čerstvě medailí opásaná nám slíbila vánoční koncert a muzikál. Její jindy extrémně loajální fanoušci se ale v diskuzi začali hlasitě bouřit s tím, že ji sice mají rádi, že ale podobné řády mají dostávat jiní. Výsledkem je, že status zmizel. Kdo ví, zda na popud Hradu, který nechtěl, aby někdo věděl, že odměňovat Lucku chtěl už loni, a že byl odmítnut, nebo zda se Lucii nelíbil výrazný počet kritických komentářů vůči její osobě.

Škoda té hořké pachuti… 

Co říkáte na státní vyznamenání pro Lucii Bílou?

David Zápal, Super.cz

Ta je snad čím dál hubenější: Lucie Bílá v mini ukázala nohy jako špejličky

16. listopadu 2014 22:39

Lucie Bílá (48) je hubeňoučká, že by jeden začal mít strach, jestli ji ty její špejličky místo nohou ještě unesou. Křehkost je ale jen zdání. Nejenže ji unesou, ale Bílá je na pódiích umí pořádně rozkmitat!

 
O kmitání to ovšem na poslední akci, kde jsme Lucku potkali, nebylo. Konala se v Divadle Ungelt a její hlavní hvězdou byla Marta Kubišová, která zde křtila své CD s názvem 25.

Jedná se o nahrávku recitálu její domovské scény, jíž je právě zmiňovaný Ungelt, za doprovodu hudební skupiny Petra Maláska (a tedy ani ten na křtu nechyběl) a zahrnuje především zpěvaččinu tvorbu po roce 1989. 

 

Jana Hofmanová, Super.cz

Maminka Bílé je opět v nemocnici: Nevypadá to dobře, smutní Lucie!

 
Lucie Bílá přiznala, že její maminka opět leží v nemocnici.
 

Tento rok nebyl pro zpěvačku úplně nejsnazší. Prakticky od ledna běhala po nemocnicích, kde čtyři měsíce ležela její maminka. V květnu si ji Lucie Bílá odvezla domů, teď je ale vše jinak. „Bohužel už je zase v nemocnici. Nevypadá to dobře. V životě člověka jsou holt okamžiky, kdy by se mu ty Vánoce ani slavit nechtělo, ale musím brát život takový, jaký je. Zrušit kvůli své bolesti Vánoce synovi? To ne. Já se na Vánoce těším,“ řekla Bílá týdeníku Téma.

Není ani jisté, zda paní Zaňákovou pustí lékaři na svátky domů. Když ne, rodina s ní oslaví Vánoce v nemocnici. Vyrovnat se s těžkou situací pomáhá Lucii její tatínek, ale paradoxně také muzikál Addams Family, ve kterém hraje hlavní roli. Představení je vtipné, ačkoliv je o smrti. „Nedělá si z ní legraci, ale pomáhá ji lidem přijmout. Ale stejně si nedokážu připustit, že to její vánoční cukroví, co mám od loňska v mrazáku, je zřejmě její poslední,“ svěřila se zpěvačka, která má k Vánocům jediné přání. Aby se její máma uzdravila.  

Autor: Facebook

Autor: tesk
zdroj Blesk,cz

Neuvěřitelný účes a silný make-up Lucie Bílé na Slavících: Tohle už není líčení, ale tuning!

30. listopadu 2014 16:55

Zpěvačka Lucie Bílá (48) má sve voliéře už sedmnáctého Slavíka. A protože je pro ni předávání cen velkým svátkem, vždy se na to pečlivě připravuje. Oblékla si dvoje šaty a obří byl i její účes.

 
 
 

"Mám na sobě šaty Elie Saab, moje stylistka mě vyslyšela. Vysvětlila jsem jí, že když už Slavík, tak to musí být bomba. Měla jsem jeden rockovější outfit a do Ambassadoru jsem chtěla něco velkého. Jestli je den pro zpěváka důležitý, je to slavičí den. Proto to mám vždycky vychytaný, mám ty nejlepší šaty, největší šaty," řekla Super.cz Lucie, která si nechala záležet také na účesu.

Její kadeřník jí vytupíroval vlasy takovým způsobem, že to skoro vypadalo, že pod drdolem schovává dva bochníky chleba.

"Můj kadeřník Zoli na něm pracoval asi hodinu a půl. Chleba tam nemám, ale je to moje nejoblíbenější jídlo. Tvoření takového účesu je podle mě lékařské tajemství. A sundávání není tak hrozný a horký jak to vypadá. Tohle už není líčení a česání, ale tuning," dodala se smíchem Bílá. 

 

Gabriela Wolfová, Saša Šeflová, Super.cz

Nejodvážnější selfie roku? Fotce Lucie Bílé dominují její obří ňadra

29. ledna 2015 11:36

Zpěvačka Lucie Bílá (48) také podlehla mánii takzvaných „selfíček“. A rozhodně to není žádná troškařka.

 
 
 

Když už se rozhodla sama sebe zvěčnit, aby potěšila své fanoušky na sociální síti, vyfotila se rovnou s neuvěřitelným dekoltem. Selfíčku tak dominují Lucčina obří ňadra, která zastínila i její široký úsměv.

„Ahoj, jsem na focení a udělala jsem si selfíčko,“ napsala pod snímek vnadná zpěvačka, která v dubnu oslaví 49. narozeniny, a jak je vidno, i na prahu padesátky chce pořád vypadat sexy jako zamlada. 

 

Anna Veškrnová, Super.cz

Bílá se prý rozešla s Makovičkou: Všechny její lásky!

 
Z lásky se prý stalo kamarádství. Zpěvačka Lucie Bílá se podle zdroje Blesku rozešla se svým dlouholetým partnerem Petrem Makovičkou. Slavice prý rozchod nese těžce, ale statečně. Podobnou bolestnou zkušeností si už prošla několikrát. V jednom případně dokonce lásku ukončila smrt! Kdo byli její muži?

 

 
 
 
 
 
 

Tomáš Holý (†22) - s Lucií 1 rok

První velkou lásku nalezla koncem 80. let v bývalé dětské filmové hvězdě Tomáši Holém (†22). Jejich romance ale skončila tragédií – Tomáš se v roce 1990 vracel s kamarády autem z mejdanu, nezvládli řízení a nabourali. Tomáš nehodu nepřežil.

 

Tomáš Holý.

 

Petr Kratochvíl (63) - s Lucií 7 let

Druhým osudovým mužem byl pro zpěvačku producent Petr Kratochvíl (65). Vztah začal během účinkování Bílé v Kratochvílově projektu Zahrada rajských potěšení v roce 1993. Dva roky poté se jim narodil syn Filip. Rozešli se na přelomu tisíciletí.

 

Otec Lucčina Filipa Petr Kratochvíl

 

Radek Pokorný (48) - s Lucií 1 rok

V roce 2001 prožívala Lucie lásku se stejně starým podnikatelem Radkem Pokorným, dokonce se zasnoubili. Přes velkolepé plány na společnou budoucnost se pár na konci roku 2001 bez udání důvodu rozešel.

 

Podnikatel Radek Pokorný byl s Lucií zasnoubený.

 

Stanislav Penk (41) - S Lucií 1 rok

Překvapení svým fanouškům připravila v roce 2002, kdy si v Lanškrouně vzala po několikatýdenní známosti pozounistu Stanislava Penka (34). Manželi byli rok.

 

Bílá a Stanislav Penk

 

 

 
 
 
 

 

Václav Noid Bárta (34) - s Lucií 5 let

Po třech letech vztahu se Lucie v roce 2006 provdala za zpěváka Noida. Seznámili se v Divadle Ta Fantastika. Svatba se konala v Miláně, po dvou letech v roce 2008 letech ale manželství krachlo.

 

Lucie a Václav Noid Bárta

 

Petr Makovička (39) - S Lucií 6 let

Potkali se náhodou v roce 2009 v baru, kde pracoval. Zanedlouho spolu začali žít v Otvovicích. Lucie si do domu také nastěhovala Petrovu maminku, když bojovala s rakovinou. Byla jim oběma velkou oporou.

 

S přítelem Makovičkou Lucie randí od roku 2009.

Autor: archiv Blesku

Autor: mir
zdroj blesk,cz
 

Lucie Bílá a Petr Makovička: Rozchod kvůli dítěti?!

 
A zase je sama! Lucii Bílé prý nevyšel vztah s Petrem Makovičkou.
15. února 2015 ● 05:02
 
A zase je sama! Lucii Bílé (48) prý nevyšel vztah s Petrem Makovičkou (39). Po šesti letech se milenci podle zdroje Blesku rozešli. S restauratérem už jsou údajně jen kamarádi.

 

 
 
 
 
 
 

„Nemohlo to skončit jinak, než to skončilo. Ten rozchod byl logické vyústění toho vztahu, který by stejně přišel tak jako tak,“ řekl Nedělnímu Blesku zdroj z blízkého zpěvaččina okolí. Lucie si zřejmě také uvědomuje, že by Petr zanedlouho začal toužit po potomkovi, a ona by mu v tom už vyhovět v žádném případě nemohla. A dítě by mu samozřejmě přála.

„Rozhodně se nerozešli kvůli někomu třetímu,“ pokračuje náš zdroj s tím, že Lucie s Petrem zůstanou kamarády. Makovička Lucii navíc vydatně pomáhá s její maminkou, která je kvůli vážné mozkové příhodě ochrnutá.

 

 
 
 
 

 

K rozchodu přitom došlo zřejmě už před několika týdny. „Už dlouho spolu nežijí jako muž a žena. A koncem roku jim bylo jasné, že partnerství se změnilo v kamarádství,“ potvrdil nám informaci zdroj z blízkého Lucčina okolí. A vzápětí důrazně dodal: „Oni to ale před světem tutlají, že se rozešli. Berou to oba jako svoji prohru.“

Když jsme Makovičku požádali o vyjádření, odpověděl vyhýbavě: „No to nevím. A s kým jsem teda dneska snídal! Asi s duchem.“ Ani zpěvačka nezůstává pozadu a vyjadřuje se o něm jako o té největší opoře. Rozchod prý nese těžce, ale statečně. A především ho bere s rozumem.

Po předešlých dvou manželstvích s mladšími muži – Standou Penkem (39) a Václavem Noidem Bártou (34) – bylo Lucii jasné, že vztah s o devět let mladším Petrem také dlouho nevydrží. Proto se prý Bílá nehnala ani do vdavek.

 

 
 
Autor: Michaela Remešová
zdroj Blesk,cz

Lucie Bílá o vztahu s Makovičkou: Potřebuju někoho, kdo se mi stará o dům

 
Lucie Bílá mluví o Petru Makovičkovi jako o údržbáři.
27. února 2015 ● 13:04
 

 

 
 
 
 
 

Kdyby se Petr Makovička od Lucie Bílé odstěhoval, zpěvačka by zůstala ve svém obrovském domě v Otvovicích úplně sama. A to by při svém pracovním vytížení a starostech o nemocnou matku nezvládla. To vysvětluje i Makovičkovo vyjádření, že spolu s Lucií Bílou snídají...

Potřebuju mít kolem sebe někoho, kdo by mi pomáhal. Třeba starat se o zahradu je pro mě časově nereálné. Mám partnera, který se o celý dům skvěle postará, a dělá to navíc rád. Takže tenhle chlap v mém domě práci rozhodně zastává, jinak by to nešlo,“ přiznala Lucie na tiskové konferenci ke koncertnímu turné s kapelou Arakain.

Ze spřízněné duše a životního partnera se tak rázem stal údržbář. Ale není jediný, kdo v domě Bílé pobíhá s kladivem a spravuje vše potřebné. Velmi často ji navštěvuje i její syn Filip, který se úderem svých osmnáctých narozenin od matky odstěhoval.

K rozchodu mezi Bílou a Makovičkou došlo zřejmě už před několika týdny. „Už dlouho spolu nežijí jako muž a žena. A koncem roku jim bylo jasné, že partnerství se změnilo v kamarádství,“ potvrdil nám informaci, kterou přinesl server Extra.cz, zdroj z blízkého Lucčina okolí. A vzápětí důrazně dodal: „Oni to ale před světem tutlají, že se rozešli. Berou to oba jako svoji prohru.“

 

 
Autor: tesk
zdroj Blesk,cz
 
 
Reklama:
Reklama:
 

Lucie Bílá se dojemně rozloučila s Bartošovou. Proč ji ale Iveta k smrti nenáviděla?

13. května 2014 12:52

Byly kolegyně, a když se někde na veřejnosti potkaly, vypadaly jako ty největší kamarádky. Přesto ale Iveta Bartošová (✝48) Lucii Bílou (48) bytostně nesnášela. A měla pro to hodně divné důvody. Lucie, která se v den pohřbu s hvězdou své branže rozloučila dojemně na svém sociálním profilu zapálenou svíčkou ve tvaru srdce, byla ze strany labilní Ivety obviňována z toho, že vládne temnými silami!

O tom, jaký vztah měla blonďatá zpěvačka ke své kolegyni, promluvila ve své knize Iveto, sbohem... její bývalá hospodyně Zlata Golda Dvořáková.

„Když obě začínaly, chovaly se k sobě jako sestry a dohodly se, že v kariéře budou postupovat společně. Pak se ale jejich dráhy rozešly. Lucka stoupala dál na vrchol, kdežto Iveta zažívala strmé pády. Bohužel si úspěch kolegyně vzala osobně. Měla pocit, že s ní Lucie bojuje, nebo, v tom horším případě, že ji chce rovnou zničit,“ napsala Zlata.

„Když jsem u ní pracovala v Uhříněvsi, svěřila se mi s tím, že se jí Lucka snažila ublížit. Někdy v době, kdy se narodil Artur, Lucie Ivetu navštívila a obdarovala ji figurkou. Iveta si však vzala do hlavy, že Lucie pěstuje černou magii a chce ji zlikvidovat. ‚Určitě je to voodoo panenka.‘ “ Říkala tehdy vyděšená Iveta a dárek od nenáviděné sokyně vyhodila do popelnice. Ještě víc ji vyděsilo, když se stejná figurka měla znovu objevit u ní doma.

Od Lucie Bílé dostala i kamínek pro štěstí. Byl nerozbitný, což Ivetu Bartošovou utvrdilo v tom, že Bílá má styky s temnými silami.

„Právě proto je teď slavná a všechno jí vychází, jinak by nemohla být o tolik úspěšnější než já,“ našla si podle Goldy pro všechno vysvětlení. Prý nemohla unést, že je někdo lepší než ona.

A protože měla pocit, že jí Lucka nikdy nepomohla, objednala si proti ní i text k písni o zradě, která se jmenuje Nevolej.

„Já závody vzdávám a nevyčítám ti to víc. Tak jdi – už nezamávám. Tvý zmatený fóry a momenty slávy ti dám. Bylo to náhodou. Řeklas mi: počkej na mě – stůj. Budeme stálice a můj čas býval tvůj,“ stojí v textu mrazivého songu. 

David Zápal, Super.cz

Iveta Bartošová a Lucie Bílá toho měly hodně společného.

Iveta Bartošová a Lucie Bílá toho měly hodně společného. Profimedia.cz

Náhoda, nebo hříčka osudu? 5 věcí, které dohromady spojují Ivetu Bartošovou a Lucii Bílou

15. května 2014 7:55

Zpěvačky Lucie Bílá (48) a Iveta Bartošová (✝48) toho měly společného více, než se na první pohled zdá. Bílá se na veřejnosti chovala k Bartošové jako kamarádka, ta ji zase obviňovala z toho, že na ni poslala temné síly a nemá ji ráda.

I tak se mnohonásobná Slavice s Ivetou v den pohřbu rozloučila vzkazem na sociální síti v podobě zapálené svíčky ve tvaru srdce. Co všechno Bílou s tragicky zesnulou zpěvačkou spojovalo?

1) Stejné znamení a rok narození

Obě zpěvačky se narodily ve znamení Berana, a dokonce den po sobě! Lucie Bílá se narodila 7. dubna 1966, Iveta ten samý rok 8. dubna. Talentované vrstevnice měly našlápnuto ke skvělé hudební kariéře. Zatímco Iveta vylétla jako kometa do nebeských výšin už koncem 80. let, Bílá jako pilná včelička sbírala Slavíky až ve druhé půlce 90. let.

2) Smrt první lásky

Iveta zpívala společně s talentovaným mladíkem Petrem Sepéšim, do kterého se až po uši zamilovala a považovala ho za svou nejen první, ale i životní lásku. Společné chvilky štěstí nemilosrdně (a zdá se, že i osudově) utnula tragická nehoda, když Petra Sepéšiho smetl roku 1985 vlak na železničním přejezdu. V březnu roku 1990 zhasnul život také u první velké lásky Lucie Bílé - dětského herce Tomáše Holého, který se zabil při autonehodě.

3) Nemanželský syn s bohatým partnerem

Obě zpěvačky mají syny s bohatými a vlivnými muži. A ani jedna z nich si otce svého dítěte nikdy nevzala. Iveta Bartošová má syna Artura se známým skladatelem Ladislavem Štaidlem, s nímž žila třináct let. Bílá se zamilovala do divadelního podnikatele a producenta Petra Kratochvíla, kterému roku 1995 přivedla na svět syna Filipa. Kratochvíl zpěvačku později opustil kvůli Pavlíně Babůrkové, vítězce Miss Československo 1992.

4) Osudový muzikál

Muzikál Karla Svobody Dracula nastartoval velký comeback Ivety Bartošové. Dvojrole Adriany a Sandry Ivetu opět vystřelila k výšinám české pop music. A pozadu nezůstala ani Lucie Bílá, která v Draculovi výborně ztvárnila Lorraine. Duet Daniela Hůlky s Lucií Bílou Jsi můj pán dodnes patří k obrovským hitům. Obě zpěvačky se potkaly také v muzikálu Johanka z Arku. V něm ale Iveta po náročné přípravě odehrála jen 11 představení. Na derniéře navíc Ivetu nahradila právě Lucie Bílá, což se zpěvačky velmi dotklo.

5) Jedna je nahoře, druhá dole

Zpěvačky paradoxně spojují i někdy až děsivé protiklady. Pokud byla jedna na vrcholu, druhá se v tu samou dobu většinou ocitala na dně. Nutno podotknout, že o dno se otírala hlavně Iveta. Zatímco Bílá roku 2007 zářila po boku svého tehdejšího manžela Václava Noida Bárty, Iveta marně bojovala se závislostí na alkoholu v léčebně v Kroměříži.

O rok později už se Bílá s Noidem rozvádí, zatímco Bartošová prožívá svatbu jako z pohádky na zámku Hluboká, kde se vdává za Jiřího Pomejeho. Další rok je všechno zase naopak. Bílá je pracovně na vrcholu - vydává desku, vyráží na turné a září v muzikálu Carmen. Iveta prožívá manželskou krizi, podstupuje operaci a opět pije a láduje se prášky. Kruh se uzavírá v době, kdy zatímco se Iveta rozvádí a opět se topí v hlubinách, Bílá září po boku nového přítele Petra Makovičky. 

Anna Veškrnová, Super.cz

30. května 2014 • 05:00

Zpěvačka Lucie Bílá: Praskl její velký mindrák!

Lucie Bílá
Lucie Bílá (Foto Aha! – ČTK, P. Machan, R. Souček a herminapress.cz)
 
 
 
Každá hvězda má nějaké manýry. Lucie Bílá (48) je předvedla před nedávným otevřením pražské pobočky muzea voskových figurín Grévin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Když si před galavečerem prohlédla svoji sochu, zdálo se jí, že je malá. A tak požádala, zda by nemohla stát na nějakém podstavci. „Lidé z muzea to nechápali, protože ta figurína měla stejnou výšku jako Lucie. Nicméně ona si přála, aby na něčem stála,“ prozradil zdroj z okolí Bílé, který si nepřál být jmenován. Na otevíračce ale stejně žádný stupínek figurína České slavice neměla. A tak se Bílá připomněla, že ho tam do budoucna chce.

 

 

Autor:  lbp

zdroj Aha,cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. června 2014 • 05:00

Majetek Lucie Bílé odtajněn: Dlouhý seznam nemovitostí vás posadí na zadek!

»Paní domácí« Lucie Bílá
»Paní domácí« Lucie Bílá  (ara)
 
 
 

Slavice Bílá se totiž nesnaží zabezpečit jenom sebe. Myslí i na všechny své blízké. Těm zařídila bydlení po celé republice a všechny budovy jsou psány na ní. Podle časopisu Sedmička si tak zpěvačka vytvořila »realitní impérium« v hodnotě okolo sta milionů korun.

Co všechno tedy zpěvačka vlastní?

Praha: Tři byty v Moskevské ulici

Všechny bytové jednotky jsou ve stejném domě. Zpěvačka tak vlastní celé jedno patro domu.

Praha: Byt pro syna Filipa

Tak tohle se jen tak někomu nepoštěstí! Filip Kratochvíl má k dispozici byt v luxusním činžáku v samém centru Prahy! Bílá ho zakoupila v roce 2010 a jeho hodnota může být až 45 milionů korun!

Líšný u Malé Skály: Chalupa

Tak sem jezdí zpěvačka relaxovat. Oblast považuje za jednu z nejkrásnějších v Čechách a často se sem vrací. Dostala se sem přitom náhodou – chatu dostala darem od otčíma jejího bývalého partnera Petra Kratochvíla.

Veltrusy: Dům pro bratra

Kromě syna myslí Bílá i na svého bratra a zaplatila mu dům ve Veltrusech. Ten je těsně před kolaudací a zanedlouho se do něj Karel Zaňák nastěhuje i se svou novou mladičkou partnerkou Adélou.

Prášily: Byteček na zámku

Do této lokality se Lucie Bílá zamilovala ještě v době, kdy byla s Radkem Pokorným. Volba padla na prášilský zámeček, kde si pořídala celý byt. Objekt je kulturní památkou a nedávno prošel rekonstrukcí.

Kromě toho vlastní Lucie Bílá i několik pozemků, garáže či pole. Zkrátka se o sebe i své blízké umí postarat. Všechny nemovitosti může v budoucnu totiž docela dobře zhodnotit.

Autor:  mpa

zdroj Aha,cz

Sběratelka Lucka: Bílá si koupila limitovaný výtisk zlaté bible! Víme, kolik stála

Lucie Bílá si pořídila zlatý výtisk bible, za kterou zaplatila 65.000 Kč.
11. června 2014 ● 15:45

Jak se zdá, kromě toho, že je Lucie Bílá (48) několikanásobná zlatá slavice, je také vášnivá sběratelka. Nelibuje si jen v kšeftování s nemovitostmi, ale nyní propadla i knihám. A ne ledajakým. Bílá totiž koupila zlatou bibli od geniálního malíře a dala za ní pořádný balík.

 

Bílá se kochala na výstavě grafického díla Bohuslava Reynka, jejíž součástí bylo i exkluzivní vydání Bible Reynek. Ta Bílou uchvátila natolik, že si ji okamžitě zamluvila. S koupí si dávala na čas. Nebyla si totiž jistá, zda si pořídit bibli s pořadovým číslem 22 nebo 44.

Zvažovala jsem ta čísla dlouho, od začátku jsem se úplně nemohla rozhodnout. Obě čísla jsou má oblíbená, ale dvaadvacítka nad čtyřiačtyřicítkou nakonec zvítězila. Má pro mě v životě určitý význam,“ svěřila se zpěvačka.

Jakmile se rozhodla, musela z kapsy vysypat pořádný pytel zlaťáků. Tato unikátně zpracovaná bible stojí totiž neuvěřitelných 65.000 korun. V tomto vydání vychází v Čechách poprvé a v limitovaném nákladu je pouze 250 výtisků.

Autor: tesk
zdroj Blesk,cz

Syn Lucie Bílé má aktuálně vyšší vzdělání než ona sama. 

Bílá se dme pýchou: Zlaté slavici odmaturoval syn a vypadalo to jako v americkém filmu

24. června 2014 14:32

Obrázky jako vystřižené z amerického seriálu Beverly Hills 90210. Filip Kratochvíl, syn Lucie Bílé (48), včera odmaturoval na britské mezinárodní škole.

Super.cz vám přináší fotky z této události. „Je to zvláštní, že teprve včera jsem ho vedla do první třídy a dneska dochodil britskou školu,“ rozněžnila se Bílá, když jsme se jí na tuto událost ptali. „Měli nádherný hábity, měl placatou čepici. Byla jsem jako maminka pyšná, měl tam celou rodinu, tatínka, dědečka, myslím, že to byla událost pro celou rodinu,“ říká Zlatá slavice.

Bílá byla kromě synova diplomu pyšná ještě na další věci. „Přišlo za mnou pár rodičů a říkali spoustu hezkých věcí. To je pro mě asi víc než diplom, který potom bude viset na zdi.“

Ptali jsme se Lucie, jestli ji nemrzí, že její syn má vyšší stupeň vzdělání než ona sama. „Není mi to líto. On je po mně a my to spíš než v knihách budeme hledat v lidech. Já mám možná víc vysokých škol než kdokoli jinej. Už jsem zažila tolik věcí, že to by mi v životě žádná škola nedala,“ řekla nám Lucie. 

Jiří Čeladník, Super.cz

  18. července 2014 • 05:00

Lucie Bílá: Za synovu maturitu zaplatila 7 milionů korun!

Filip Kratochvíl stál na studiích mámu už sedm milionů korun.
Filip Kratochvíl stál na studiích mámu už sedm milionů korun. (Aha! - Marek Pátek)
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Syn Lucie Bílé nenavštěvoval školu pro obyčejné děti, ale jednu z nejdražších soukromých škol u nás, která stojí už pro prvňáčka 409 tisíc korun ročně. A každá další třída je dražší a dražší. Jak spočítal týdeník Sedmička, celkově Lucie Bílá zaplatila za to, aby její syn došel až k maturitě, úctyhodných sedm milionů korun. A to měl být jen začátek.

 

 

Autor:  ph

zdroj Aha,cz

  2. června 2014 • 05:00

Bílá a Bartošová: Společné prokletí Ivety a Lucie!

Obě zpěvačky bohužel spojuje deprese a prášky.
Obě zpěvačky bohužel spojuje deprese a prášky. (Foto: FTV Prima,Profimedia.cz, koláž Ahaonline.cz)
 

Kdysi bývaly kamarádky. "Sluníčková" Lucie Bílá (48) měla ráda Ivetu Bartošovou (†48) i poté, co ji kolegyně zpěvačka nařkla z černé magie. Ale ještě něco, kromě věku, má se zesnulou zpěvačkou společné. A doslova z toho naskakuje husí kůže. Lucie Bílá totiž trpí depresemi a snaží se je léčit pomocí prášků. Jako Iveta...

 

 

Prášky nepomáhají

I když se zdá, že naše nejúspěšnější pěnice a Slavice je stále vysmátá "jak lečo", smutný opak je pravdou. Lucie Bílá má panickou hrůzu z příchodu jara, protože pro ni začíná temné období každoroční deprese. "Už na to beru prášky. Ale nepomáhá to. Já mám na jaře depky, to by se dalo krájet," svěřila se utrápená Lucie týdeníku Sedmička.


Milovnice lahváčů

Zpěvačku dokáže potěšit snad jen starost o pohodlí milovaného přítele Petra Makovičky. On prý skvěle vaří a ona mu za to chodí do hostince pro lahvové pivečko. "Moje oblíbená písnička je Ranní ptáče bez lahváče vůbec nikam nedoskáče," pochlubila se Bílá ve zmíněném magazínu a dodala: "Byla jsem v místní restauraci tam u nás. Jako správná česká dívka samozřejmě chodím pro lahváče."
To působí velmi vesele a vtipně, jenže se nabízí nepříjemná, přesto oprávněná otázka: Nesouvisí nějak u Lucie deprese, prášky a lahvová dvanáctka? Oblíbená zpěvačka by měla být obezřetná, tady končí veškerá legrace! Příklad sebevraždy její souputnice Ivety Bartošové by pro ni měl být varovným mementem. Zvlášť v tak těžké situaci, kdy se provalil její cizoložný poměr s kulturistou Michalem Křivánkem.

 

 

Autor:  moc

zdroj Aha,cz

 

 

 

Bílá přišla s černým obvazem na noze: Víme, co se jí stalo!

17. září 2014 ● 13:34

O zpěvačce Lucii Bílé (48) je všeobecně známo, že si s vařečkou moc nerozumí. Ale přesto to nevzdává a občas do kuchyně zavítá. Její poslední návštěva u plotny dopadla katastrofou.

 
 

Když se Lucie objevila na tiskové konferenci v divadle Ta Fantastika s ovázanou nohou, bylo zřejmé, že nejde o módní doplněk.

"Dělala jsem doma křidýlka do Karlína na zkoušky, aby měli kolegové co zakousnout, a vylila jsem si na nohu omastek. Partner se lekl a hned mi to chtěl utřít, ale strhl mi tím pádem ještě ten puchýř," svěřila se zpěvačka, která na nějaký čas musí zapomenout na boty na vysokém podpatku.

"Hledala jsem, v jakých botách to nebolí, a vyhrály tyhle balerínky z módního řetězce za pár korun. Moje stylistka mi obarvila obvaz načerno, aby to nebylo trapný. V sobotu jsem ještě chtěla být statečná a vzala jsem si kozačky. Blbec! Úplně jsem si to sedřela," dodala Bílá.

Zpěvačka do divadla, které částečně vlastní, dorazila se synem Filipem. K projektu Děti v divadle natočil propagační klip, a protože má čerstvě po maturitě, v divadle teď pracuje. "Filípek je stejný komediant jako já, i když po tatínkovi je v něčem ředitel," míní Lucie.

 
 
 
 
 
Autor: red

zdroj Blesk,cz

  20. září 2014 • 12:00

Těžká rána pro Bílou: Syn Filip odmítl její miliony! Raději přespává v pronajatém pokoji…

Filip chce být co nejvíc samostatný, máma mu to schvaluje.
Filip chce být co nejvíc samostatný, máma mu to schvaluje. (Herminapress.cz)
 

Tak to je obrat! Syn Lucie Bílé (48) byl dosud maminčiným mazánkem, pro kterého dělala první poslední. Poté, co Filip Kratochvíli (19) na jaře úspěšně odmaturoval na prestižní škole Prague British School, se ale všechno změnilo. Filip odešel z domova a začal si sám vydělávat. Mimo jiné tím, že umývá záchody.

 

Tuhle práci ale nedělá někde v metru v centru Prahy, ale v Divadle Ta Fantastika, které patří jeho rodičům – tedy mámě Lucii a tátovi Petru Kratochvílovi (64).
„Dělám tu všechno. Uklízení hajzlů, práci v produkci...,“ přiznal deníku Aha! Filip, který si dal po skončení střední školy roční studijní pauzu.

„Chci v tomhle roce získat co nejvíce zkušeností. Na vysokou chci, ale potřebuju se během toho roku rozkoukat. Proto pracuji v divadle a snažím se co nejvíce zapojit do jeho projektů. Pak bych se rád s praxí v produkci a divadle dostal na univerzitu,“ svěřil se nám Filip.

„Bydlíme s kámošem v pronajatém bytě, já si tam platím jeden pokoj. Platím také zálohy na vodu a elektřinu, nabírám zkrátka zkušenosti,“ pochlubil se nám Filip.

„Já mu to schvaluju, je mu 19 let a šel do světa na zkušenou. Nicméně často za mnou jezdí a já ho vždy zkontroluju. Hodně se mění, i fyzicky, je to krásný chlap a je pořád hodný. Takový ten milý, co mámu pohladí, i když jsou u toho lidi. Nestydí se za lásku ke mně,“ okomentovala nový život svého syna máma Bílá.

Bydlí s kamarádem

Filip se od mamky z Otvovic odstěhoval do pražského bytu, který si pronajal se svým kamarádem. Nebydlí tedy v činžovním domě v lukrativní Kaprově ulici, v němž Bílá před lety koupila za údajných 45 milionů korun celé jedno patro.

 

Autor:  Luboš Procházka

zdroj Aha,cz

  21. října 2014 • 05:00

Lucie Bílá na turné: Záchvaty vzteku a šedivějící vlasy!

Lucie Bílá by se uměla naštvat.
Lucie Bílá by se uměla naštvat.  (Aha! -Martina Pečková)
 

Zpěvačka Lucie Bílá (48) je hvězdou české hudební scény už celá desetiletí a neustále vyhrává i hudební ceny. Platí za těžkou profesionálku, ale jedna maličkost, která ji dokáže vytočit do běla!

 

Lucie Bílá je totiž posedlá háčkováním a na každé turné má připraveno několik stovek vlastnoručně vyrobených srdíček. Ty pak prodává a výtěžek jde na charitu. Za svou rychlost v háčkování je dokonce zapsaná v České knize rekordů a díky prodeji srdíček při minulém turné se jí podařilo vybrat 200 tisíc korun.

Běda ale, když nemá k dispozici svoje jehlice a přízi! „Kdybych přišla o háček a cestou na další štaci bych ty čtyři hodiny nemohla háčkovat, zblázním se a zešedivím vzteky. Jsem schopná zburcovat přátele, aby mi na dálnici někdy na benzince předali nářadíčko… kdyby mě bolely zuby a nemohla zpívat, to přežiju. Ale nemoci štrikovat?“ svěřila se zpěvačkou se svou noční můrou magazínu Naše Praha 10.

Na jedno srdíčko potřebuje zpěvačka zhruba 15 minut a mimo háčkování se nově věnuje i šití hraček. Většina jejích výtvorů jde na charitu. O svoje háčkovací potřeby se dokonce bojí tolik, že si je pokaždé bere z auta spolu s kabelkou a diářem.

Autor:  mpa

zdroj Aha,cz

Lucie Bílá, která místo Hany Zaňákové převzala prezidentskou medaili.

Lucie Bílá, která místo Hany Zaňákové převzala prezidentskou medaili. Michaela Feuereislová

Podivnosti kolem státního vyznamenání pro českou slavici: Cenzura a medaile pro neexistující osobu!

30. října 2014 15:23

To jsou nám ale zvláštnosti! Celý národ se už dva dny hádá kvůli tomu, kdo všechno během úterního státního svátku dostal státní vyznamenání. Kromě hrdinně padlých vojáků či sira Nicholase Wintona, který za druhé světové války zachránil stovky židovských dětí před zlovůlí nacistů, ocenění dostali i umělci naklonění prezidentu Miloši Zemanovi. Třeba taková Lucie Bílá (48) obdržela medaili za zásluhy o stát v oblasti umění. Což o to, zpěvačka je to výborná, navíc podpořila hlavu státu v jeho kampani, takže se té poctě nelze úplně divit, ale věc má pořádné dva háčky!

Tím prvním je, že jak na vlastním ceremoniálu, tak na stránkách Hradu je uvedeno, že medaili dostala Lucie Bílá. Jenže ta neexistuje! Pěnice se tak označuje jen v umělecké branži, v občance má podle našich informací stále uvedeno rodné jméno i příjmení Hana Zaňáková. Příště by Zeman mohl klidně ocenit i Járu Cimrmana. Také je to smyšlená postava.

Druhým háčkem je cenzura. Lucie po ocenění na své sociální síti prozradila, že jí ho hradní pán nabízel už před rokem, že ho tehdy ale odmítla, protože nebyla připravená ho převzít. A jako čerstvě medailí opásaná nám slíbila vánoční koncert a muzikál. Její jindy extrémně loajální fanoušci se ale v diskuzi začali hlasitě bouřit s tím, že ji sice mají rádi, že ale podobné řády mají dostávat jiní. Výsledkem je, že status zmizel. Kdo ví, zda na popud Hradu, který nechtěl, aby někdo věděl, že odměňovat Lucku chtěl už loni, a že byl odmítnut, nebo zda se Lucii nelíbil výrazný počet kritických komentářů vůči její osobě.

Škoda té hořké pachuti… 

Co říkáte na státní vyznamenání pro Lucii Bílou?

David Zápal, Super.cz

Ta je snad čím dál hubenější: Lucie Bílá v mini ukázala nohy jako špejličky

16. listopadu 2014 22:39

Lucie Bílá (48) je hubeňoučká, že by jeden začal mít strach, jestli ji ty její špejličky místo nohou ještě unesou. Křehkost je ale jen zdání. Nejenže ji unesou, ale Bílá je na pódiích umí pořádně rozkmitat!

 
O kmitání to ovšem na poslední akci, kde jsme Lucku potkali, nebylo. Konala se v Divadle Ungelt a její hlavní hvězdou byla Marta Kubišová, která zde křtila své CD s názvem 25.

Jedná se o nahrávku recitálu její domovské scény, jíž je právě zmiňovaný Ungelt, za doprovodu hudební skupiny Petra Maláska (a tedy ani ten na křtu nechyběl) a zahrnuje především zpěvaččinu tvorbu po roce 1989. 

 

Jana Hofmanová, Super.cz

Maminka Bílé je opět v nemocnici: Nevypadá to dobře, smutní Lucie!

 
Lucie Bílá přiznala, že její maminka opět leží v nemocnici.
 

Tento rok nebyl pro zpěvačku úplně nejsnazší. Prakticky od ledna běhala po nemocnicích, kde čtyři měsíce ležela její maminka. V květnu si ji Lucie Bílá odvezla domů, teď je ale vše jinak. „Bohužel už je zase v nemocnici. Nevypadá to dobře. V životě člověka jsou holt okamžiky, kdy by se mu ty Vánoce ani slavit nechtělo, ale musím brát život takový, jaký je. Zrušit kvůli své bolesti Vánoce synovi? To ne. Já se na Vánoce těším,“ řekla Bílá týdeníku Téma.

Není ani jisté, zda paní Zaňákovou pustí lékaři na svátky domů. Když ne, rodina s ní oslaví Vánoce v nemocnici. Vyrovnat se s těžkou situací pomáhá Lucii její tatínek, ale paradoxně také muzikál Addams Family, ve kterém hraje hlavní roli. Představení je vtipné, ačkoliv je o smrti. „Nedělá si z ní legraci, ale pomáhá ji lidem přijmout. Ale stejně si nedokážu připustit, že to její vánoční cukroví, co mám od loňska v mrazáku, je zřejmě její poslední,“ svěřila se zpěvačka, která má k Vánocům jediné přání. Aby se její máma uzdravila.  

Autor: Facebook

Autor: tesk
zdroj Blesk,cz

Neuvěřitelný účes a silný make-up Lucie Bílé na Slavících: Tohle už není líčení, ale tuning!

30. listopadu 2014 16:55

Zpěvačka Lucie Bílá (48) má sve voliéře už sedmnáctého Slavíka. A protože je pro ni předávání cen velkým svátkem, vždy se na to pečlivě připravuje. Oblékla si dvoje šaty a obří byl i její účes.

 
 
 

"Mám na sobě šaty Elie Saab, moje stylistka mě vyslyšela. Vysvětlila jsem jí, že když už Slavík, tak to musí být bomba. Měla jsem jeden rockovější outfit a do Ambassadoru jsem chtěla něco velkého. Jestli je den pro zpěváka důležitý, je to slavičí den. Proto to mám vždycky vychytaný, mám ty nejlepší šaty, největší šaty," řekla Super.cz Lucie, která si nechala záležet také na účesu.

Její kadeřník jí vytupíroval vlasy takovým způsobem, že to skoro vypadalo, že pod drdolem schovává dva bochníky chleba.

"Můj kadeřník Zoli na něm pracoval asi hodinu a půl. Chleba tam nemám, ale je to moje nejoblíbenější jídlo. Tvoření takového účesu je podle mě lékařské tajemství. A sundávání není tak hrozný a horký jak to vypadá. Tohle už není líčení a česání, ale tuning," dodala se smíchem Bílá. 

 

Gabriela Wolfová, Saša Šeflová, Super.cz

Nejodvážnější selfie roku? Fotce Lucie Bílé dominují její obří ňadra

29. ledna 2015 11:36

Zpěvačka Lucie Bílá (48) také podlehla mánii takzvaných „selfíček“. A rozhodně to není žádná troškařka.

 
 
 

Když už se rozhodla sama sebe zvěčnit, aby potěšila své fanoušky na sociální síti, vyfotila se rovnou s neuvěřitelným dekoltem. Selfíčku tak dominují Lucčina obří ňadra, která zastínila i její široký úsměv.

„Ahoj, jsem na focení a udělala jsem si selfíčko,“ napsala pod snímek vnadná zpěvačka, která v dubnu oslaví 49. narozeniny, a jak je vidno, i na prahu padesátky chce pořád vypadat sexy jako zamlada. 

 

Anna Veškrnová, Super.cz

Bílá se prý rozešla s Makovičkou: Všechny její lásky!

 
Z lásky se prý stalo kamarádství. Zpěvačka Lucie Bílá se podle zdroje Blesku rozešla se svým dlouholetým partnerem Petrem Makovičkou. Slavice prý rozchod nese těžce, ale statečně. Podobnou bolestnou zkušeností si už prošla několikrát. V jednom případně dokonce lásku ukončila smrt! Kdo byli její muži?

 

 
 
 
 
 
 

Tomáš Holý (†22) - s Lucií 1 rok

První velkou lásku nalezla koncem 80. let v bývalé dětské filmové hvězdě Tomáši Holém (†22). Jejich romance ale skončila tragédií – Tomáš se v roce 1990 vracel s kamarády autem z mejdanu, nezvládli řízení a nabourali. Tomáš nehodu nepřežil.

 

Tomáš Holý.

 

Petr Kratochvíl (63) - s Lucií 7 let

Druhým osudovým mužem byl pro zpěvačku producent Petr Kratochvíl (65). Vztah začal během účinkování Bílé v Kratochvílově projektu Zahrada rajských potěšení v roce 1993. Dva roky poté se jim narodil syn Filip. Rozešli se na přelomu tisíciletí.

 

Otec Lucčina Filipa Petr Kratochvíl

 

Radek Pokorný (48) - s Lucií 1 rok

V roce 2001 prožívala Lucie lásku se stejně starým podnikatelem Radkem Pokorným, dokonce se zasnoubili. Přes velkolepé plány na společnou budoucnost se pár na konci roku 2001 bez udání důvodu rozešel.

 

Podnikatel Radek Pokorný byl s Lucií zasnoubený.

 

Stanislav Penk (41) - S Lucií 1 rok

Překvapení svým fanouškům připravila v roce 2002, kdy si v Lanškrouně vzala po několikatýdenní známosti pozounistu Stanislava Penka (34). Manželi byli rok.

 

Bílá a Stanislav Penk

 

 

 
 
 
 

 

Václav Noid Bárta (34) - s Lucií 5 let

Po třech letech vztahu se Lucie v roce 2006 provdala za zpěváka Noida. Seznámili se v Divadle Ta Fantastika. Svatba se konala v Miláně, po dvou letech v roce 2008 letech ale manželství krachlo.

 

Lucie a Václav Noid Bárta

 

Petr Makovička (39) - S Lucií 6 let

Potkali se náhodou v roce 2009 v baru, kde pracoval. Zanedlouho spolu začali žít v Otvovicích. Lucie si do domu také nastěhovala Petrovu maminku, když bojovala s rakovinou. Byla jim oběma velkou oporou.

 

S přítelem Makovičkou Lucie randí od roku 2009.

Autor: archiv Blesku

Autor: mir
zdroj blesk,cz
 

Lucie Bílá a Petr Makovička: Rozchod kvůli dítěti?!

 
A zase je sama! Lucii Bílé prý nevyšel vztah s Petrem Makovičkou.
15. února 2015 ● 05:02
 
A zase je sama! Lucii Bílé (48) prý nevyšel vztah s Petrem Makovičkou (39). Po šesti letech se milenci podle zdroje Blesku rozešli. S restauratérem už jsou údajně jen kamarádi.

 

 
 
 
 
 
 

„Nemohlo to skončit jinak, než to skončilo. Ten rozchod byl logické vyústění toho vztahu, který by stejně přišel tak jako tak,“ řekl Nedělnímu Blesku zdroj z blízkého zpěvaččina okolí. Lucie si zřejmě také uvědomuje, že by Petr zanedlouho začal toužit po potomkovi, a ona by mu v tom už vyhovět v žádném případě nemohla. A dítě by mu samozřejmě přála.

„Rozhodně se nerozešli kvůli někomu třetímu,“ pokračuje náš zdroj s tím, že Lucie s Petrem zůstanou kamarády. Makovička Lucii navíc vydatně pomáhá s její maminkou, která je kvůli vážné mozkové příhodě ochrnutá.

 

 
 
 
 

 

K rozchodu přitom došlo zřejmě už před několika týdny. „Už dlouho spolu nežijí jako muž a žena. A koncem roku jim bylo jasné, že partnerství se změnilo v kamarádství,“ potvrdil nám informaci zdroj z blízkého Lucčina okolí. A vzápětí důrazně dodal: „Oni to ale před světem tutlají, že se rozešli. Berou to oba jako svoji prohru.“

Když jsme Makovičku požádali o vyjádření, odpověděl vyhýbavě: „No to nevím. A s kým jsem teda dneska snídal! Asi s duchem.“ Ani zpěvačka nezůstává pozadu a vyjadřuje se o něm jako o té největší opoře. Rozchod prý nese těžce, ale statečně. A především ho bere s rozumem.

Po předešlých dvou manželstvích s mladšími muži – Standou Penkem (39) a Václavem Noidem Bártou (34) – bylo Lucii jasné, že vztah s o devět let mladším Petrem také dlouho nevydrží. Proto se prý Bílá nehnala ani do vdavek.

 

 
 
Autor: Michaela Remešová
zdroj Blesk,cz

Lucie Bílá o vztahu s Makovičkou: Potřebuju někoho, kdo se mi stará o dům

 
Lucie Bílá mluví o Petru Makovičkovi jako o údržbáři.
27. února 2015 ● 13:04
 

 

 
 
 
 
 

Kdyby se Petr Makovička od Lucie Bílé odstěhoval, zpěvačka by zůstala ve svém obrovském domě v Otvovicích úplně sama. A to by při svém pracovním vytížení a starostech o nemocnou matku nezvládla. To vysvětluje i Makovičkovo vyjádření, že spolu s Lucií Bílou snídají...

Potřebuju mít kolem sebe někoho, kdo by mi pomáhal. Třeba starat se o zahradu je pro mě časově nereálné. Mám partnera, který se o celý dům skvěle postará, a dělá to navíc rád. Takže tenhle chlap v mém domě práci rozhodně zastává, jinak by to nešlo,“ přiznala Lucie na tiskové konferenci ke koncertnímu turné s kapelou Arakain.

Ze spřízněné duše a životního partnera se tak rázem stal údržbář. Ale není jediný, kdo v domě Bílé pobíhá s kladivem a spravuje vše potřebné. Velmi často ji navštěvuje i její syn Filip, který se úderem svých osmnáctých narozenin od matky odstěhoval.

K rozchodu mezi Bílou a Makovičkou došlo zřejmě už před několika týdny. „Už dlouho spolu nežijí jako muž a žena. A koncem roku jim bylo jasné, že partnerství se změnilo v kamarádství,“ potvrdil nám informaci, kterou přinesl server Extra.cz, zdroj z blízkého Lucčina okolí. A vzápětí důrazně dodal: „Oni to ale před světem tutlají, že se rozešli. Berou to oba jako svoji prohru.“

 

 
Autor: tesk
zdroj Blesk,cz
 

Pravda o rozchodu Bílé s Makovičkou: Zatloukání zpěvačky prozradilo víc, než chtěla! Co dlouho nikdo nevěděl?

Lucie Bílá sice stále mlží, ale i z jejích diplomatických vyjádření vyplývá, že milostný vztah s Petrem Makovičkou je minulostí. Co za tím asi vězí?
Lucie Bílá sice stále mlží, ale i z jejích diplomatických vyjádření vyplývá, že milostný vztah s Petrem Makovičkou je minulostí. Co za tím asi vězí? (Foto: Aha! - Roman Souček, David Malík, ČTK, koláž Ahaonline.cz)
 

 
 
 

Krach dalšího vztahu Lucie Bílé (48) snad už nikoho nepřekvapil. Temperamentní zpěvačka na muže prostě nemá štěstí, případně oni na ni. Zlí a nepřející jazykové se tetelili pokaždé, když Slavice přišla o chlapa.  A protože má za sebou Lucie několik nevydařených manželství a mileneckých vztahů, rozhodla se pro novou taktiku a celkem jí to vychází. O pravém stavu věcí totiž vytrvale zatlouká. Avšak ten kdo čte mezi řádky, udělá si jasno celkem rychle.

 

Láska s bohatým podnikatelem Petrem Makovičkou už nebude, co bývala. To je jasné přes velmi opatrná a vychytralá vyjádření Bílé, i když se velmi snaží všechny kolem mást. Zároveň připouští, že něco není v pořádku, i když si to možná neuvědomuje. "Jestli se něco v našem vztahu změní, tak si buďte jistý, že o tom nikdo nebude vědět," práskla svou taktiku v rozhovoru pro Super.cz. A od té chvíle už jen strategicky mlžila, jenže o nějaké lásce nepadlo ani slovo.


"Náš vztah je nemediální a předpokládám, že to tak do budoucna zůstane," vyjádřila marnou naději Lucie Bílá a pokusila se to doložit vzpomínkou na sladké počátky románku, jehož budoucnost nevypadá růžově: "Nikdo dlouho nevěděl, že spolu vůbec chodíme, tak ať si každý domyslí, jak to máme mezi sebou teď." Z této rafinované věty si však člověk snadno dovodí, že když to tak bylo tenkrát, tak by i o rozchodu dlouho nikdo neměl znát pravdu. Alespoň do té doby než všechno vyšumí nebo se nenajde nový sameček.
Dalšími výroky Bílá jen zatlouká hřebíčky do rakve svého snu o dokonalém vztahu. "Jsem ráda, že spolu můžeme žít. Mám vedle sebe anděla," říká. Ruku na srdce, nemluvila by o svém milém trochu jinak? Ani slovo o vzájemné vášnivé lásce, ani fotka milenců na sociální síti, která by potvrzovala partnerskou idylku. Lucie se sice snaží pravdu skrýt, ale prostě jí to nejde. Prohlášení, že "jestli si na něj některá brousí zuby, tak ať ještě chvilku počká", a že "Petr je anděl a já ho jen tak k nějaké jiné nepustím", znějí velmi nepřesvědčivě a ona chvilka, kterou si na Makovičku mají případné zájemkyně počkat, asi moc dlouhá nebude.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář