Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kateřina Kristelová - Tomáš ˇRepka

Kateřina Kristelová,*21.11.1979 - moderátorka

 

Kateřina Kristelová se narodila 21.listopadu 1979 v Táboře. Po narození se z rodinou přestěhovali do Prahy. Od dětství působila v Dismanově dětském rozhlasovém sboru. Už jako malá Katka na otázku, čím chceš jednou být? Odpovídala, moderátorkou. Po základní škole vystudovala gymnázium. Už během studia na gymnáziu Kateřina začala natáčet reportáže pro regiony. Díky této zkušenosti, jak sama Katka uvádí, jsem si vyzkoušela, co je to vstávat v pět hodin ráno a jet přes půl republiky pro jeden krátký rozhovor. Také začala chodit na nejrůznější castingy. Po gymnáziu se přihlásila na studium andragogiky na Univerzitě Jana Amose Komenského.

Hvězda Kateřiny Kristelové začala strmě stoupat poté, co ji objevil Vladimír Forst a dal ji šanci v Hitu posléze v T-music. Poté začala úzce spolupracovat s Českou televizí. Dostala možnost moderovat s Jiřím Kornem Eurosong. V Eurosongu doprovázela národní vítěze skupinu Kabát do Finska, kde se konalo evropské finále. Kateřina provázela diváky u televizních obrazovek také pořadem Souboj hitů. Od pánského časopisu Playboy dostala nabídku nafotit decentní fotky. Focení probíhalo na venezuélském ostrově Isla Margarita. Ještě před Playboyem nafotila erotické fotky pro Maxim.

Do dneška Kateřinu můžete vidět na hudebním kanále Óčko či na internetové TV Stream. Pracovních nabídek má opravdu dost. Kateřiny vlastní hudební preference se vztahují k černé muzice a R'N'B. V roce 2008 zvítězila v soutěži o nejkrásnější nohy. Přátelé o ní říkají, Katka je rebelka tělem i duší a rozhodně není typ, co by byl doma u plotny. Kateřina Kristelová je marketingovou tváří firmy Serm.

zdroj osobnosti,cz

Kristelová, nechoď s tím člověkem! Na moderátorku se kvůli vztahu s Řepkou snesla urážlivá vlna kritiky

24. února 2017 19:34

Kolem překvapivého nového páru v českém šoubyznysu se dějí hotové manévry! Jak Super.cz již informoval, bývalý slavný fotbalista Tomáš Řepka (43) začal chodit s Kateřinou Kristelovou (37), což vyvolalo velkou bouři zájmu o dvojici. Kateřina sice vztah odmítla potvrdit, ale Tomáš nám pak přiznal, že je až po uši zamilovaný. Jenže evidentně ne všichni jim lásku přejí!

Kristelovou prý bombardují kamarádi, známí i novináři neuvěřitelnými výčitkami kvůli tomu, s kým si to začala. O Řepkovi mluví jako o zadluženém bývalém boháči a připomínají jeho skutečné i domnělé výstřelky z minulosti.

„Vím o tom a strašně mě to kvůli Kačce mrzí. Valí se to na ni ze všech stran. Lidé jí to říkají, a to i někteří novináři. Nevím, proč chtějí takhle ubližovat a škodit. Má toho hodně. Slyšela o mně jen samé negativní věci, což je mi líto. Ti lidé mě přitom neznají, znají možná tak nějaké příběhy z minulosti,“ řekl Super.cz Tomáš, který si tak o části našeptávačů udělal opět jasno.

„Někteří novináři se vážně nemohou divit, že se s nimi nebavím. Hlavně potom, jak se ke mně chovali dřív. Já je k životu nepotřebuju,“ přidal Řepka.

A čím se vlastně momentálně živí? „Na plný úvazek ničím. Mám ale nabídky, kdy někam přijedu a udělám tam, jak se říká, cvičeného medvěda. Pečlivě si je vybírám, a proto tam pak jezdím rád. Samozřejmě také řeším resty z minula, na nějakou náročnější práci proto nyní ani nemám čas. Chci se ale brzy začít věnovat fotbalu, půjdu na fotbalovou školu, kde si udělám trenérské zkoušky. Nijak to teď nehrotím, mám ale jasnou představu o tom, co budu dělat,“ dodal Tomáš Řepka. 

 

Kateřina Kristelová o vývoji vztahu s Tomášem ŘepkouSuper.cz

Je zarytá nekuřačka, ale nevadí jí líbat popelník: Kristelová Řepku, hulícího jako komín, předělávat nechce

26. května 2017 10:02

Je málo párů, které média a veřejnost v počátku jejich vztahu tolik řeší, jako je Kateřina Kristelová (37) a Tomáš Řepka (43). Zlatokopka a zkrachovalý fotbalista bývají ta nejčastější pojmenování, jichž se dočkali, ačkoli zrovna tyhle dvě věci si zrovna dost protiřečí.

 

Takhle se řešila třeba jejich první společná dovolená v tureckém Beleku. Kdo z nich ji platil, že to bylo až moc levné, neměli nic moc počasí, a tak dále. "Bylo to strašně fajn. Tenhle náš vztah je zvláštní v tom, že se na nás kupí problémy z hlediska médií, všichni nám je nějak podstrkují. Ale pokud jde o nás dva, o naše soužití a nevyřčenou vztahovou dohodu s pravidly, které máme, a jak jsme, či nejsme tolerantní, tak to funguje naprosto skvěle," svěřila Katka.

"Pokud jde o tu dovolenou, všichni byli vyděšení, že jsme jeli do Turecka. Keňa nebo Zanzibar zní líp. Ale já se přiznám, že mi to přijde úplně normální. První, co jsem chtěla, byl nějaký super last minute, a kdybych tam našla Tunis, tak to byl Tunis. A pokud jde o počasí, tak jsme v takovém stadiu vztahu, že bychom si to na pokoji užili, i kdybychom měli počasí jako na Islandu, což jsme neměli," mínila s tím, že to, kdo z nich dvou dovolenou platil, si nechá pro sebe.

Nedávno ještě Katka dlouhosáhle vysvětlovala na sociální síti, že svého současného partnera nehodlá nijak měnit. A to včetně jeho kouření, ačkoli je zapřisáhlá nekuřačka. Přitom by se našla spousta dalších věcí, které by jí na Řepkovi mohly vadit.

"Já vím stoprocentně, že je mi Tomáš věrný, což je jedna z věcí, která by mi vadila, kdyby tomu tak nebylo. To je důvod, proč bych ukončila vztah. Tedy, abych to upřesnila, tak už jsem ve věku, kdy bych pochopila úlet na jednu noc, ale nepochopila bych paralelní vztah. My si žijeme ten vztah a užíváme si to. A to, že kouří a občas si dá panáka, to jsem přijala stejně jako Tomáše, celého," vysvětlila.

Takže, jak se tak lidově říká, nevadí jí líbat popelník. "Vážně nevadí. Já nevím, možná jsou to růžové brýle. Takže jsem se kvůli Tomášovi stala v sedmatřiceti pasivním kuřákem a jsem s tím srovnaná," uzavřela. 

 Tomáš Řepka - fotbalista

Tomáš Řepka je český fotbalista, mnohými nazývám vůbec nejlepším fotbalovým obráncem mezi našimi hráči. Narodil se 2.1.1974 ve Slavičíně, měří 184 cm, váží 80 kg.

Nikdy nedal moc branek, obránce konkrétně stopper je to však skutečně prvotřídní. Vždycky se mu líbily mužné souboje. Může v nich uplatnit svůj bezmezný důraz. Někdo tomu říká přehnaná tvrdost, ale to si Řepka nemyslí. Ani nemůže, protože sám bolest necítí. Nezná téměř, co je zranění, a když přijde, překoná ho raději delším tréninkem než odpočinkem. Útočníci před ním mají obrovský respekt. Vždy mu dělalo radost, když se ho báli. Pokud ho někdo nakopne, musí počítat s tím, že mu to Řepka v dalším souboji vrátí dvojnásob. Famózní je také jeho výskok při hlavičkových soubojích, je to totiž excelentní hlavičkář, jeden z nejlepších na světě vůbec, jako by měl na nohou pružiny. S ním srovnatelných hlavičkářů je opravdu málo.

Tomáš Řepka patří ke zlaté generaci Patrika Bergera, Tomáše Votavy nebo Martina Čížka, která v roce 1990 vyhrála mistrovství Evropy šestnáctiletých. Brzy hrál ligu a už v devatenácti i za reprezentační áčko.

Kvůli své tvrdé hře však sám často narazil. Žlutou kartou z mistrovství jednadvacítek v roce 1996 například přišel o Euro´96 a tím pádem i stříbrnou medaili.

Českou nejvyšší soutěž soutěž okusil díky své vyspělosti poprvé už ve svých 17 letech a to v dresu Baníku Ostrava, zde si ho však v roce 1995 všiml Josef Jarabinský tehdy kouč pražské SParta a tak se Tomáš stěhoval do Prahy. Se Spartou stačil vyhrát 4 mistrovské tituly a pak si jej v sezóně 1998-99 vytáhl slavný italský klub Fiorentina a neváhal za něj také zaplatit osm milión marek, za obránce nezvykle vysokou částku. V Itálii prožil čtyři plodné roky, avšak změna je život. V roce 2001 odešel do klubu v Británii, West Hamu United. Zde si buduje pověst neústupného a nekompromisního beka, který do každého souboje vletí na hranici sebezničení.

V lednu roku 2006 končí svou evropskou pouť, dojatý, se slzami v očích, když mu v jeho posledním zápase za kladiváře ( West Ham ) nadšeně aplauduje zaplněný stadion West Hamu, ve stoje ho bouřlivým potleskem doprovází do kabin, na hřišti se sním osobně loučí každý hráč poplácáváním po zádech. Řepka je na vrcholu své bohaté kariéry a vrací se tam kam ho táhne srdce, odchází ma pomoc tehdy tápající Spartě. Po odchodu Tomáše Sivoka do Udinese se stává ikonou Sparty, dirigentem obrany, dirigentem celé hry a také neskutečné psychycké podpory a v neposlední řadě i kapitánem Sparty.

zdroj osobnosti,cz

Moderátorka Kristelová: Rozvod! S manželem neměla 8 měsíců sex!

Poslední společná dovolená Kristelové s Tůmou a jejich Claudií.
Poslední společná dovolená Kristelové s Tůmou a jejich Claudií. (Aha! – David Kundrát, 
 

Už v lednu padlo první slovo o rozvodu. A nyní moderátorka Kateřina Kristelová (32) své dvouleté manželství s hokejistou Martinem Tůmou (26) rozsekla. „Rozvádíme se,“ potvrdila deníku Aha! půvabná blondýna,  která už dokonce má za otce dvouleté Claudie náhradu – střeleného moderátora přezdívaného Kazma (27).

 

Kamil Bartošek alias Kazma bez jakýchkoli vytáček přiznal, že s Kristelovou chodí. Dokonce kvůli ní odpálkoval přítelkyni Veroniku! To Kristelová, byť nemůže popřít, že s Kazmou prožila pár žhavých dnů u rakouského jezera Wörthersee, mluví opatrněji: „Je to kamarád, je s ním sranda...“ Zdůrazňuje ale: „Není příčinou našeho rozvodu!“

Jejich manželství podle všeho krachlo kvůli odloučení. Když totiž Tůma nesehnal angažmá v extralize, odjel za živobytím do slovinské Jesenice. Bez ženy a dcery. „Vlastně jsme spolu nežili. Každý byl jinde. Nebyla jsem dobrá hokejová manželka. Neumím vařit, nedělala jsem to domácí zázemí, byla jsem pro něj v tomto směru zbytečná,“ popisuje útrapy jejich soužití.

A problémem byl samozřejmě i sex. „Ano, když člověk s někým není osm měsíců, nemůže čekat, že bude jedna nebo druhá strana věrná. Proč si něco nalhávat a po nějakém čase odhalit nevěru? V tom svazku jsme zkrátka nemohli nadále setrvávat,“ má jasno Kristelová.

Dokola ale opakuje, že rozvod by měl proběhnout poklidně. Už proto, že mají vyhotovenu 12stránkovou předmanželskou smlouvu. „Martin s tím nesouhlasil, ale já jsem teď za to ráda. Dělal na tom tým právníků a je tam opravdu všechno – od rozdělení majetku, po alimenty a péči o dceru. Claudia bude výhradně v mé péči s tím, že ji Martin může kdykoli vidět,“ uzavírá Kristelová.

 

 

Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka

Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka Herminapress

Kristelová a Řepka? Neuvěříte, co před deseti lety prohlašovala, když se setkali v televizi

25. února 2017 18:04

To jsou ale životní paradoxy, které však jen ukazují, že se lidé mění a jejich názory také! Před deseti lety se Kateřina Kristelová (37) objevila v televizi i s Tomášem Řepkou (43) a razantně prohlásila, že by nikoho jiného, než vrstevníka, do ložnice nepustila.

Šlo o talkshow Uvolněte se, prosím, v níž moderátor s Kristelovou rozebíral to, jakého partnera by si přála.

Razantně rozebírala podle ní trapnost „druhomízáků“, tedy mužů, kteří jsou o něco starší a hledají mladou holku. „Starší chlapi se mi nelíbí. Vrstevník je lepší,“ říkala tehdy Kateřina.

„Fotbalisty jinak nemám ráda. Nosí kabelky,“ stěžovala si, ale rychle upozorňovala, že Tomáše Řepky se to netýká. Ten se tvářil neutrálně, svou budoucí lásku však rychle vtipně usadil. „Já ji mám taky, ale není to kabelka, je to somradlo,“ konstatoval suše při popisu malého zavazadla, v němž muži mívají doklady, peněženky nebo klíče od auta, aby je nemuseli mít napasované v kalhotách.

Tehdy ještě aktivní fotbalista byl možná na mladou holku starý, čas ale vše srovnal a dnes se tím ani jeden netrápí. Šest let rozdíl opravdu není tak moc, a u nich je to rozhodně lepší než třeba patnáct a jednadvacet.

„Nikdy jsem na to nevěřil, ale ono to tam bylo hned. Takový ten záblesk, kdy to tam secvakne, a já okamžitě věděl, že je to ta holka, kterou jsem celý život hledal a jen jsem o tom nevěděl. To je neuchopitelná věc, těžko se to vysvětluje. Začal jsem to prostě hned cítit uvnitř. Byla a je to krása. Je to strašně úžasný pocit,“ svěřil se nám v exkluzivním rozhovoru Tomáš Řepka o svých pocitech ke Kateřině Kristelové. 

David Zápal , Super.cz

 

Řepka poprvé o Kristelové: Tohle jsem nikdy nezažil!

Tomáš Řepka s Kateřinou Kristelovou byli 15. února přistiženi na jednom z jejich prvních rande.
Tomáš Řepka s Kateřinou Kristelovou byli 15. února přistiženi na jednom z jejich prvních rande. (Foto: Martin Hykl)
 
 

Dvakrát rozvedený Tomáš Řepka (43) poslední týdny už zase zamilovaně vrká. Po boku Kateřiny Kristelové (37) úplně ožil!

 

„Je pravda, že po všem, co jsem prožil, a jaké jsem měl problémy, jsem takovou holku neměl,“ svěřil se Řepka Blesku. „Zamiloval jsem se do ní kvůli tomu, jak se chová, jak přemýšlí – a je to jedno s druhým. I když mám za sebou dvě manželství, tak tohle jsem nikdy nezažil. Prostě je to tak hezký,“ rozplýval se Tomáš.

    Řepka dále prozradil, že se sličnou blondýnou randí teprve pár týdnů. Její šestiletou dceru Claudii ještě poznat nestihl. Nový vztah mu přeje i exmanželka Vlaďka Erbová (35). „My jsme spolu o Katce nemluvili. Ale pokud to tak řekla, tak jsem za to rád,“ reagoval fotbalista.

Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová už lásku vůbec neskrývají.

Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová už lásku vůbec neskrývají. Profimedia.cz

Zamilovanost z nich jenom čiší: Řepka obdaroval Kristelovou kyticí tulipánů a nemohl ze své lásky spustit oči

2. března 2017 11:23

Láska mezi moderátorkou Kateřinou Kristelovou (37) a bývalým fotbalistou Tomášem Řepkou (43) neustále rozkvétá.

Kdo si myslel, že se jedná o jednorázový románek na jednu noc, ten se v tomto páru hluboce spletl. Bývalý řízný fotbalový obránce s pověstí drsňáka se nedávno v rozhovoru pro Super.cz nechal slyšet, že je do blonďaté moderátorky zamilovaný.

A to dokonce tak moc, že něco tak silného prý k žádné ženě ještě nikdy necítil. Páreček už se před fotografy neschovává, byť o nějakou výraznou publicitu nestojí.

Fotografové je naposledy zvěčnili opět v kině. Tentokrát Tomáše s Kateřinou zaujala premiéra hudebního romantického filmu Muzzikanti. Moderátorka od zamilovaného Tomáše, který od ní nemohl odtrhnout oči, dostala kytici tulipánů a zářila jako sluníčko. Do kina si to pak zamířili ruku v ruce a přítomnost fotografů vůbec nevnímali. 

Anna Veškrnová , Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář